Informacja

Nowe produkty

Metryczki dziecka

Metryczki dla dziecka to jeden z najlepszych pomysłów na upamiętnienie narodzin maluszka. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie metryczki w formie poduszki, misia czy plakatu. bardzo popularne są również drewniane metryczki w kształcie koła, na którym wygrawerowane są najważniejsze informacje z dnia narodzin. Aby dekoracja była jeszcze bardziej wyjątkowa warto wybrać metryczkę ze zdjęciem dziecka. Taki upominek będzie piękną pamiątką, nawet po wielu latach. Wiele osób decyduje się również na ręcznie robione metryczki dla dziecka. Jeśli jednak zależy Wam na doskonałej jakości wykonania, warto zdecydować się na zakup gotowej metryczki.

Metryczki dziecka 

Podkategorie

 • Metryczki w ramce

  Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Zamawiaj metryczki w formacie A4 w pięknych ramkach. Produkty wysokiej jakości w dziecięcej kolorystyce. Idealny prezent na Chrzciny, Roczek lub Urodzinki Dziecka. Przepiękna pamiątka na długie lata. Największy wybór metryczek z najmodniejszymi wzorami. Spersonalizowane produkty, na których można umieścić imię dziecka oraz datę urodzin. Metryczki sprawdzą się jako dekoracja ścienna w pokoju malucha. Bogaty wybór wzorów, które można podarować dziewczynce lub chłopczykowi. Wybieraj metryczki ze zdjęciem malucha lub z urokliwą ilustracją. 

 • Metryczki 3D

  Zamawiaj Metryczki w formie 3D dla swojego malucha. Przepiękny upominek na Roczek, Chrzest lub Narodziny dzidziusia. Elegancka pamiątka na długie lata. Metryczki można postawić w pokoju dziecka jako element dekoracyjny. Duży wybór produktów w delikatnej kolorystyce, która sprawdzi się świetnie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Uwiecznij wyjątkowe chwile Narodzin dziecka przy pomocy Metryczki 3D. Spersonalizowany produkt, w którym można umieścić zdjęcie bobasa oraz jego odcisk stópki lub rączki. Oryginalny prezent, który sprawi radość przyszłym rodzicom. 

 • Metryczki maskotki

  Uwiecznij Narodziny swojego malucha i zamawiaj metryczkę w postaci maskotki. Na koszulce misia nadrukowana jest personalizacja. Przepiękna pamiątka na długie lata. Metryczka to świetny pomysł prezentowy, który można podarować na Chrzest dziecka, Narodziny lub Roczek. Oryginalny prezent, który pozostanie z dzidziusiem na dłużej. Urocza dekoracja, którą dziecko będzie mogło się bawić. Misiek będzie się idealnie komponował z pozostałymi ozdobami w pokoju dzidziusia. Wybieraj produkt w delikatnej kolorystyce oraz z modnymi motywami. 

 • Metryczki poduszki

  Zamawiaj przepiękną dekorację do pokoju malucha. Metryczka w formie poduszki to idealny pomysł na prezent z okazji Narodzin dziecka, Chrztu lub Pierwszych Urodzin. Największy wybór metryczek w postaci poduszek. Spersonalizowane produkty, na których można umieścić imię malucha, godzinę przyjścia na świat, wagę oraz wzrost. Oryginalna pamiątka na długie lata. Metryczka sprawdzi się świetnie jako dekoracja do pokoiku. Motywy graficzne nadrukowane na produktach wpisują się w obecne trendy. Delikatna kolorystyka sprawia, że można poduszkę podarować zarówno chłopczykowi, jak i dziewczynce. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów
 • METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka

  Przepiękna metryczka w białej ramce. Pomysł na prezent, który można wręczyć na Roczek dziecka lub Urodzinki. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data i godzina narodzin, waga oraz wzrost. Motyw kolorowych zwierzątek prezentuje się niezwykle uroczo. Metryczka to cudowna pamiątka na lata. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Niebieski

  Metryczka na prezent dla chłopca. Upominek, który można podarować dziecku na Chrzest lub Roczek. Metryczka w białej ramce z motywem misia i baloników w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt, będzie świetną dekoracją do pokoju synka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś i Baloniki Róż

  Przepiękna metryczna w białej ramce. Pomysł na upominek dla dziewczynki, który można wręczyć podczas przyjęcia z okazji Chrztu i Roczku. Metryczka to wspaniała pamiątka na długie lata. Produkt z motywem misia z balonikami można wykorzystać jako dekorację w pokoju dziecka. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek dziewczynki Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka w formie metryczki wypełniona hipoalergicznym silikonem to świetna opcja na prezent dla malucha. Poduszka na Roczek z nadrukowanym imieniem, datą i godziną urodzin, wzrostem oraz wagą dziecka prezentuje się niezwykle uroczo. Praktyczny upominek, który będzie świetną dekoracją do pokoiku córeczki. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla dziewczynki w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Urocza metryczka w białej, drewnianej ramce dla dziewczynki. Upominek z imieniem dziecka, datą, godziną urodzin oraz wagą i wzrostem dziecka. Metryczka to świetny pomysł na prezent dla malucha na Roczek. Grafika zwierzątek na różowym tle wpisuje się w charakter organizowanego przyjęcia. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA

  Prezent na Roczek chłopczyka z personalizacją oraz uroczą grafiką. Poduszka wypełniona hipoalergicznym silikonem przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Praktyczny pomysł na upominek z imieniem, datą, godziną narodzin, wzrostem oraz wagą dziecka. Poduszka to świetna dekoracja do pokoju dziecka. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Metryczka na Roczek chłopca z personalizacją. Urocza grafika zwierzątek z akcentami błękitu wpisuje się w aktualne trendy. Podaruj maluchowi oryginalny upominek w białej ramce z nadrukowanym imieniem, datą i godziną urodzenia, wagą oraz wzrostem. Cudowna dekoracja, którą można postawić w pokoiku dziecka. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Safari METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to uroczy pomysł na upominek dla malucha na Roczek. Produkt z grafiką zwierzątek safari z imieniem dziecka, datą i godziną narodzin, wzrostem oraz wagą dziecka. Poduszka będzie cudowną dekoracją w pokoiku dziecka. Oryginalna pamiątka na lata. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Safari

  Przepiękna metryczka dla dziecka w ramce. Świetny pomysł na spersonalizowany produkt, który można podarować na Roczek malucha. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data, godzina urodzenia, waga oraz wzrost. Delikatna grafika wpisuje się w klimat przyjęcia zorganizowanego z okazji Pierwszych Urodzin. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Baletnica

  Efektowna dekoracja do pokoju, którą można powiesić nad łóżkiem lub postawić na komodzie. Oryginalny pomysł na upominek dla dziewczynki. Uroczy motyw baletnicy w odcieniach różu świetnie wpisze się w cały wystrój pokoiku. Spersonalizowany produkt, będzie przepiękną pamiątką z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Fairytale Wróżki dla dziewczynki

  Oryginalna dekoracja do pokoju dziecka z personalizacją. Na metryczce umieszczone jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost. Przewodnim motywem graficznym są wróżki w bajkowej kolorystyce. Przepiękny pomysł na prezent dla dziewczynki z okazji Narodzin, Chrztu Lub Pierwszych Urodzin. Produkt wysokiej jakości. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla chłopca

  Śliczna dekoracja, którą można powiesić w pokoju synka. Na metryczce nadrukowane są najważniejsze informacje dotyczące narodzin malucha. Elegancki i subtelny motyw chłopięcego ubranka w stonowanej kolorystyce prezentuje się bardzo stylowo. Pomysł na prezent z okazji Narodzin, Chrztu Świętego lub pierwszych Urodzin. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA personalizowana w ramie A4 Z IMIENIEM Natural dla dziewczynki

  Oryginalny pomysł na upominek dla dziewczynki. Metryczka w ramce świetnie sprawdzi się jako dekoracja do pokoiku. Produkty z motywem gałązki oraz sukieneczki w delikatnej kolorystyce. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost. Przepiękna pamiątka, która uwieczni wyjątkowy moment w życiu rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Błękit

  Metryczka dla dziecka w ramce z motywem karuzeli z konikiem w odcieniach błękitu. Elegancka kolorystyka świetnie sprawdzi się jako dekoracja do pokoju chłopczyka. Oryginalny upominek z personalizacją, który można podarować na Narodziny, Chrzest lub Roczek dziecka. Metryczkę można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Karuzela Róż

  Metryczka dla dziecka w ramce. Przepiękna dekoracja do pokoju dziewczynki w różowych odcieniach. Produkt w formacie A4 będzie się świetnie prezentował na ścianie lub postawiony na komodzie. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost. Oryginalny prezent, który można podarować na Narodziny lub Chrzest. 

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Natural Baby METRYCZKA

  Metryczka dla dziewczynki z nadrukowanym imieniem, datą urodzenia, wagą oraz wzrostem. Motyw sukienki w subtelnej kolorystyce wpisuje się w obecne trendy. Produkt wykonany z materiałów hipoalergicznych. Przepiękny upominek na Narodziny lub Chrzest dziecka. Oryginalna dekoracja do pokoiku córeczki.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Natural Baby METRYCZKA

  Poduszka dla chłopca z metryczką w delikatnej kolorystyce. Na produkcie nadrukowana jest grafika chłopięcego ubranka z kapeluszem oraz kwiatami. Przepiękna dekoracja w oryginalnej formie, która dopełni wystrój w pokoiku malucha. Pomysł prezentowy na wiele specjalnych okazji dla chłopczyka. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Miś i Króliczek METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z motywem boho misia i króliczka. Delikatna grafika w brązach i bieli sprawia, że produkt jest bardzo uniwersalny, w związku z tym, można podarować go chłopczykowi lub dziewczynce. Metryczka z personalizacją to świetny pomysł na prezent z okazji Narodzi lub Chrztu malucha. Oryginalny upominek dla długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Morskie Przygody METRYCZKA

  Metryczka, to świetny pomysł na prezent z okazji pierwszych Urodzin, Chrztu Świętego oraz Narodzin. Podaruj chłopczykowi na prezent poduszkę z personalizacją. Delikatna kolorystyka i motyw morskich zwierzątek sprawdzi się jako dekoracja pokoiku. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Mały Odkrywca METRYCZKA

  Ciekawy i oryginalny prezent dla malucha z okazji Narodzin, Chrztu Świętego lub Pierwszych Urodzin. Poduszka w formie metryczki z motywem zwierzątek będzie pasować zarówno dziewczynce, jak i chłopczykowi. Produkt wypełniony hipoalergicznym silikonem. Na poduszce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin, waga oraz wzrost dziecka. Poduszka to idealna...

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Karuzela Błękit METRYCZKA

  Metryczka w formie poduszki dla chłopca. Przepiękny motyw karuzeli z konikiem w odcieniach błękitu z akcentami brązu i złota. Dekoracja do pokoju dla malucha, która wzbogaci wystrój wnętrza. Na metryczce nadrukowane jest imię dziecka, data narodzin waga i wzrost. Uroczy upominek, który wykonany jest z hipoalergicznych materiałów. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziewczynki Karuzela Róż METRYCZKA

  Dekoracja do pokoju dziecięcego z uroczym motywem karuzeli z konikami. Delikatna kolorystyka świetnie sprawdzi się jako upominek na Narodziny, Chrzest lub Roczek dla dziewczynki. Spersonalizowany produkt ma nadrukowane imię dziecka, godzinę, datę urodzin, wagę i wzrost dziecka. Oryginalny prezent, który będzie świetną pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla chłopca Tęcza METRYCZKA

  Dekoracja do pokoju dziecięcego idealna dla chłopca. Poduszka w formie metryczki z personalizacją oraz motywem lwa z tęczą. Błękitno-biała kolorystyka produktu, będzie pasować do pozostałych dekoracji. Oryginalny prezent, który można podarować z okazji Narodzi lub Chrztu malucha. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Unicorn na chmurkach METRYCZKA

  Poduszka dla dziecka z personalizacją to świetny pomysł na upominek. Podaruj maluchowi na Narodziny lub Chrzest poduszkę z motywem jednorożca. Na poduszce nadrukowane jest imię dziecka, godzina i data narodzin, waga oraz wzrost. Dekoracja do pokoju dziewczynki w delikatnej kolorystyce. Oryginalny upominek, który będzie świetną pamiątką na lata. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Morskie przygody dla chłopca

  Metryczka w odcieniach beżu i niebieskiego to świetny pomysł na prezent dla chłopczyka. Produkt sprzedawany jest z białą ramką. Na metryczne nadrukowana jest grafika morskich zwierzątek oraz personalizacja. Oryginalna dekoracja, którą można ustawić w pokoju synka lub użyć do ozdobienia mieszkania lub sali na przyjęcie. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Mały odkrywca dla chłopca

  Urocza metryczka dla chłopca z motywem zwierzątek w balonie. Delikatna kolorystyka w odcieniach brązu i beżu nawiązuje do obecnie panujących trendów. Przepiękna dekoracja pokoju malucha w spersonalizowanej formie. Podaruj oryginalny prezent, z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Unicorn na chmurkach dla dziewczynki
  1 Opinie

  Metryczka dla dziecka to świetny pomysł na prezent dla malucha z okazji Pierwszych Urodzin lub Chrztu. Zamów spersonalizowany produkt z motywem jednorożca na chmurkach w różowych odcieniach. Dekoracja, którą możesz wykorzystać do wystroju mieszkania lub sali podczas przyjęcia lub ustawić w pokoju córeczki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Tęcza dla chłopca

  Przepiękna metryczka dla chłopczyka na Roczek, Chrzest lub Narodziny. W ramce umieszczona została kartka spersonalizowana z motywem tęczy i lwiątka w odcieniach błękitu. Element dekoracyjny, którym możesz ozdobić mieszkanie podczas przyjęcia z okazji pierwszych Urodzin synka lub podarować jako prezent przyszłej mamie. Kolorystyka i ilustracja metryczki...

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Miś i Królik

  Ramka z grafiką i personalizowaną metryczką dziecka to świetny dodatek do wystroju wnętrza sypialni malucha, ale także jako dodatek na urodziny. Obrazek umieszczony w białej ramie wygląda elegancko i będzie pasował do każdego stylu wystroju. Oprócz metryczki dziecka na plakacie widnieje urocza grafika Boho z misiem i królikiem.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Z balonami
  1 Opinie

  Elegancka metryczka dziecka ze zdjęciem, która oczaruje wszystkie osoby. Wspaniała delikatna różowa grafika idealnie komponuje się ze zdjęciem malucha. Na balonikach zostały umieszczone najważniejsze informację takie jak waga, wzrost czy godzina narodzin. To rewelacyjna dekoracja dziecięcego pokoiku.

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dinoparty

  Cudowna metryczka dla dziecka z modną grafiką. Metryczka w komplecie z białą elegancką ramką wygląda bardzo gustownie. Zdobiąca metryczkę grafika przedstawiająca dinozaury w pięknych kolorach zachwyci wszystkie odwiedzające maluch osoby. Ramkę bez problemu możesz powiesić na ścianie lub postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek Ballerina II

  Wyjątkowa pamiątka w postaci metryczki dziecka w ramce. Prześliczna grafika z uroczą króliczą ballerinką zachwyci wszystkie osoby odwiedzające malucha. Na metryczce znajdują się wszystkie najważniejsze informację takie jak imię malucha, data i godzina urodzenia oraz wielkość i waga. To świetna dekoracja dziecięcego pokoju.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Pociąg ze zwierzątkami
  1 Opinie

  Uroczą pamiątką zarówno dla rodziców narodzonego malucha jak również i jego samego będzie metryczka dziecka w białej eleganckiej ramie. Wspaniała dziecięca grafika z pociągiem i zwierzątkami genialnie ozdobi wnętrze pokoiku malca. Metryczkę można powiesić jak i postawić.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Piękna metryczka jako pamiątka dla świeżo upieczonych rodziców. Metryczka dekorowana jest grafiką zwierzątek w stylu boho. Metryczkę możesz wykorzystać do dekoracji pokoju dla dziecka. Na metryczce nadrukujemy wszystkie najważniejsze informacje!

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki

  Piękna metryczka w ramie idealna jako dekoracja do dziecięcego pokoju! Metryczka dekorowana grafiką zwierzątek w stylu boho to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Na metryczce znajdują się nadrukowane najważniejsze informacje o maluszku!

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I

  Piękna metryczka do dziecięcego pokoju zdobiona grafiką króliczka. Metryczka posiada nadrukowane wszystkie najważniejsze dane na temat maluszka oraz imię dziecka. W zestawie znajduje się również ramka, którą można zarówno postawić jak i zawiesić. W metryczce zachowacie wszystkie wspomnienia.

  35,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów

Metryczki dziecka

Metryczka dziecka to fantastyczna pamiątka z dnia narodzin. W naszym sklepie znajdziesz spersonalizowane w ten sposób produkty, które kapitalnie sprawdzają się jako prezenty na rozmaite okazje. Wysokiej jakości ramki, zawieszki bądź poduszki możesz podarować zarówno własnemu dziecku, jak i wnukowi, siostrzenicy czy Chrześniakowi. Ich niepowtarzalny styl sprawia, że metryczki świetnie nadają się także do dekoracji sypialni maluszka. Wygląd dodatków koniecznie dopasuj do płci dziecka oraz wystroju pokoju, a zyskasz wspaniałą ozdobę wnętrza. Taki podarunek niewątpliwie będzie miał dla obdarowanej osoby ogromne znaczenie nawet po wielu latach. Sprawdź koniecznie dostępne artykuły i wybierz taki, który w szczególności przypadnie Ci do gustu.

Ramka 3D z metryczką dziecka

Dekoracja składająca się z trzech połączonych za pomocą zawiasów ramek to fenomenalny materiał na metryczkę dla dziecka. W specjalistycznej glince można odcisnąć dłoń bądź stópkę maluszka. Środkowa ramka przeznaczona jest na fotografię dziecka z pierwszych dni życia, natomiast w ostatniej umieszczona została kartka z metryczką. Imię szkraba, jego data oraz godzina urodzenia, waga i wiek sprawiają, że produkt oczarowuje swoim unikalnym stylem. Co więcej, metryczka dekorowana jest zjawiskowymi grafikami w niepowtarzalnym klimacie. Boho projekt z jelonkiem i tematycznym napisem w stonowanej kolorystyce to fantastyczna propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Gorąco polecamy również motywy w odcieniach różu i błękitu dopasowane do płci dziecka. 

Ramka 3D z glinką Boho Jelonek

Dekoracje na ścianę z metryczką 

Metryczkę dziecka możesz kupić także w formie zawieszki na ścianę. Drewniana tabliczka w kształcie koła z wygrawerowanymi informacjami dotyczącymi maluszka to niezwykle modny dodatek do wystroju jego sypialni. Wybierz wariant z wzorem w botanicznym stylu lub grafiką dziecięcych stópek w zależności od tego, w jakim klimacie udekorowany jest pokój maluszka. Bardzo popularnym rozwiązaniem są także metryczki umieszczone na kolorowych plakatach z grubego papieru. Obrazki umieszczone są w estetycznej ramie, którą można zawiesić na ścianie lub ustawić na półce. Każdy plakat zdobi ilustracja w innym typie, dlatego z pewnością znajdziesz idealny projekt do sypialni swojego dziecka. Miś z Kokardką to propozycja, która zachwyca swoim malowniczym wyglądem i świetnie pasuje do różnych aranżacji.

Drewniana metryczka w kształcie koła Rustykalna 30cm

Poduszki z personalizowaną metryczką

Miękkie poduszki z oryginalnym nadrukiem to fenomenalny materiał zarówno na metryczkę, jak i prezent dla dziecka. Sen czy relaks z wygodnym jaśkiem będzie prawdziwą przyjemnością, natomiast wyjątkowa poszewka stanie się pamiątką na całe życie. Projekt Lokomotywa to idealna propozycja na upominek dla chłopca. Błękitna kolorystyka wspaniale komponuje się z malowniczą grafiką. Wszystkie dane dziecka umieszczone na poduszce są dobre widoczne, dzięki czemu jasiek ślicznie ozdobi sypialnię Twojego syna. Dla dziewczynki możesz wybrać natomiast poduszkę z serii Ballerina Króliczek. Pastelowy odcień różu nadaje jaśkowi uroczy wygląd, a metryczka jest pięknie wyróżniona na ciemniejszym tle.

Poduszka z personalizacją z serii Króliczek Ballerina