Informacja

Nowe produkty

Promocje

Różowy Wózeczek

Różowy wózeczek to propozycja dekoracji skierowana przede wszystkim dla dziewczynek. Wyróżniająca się niezwykłą kolorystyką świetnie sprawdzi się na Chrzciny. Mieszczące się w ofercie personalizowane akcesoria nadadzą przyjęciu indywidualnego charakteru. Dodatkowo w kolekcji znajdują się również zaproszenia, podziękowania i pamiątki na Chrzciny. Goście z pewnością docenią elegancki wystrój wnętrza. Plakaty i banery dodatkowo wpłyną na pozytywny odbiór sali przez zaproszonych. Różnorodność dodatków pozwala na samodzielne skompletowanie zestawu na Chrzest Święty dla dziewczynki.

Dekoracje na Chrzest z motywem różowego wózeczka

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem różowego wózeczka  

Różowy Wózeczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty dziewczynki

Podczas organizowania wyjątkowej uroczystości jaką jest Chrzest Święty dziewczynki, będąc rodzicem pragniemy, żeby specjalny dzień dostarczył gościom samych pozytywnych wrażeń i emocji oraz wspominany był przez bardzo długi czas. Elementem bardzo istotnym, który ma wpływ na taki rezultat, będą dekoracje na chrzest dziewczynki. Jeżeli jednak brak nam pomysłu na zachowanie jednolitości używanych akcesoriów, najlepiej wybrać jeden motyw przewodni. Oferowana przez naszą stronę internetową kolekcja Różowy Wózeczek z pewnością idealnie podkreśli płeć dziecka (dzięki różowym odcieniom) poprzez zaakcentowanie uroku dziewczynki. Ozdoby zostały stworzone zgodnie z usposobieniem malutkich księżniczek, ujmują ich delikatność i piękno, czyli najważniejsze cechy. Głównym symbolem na grafice jest dziecięcy wózeczek, co oznacza nasza troskę o zapewnienie bezpieczeństwa córeczce. Zabieg ten będzie pomocny w okazaniu jak ważny jest sakrament chrztu dla całej rodziny.

Plakaty i banery na Chrzest, dekoracje wnętrza na Chrzest

Rewelacyjnym pomysłem są dodatki na chrzest, które wzbudzą zainteresowanie i stworzą ciekawą kompozycję ozdób na ścianę. Najlepiej funkcjonowałyby umieszczone zaraz za stołem, gdzie odbywa się bankiet - wzbogacą wtedy maksymalnie odbiór przyjęcia. Świetnie będzie zwrócić uwagę na baner na chrzest prezentujący napis ,,Chrzest Święty...” zestawiony z imieniem dziecka. Każda z literek jest wykonana z grubego papieru wysokiej jakości. Dokupić możemy również łącznik do baneru z tasiemką w komplecie, również utrzymane w motywie różowego wózeczka, ułatwi to przymocowanie. Bardzo ciekawy gadżet niezwykle wpłynie na nastroje gości, odmieni także postrzeganie spotkania. Można go dodatkowo wykorzystać jako perfekcyjne tło, w momencie gdy wykonujemy pamiątkową sesję fotograficzną.

Plakat na Chrzciny różowy wózeczek

Plakat na ścianę - propozycja na Chrzciny dla dziewczynki

Dekoracje tortu na Chrzest Święty

Przygotowanie potraw i przekąsek, które chcemy podać w trakcie imprezki to wymagające zadanie, na którego wynik czekają najbardziej zebrane osoby. Chwila przeznaczona na tort oczywiście zachwyci wszystkie zaproszone osoby. Należy pamiętać aby nie koncentrować się wyłącznie na smaku wypieku, ale również i na jego wyglądzie. Polecamy więc specjalnie zaprojektowany opłatek na tort ze zdjęciem. Wykonany jest w odcieniach różu, ze zdobieniem grafiki wózeczka. Dodatkowo, mieści na sobie datę uroczystości, imię dziecka oraz zdjęcie uroczej pociechy. Szybka i prosta dekoracja tortu na chrzest zapewni spektakularny efekt.

Opłatek na tort ze zdjeciem dziecka na chrzes

Opłatek na tort ze zdjęciem maluszka - propozycja na Chrzest Święty

Księga pamiątkowa Chrztu Świętego

Na naszej stronie internetowej można znaleźć cudowny wariant z wieloma zastosowaniami. Księga gości na chrzest to rewelacyjna opcja, która posłuży jako rozrywka dla naszych gości. W czasie wydarzenia zaproszone osoby będą mogły umieścić w środku swoje podpisy. Jest to gwarancją świetnej rozrywki dla każdego, przyczyniamy się w końcu do powstania pamiątkowego plakatu dla maluszka, na jego przyszłe lata. Dodatek prezentuje się w formie solidnej ramki, wewnątrz której znajduje się grafika z wózeczkiem i balonikami w różowym kolorze. Taka pamiątka chrztu dla dziewczynki będzie jej służyć przez długi czas, sprawiając szczery uśmiech na jej twarzy.

Księga pamiątkowa na Chrzest dziewczynkiKsięga pamiątkowa na Chrzciny dziewczynki