Srebrno-Złoty Chrzest

Najmodniejsze dekoracje to obecnie te w odcieniach srebra i złota. Nasza nowa kolekcja zbiera wszystkie dodatki na Chrzest w tych odcieniach. Prezentują się one bardzo elegancko, tworzone z myślą o uroczystości jaką są Chrzciny. Idealnie wpasują się w styl przyjęcia chłopca i dziewczynki. Kolekcja posiada wszystkie niezbędne dodatki takie jak balony, girlandy, serwetki, bieżniki oraz inne akcesoria. W ofercie znajdują się również zaproszenia oraz podziękowania dla gości. Dzięki temu Chrzest Święty na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Srebrno-Złoty Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Jak przygotować wspaniałe przyjęcie z okazji Chrzcin dziecka?

Przygotowanie udanego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli impreza ta odbywa się tylko raz. Wyjątkowa okazja Chrztu Świętego dziecka powinna być należycie przygotowana. Do przygotowań przyjęcia z okazji Chrzcin nie należą wyłącznie wybranie sali czy zaproszenie gości do domu. Rzeczami, o które w równym stopniu powinniśmy zadbać to akcesoria do dekoracji, upominki dla gości, zdjęcia i fotograf oraz menu. Jeśli zadbamy o spójną kompozycję dekoracji, możemy być pewni, że nasza impreza wypadnie fantastycznie. Poniższy tekst pomoże Wam w stworzeniu własnej listy „must have” do urządzenia przepięknego przyjęcia z okazji Chrztu!

Wyjątkowe dekoracje wnętrza na Chrzest

Dekoracje sali jakie planujemy przygotować powinny kierować się jednym motywem przewodnim lub głównym kolorem. Dzięki temu stworzone dekoracje będą tworzyć wspaniałą spójną kompozycję. Do dekoracji sali możecie użyć girland i balonów. Jeśli nie macie pomysłu jak je połączyć możecie zaopatrzyć się w gotowy zestaw dekoracji na Chrzest. Modne na sezon 2020 są balony transparentne z konfetti, które prezentują się nowocześnie i elegancko. Elegancko prezentują się także balony metaliczne w kształcie serca. Na balonach mogą także wystąpić napisy „Chrzest Święty” lub imię dziecka. Girlandy będą pięknie prezentować się w obecności balonów i stworzą piękne tło do zdjęć. Do dekoracji stołu należą serwetki, świece oraz kieszonki na sztućce. One także powinny być dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia.

Zestaw balonów na chrzest świętyZestaw balonów do dekoracji wnętrza - propozycja na Chrzest Święty

Niezapomniane upominki dla Chrzestnych i gości

W zwyczaju leży by podziękować swoim gościom za przybycie na uroczystość. Słodkie podziękowania w formie czekoladek i ciasteczek z wróżbą sprawią, że goście poczują się wyjątkowo docenieni. Słodycze możemy zapakować w stylowe pudełeczka ze złotymi rantami. Słodkim prezencikiem dla gości mogą być miodki w słoiczkach z napisem „Dziękujemy!” oraz imieniem dziecka. Dla Chrzestnych wypadałoby przygotować większy prezent za ich włożony trud i poświęcony czas w przygotowaniach ceremonii Chrztu. Jako podziękowania dla Chrzestnych możemy użyć stylowej drewnianej skrzyneczki, wypełnionej słodyczami. Do skrzyneczki dołączony jest tekst podziękowania dla Chrzestnych z efektowną grafiką pasującą do wybranego motywu przewodniego imprezy. Słodkim prezentem dla rodziców Chrzestnych dziecka są także czekoladowniki przewiązane kokardą i zawierające piękną dedykację dla bliskich.

Słoiki z miodem na podziękowanieMałe słoiczki z miodem jako podziękowanie dla gości

Jak stworzyć piękne zdjęcia z uroczystego obiadu? – wspaniałe dekoracje tortu

Robiąc zdjęcia przy uroczystym obiedzie należy pamiętać o dekoracjach stołu i tortu. Torty są popularnymi pomysłami na przygotowanie odświętnego ciasta z okazji Chrztu. Jeśli chcecie by Wasz tort prezentował się wyjątkowo, powinniście zaopatrzyć się kilka akcesoriów. Tort będzie wyglądał oryginalnie jeśli do dekoracji użyjemy opłatku na tort. Opłatek zakłada się na górę tortu i lekko dociska. Taki drukowany opłatek najlepiej prezentuje się na drugi dzień po założeniu i warto pamiętać o tym podczas przygotowań. Na tortach pięknie prezentować będą się także personalizowane toppery na tort z imieniem dziecka i datą uroczystości. Po obiedzie zazwyczaj zostaje dużo jedzenia, które będziecie chcieli rozdać bliskim. Przydadzą Wam się w tym celu pudełka na ciasto, które także można spersonalizować i udekorować w motyw przewodni przyjęcia. Tak przygotowany poczęstunek na pewno zadowoli gości i pięknie prezentować się będzie podczas robienia zdjęć.

Opłatek na tort na chrzest świętyOpłatek na tort - propozycja na Chrzest Święty