Informacja

Nowe produkty

Tabliczki na stół komunijny, numerki

Tabliczki na stolik komunijny w postaci ramek idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia komunijnego w restauracji. Pomoże to gościom odnaleźć właściwe miejsce uroczystości, a przy okazji prezentuję się bardzo elegancko i współgra z resztą dekoracji. Tabliczki posiadają piękne grafiki nawiązujące do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Oprócz tego znajduje się też miejsce na wpisanie imienia dziecka, daty oraz nazwy uroczystości. Taki obrazek na komunię na pewno przypadnie gościom do gustu, gdyż jest to pamiątka na długi czas. Świetnym wyborem na Komunię będą również numerki na stół komunijny. Dzięki nim każdy z gości będzie doskonale wiedzieć, który stół i miejsce jest przeznaczony dla niego.

Tabliczki na stół komunijny, numerki 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Tabliczki na stół i numerki

Ramka, a w środku pięknie ozdobiona informacja z imieniem dziecka, datą oraz nazwą uroczystości. Idealny pomysł na przyjęcie komunijne nie tylko w restauracji, ale też w domu. Pomoże to gościom odnaleźć właściwe miejsce uroczystości, a przy okazji prezentuję się wytwornie i pięknie komponuję się z resztą aranżacji. Tabliczki posiadają starannie wykonane grafiki nawiązujące do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, które wspaniale pasują do oferowanych przez sklep kolekcji.

Dekoracje na stół komunijny

Poza tabliczkami na stolik z imieniem dziecka warto wykorzystać także winietki z nadrukiem nazwisk gości, które ułatwią im odnalezienie własnych miejsc. Dodatkowo będą pięknym elementem dekoracyjnym, który pozwoli pięknie dopełnić aranżację. Można zdecydować się także na bileciki z podziękowaniem, które są miłym gestem i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie.

Tabliczka na stolik z imieniem dziecka i srebrną Hostią

Biała drewniana ramka, a w środku starannie wypisany tekst “Pierwsza Komunia Św.” plus imię dziecka oraz data. Wszystko w towarzystwie eleganckich elementów srebrnej hostii. Sprawdzi się zarówno na komunii dziewczynki jak i chłopca, dzięki uniwersalnemu stylowi. Tabliczka wykonana z najlepszych materiałów z dbałością o każdy drobny szczegół będzie piękną dekoracją na stole komunijnym. A po uroczystości ramkę można wykorzystać w domu, na przykład do wstawienia zdjęcia z dnia Pierwszej Komunii.

tabliczka na stół komunijny z imieniem

Tabliczka na Komunię dziecka

Tabliczka z motywem złotej koronki

Biała, stojąca ramka z elementem delikatnej koronki w kolorze ciepłego złota oraz napisem “Pierwsza Komunia Św.” oraz imię dziecka i data uroczystości. Prezentuję się bardzo wytwornie i jest idealnym uzupełnieniem kolekcji Złota Elegancja. Pełni nie tylko funkcję informacyjną ale również estetyczną. Pięknie będzie współgrać z innymi komunijnymi dekoracjami. Dzięki nóżce będzie bardziej widoczna dla gości. Wyprodukowana z materiałów pierwszej jakości z dbałością o każdy szczegół.

Tabliczka na stół komunijny

Tabliczka na stół komunijny złota

Tabliczki i numerki na Pierwszą Komunię

Jedna z najpopularniejszych kolekcji komunijnych - Hostia w swoim asortymencie posiada również tabliczkę z informacją o przyjęciu komunijnym: “Pierwsza Komunia Święta” dodatkowo personalizowane imieniem dziecka i datą. Całość ozdobiona jest złotą hostią i złotymi szlaczkami. Pięknie komponuję się z innymi ozdobami oraz pomaga trafić gościom na odpowiednie miejsce. Wykonana z najlepszych materiałów z dbałością o każdy szczegół, zadowoli każdego klienta i zachwyci zaproszonych gości. 

Do kompletu z powodzeniem dokupić można również numerki na stół. Jeśli przyjęcie komunijne jest dość duże, takie rozwiązanie może zdecydowanie ułatwić gościom znalezienie odpowiednich miejsc. Eleganckie numerki to niezawodny dodatek na tego rodzaju uroczystość. 

Numerki na stolik na patyczku złote

Złote numerki na stół komunijny