Informacja

Nowe produkty

BIERZMOWANIE

Bierzmowanie to kolejny krok w życiu każdego chrześcijanina. Dzięki Bierzmowaniu ochrzczeni łączą się jeszcze ściślej z Kościołem i trwale pielęgnują swoją wiarę. Sakrament Bierzmowania przyjmowany jest w wieku, w którym człowiek jest w pełni świadomy swojej wiary. Bierzmowanie to wyjątkowa uroczystość, która pozwala na wspólne świętowanie przyjęcia Sakramentu z najbliższymi. Dodatkowo ważne jest wybór świadków, którzy towarzyszą młodemu człowiekowi przy uroczystości. Jak zaprosić świadków na Bierzmowanie? Warto zadbać o odpowiednie przekazanie prośby o bycie świadkiem podczas Bierzmowania. Polecamy zaprosić gości wręczając im gotowe zaproszenia na Bierzmowanie, które dodadzą elegancji. Jaki prezent wręczyć Bierzmowanemu od świadka? Spersonalizowane prezenty będą najlepszą i ponadczasową pamiątką. Wyjątkowe chwile warto udekorować unikatową oprawą. Odkryj wyjątkową kolekcje pamiątek i dekoracji dedykowanych Bierzmowaniu. 

BIERZMOWANIE 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie nowoczesne z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie nowoczesne z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie nowoczesne z kwiatami 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Bierzmowanie w sprzedawane w komplecie z pasującymi kopertami w białym kolorze. Produkt do samodzielnego wypisania wykonany ze sztywnego papieru. Nowoczesna grafika gołębia z delikatnymi kwiatami prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie. Zawiadom bliską rodzinę o uroczystości Bierzmowania. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Duch Święty w wianuszku 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Duch Święty w wianuszku 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Duch Święty w wianuszku 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Bierzmowanie idealne dla chłopaka lub dziewczyny. Produkt z elegancką grafiką gołębia w otoczeniu kwiatów piwonii na białym tle. Zaproszenia samodzielne do wypisania w komplecie mają dołączone koperty w białej kolorystyce. Elegancki produkt, który pozwoli zaprosić bliskie osoby na uroczystość. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Kwiatowe z gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Kwiatowe z gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie Kwiatowe z gołębiem 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia wykonane ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Powiadom o Bierzmowaniu najbliższą rodzinę wybierając zaproszenia z przepiękną grafiką gołębia oraz akcentami akwarelowej zieleni. Produkt w komplecie ma dołączone białe koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenie na Bierzmowanie do samodzielnego wypisania. Elegancka grafika gołąbka z wianuszkiem prezentuje się niezwykle uroczo. Do zaproszeń dołączone są białe koperty. Powiadom najbliższą rodzinę o ważnym dniu wręczając zaproszenie wysokiej jakości. 

  24,98 zł
 • KOSZ prezentowy dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym KOSZ prezentowy dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  1 Opinie

  Idealny pomysł na upominek dla Księdza lub Katechety. Zamawiaj skrzynkę prezentową, która zawiera ekologiczne produkty wysokiej jakości. Wyraź swoją wdzięczność oraz podziękuj w oryginalny sposób. Spersonalizowany, elegancki prezent zawiera etykietę z motywem kwiatowym. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  1 Opinie

  Spersonalizowany prezent dla Księdza/Katechety, którym wyrazisz swoje podziękowania za przygotowanie do Sakramentu Komunii Świętej/Bierzmowania. Elegancka skrzyneczka z naturalnego drewna zawiera: słodkie wino o smaku śliwkowym, miód z maliną, herbatę oraz coś słodkiego. Przepiękny upominek zachwyci obdarowaną osobę. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  1 Opinie

  Box prezentowy, który pozwoli wyrazić swoją wdzięczność i powiedzieć "Dziękuję" w oryginalny sposób. Pudełko prezentowe wykonane jest naturalnego drewna. Spersonalizowana skrzynka zawiera ekologiczne produkty wysokiej jakości oraz przepiękną naklejkę z motywem kwiatowym. Delikatne kolory oraz bogata zawartość sprawia, że upominek prezentuje się bardzo...

  249,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  1 Opinie

  Elegancki prezent dla Księdza/Katechety można podarować w ramach podziękowania. Duża skrzynka prezentowa zawiera przepyszne, ekologiczne produkty, które sprawią radość obdarowanej osobie. Spersonalizowany box zawiera gustowną grafikę kwiatową w stonowanych kolorach. Całość prezentuje się oryginalnie i efektownie. 

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  1 Opinie

  Przepiękna skrzyneczka z podziękowaniami dla Księdza/Katechety wykonana z najlepszej jakości drewna. Upominek zawiera przepyszne produkty ekologiczne takie jak: Nalewka Babuni, aromatyczne kawy smakowe, herbatę oraz drobne słodkości. Idealny pomysł na prezent, który pozwoli wyrazić wdzięczność za poświęcony czas.  

  239,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Czar Wdzięczności PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł
  PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  1 Opinie

  Podziękuj swojemu Katechecie/Kapłanowi za przygotowanie do sakramentów Bierzmowania lub Komunii Świętej. Zamów pudełko prezentowe wykonane z naturalnego drewna z motywem kwiatowym. Spersonalizowany box zawiera najwyższej jakości ekologiczne produkty. Elegancki pomysł na prezent ucieszy obdarowaną osobę. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  1 Opinie

  Eleganckie podziękowanie dla Księdza lub Katechety w przepięknym boxie prezentowym. Zamów spersonalizowany produkt, który można podarować w ramach podziękowania za poświęcony czas. Duże pudełko upominkowe wykonane z naturalnego drewna, które zawiera: miody smakowe w szklanych słoiczkach oraz ekologiczną herbatę. Przepiękny podarunek w efektownej odsłonie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  1 Opinie

  Elegancka skrzyneczka z podziękowaniami dla Katechety lub Księdza. Spersonalizowany produkt sprawdzi się idealnie jako upominek. Pudełko zawiera miody smakowe w szklanych słoiczkach, aromatyczną herbatę oraz kartkę przygotowaną specjalnie na wybraną okazję. Spraw uroczy prezent swojemu Katechecie lub Proboszczowi. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i kawy PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  1 Opinie

  Jak podziękować Księdzu i Katechecie za pomoc w przygotowaniu do Sakramentu Komunii Świętej lub Bierzmowania? Zamów przepiękny box prezentowy w eleganckim wydaniu. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna i zawiera spersonalizowaną etykietę. W skrzyneczce znajdują się wysokiej jakości ekologiczne miody oraz pyszna, aromatyczna kawa. Przepiękny upominek,...

  229,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Bierzmowanie botaniczne z Gołąbkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Bierzmowanie z grafiką eukaliptusa i złotego gołębia z gałązką. Zaproszenia są pakowane w białe koperty, które dodają elegancji. Zaproszenia na Bierzmowanie w tym wyjątkowym wydaniu zachęcą gości do przybycia na uroczystość. Zestaw składa się z 10szt zaproszeń oraz dołączonych 10szt dopasowanych kopert do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Bierzmowanie - trzeci sakrament wtajemniczenia chrześcijańskiego

Istnieje siedem sakramentów świętych, które mają wyjątkowe role w życiu każdego chrześcijanina. Pierwszym jest Chrzest Święty, który obmywa z grzechu pierworodnego. Po kilku latach następuje Pierwsza Komunia Święta, a więc sakrament Eucharystii. To pierwszy raz, gdy młodzi chrześcijanie w pełni uczestniczą w Mszy Świętej. Oba sakramenty należą do tzw. trzech sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Ostatnim jest bierzmowanie. Czym jest i jak się do niego przygotować?

Sakrament bierzmowania - na czym polega?

Bierzmowanie w rzeczywistości uznawane jest za drugi sakrament inicjacji chrześcijańskiej - w kościele rzymskokatolickim udzielany jest osobom między 14. a 18. rokiem życia, a więc już po pierwszym przyjęciu Komunii. Do bierzmowania przystępuje młodzież, która może już pojąć znaczenie i istotę tego rodzaju sakramentu. Jego charakter jest więc nieco inny niż w przypadku wcześniej wymienionych Chrztu i Komunii. 

Do bierzmowania kandydaci często przygotowują się poprzez uczestnictwo w nabożeństwach i spotkaniach z katechetą lub księdzem. Ma to na celu dobre zrozumienie roli bierzmowania oraz umocnienie wiary. Tym zresztą jest sakrament - zaciśnieniem więzi z Chrystusem za pomocą obdarzenia szczególną mocą Ducha Świętego. Charakterystycznymi elementami przygotowań do bierzmowania jest wybór patrona oraz świadka. Ten pierwszy kojarzony jest przede wszystkim z wyborem imienia, choć nie ono jest tutaj najważniejsze - istotny jest sam patron, którego życie i symbolika powinny być szczególnie bliskie kandydatowi. Świadek to z kolei osoba, która towarzyszy kandydatowi w trakcie ceremonii sakramentu.

W kościele młodzież odnawia przyrzeczenia z Chrztu, wyznaje wiarę oraz zostaje naznaczona krzyżmem. Po odświętnej uroczystości w domach czy restauracjach często wyprawiane są przyjęcia w gronie najbliższych. 

Jak zorganizować przyjęcie z okazji bierzmowania?

Bierzmowanie z pewnością nie jest tak hucznie świętowane jak Chrzest czy Komunia. Ma bardziej symboliczny i kameralny charakter, jednak wiele osób decyduje się na spędzenie tego wyjątkowego dnia w gronie rodziny oraz przyjaciół. Jeśli planujesz podobne przyjęcie dla swojego syna czy córki, z pewnością będziesz musiał zadbać o kilka istotnych elementów. Data uroczystości ustalana jest odgórnie - bierzmowania udziela biskup, dlatego plan musi być tak rozłożony, by mógł on zawitać do wszystkich podległych parafii. 

Do Ciebie pozostaje więc stworzenie listy gości i wybór miejsca. Z pewnością podczas przyjęcia niezbędne będzie podanie poczęstunku i napojów, a także odpowiednie ubranie stołu czy wnętrza. Przydać się mogą również inne sprawdzone produkty, które uatrakcyjnią całe wydarzenie. 

Zaproszenie na bierzmowanie nowoczesne z kwiatami

Zaproszenie na bierzmowanie do wypisania

Bierzmowanie - niezbędne dodatki

Co potrzebujesz do przygotowania uroczystości bierzmowania? Bez względu na to, czy świętujesz wyłącznie w kościele, czy planujesz przyjęcie po ceremonii z pewnością przydadzą Ci się eleganckie zaproszenia. Wysokiej jakości kartki wykonane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu zaproszenia na bierzmowanie zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. Motywy kwiatów, gałązek i innych roślin na pewno pozwolą oczarować wszystkie bliskie osoby zapraszane na uroczystość. Zaproszenia z gołąbkiem idealnie wpisują się w tematykę bierzmowania. Dostępne w kilku wyjątkowych odsłonach bez żadnego problemu dopasujesz do motywu przewodniego przygotowywanej ceremonii. Każdy projekt ma własną stylistykę i kolory, co sprawia, że naprawdę stanowi nietuzinkowy pomysł na tak szczególną okazję. 

Zaproszenia to jednak nie wszystko, co przyda się podczas planowania uroczystości. Jakie jeszcze produkty przygotowaliśmy?

Prezenty na bierzmowanie

Bez dwóch zdań sakrament bierzmowania jest okazją, którą warto zapamiętać na całe życie. A pomóc w tym może wyjątkowy prezent! Nie ma znaczenia, czy organizujesz właśnie przyjęcie dla swojego dziecka, czy wybierasz się na uroczystość innej bliskiej osoby - taki podarunek na pewno pozwoli sprawić jej wielką przyjemność. Co wybrać na prezent na bierzmowanie? Elegancka księga pamiątkowa z wpisami gości i zdjęciami będzie strzałem w dziesiątkę. Album z personalizowaną okładką można ustawić na przyjęciu, by wszystkie zebrane osoby pozostawiły w nim wpisy z życzeniami i poradami - to naprawdę niezawodny sposób na prezent. Kandydatowi do bierzmowania śmiało wręczyć można też ozdobne kosze prezentowe z niezawodną zawartością - symboliczna biżuteria, dziesiątki różańca, słodycze, słoniki i aniołki na szczęście czy inne upominki będą wspaniałym rozwiązaniem na taką okazję. Na bierzmowanie często wręczane są także pieniądze. Gotówkę śmiało podarować można razem z kartką okolicznościową lub w specjalnie wykonanym pudełku!

Pamiątka bierzmowania łańcuszek z krzyżem rustykalny

Pamiątka bierzmowania w pudełku

Podziękowanie na bierzmowanie dla księdza i katechety

Z okazji bierzmowania często wręczane są również podziękowania dla księdza czy katechety, w zależności od tego, kto przygotowywał młodzież do sakramentu. Taki podarunek wręczyć można również biskupowi, który udzielał bierzmowania. Co wybrać na podziękowania? Z całą pewnością efektownym rozwiązaniem będą kosze prezentowe. Przygotowane w estetycznych skrzyniach posiadają personalizowany tekst podziękowania oraz pięknie wykonane motywy. To nadaje im nietuzinkowy charakter. Z kolei zawartość prezentów jest dość uniwersalna, by przypaść do gustu każdej obdarowanej osobie. Eko miody, aromatyczne herbaty czy smakowe kawy na pewno spodobają się księdzu czy katechetce. Obowiązkowo zobacz też inne warianty i wybierz ten, który najbardziej Ci się spodoba.

Prezent dla księdza katechety bierzmowaie kawa z czekoladą

Podziękowanie za bierzmowanie dla księdza