Nowe produkty

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków to niezbędny element wyposażenia przedszkolnej sali. Do grupy przedszkolaków należy zazwyczaj wiele dzieci, dlatego warto zadbać o dodatki z imieniem, dzięki czemu żadne dziecko  nie pomyli swojej rzeczy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie kubki z imieniem dziecka z przepięknymi grafikami oraz worki na buty, które bez trudu powiesicie w przedszkolnej szatni. Dla małych artystów polecamy również teczki na rysunki. Możecie zbierać w nich rysunki każdego dziecka, aby po skończonym roku wręczyć je rodzicom w formie pamiątki!

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent na różne okazje! Można go wręczyć dziecku z okazji Roczku, Urodzin lub na Dzień Dziecka. Zdobiony grafiką jednorożca wpisuje się w najmodniejsze treny i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek wykonany jest z porcelany, dzięki czemu można go zalewać zarówno zimną, jak i gorącą wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM

  Piękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zdobiony jest uroczą grafiką króliczka w różowej kolorystyce. Personalizowany kubek to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje takie jak: Roczek czy Urodziny. Kubek można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Można zabierać go na wycieczki szkolne i podróże.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent. Zdobiony grafiką księżniczki i jednorożca wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę! Kubek idealnie nadaje się do domu, szkoły czy szkolnych wycieczek. Można zalewać go zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany kubek z imieniem i przepiękną grafiką. Kubek zdobiony jest motywem baletnicy i różowym uszkiem. Taki upominek to świetny gadżet dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły i na wycieczki.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dziecka wykonany w modnym stylu boho. Na kubku znajduje się grafika jelonka, kwiatów i piórek. Wyjątkowy pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje. Kubek idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Można go wykorzystać nie tylko w domu, ale i również w szkole i na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dziecka wykonany w modnym stylu boho. Na kubku znajduje się grafika jelonka, kwiatów i piórek. Wyjątkowy pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje. Kubek idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Można go wykorzystać nie tylko w domu, ale i również w szkole i na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanego kubka. Zdobiony uroczą grafiką króliczka w niebieskiej kolorystyce idealnie nadaje się na upominek dla chłopca. Kubek z imieniem znajduje swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale i również w szkole czy podczas podróży.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Jeśli jest to fan kosmicznych przygód to najlepszą propozycją będzie personalizowany kubek z motywem astronauty. Kubek dodatkowo zdobiony jest imieniem dziecka i czarnym uszkiem. Taki upominek będzie fantastycznym dodatkiem dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na...

  36,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci woreczka na buty i inne akcesoria. Worek na buty posiada imię dziecka, dzięki czemu nie zostanie on przypadkowo zabrany do domu przez kolegów czy koleżanki ze szkoły. Do woreczka można zapakować nie tylko buty, ale i również strój gimnastyczny, zabawki czy przekąski. Worek świetnie sprawdza się podczas...

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Fantastyczny worek na buty dla dziecka z personalizacją i kolorową grafiką. Worek z imieniem to świetny pomysł na prezent dla dziecka, który jest praktyczny i oryginalny. Na worku znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu, chmur i miasta. Worek znajduje swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, podczas spacerów czy szkolnych wycieczek.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty z imieniem to świetny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Swoje zastosowanie znajduje w przedszkolu, szkole, podczas wycieczek szkolnych czy spacerów. Dziecko może do niego zapakować co tylko zechce. Worek można nosić na plecach, dzięki wygodnym sznurkom. Upominek zdobiony jest grafiką autek, która spodoba się każdemu chłopcu!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Worek na buty z przepiękną grafiką, która zachwyci każdą dziewczynkę! Personalizowany worek z imieniem to fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Można go podarować dziewczynce jako upominek na Urodziny czy Dzień Dziecka. Worek z imieniem świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole, podczas spacerów i wycieczek szkolnych.

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Personalizowana teczka z imieniem dziecka na rysunki, prace plastyczne i wiele innych. Teczka wykonana została z grubej tektury, która chroni zawartość przed pognieceniem. Na okładce znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Praktyczny i oryginalny prezent dla dziecka i fana kosmicznych przygód? Świetnym pomysłem jest personalizowana teczka na rysunki, prace plastyczne i wypełnione zadania. Zdobiona grafiką astronauty i imieniem prezentuje się rewelacyjnie. Taki upominek można wręczyć dziecku na Urodziny lub Dzień Dziecka.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka, który stanie się praktycznym dodatkiem w domu i szkole. Personalizowana teczka pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie rysunki i prace plastyczne dziecka. Zdobiona jest naklejką z modną grafiką jednorożca, która zachwyci nie jedną dziewczynkę.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  1 Opinie

  Przepiękna teczka z imieniem i grafiką księżniczki to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Personalizowany upominek to praktyczny dodatek do domu i szkoły, który pozwoli przechować w jednym miejscu rysunki, prace plastyczne i zadania. Teczka wykonana jest z grubej tektury, która chroni zawartość przed zagnieceniami.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków

Personalizowane akcesoria to bardzo osobiste przedmioty, które pozwolą dziecku poczuć się komfortowo podczas pierwszych dni w przedszkolu. Wyprawka złożona z kubka na herbatę i zimne napoje, worka na strój sportowy oraz sztywnej teczki, w której chować można rysunki sprawi radość Twojemu maluchowi. O tego rodzaju gadżety zadbać może również przedszkole. Dzieci będą oczarowane, jeśli pierwszego dnia otrzymają swój własny zestaw rzeczy podpisanych imieniem i zdobionych unikalnym motywem. Pięknie wyglądające artykuły doskonale wpisują się w dziecięce gusta, a przy tym zachwycają żywymi kolorami oraz wysokiej jakości wykonaniem. Każdy przedszkolak z chęcią będzie korzystał z tak wyjątkowych akcesoriów.

Ceramiczne kubki z personalizacją dla przedszkolaków

Kubek z dwustronnym nadrukiem, który zachwyca oryginalnym stylem to rewelacyjny dodatek dla wszystkich przedszkolaków. Kubki posiadają kolorowe uchwyty, dzięki którym prezentują się jeszcze bardziej unikatowo. Znajdziesz wśród nich zarówno uniwersalne propozycje, jak i projekty dopasowane do płci obdarowanego dziecka. Unicorn, Księżniczka czy Ballerina to kubki z różowym akcentem, które oczarują każdą dziewczynkę. Wszystkie nadruki uzupełnione są imieniem, a całość wygląda naprawdę zjawiskowo. Z kolei dla chłopca polecamy w szczególności kubki Samolot, Niebieski Króliczek oraz Astronauta. Picie codziennej herbaty czy kakao z takiego naczynia będzie dla każdego malucha prawdziwą przyjemnością.  

Kubek z imieniem dla dziecka do przedszkola

Kubek z imieniem dla dziecka do przedszkola

Personalizowane worki na strój sportowy i buty

Biały worek z poliestru zamykany za pomocą nieskomplikowanego systemu sznurków to użyteczny dodatek dla przedszkolaka. Można nosić go w ręce lub założyć jak plecach, gwarantując dziecku komfort oraz wygodę. Worek doskonale nadaje się do pakowania stroju sportowego, butów, śniadania czy przedmiotów przydatnych w czasie zajęć. W ten sposób przedszkolak zawsze będzie miał przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria. Co więcej, na materiale umieszczony jest wysokiej jakości nadruk w postaci grafiki i imienia dziecka. Malowniczy obrazek samolotu w niebieskiej kolorystyce z całą pewnością zachwyci każdego małego poszukiwacza przygód. Bardzo chłopięcą propozycją jest również worek z serii Autka. Dziewczynce bez najmniejszych wątpliwości spodoba się natomiast utrzymany w odcieniach różu motyw Dziewczynki z Pieskiem lub Królewny.

Worek na buty z imieniem dziecka

Worek na buty z imieniem dziecka

Teczki na rysunki z imieniem dziecka

Przedszkolaki uwielbiają malować, rysować oraz tworzyć inne arcydzieła. Pomaga im to w kreatywny sposób wyrażać swoje uczucia i emocje, rozwijając wyobraźnię. Właśnie z tego powodu sztywne teczki zamykane za pomocą rzepów są znakomitym uzupełnieniem wyprawki dla przedszkolaka. Można w nich chować wszystkie prace dziecka, aby bezpiecznie przetransportować je do domu i pokazać najbliższym. W teczkach umieszczać można również dyplomy z konkursów oraz zawodów. Wszystkie te przedmioty staną się dla dziecka piękną pamiątką z przedszkola. Na okładce każdej teczki umieszczona jest personalizowana nalepka z obrazkiem. Astronauta to modny projekt, który prezentuje się niezwykle ciekawie. Białe tło tworzy ładny kontrast z ciemnym nadrukiem, a gwiazdy i planety doskonale wypełniają puste przestrzenie.

Teczki na rysunki z imieniem dziecka

Teczka na rysunki z przedszkola z imieniem dziecka