Informacja

Nowe produkty

Magnesy na podziękowania na Chrzest

Podaruj swoim gościom na Chrzcie Świętym przepiękne upominki w formie magnesów. Cudowne pomysły na prezenty z imionami dziecka oraz datą uroczystości. Zaskocz zaproszone osoby drobnymi podarunkami. Zamawiaj magnesy ze zdjęciem dziecka lub motywami graficznymi w najnowszych trendach. Magnesy na Chrzest Święty można wykorzystać na przyjęciu dziewczynki lub chłopczyka. Drobny prezent możesz podarować samodzielnie lub dołączyć do innych upominków dostępnych na stronie. 

Magnesy na podziękowania na Chrzest 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Magnesy na podziękowania na Chrzest Święty

Podziękowania dla gości, czyli drobne upominki wręczane osobom zebranym na uroczystości to wyjątkowy sposób na docenienie najbliższych. Na chrzcinach zwykle pojawiają się najważniejsi krewni maluszka, dlatego z pewnością miłym gestem będzie obdarowanie ich unikalnymi prezentami. Podziękowania mają na celu pokazanie gościom, jak wiele znaczy dla Ciebie ich obecność. To również świetny sposób na podziękowanie za ich wsparcie po narodzinach maluszka, w trakcie ciąży, a nawet wcześniej. Jakie produkty najlepiej wybrać na takie prezenty? Bez dwóch zdań najbardziej szczególne podziękowania przygotowywane są zwykle dla Rodziców Chrzestnych czy dziadków. Jednak na klasyczne prezenty dla gości wystarczy wybrać drobiazg: słodycze czy symboliczny upominek.

Oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest

Z całą pewnością ciekawym podziękowaniem na Chrzest Święty dziecka będą magnesy! Takie upominki pozwolą mile zaskoczyć każdego z gości, bez względu na jego wiek czy upodobania. Magnes można wykorzystać do ozdobienia lodówki lub specjalnej tablicy magnetycznej. W ten sposób stanie się dla obdarowanych osób wyjątkową pamiątką na całe życie. Klasyczny magnes ze zdjęciem to prześliczna propozycja na upominek dla gości. Ładnie wykonana ramka na fotografię tworzy interesujący kontrast z białym tłem, a napis “Chrzest Święty” wraz z imieniem w piękny sposób nadaje całości wyjątkowy charakter. Tak przygotowane upominki będą wspaniałym podziękowaniem dla gości zaproszonych na Chrzest. Każdy z nich będzie oczarowany niebanalnym pomysłem.

Magnes na chrzest złote stópki ze zdjęciem

Magnes na podziękowanie dla gości

Magnesy z podziękowaniem na Chrzest

Upominki dla gości przygotowane mogą być w różnorodnej odsłonie. Bez dwóch zdań personalizowane podziękowania stanowią szczególny rodzaj produktów, które pozwolą sprawić bliskim wyjątkową radość. Właśnie dlatego magnes ze zdjęciem na pewno będzie prezentem, który spodoba się dziadkom, Chrzestnym, a także wujostwu, kuzynom czy innym bliskim zaproszonym na chrzciny. A ponieważ aktualnie niezwykle modne są motywy naturalne, przygotowaliśmy również projekty zdobione rustykalnymi czy botanicznymi wzorami. W ten sposób podziękowania będą naprawdę szczególne. Magnesy ze zdjęciem i imieniem sprzedawane w zestawie z zielonymi bilecikami zdobionymi eukaliptusem to naprawdę wspaniała propozycja na takie upominki. 

Personalizowane magnesy z podziękowaniem dla gości

Jeśli magnesy ze zdjęciem Cię nie przekonują, możesz wybrać także bardziej subtelną propozycję. Personalizowane podziękowania mogą bowiem mieć naprawdę różnorodną formę. Magnesy z imieniem zdobione motywem zielonych gałązek eukaliptusa to fantastyczny upominek dla gości. Dostępne w komplecie z bilecikami, na których umieszczone jest podziękowanie, bez dwóch zdań będą wspaniałą niespodzianką. Ślicznie prezentują się też magnesy ozdobione grafiką rustykalnego wianuszka. Personalizowany napis i malownicza grafika świetnie do siebie pasują. Całości dopełnia kraftowy bilecik, na odwrocie którego umieszczony został analogiczny wzór. To rewelacyjne podziękowanie na Chrzest Święty dziecka.

Magnes na chrzest rustykalny wianuszek

Podziękowanie dla gości na Chrzest