Nowe produkty

Banery na Panieński, girlandy i plakaty

Banery na Panieński, girlandy i plakaty które udekorują wnętrze na szaloną imprezę. Akcesoria na Wieczór Panieński sprawiają, że ten wieczór staje się naprawdę wyjątkowy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie banery na Wieczór Panieński które nie tylko udekorują pomieszczenie, ale również będą pięknym elementem pamiątkowej sesji zdjęciowej. Takie dodatki możesz połączyć z balonami na Wieczór Panieński lub kolorowymi girlandami. Girlanda na Wieczór Panieński z literek to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Udekoruj z nami wnętrze na ten szalony wieczór!

Banery na Panieński, girlandy i plakaty 

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • GIRLANDA na panieński Bride to Be ZŁOTA
  9,98 zł
  Nowy
  GIRLANDA na panieński Bride to Be ZŁOTA

  Jakie dekoracje przygotować na imprezkę na Wieczór Panieński? Wspaniałą propozycją jest baner w pięknym metalicznym kolorze. Napis Bride to Be świetnie dopełni całości aranżacji przyjęcia. Możesz zawiesić go nad przygotowanym stołem, a nawet użyć jako dodatek do sesji zdjęciowej. 

  9,98 zł
 • GIRLANDA na panieński Wieczór Panieński ZŁOTA
  11,98 zł
  Nowy
  GIRLANDA na panieński Wieczór Panieński ZŁOTA

  Piękna girlanda z napisem Wieczór Panieński w metalicznym złotym odcieniu. Świetnie komponuje się wraz z pozostałymi dekoracjami w różnych kolorach. Wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem imprezowym. Przyszła Panna Młoda wraz z przyjaciółkami mogą go wykorzystać jako gadżet do pamiątkowej sesji zdjęciowej. 

  11,98 zł
 • BANER Wieczór Panieński Biało-Złoty DUŻY FORMAT
  11,98 zł
  Nowy
  BANER Wieczór Panieński Biało-Złoty DUŻY FORMAT

  Baner to świetna propozycja na urozmaicenie aranżacji Wieczoru Panieńskiego. Wykonany w kolorach bieli i złota pięknie dopasuje się do pozostałych dekoracji. Baner ma duży format, dzięki czemu świetnie prezentuje się powieszony nad stołem imprezowym lub na ścianie za Przyszłą Panną Młodą. 

  11,98 zł
 • BANER Wieczór Panieński Biało-Srebrny DUŻY FORMAT
  11,98 zł
  Nowy
  BANER Wieczór Panieński Biało-Srebrny DUŻY FORMAT

  Baner z napisem Wieczór Panieński to wspaniałe uzupełnienie całości aranżacji przyjęcia. Pięknie prezentuje się rozwieszony nad stołem, na ścianie, lecz można go również wykorzystać jako gadżet do pamiątkowej sesji zdjęciowej. Świetnie dopasuje się do pozostałych dekoracji. 

  11,98 zł
 • BANER na Wieczór Panieński groszki
  8,98 zł
  Nowy
  BANER na Wieczór Panieński groszki

  Jak oryginalnie udekorować imprezkę na Wieczór Panieński? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest baner w pięknej cxarno-rżowej kolorystyce. Świetnie zaprezentuje się zawieszony na ścianie lub nad stołem imprezowym. Przyszła Panna Młoda może go również użyć podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej z przyjaciółkami. 

  8,98 zł
 • PLAKAT na panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 50x70cm
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Pampas Boho Z IMIENIEM 50x70cm

  Wspaniały personalizowany plakat na Wieczór Panieński w stylu Pampas Boho. Dzięki możliwości umieszczenia imienia Przyszłej Panny Młodej oraz daty, plakat staje się oryginalny i niepowtarzalny. Można go zawiesić w dowolnym miejscu oraz ustawić na sztaludze po wcześniejszym usztywnieniu. Będzie pięknym tłem podczas sesji zdjęciowej. 

  44,98 zł
 • ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa 60x150cm Pampas Boho
  79,98 zł
  Nowy
  ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa 60x150cm Pampas Boho

  Dekoracje w stylu Pampas Boho to absolutny hit sezonu. Wspaniała ścianka z napisem Wieczór Panieński oraz z personalizacją w postaci imienia oraz daty to doskonały dodatek na imprezkę. Świetnie zaprezentuje się ustawiona za Przyszłą Panną Młodą, a w szczególności będzie pięknym tłem podczas tworzenia pamiątkowych zdjęć. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na panieński Botaniczny Z IMIENIEM 50x70cm
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Botaniczny Z IMIENIEM 50x70cm

  Dekoracje z botanicznym motywem to hit sezonu. Personalizowany plakat z piękną grafiką, napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej oraz daty oczaruje każdego. Świetnie zaprezentuje się jako tło do sesji zdjęciowej, a w szczególności będzie piękną pamiątką z tak wyjątkowego wieczoru. 

  44,98 zł
 • PLAKAT na panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 50x70cm
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM 50x70cm

  Przepiękny plakat z motywem pudrowych kwiatów to świetna propozycja na dekorację Wieczoru Panieńskiego. Dzięki personalizacji w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej oraz daty przyjęcia będzie niepowtarzalną i oryginalną pamiątką. Świetnie zaprezentuje się podczas sesji zdjęciowej z przyjaciółkami. 

  44,98 zł
 • ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł
  Nowy
  ŚCIANKA na wieczór panieński + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty

  Jaką dekoracją oczarować przyjaciółki, a w szczególności Przyszłą Pannę Młodą? Wspaniała ścianka udekorowana grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją to świetna propozycja na oryginalny dodatek do przyjęcia. Rewelacyjnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej. Można wykorzystać ją zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na panieński Rosegold Flowers Z IMIENIEM 50x70cm
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Rosegold Flowers Z IMIENIEM 50x70cm

  Personalizowany plakat z piękną kwiatową grafiką w kolorze rosegold to świetna propozycja na dekorację Wieczoru Panieńskiego. Wspaniale zaprezentuje się wraz z pozostałymi dodatkami z kwiatowym motywem. Może także posłużyć jako tło do sesji zdjęciowej Przyszłej Panny Młodej wraz z przyjaciółkami. 

  44,98 zł
 • PLAKAT na panieński Kwiaty Boho Z IMIENIEM 50x70
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Kwiaty Boho Z IMIENIEM 50x70

  Przepiękny plakat z kwiatową grafiką na Wieczór Panieński. Dzięki personalizacji w postaci imienia Przyszłej Panny Młodej oraz daty będzie wspaniałą pamiątką z tak wyjątkowego wieczoru. Można go powiesić w dowolnym miejscu lub ustawić na sztaludze po wcześniejszym usztywnieniu. 

  44,98 zł
 • DEKORACJA sali na panieński + listwa 60x150cm Kwiaty Boho
  79,98 zł
  Nowy
  DEKORACJA sali na panieński + listwa 60x150cm Kwiaty Boho

  Jak oryginalnie udekorować salę na Wieczór Panieński? Wspaniałym rozwiązaniem jest baner z napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją w postaci imienia Panny Młodej oraz daty. Dzięki kwiatowej grafice pięknie zaprezentuje się wraz z pozostałymi dekoracjami. Stworzy świetne tło podczas sesji zdjęciowej. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na panieński DreamCatcher Z IMIENIEM 50x70
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński DreamCatcher Z IMIENIEM 50x70

  Oryginalny plakat na Wieczór Panieński z personalizacją i piękną grafiką łapacza snów. Świetnie prezentuje się ustawiony na sztaludze po wcześniejszym usztywnieniu. Będzie wspaniałym tłem podczas tworzenia pamiątkowej sesji zdjęciowej Przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. 

  44,98 zł
 • PLAKAT na panieński Powiedziała TAK, my mówimy impreza 50x70cm Z IMIENIEM
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na panieński Powiedziała TAK, my mówimy impreza 50x70cm Z IMIENIEM

  Oryginalna dekoracja na Wieczór Panieński w najmodniejszym stylu! Plakat wykonany na sztywnym papierze świetnie zaprezentuje się powieszony na ścianie lub po wcześniejszym usztywnieniu ustawiony na sztaludze. Stworzy wspaniałe tło do pamiątkowych zdjęć Przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. 

  44,98 zł
 • BANER personalizowany Powiedziałam TAK MEGA 42x100cm
  34,98 zł
  Nowy
  BANER personalizowany Powiedziałam TAK MEGA 42x100cm

  Fantastyczny baner na Wieczór Panieński z personalizacją. Piękna i modna kolorystyka wspaniale komponuje się z pozostałymi dekoracjami imprezowymi. Baner można zawiesić w lokalu nad stołem imprezowym, ale także na przyjęciu plenerowym. Z pewnością oczaruje Przyszłą Pannę Młodą i Jej przyjaciółki. 

  34,98 zł
 • BANER personalizowany Bride MEGA 42x100cm
  34,98 zł
  Nowy
  BANER personalizowany Bride MEGA 42x100cm

  Jak oryginalnie udekorować przyjęcie dla Przyszłej Panny Młodej? Baner z tematyczną grafiką, napisem Wieczór Panieński oraz personalizacją wspaniale dopełni całości aranżacji. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu. Będzie świetną pamiątką z tak wyjątkowego wieczoru!

  34,98 zł
 • PLAKAT na wpisy Bride Z IMIENIEM 50x70
  44,98 zł
  Nowy
  PLAKAT na wpisy Bride Z IMIENIEM 50x70

  Oryginalna dekoracja na Wieczór Panieński w postaci pięknego plakatu. Piękna grafika Panny Młodej, napis Wieczór Panieński oraz personalizacja będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Panny Młodej. Zaproszone przyjaciółki mogą umieścić na nim swoje podpisy oraz rady na udane małżeństwo. 

  44,98 zł
 • GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Przepiękna girlanda komunijna w formie chorągiewek dekorowanych motywem koronki będzie wspaniałą dekoracją pomieszczenia podczas przyjęcia komunijnego. Motyw ten idealnie wpisuje się w klimat przyjęcia komunijnego. Świetnie sprawdzi się także jako dodatek do ozdoby lokal. Girlandę można zawiesić nad stołem komunijnym lub na drzwiach.

  13,98 zł
 • GIRLANDA koronkowa biała 1,83m
  12,98 zł
  GIRLANDA koronkowa biała 1,83m

  Biała girlanda koronkowa to wspaniała dekoracja wnętrza na różne uroczystości. W skład zestawu wchodzi girlanda o długości 1,83m. Girlandę można zawiesić nad stołem lub wykorzystać jako tło pamiątkowej sesji zdjęciowej.

  12,98 zł
 • GIRLANDA metaliczne Gwiazdki ZŁOTE 3,6m
  12,98 zł
  GIRLANDA metaliczne Gwiazdki ZŁOTE 3,6m

  Szukasz błyszczącej dekoracji do mieszkania? Wyjątkowa girlanda wykonana z foli w złotym, lustrzanym kolorze. Girlanda pięknie prezentuje się powieszona nad kominkiem lub w dowolnym miejscu.

  12,98 zł
 • GIRLANDA świąteczna Gwiazdki ROSEGOLD 3,6m
  12,98 zł
  GIRLANDA metaliczne Gwiazdki ROSEGOLD 3,6m

  Piękna dekoracja w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Delikatne gwiazdki z lustrzanym pięknie pasują do nowoczesnych wnętrz. Girlandę możesz zawiesić w obecności innych dekoracji takich jak światełka.

  12,98 zł
 • GIRLANDA do słodkiego barku Frędzelki ZŁOTE (+sznurek)
  13,98 zł
  GIRLANDA do słodkiego barku Frędzelki ZŁOTE (+sznurek)

  Delikatna, metaliczna girlanda ze złotych frędzli to niepowtarzalny dodatek, którego nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu. Girlanda sprawdzi się cudownie jako dekoracja ściany, czy stołu oraz zawieszona pod oknem. Będzie się prezentować fantastycznie w otoczeniu dodatków w odcieniu bieli i złota. 

  13,98 zł
 • GIRLANDA Frędzelki ROSEGOLD (+sznurek)
  13,98 zł
  GIRLANDA Frędzelki ROSEGOLD (+sznurek)

  Girlanda składające się z metalicznych frędzelków. Stworzona w najmodniejszym kolorze Rosegold z lustrzanym efektem. Pięknie sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym jako dekoracja sali.

  13,98 zł
 • GIRLANDA Frędzelki SREBRNE (+sznurek)
  13,98 zł
  GIRLANDA Frędzelki SREBRNE (+sznurek)

  Girlanda na urodziny w kolorze srebrnym. Dekoracja składa się z metalicznych frędzli o lustrzanym efekcie. Sprawdzi się nie tylko jako dekoracja sali ale również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  13,98 zł
 • GIRLANDA Frędzelki Różowo-Złote (+sznurek)
  13,98 zł
  GIRLANDA Frędzelki Różowo-Złote (+sznurek)

  Efektowna dekoracja pomieszczenia na urodziny zarówno dla dzieci, jak dorosłych. Różowo-złota girlanda w postaci frędzelków idealnie nadaje się na przyjęcie dla dziewczynek i kobiet. Fantastycznie prezentuje się zawieszona nad urodzinowym stołem.

  13,98 zł
 • PLAKAT uniwersalny na panieński Flamingo Party 42x60
  9,98 zł
  Nowy
  PLAKAT uniwersalny na panieński Flamingo Party 42x60

  Chcecie zorganizować Wieczór Panieński w egzotycznym stylu? Plakat dekorowany napisem Wieczór Panieński, grafiką tropikalnych kwiatów, liści oraz flamingów będzie świetnym dopełnieniem całości aranżacji. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, ale także w plenerze. Będzie rewelacyjnym tłem podczas tworzenia pamiątkowych zdjęć. 

  9,98 zł
 • PLAKAT uniwersalny na wpisy Buziaczki 49x69cm +LISTWY GOTOWY DO ZAWIESZENIA
  12,98 zł
  Nowy
  PLAKAT uniwersalny na wpisy Buziaczki 49x69cm +LISTWY GOTOWY DO ZAWIESZENIA

  Uniwersalny plakat z uroczą grafiką buziaczków oraz miejscem na wpisy to świetna dekoracja pomieszczenia na Wieczór Panieński. Taki dodatek z pewnością sprawi dużą niespodziankę Przyszłej Pannie Młodej oraz będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. 

  12,98 zł
 • SERPENTYNA 18 rolek 72m SREBRNA
  3,98 zł
  SERPENTYNA 18 rolek 72m SREBRNA

  Holograficzne serpentyny metalizowane w kolorze srebrnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony lub ozdobić sale. Sprawdzi się idealnie podczas przyjęcia sylwestrowego.

  3,98 zł
 • SERPENTYNA 18 rolek 72m ZŁOTA
  3,98 zł
  SERPENTYNA 18 rolek 72m ZŁOTA

  Metalizowane serpentyny w kolorze złotym. To propozycja dekoracji na sylwestra lub urodzinki. Serpentyny pięknie połyskują odbijając światło.

  3,98 zł
 • SERPENTYNA na Walentynki 18 rolek 72m CZERWONA
  3,98 zł
  SERPENTYNA na Walentynki 18 rolek 72m CZERWONA

  Piękne holograficzne serpentyny na Walentynki. Serpentynami przyozdobisz pomieszczenie na wyjątkowe przyjęcie oraz stworzysz wyjątkową ściankę na pamiątkową sesję zdjęciową.

  3,98 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Banery na wieczór panieński, girlandy i plakaty

Banery, girlandy i plakaty wykonane z grubego, wysokiej jakości papieru to rewelacyjny sposób na to, aby przygotować jedyną w swoim rodzaju aranżację na wieczór panieński. Organizujesz imprezę dla siebie bądź bliskiej przyjaciółki? Wobec tego sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym produkty, dzięki którym stworzysz fenomenalny wystrój w niezwykle kobiecym stylu. Wszystkie uczestniczki imprezy z całą pewnością docenią tak gustownie przygotowane dekoracje i dodatki, bez względu na to, czy planujesz wyprawić wieczór panieński we własnym domu, pokoju hotelowym czy wynajętej sali. Uzyskany efekt niewątpliwie na długo zapadnie w pamięci przyjaciółkom przyszłej Panny Młodej. Jakie ozdoby najlepiej wybrać?

Personalizowane plakaty na wieczór panieński

Duże plakaty z imieniem przyszłej Panny Młodej oraz datą imprezy to bezbłędny sposób na sprawienie, żeby wystrój podczas wieczoru panieńskiego był niezwykle unikalny i wyjątkowy. Tego rodzaju dekorację zawiesić można na pustej ścianie. Dzięki temu plakat będzie dobrze widoczny, a przy tym posłuży za niezastąpione tło do pamiątkowych zdjęć z imprezy. Plakaty dostępne w klasycznej formie, jak i w kształcie kakemona dostępne są w najróżniejszych odsłonach. Pampas Boho to modna propozycja, która ociepli dowolne wnętrze. Naturalna kolorystyka oraz malownicze grafiki trawy pampasowej doskonale się ze sobą komponują. Na wieczór panieński z powodzeniem wybrać możesz też plakat z kolekcji Powiedziałam TAK stworzonej specjalnie na tę okazję.

Personalizowany plakat na Panieński

Personalizowany plakat na Wieczór Panieński

Tematyczne banery do dekoracji wnętrza na panieński

Bezbłędną alternatywą dla plakatu jest tematyczny baner, który równie dobrze wpisuje się w klimat wieczoru panieńskiego. To o wiele bardziej subtelna dekoracja, dlatego można bez problemu dopasować ją do przygotowanej aranżacji. Ozdobne litery zawieszone na długim sznurku będą doskonale prezentowały się nad uroczystym stołem, drink barem czy wejściem na imprezę. Złoty, metaliczny napis “Bride to Be” bądź “Wieczór panieński” to bezbłędne rozwiązanie na tego rodzaju przyjęcie. Papier będzie połyskiwał w świetle lamp lub świec, co sprawi, że cały wystrój nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego stylu. Bardzo kobiecą propozycją jest różowy baner “Wieczór panieński” z wyrazistymi tabliczkami, obok których ciężko przejść obojętnie.

Baner na Wieczór Panieński złoty

Baner na Wieczór Panieński złoty

Girlandy na wieczór panieński

Kolorowe girlandy to niebanalny dodatek na różnego rodzaju imprezy. Można je wykorzystać wielokrotnie, dlatego są wspaniałą inwestycją. Co więcej, można zawieszać je w oknach, drzwiach, pod sufitami, a nawet pionowo, więc uzyskany przez Ciebie rezultat na pewno będzie niepowtarzalny. Jakie girlandy najlepiej wybrać na wieczór panieński? Klasycznym rozwiązaniem są frędzle czy gwiazdki z błyszczącego papieru. Te w odcieniach rosegold lub złota bez dwóch zdań bardzo dobrze sprawdzą się na zorganizowanym przez Ciebie przyjęciu. Jeśli jednak planujesz imprezę w klimacie boho, wybierz kraftowe chorągiewki z białymi zdobieniami, które wyglądają nad wyraz delikatnie i naturalnie. Uczestniczki wieczoru panieńskiego będą mile zaskoczone taką ozdobą.

Girlanda na Wieczór Panieński

Girlanda na Wieczór Panieński