Informacja

Nowe produkty

Życzenia na Roczek na telefon

Prześlij kilka ciepłych słów z okazji pierwszych Urodzinek chłopczykowi lub dziewczynce. Wybieraj przepiękne życzenia na Roczek w wirtualnej formie z cudownymi motywami graficznymi. Zamów produkt z personalizacją, własnym tekstem oraz grafiką zwierzątek, syrenek, małej baletnicy, dinozaurów, misiów lub innych uroczych stworzeń. Wyślij najszczersze życzenia w szybki i ekologiczny sposób. Życzenia elektroniczne na telefon można zatrzymać na długie lata i pokazać później dziecku. Cudowna pamiątka w oryginalnej odsłonie. 

Życzenia na Roczek na telefon  

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Życzenia na Roczek dziecka - życzenia na telefon

Co zrobić, by pierwsze urodziny były wyjątkowe? Bez wątpienia takim rozwiązaniem jest wyprawienie przyjęcia na Roczek. Rodzina i jej przyjaciele z wielką radością biorą udział w tak szczególnych uroczystościach. Co jednak, gdy przyjęcia nie będzie bądź nie możesz się na nim pojawić? W takim wypadku wciąż możesz sprawić przyjemność małemu solenizantowi i jego rodzicom. Wystarczy pokazać, że o nich myślisz - zwłaszcza w tak szczególnym dniu. Możesz wpaść w odwiedziny z drobnym upominkiem czy najlepszymi życzeniami. To na pewno będzie bardzo miły gest, który zapadnie w pamięci młodych rodziców, a na twarzy solenizanta wywoła szeroki uśmiech. A jeśli nie masz możliwości zobaczyć się z nimi osobiście - mamy dla CIebie doskonałe rozwiązanie.

Czego życzyć na pierwsze urodziny dziecka?

Roczek stanowi szczególną okazję. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Właśnie dlatego warto postarać się, by pokazać, że dla Ciebie również to wyjątkowy dzień. Nawet, gdy mieszkasz bardzo daleko lub z powodu różnych obowiązków nie masz możliwości wpaść w odwiedziny. Na urodziny nie musisz wręczać drogich prezentów, by sprawić przyjemność najbliższym. Doskonale sprawdzają się też najlepsze życzenia. Te możesz natomiast wysłać na kartce okolicznościowej, złożyć przez SMS-a albo w rozmowie przez telefon. A może chcesz, by całość była jeszcze bardziej oryginalna? Wobec tego koniecznie zobacz nasze elektroniczne grafiki na Roczek. Życzenia urodzinowe na telefon z misiem czy zwierzątkami będą ciekawym rozwiązaniem na taką okazję!

Życzenia na roczek safari zwierzątka telefon

Elektroniczne życzenia na Roczek

Elektroniczne życzenia na Roczek

Czym są elektroniczne grafiki z życzeniami? To gotowe obrazki przygotowane na pierwsze urodziny. Zostały zaprojektowane w ciekawym, dziecięcym stylu, który na pewno przypadnie do gustu małemu solenizantowi. Na każdym obrazku natomiast możesz umieścić życzenia urodzinowe napisane samodzielnie bądź wybrane z gotowych propozycji z Internetu. Tak przygotowana niespodzianka na pewno spodoba się rodzicom maluszka. Możesz choćby wybrać życzenia na Roczek ze zwierzątkami na przyjęciu - to motyw, który kapitalnie wpisuje się w charakter celebrowanej okazji. Do tego dnia warto dopasować też właściwe życzenia, które podpiszesz swoim imieniem oraz datą. Dzięki temu całość zyska naprawdę tematyczny i unikalny charakter.

Urodzinowe życzenia na telefon

Wybierając barwne grafiki na telefon, bez dwóch zdań uatrakcyjnisz życzenia składane w wiadomości. Możesz takiego MMS-a wysłać do jednego z rodziców solenizanta. Na pewno docenią oni pamięć i chętnie pokażą śliczny obrazek dziecku! Taką grafikę można też zachować na pamiątkę, by maluch mógł się nią cieszyć, gdy nieco podrośnie. Życzenia na Roczek z syrenkami albo leśnymi zwierzątkami będą czarującym pomysłem dla dziewczynki. Oba motywy posiadają różowe akcenty ładnie dopasowane do płci dziecka. Na Roczek syna możesz wybierać grafiki w odcieniach niebieskiego - albo pomysłowe obrazki w chłopięcym stylu. Życzenia na urodziny z dinozaurami, samolotami czy chłopięcym kubraczkiem bez najmniejszych wątpliwości będą trafioną propozycją. 

Życzenia na roczek telefon chłopięcy kubraczek

Życzenia urodzinowe na telefon