Nowe produkty

Metryczki dziecka

Metryczki dla dziecka to jeden z najlepszych pomysłów na upamiętnienie narodzin maluszka. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie metryczki w formie poduszki, misia czy plakatu. bardzo popularne są również drewniane metryczki w kształcie koła, na którym wygrawerowane są najważniejsze informacje z dnia narodzin. Aby dekoracja była jeszcze bardziej wyjątkowa warto wybrać metryczkę ze zdjęciem dziecka. Taki upominek będzie piękną pamiątką, nawet po wielu latach. Wiele osób decyduje się również na ręcznie robione metryczki dla dziecka. Jeśli jednak zależy Wam na doskonałej jakości wykonania, warto zdecydować się na zakup gotowej metryczki.

Metryczki dziecka 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Wyjątkowa metryczka do pokoju dziecka ze zdjęciem maluszka. Metryczka może udekorować pokój dziecka jak i pokój rodziców. Dekorowana delikatnymi odcieniami błękitu pasuje idealnie na narodziny chłopca. Taki upominek to wyjątkowa pamiątka na długie lata!

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Minimalistyczna metryczka do pokoju dziecka zdobiona grafiką króliczka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramką którą można zarówno powiesić jak i postawić. Na metryczce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka. To piękna ozdobna dziewczęcego pokoju, która będzie piękną pamiątką dnia narodzin.

  39,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Poduszka do dziewczęcego pokoiku dekorowana grafiką uroczego króliczka.Poduszka posiada nadrukowaną metryczkę dziecka, która zawiera wszystkie najważniejsze informacje. Na poduszce nadrukowane jest również zdjęcie dziecka które sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistym upominkiem. To praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się w pokoju każdej...

  49,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Piękna poduszka dla chłopca dekorowana grafiką delikatnych chmurek. Na poduszce nadrukowane jest, przesłane przez Was zdjęcie maluszka. Metryczka w formie poduszki to bardzo praktyczny dodatek do dziecięcego pokoju, który będzie towarzyszyć dziecku przez wiele lat! Zdjęcie dziecka sprawia, że poduszka staje się bardzo osobistą pamiątką.

  49,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka

  Prześliczna metryczka umieszczona w potrójnej ramce w komplecie z glinką na odcisk rączki lub stópki dziecka. Metryczka będzie wspaniałym prezentem na narodziny i piękną pamiątką dla rodziców. Wyjątkowy dodatek, który oczaruje świeżo upieczonych rodziców. Modna grafika chmurki pięknie wpisuje się w najnowsze trendy,

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek
  1 Opinie

  Wyjątkowa metryczka w potrójnej ramce z glinką na odcisk dłoni lub stópki dziecka. Metryczka prezentuje się bardzo oryginalnie, posiada nadruk w stylu boho. Znajdują się w niej wszystkie niezbędne informacje, a także zdjęcie maluszka. To piękny prezent na narodziny dziecka i wspaniała dekoracja pokoju.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z balonikami
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z balonikami

  Przepiękna metryczka 3D, która w wyjątkowy sposób pozwoli zachować wspomnienia z dnia narodzin dziecka. W komplecie znajduje się ramka, zdjęcie dziecka, metryczka oraz glinka do wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Metryczkę można zawiesić na ścianie oraz postawić na mebelku w pokoju dziecka. Metryczka 3D to również fantastyczny pomysł na prezent...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek

  Efektowna ramka z metryczką i zdjęciem dziecka, a także przepiękną grafiką niedźwiadka w stylu boho. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie. Metryczka umieszczona jest w jasnoszarej potrójnej ramce, dzięki czemu świetnie wpisuje się w aktualne trendy, a grafika w stylu boho cudownie udekoruje pokój dziecka.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa

  Metryczka z glinką na odcisk dłoni lub stópki dziecka to świetny pomysł na prezent na narodziny, ale też oryginalna dekoracja pokoju dziecięcego. Metryczka wspaniale sprawdzi się jako ozdoba komody czy regału z książkami. Będzie piękną pamiątką dla rodziców z momentu narodzin synka lub córeczki.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Panda
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Panda
  1 Opinie

  Metryczka 3D na odcisk stópki to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego i wyjątkowa forma zachowania wspomnień z dnia narodzin maluszka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dziecka i glinką do samodzielnego wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Całość prezentuje się przepięknie!

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka z króliczkiem
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka z króliczkiem

  Fantastyczna ramka z metryczką, zdjęciem i glinką na odcisk stópki lub rączki maleństwa. Metryczka to wyjątkowy prezent na narodziny, ale też wspaniała pamiątka dla rodziców. Może stac się także cudowną dekoracją pokoju dziecięcego.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Zwierzątka
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Zwierzątka

  Metryczka 3d na odcisk stópki lub rączki dziecka pozwoli w cudowny sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Tak przygotowana metryczka to fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego oraz wspaniały pomysł na prezent na narodziny dziecka. Metryczka zdobiona jest modną grafiką zwierzątek w stylu boho i sprzedawana jest w komplecie z ramką,...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś dla chłopca
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś dla chłopca
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci metryczki 3D. W komplecie znajduje się ramka, metryczka, zdjęcie dziecka i glinka do samodzielnego wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Metryczka zdobiona jest urocza grafiką misia w błękitnej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja do pokoju chłopca.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś w balonie
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś w balonie

  Metryczka w potrójnej ramce z glinką i zdjęciem maluszka to piękny prezent na narodziny, ale też cudowna pamiątka dla Rodziców. Metryczka wspaniale sprawdzi się zawieszona na ścianie lub postawiona na półeczce. Wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdych rodziców. Pastelowy motyw pasuje zarówno dla synka, jak i dla córeczki.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat

  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to wyjątkowy pomysł na zachowanie wspomnień z dnia narodzin maluszka. W zestawie znajduje się ramka, zdjęcie dziecka, metryczka i samoutwardzalna glinka. Na metryczce znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu i najważniejsze informacje: imię, data i godzina urodzenia, wzrost oraz waga. Metryczka 3D...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka ze słonikiem
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Chmurka ze słonikiem

  Metryczka w potrójnej ramce w komplecie ze zdjęciem i glinką na odcisk stópki lub rączki maleństwa to świetny pomysł na prezent na narodziny i cudowna pamiątka dla rodziców. Taka metryczka może stać się także świetną dekoracją pokoju. Wyjątkowy dodatek, który oczaruje każdego. Pastelowa grafika pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa

  Wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin dziecka.  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka przepięknie prezentuje się w pokoju dziecka. Sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dziecka i samoutwardzalną glinką. To również fantastyczna propozycja prezentu na narodziny dziecka!

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś

  Jaki prezent wręczyć na narodziny maluszka? Idealnym wyborem będzie potrójna ramka z metryczką, glinką i zdjęciem dziecka. Idealny wybór dla dziewczynki. Grafika misia baletnicy prezentuje się subtelnie i uroczo. Metryczka może stać się cudowną dekoracją pokoju dziecięcego.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla chłopca Niebieski Króliczek
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla chłopca Niebieski Króliczek

  Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która pozwoli w cudowny sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to niesamowita dekoracja, która zachwyca wszystkich rodziców. Metryczka zdobiona jest uroczą grafiką niebieskiego króliczka i sprzedawana jest w komplecie z ramką, zdjęciem dzieckai...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka

  Wyjątkowa metryczka z glinką i zdjęciem maluszka to pomysł na prezent na narodziny i śliczna dekoracja pokoju dziecięcego. Metryczka wspaniale sprawdzi się postawiona na półeczce czy komodzie. Będzie cudowną pamiątką dla rodziców. Dzięki grafice sarenki baletnicy prezentuje się słodko i uroczo.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla dziewczynki Różowy Króliczek
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA dla dziewczynki Różowy Króliczek

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziewczynki w postaci metryczki 3D, która zdobiona jest uroczą grafiką różowego króliczka. Metryczka na odcisk stópki lub rączki dziecka pozwoli również w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia z dnia narodzin maluszka. W komplecie znajduje się ramka, zdjęcie i metryczka dziecka oraz samoutwardzalna glinka. Metryczka 3D to...

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek

  Przepiękna metryczka z grafiką króliczka baletnicy to idealny prezent na narodziny dziewczynki. Metryczka znajduje się w potrójnej ramce w komplecie z glinką i zdjęciem maluszka. To śliczna pamiątka dla rodziców, ale też piękna dekoracja pokoju dziecięcego.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Dziewczynka z pieskiem
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Dziewczynka z pieskiem

  Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka to wspaniała forma zachowania wspomnień z dnia narodzin maluszka. Zdobiona uroczą grafiką dziewczynki z pieskiem to idealna dekoracja do pokoju dziewczynki. W zestawie znajduje się ramka, metryczka, zdjęcie dziecka i samoutwardzalna glinka. Całość prezentuje się przepięknie!

  74,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Uroczy Słonik
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Uroczy Słonik

  Śliczna metryczka w potrójnej ramce z grafiką słonika, zdjęcie maluszka, a także glinka na odcisk dłoni lub stópki. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i pięknie. Metryczka 3D idealnie sprawdzi się jako prezent na narodziny, pamiątka dla rodziców, ale też piękna dekoracja pokoju dziecięcego.

  74,98 zł
 • RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI
  79,98 zł
  RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin maluszka. Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka z motywem złotych stópek wspaniale prezentuje się zawieszona na ścianie lub na komodzie. Metryczka 3D to również fantastyczna propozycja prezentu na narodziny dziecka dla świeżo upieczonych...

  79,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką
  74,98 zł
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Miś z kokardką

  Przepiękna forma zachowania wspomnień z dnia narodzin dziecka i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Metryczka 3D na zdjęcie i odcisk stópki dziecka przepięknie prezentuje się w pokoju maluszka. Można ją powiesić na ścianie, lub postawić na komodzie. Metryczka zdobiona jest uroczą grafiką misia i sprzedawana w komplecie z glinką do samodzielnego...

  74,98 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Różowy Króliczek 3szt
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin malucha. Personalizowane plakaty z metryczką dziecka wykonane zostały na grubym papierze i zdobione różnymi grafikami w spójnym stylu. Całość prezentuje się wspaniale i idealnie nadaje się do pokoju dziewczynki.

  69,00 zł
 • PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt
  69,00 zł
  PLAKATY dla dziecka do pokoju Z METRYCZKĄ w ramie A4 Niebieski Króliczek 3szt

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, który w wyjątkowy sposób zachowa wspomnienia z dnia narodzin. Komplet personalizowanych plakatów z metryczką wykonany został z uroczą grafiką króliczka i z dbałością o najmniejszy szczegół. Personalizowane plakaty pozwolą w modny i fantastyczny sposób udekorować pokój dziecka.

  69,00 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Piękna metryczka dla dziecka w formie plakatu w ramie. Metryczka to wyjątkowy prezent na narodziny dziecka, który będzie pięknie prezentował się jako ozdoba dziecięcego pokoju. Grafika w stylu Boho pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Lokomotywa

  Piękna metryczka na narodziny chłopca. Zdobiona grafiką lokomotywy oraz odcieniem błękitu, wpisze się idealnie w wystrój chłopięcego pokoiku. Metryczkę można zawiesić na ścianie lub ustawić na komodzie. Do każdej metryczki dołączona jest biała ramka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z kokardką

  Wyjątkowy prezent na narodziny dziecka w formie metryczki z grafiką misia. Taki upominek pasuje zarówno na narodziny chłopca jak i dziewczynki. Metryczka to wspaniała pamiątka, która będzie pięknie zdobiła pokój maluszka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem
  35,98 zł
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem

  Metryczka dla dziewczynki zdobiona piękną grafiką w różowej kolorystyce. Metryczka w formie plakatu to idealna propozycja do dekoracji dziecięcego pokoiku. Można powiesić ją na ścianie lub ustawić na komodzie. Obok takiego dodatku nikt nie przejdzie obojętnie.

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka ze ślicznym nadrukiem zwierzątek w stylu boho! Metryczka w kształcie poduszki to fantastyczny pomysł na upominek dla dziecka na Chrzest lub Roczek. Poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, wypełniona została hipoalergicznym silikonem. Poduszka będzie idealna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Niedźwiadek METRYCZKA

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziecięcego w postaci poduszki z metryczką. Poduszka wypełniona jest hipoalergicznym silikonem przez co nadaje się dla dzieci już od Narodzin. Zdobiona jest urocza grafiką niedźwiadka wraz z imieniem Maluszka oraz najważniejszymi informacjami z dnia Narodzin.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA

  Szukasz pomysłu na udekorowanie pokoju dziecka? Metryczka w formie poduszki to wspaniała propozycja. Najmodniejsza grafika sówki idealnie wpasowuje się w trendy boho. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz najważniejszych informacji z dnia Narodzin. Taka poduszka będzie pamiątką na długie lata.

  39,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA

  Poduszka z metryczką to wspaniała propozycja na prezent dla dziecka z okazji Narodzin lub Roczku. Piękna grafika boho jelonka ślicznie prezentuje się w pokoju maluszka. Metryczka w formie poduszki to świetna pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów

Metryczki dziecka

Metryczka dziecka to fantastyczna pamiątka z dnia narodzin. W naszym sklepie znajdziesz spersonalizowane w ten sposób produkty, które kapitalnie sprawdzają się jako prezenty na rozmaite okazje. Wysokiej jakości ramki, zawieszki bądź poduszki możesz podarować zarówno własnemu dziecku, jak i wnukowi, siostrzenicy czy Chrześniakowi. Ich niepowtarzalny styl sprawia, że metryczki świetnie nadają się także do dekoracji sypialni maluszka. Wygląd dodatków koniecznie dopasuj do płci dziecka oraz wystroju pokoju, a zyskasz wspaniałą ozdobę wnętrza. Taki podarunek niewątpliwie będzie miał dla obdarowanej osoby ogromne znaczenie nawet po wielu latach. Sprawdź koniecznie dostępne artykuły i wybierz taki, który w szczególności przypadnie Ci do gustu.

Ramka 3D z metryczką dziecka

Dekoracja składająca się z trzech połączonych za pomocą zawiasów ramek to fenomenalny materiał na metryczkę dla dziecka. W specjalistycznej glince można odcisnąć dłoń bądź stópkę maluszka. Środkowa ramka przeznaczona jest na fotografię dziecka z pierwszych dni życia, natomiast w ostatniej umieszczona została kartka z metryczką. Imię szkraba, jego data oraz godzina urodzenia, waga i wiek sprawiają, że produkt oczarowuje swoim unikalnym stylem. Co więcej, metryczka dekorowana jest zjawiskowymi grafikami w niepowtarzalnym klimacie. Boho projekt z jelonkiem i tematycznym napisem w stonowanej kolorystyce to fantastyczna propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Gorąco polecamy również motywy w odcieniach różu i błękitu dopasowane do płci dziecka. 

Ramka 3D z glinką Boho Jelonek

Dekoracje na ścianę z metryczką 

Metryczkę dziecka możesz kupić także w formie zawieszki na ścianę. Drewniana tabliczka w kształcie koła z wygrawerowanymi informacjami dotyczącymi maluszka to niezwykle modny dodatek do wystroju jego sypialni. Wybierz wariant z wzorem w botanicznym stylu lub grafiką dziecięcych stópek w zależności od tego, w jakim klimacie udekorowany jest pokój maluszka. Bardzo popularnym rozwiązaniem są także metryczki umieszczone na kolorowych plakatach z grubego papieru. Obrazki umieszczone są w estetycznej ramie, którą można zawiesić na ścianie lub ustawić na półce. Każdy plakat zdobi ilustracja w innym typie, dlatego z pewnością znajdziesz idealny projekt do sypialni swojego dziecka. Miś z Kokardką to propozycja, która zachwyca swoim malowniczym wyglądem i świetnie pasuje do różnych aranżacji.

Drewniana metryczka w kształcie koła Rustykalna 30cm

Poduszki z personalizowaną metryczką

Miękkie poduszki z oryginalnym nadrukiem to fenomenalny materiał zarówno na metryczkę, jak i prezent dla dziecka. Sen czy relaks z wygodnym jaśkiem będzie prawdziwą przyjemnością, natomiast wyjątkowa poszewka stanie się pamiątką na całe życie. Projekt Lokomotywa to idealna propozycja na upominek dla chłopca. Błękitna kolorystyka wspaniale komponuje się z malowniczą grafiką. Wszystkie dane dziecka umieszczone na poduszce są dobre widoczne, dzięki czemu jasiek ślicznie ozdobi sypialnię Twojego syna. Dla dziewczynki możesz wybrać natomiast poduszkę z serii Ballerina Króliczek. Pastelowy odcień różu nadaje jaśkowi uroczy wygląd, a metryczka jest pięknie wyróżniona na ciemniejszym tle.

Poduszka z personalizacją z serii Króliczek Ballerina