Nowe produkty

Pudełka na ciasto na Chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest okazują się bardzo ważnym elementem Chrztu Świętego. Ten drobny gadżet, pozwoli podarować przybyłym gościom kawałki ciasta, aby nic się nie zmarnowało. Jednak jeśli mamy zaplanowany motyw przewodni Chrzcin, warto przy nim pozostać. W ofercie znajdują się opakowania na tort w wielu kombinacjach graficznych. Dostosowan...

Pudełka na ciasto na Chrzest okazują się bardzo ważnym elementem Chrztu Świętego. Ten drobny gadżet, pozwoli podarować przybyłym gościom kawałki ciasta, aby nic się nie zmarnowało. Jednak jeśli mamy zaplanowany motyw przewodni Chrzcin, warto przy nim pozostać. W ofercie znajdują się opakowania na tort w wielu kombinacjach graficznych. Dostosowane są pod aranżację innych dodatków na Chrzciny. Pasują zarówno na chrzest dziewczynki jak i chłopca. Pojemnik z ciastem może być sposobem podziękowania za przybycie na tak ważną uroczystość. Nasze pudełka posiadają dodatkowo personalizowane naklejki na ciasto.

Więcej

Pudełka na ciasto na Chrzest Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pudełko na ciasto - słodki upominek

Aby przyjęcie z okazji Chrztu Świętego maluszka się odbyło potrzebne jest kilka ważnych elementów. Jednym z nich są zaproszeni na uroczystość goście, którym z pewnością warto podziękować za przybycie. Aby wyrazić im naszą wdzięczność najlepiej sprawdzą się drobne upominki, zwłaszcza kiedy mają element personalizowany i dopasowany do motywu naszego przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Prezenciki mogą mieć formę klasycznych słodkich upominków, magnesów lub uroczego, złotego słonia. Jednak coraz większą popularnością cieszą się dość nowoczesne podarunki. Rodziny, które wyprawiają przyjęcie w tradycyjny sposób wybierają pudełka na ciasta. Jakby nie patrzeć jest to również doskonały upominek, z pomocą którego nasze wypieki się nie zmarnują, a jednocześnie ucieszą gości.

Uniwersalne pudełko na ciasto na chrzestUniwersalny pojemnik na ciasto na Chrzest Święty

Upominki dla gości na Chrzest Święty - prezenty dla uczestników przyjęcia 

Dekoracje na Chrzest Święty to nie tylko akcesoria, czy ozdobiona sala. To także zastawa stołowa i wszystko inne co znajduje się na stole, czyli m.in. upominki dla gości. Prezenty dla uczestników uroczystości zwykle występują pod postacią mniejszych upominków. Zazwyczaj są to pudełeczka z czekoladkami lub ciasteczka z wróżbą, które kładziemy je koło nakrycia gościa. Bez wątpienia okażą się niezapomnianym akcentem! Pudełka, w których decydujemy się umieścić ciasto są na tyle uniwersalne, że również możemy je dopasować do wybranego motywu przewodniego. 

pudełko z imieniem na chrzestPudełko na ciasto z imieniem na Chrzciny - propozycja dla chłopca

Pudełko na ciasto z rączką z motywem konwalii - styl botaniczny z minimalistyczną nutą

Aby spełnić oczekiwania każdego rodzica, przygotowaliśmy pudełka, które posiadają komfortowe w trzymaniu rączki. Każde z opakowań posiada również gotową grafikę, która dopełnią każde przyjęcie oraz takie, które można samemu ozdobić. Cudowne, klasyczne pudełko na ciasto z serii Lily of the Valley utrzymane w nowoczesnym stylu z minimalistyczną nutą. Takie pudełka świetnie sprawdzą się na miły upominek dla gości oraz piękne opakowanie ciasta i słodkości z przyjęcia. Pudełko na ciasto z motywem konwalii o prostym kształcie wykonane z wytrzymałej białej tektury, jest wzmacniane, więc nie trzeba dodatkowo zabezpieczać dna przed włożeniem ciasta. Eleganckie pudełka na ciasto dla gości przybyłych na przyjęcie, zdobione piękną, botaniczną grafiką oraz napisem “Słodkie podziękowanie” to idealna propozycja dla osób, które chcą się skupić na dekoracjach typowych dla Chrztu Świętego swojego maluszka. 

Pudełko na ciasto dla dziewczynki - niewinne i subtelne opakowania na ciasto

Dekoracje na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziewczynki powinny być niewinne, urocze i delikatne. Dziewczęcą subtelność można uzyskać dzięki połączeniu bieli i różu. Bardzo dobrym wyborem jest wykorzystanie pachnących, świeżych kwiatów piwonii. Świetnym pomysłem na wykorzystanie pudełka, z kolekcji Zapach Piwonii, jest zapakowanie tortu i ciast, które zostały po przyjęciu z okazji Chrztu Świętego. Pudełka na ciasto dla gości to doskonały sposób, aby przygotować upominek w ramach wdzięczności za przybycie i udział w przyjęciu. Z pewnością goście ucieszą się, zaglądając do eleganckiego pudełka i widząc w nim pyszne słodkości, a przy tym na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień!

Pudełko na ciasto na Chrzest - propozycja dla dziewczynki

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Prośby o zostanie chrzestnym

Podziękowania dla chrzestnych

Czekoladki na Chrzest

Ciasteczka z wróżbą na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Miód na upominki na Chrzest

Krówki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest

Inne podziękowania dla gości na Chrzest

Dodatki do upominków

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto