Informacja

Nowe produkty

Promocje

Banery i girlandy na 30

Dekoracje sali na 30 urodziny z pomocą których, stworzysz piękną aranżację urodzinową. Jakich dekoracji na 30 nie może zabraknąć podczas przyjęcia? Balony na 30 to nieodłączny element każdego przyjęcia. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje. Balony foliowe, lateksowe oraz balony z helem. Użyj ich wszystkich aby sala nabrała imprezowego charakteru. Nie zapomnij również o girlandach oraz metalicznych kurtynach. Pozwolą na stworzenie ścianki na pamiątkowe zdjęcia oraz zwrócą uwagę wszystkich gości. Dekoracja sali jest naprawdę prosta, zwłaszcza z gotowymi zestawami!

Banery i girlandy na 30 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Dekoracje sali na 30 urodziny

Dekoracje sali na 30 urodziny powinny być wyjątkowe, aby sprawić, że solenizant, bądź solenizantka poczują się wyróżnieni i wyjątkowi w tym dniu. Jakich dekoracji na 30 urodziny nie może zabraknąć podczas przyjęcia? Balony na 30 urodziny to nieodłączny element każdego przyjęcia urodzinowego. Balonowe dekoracje są kultową ozdobą sali. Balony foliowe, lateksowe, balony z helem - istnieje wiele opcji, które można wykorzystać podczas organizacji imprezy z okazji 30 urodzin. Jaki udekorować salę na 30 urodziny? Można wykorzystać różnych dekoracji, wedle uznania, preferencji oraz potrzeb. Należy pamiętać, że wystrój sali oraz stołu powinien być jednolity i w spójny sposób oddawać charakter urodzin.

Girlandy na 30 urodziny

Girlandy na 30 urodziny są nieodłącznym elementem dekoracji sali. Girlandy można powiesić w dowolnym miejscu. Wystrój sali na 30 urodziny nabierze imprezowego charakteru dzięki nim. Girlandy dekoracyjne będą odpowiednie na 30 urodziny faceta i kobiety. Metaliczne frędzelki z lustrzanym efektem mienią się bardzo wyraźnie, przez co nie można przejść obok nich obojętnie. Posiadamy dogodne warianty kolorystyczne girland: złote, srebrne, złoto-czarne oraz Rosegold. Są to zdecydowane hity na 30 urodziny!

urodzinowa girlanda

Girlanda na 30 urodziny

Kurtyny dekoracyjne na 30 urodziny

Kurtyny dekoracyjne na 30 urodziny świetnie sprawdzają się na imprezach jako dekoracja sali lub pleneru. Kurtyny można wykorzystać w celu stworzenia ścianki urodzinowej, na której odbędzie się pamiątkowa sesja zdjęciowa. Dekorację w postaci kurtyny można wykorzystać na wiele sposobów. Może być także wykorzystana jako dekoracja wejścia na salę. Metaliczne frędzelki mienią się efektywnie, dzięki czemu wyglądają zniewalająco. Dekoracja urodzinowa w postaci kurtyny z pewnością zrobi wrażenie na gościach i będzie stanowiła wspaniały element dekoracji sali.

Kurtyna metaliczna na urodziny

Metaliczna kurtyna na urodziny