Informacja

Nowe produkty

Tort na 18 dekoracje

Tort na 18 to kluczowy element każdej imprezy urodzinowej. Powinny być eleganckie i podkreślać charakter uroczystości. Topper na tort 18 urodziny lub opłatek na tort z imieniem będą szybką i bardzo efektowną ozdobą, która oczaruje zaproszonych gości. Tak udekorowany tort to także pomysł na prezent na 18. W kategorii znajdzie także świeczki urodzinowe złote, srebrne i różowe dla dziewczyny.

Tort na 18 dekoracje 

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Tort na 18 dekoracje

Dekoracje tortu na 18 urodziny to niezwykle ważny aspekt, o którym wiele osób zapomina. Jeżeli zdecydujcie się na wykonanie tortu samodzielnie, warto zaopatrzyć się w elementy, które pozwolą Wam stworzyć wyjątkowy wypiek. Wasz tort będzie cudownie smakował i przepięknie się prezentował. Wiadome jest, że dekoracja tortu na 18 dla dziewczyny będzie różniła się od dekoracja dla chłopaka. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w topper na tort lub jadalny opłatek na tort. Wykończeniem wszelkich dekoracji będą z pewnością świeczki, które są niezbędnym aspektem na urodzinowym torcie. 

Toppery na tort na 18

Niezwykle prostym i uniwersalnym dodatkiem na Wasz tort będzie topper. Występuje w dwóch postaciach - kartonowy i drewniany. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego wybierzcie, ten, który najbardziej będzie Wam odpowiadał. Topper na tort urodzinowy musi być charakterystyczny i posiadać odpowiednie grafiki. Dzięki temu będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Najbardziej uniwersalną wersją jest z pewnością drewniany topper w kształcie cyfry „18”. Dodatkowo widnieją na nim grafiki kieliszków szampana oraz gwiazdki, które nadają wyjątkowego charakteru. Aplikacja dodatku jest niezwykle prosta, dzięki czemu każdy z pewnością sobie z tym poradzi. Topper z personalizacją jest dużo bardziej oryginalnym i unikatowym dodatkiem. Pięknym wariantem jest topper z grafiką różowej korony. Złota cyfra „18” znajduje się w centralnym punkcie, dzięki czemu idealnie podkreśla charakter imprezy. Personalizacja imieniem jubilatki i datą wydarzenia, sprawia, że topper jest bardzo oryginalny. Karta umieszczona jest na dwóch pikach, dzięki czemu jest bardzo prosta w aplikacji. 

Topper na tort na 18

Topper na tort na 18

Opłatek na tort na 18

Nieco bardziej skomplikowanym dodatkiem będzie z pewnością opłatek na tort. Jego aplikacji może wydawać się trudna, ale to jedynie pozory! Opłatek na tort osiemnastkowy musi posiadać odpowiednia grafikę, by zaznaczyć tę wyjątkową okazję. Świetnie w tej roli sprawdzi się opłatek z kolekcji Flowers&Stripes. Na tle biało-czarnych pasów widnieje grafika cyfry „18” w otoczeniu różowych kwiatów. Całość świetnie wpisuje się w styl boho, nowoczesną, pin-up. Na opłatku znajduje się również personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Taki dodatek na pewno zaskoczy Waszych najbliższych i cudownie będzie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach. Aplikacja opłatka na torcie nie powinna nikomu sprawiać problemów. Wystarczy ułożyć go na warstwie kremu, bitej śmietany i pozostawić na kilka godzin. Samodzielnie dopasuje się do powierzchni tortu. 

Opłatek na tort na 18

Opłatek na tort na 18

Świeczki na tort na 18

Świeczki na tort są niezbędnym elementem na każdym torcie urodzinowym. Zdmuchując je, wypowiadamy życzenia, których oczekujemy spełnienia. Ważne jest więc, by pojawiły się na Waszym osiemnastkowym torcie. Możecie zdecydować się na klasyczne świeczki pieńkowe lub postawić na niekonwencjonalne rozwiązania i wybrać fontannę. Klasyczny kształt cyfry „18” również jest bardzo popularny i w piękny sposób podkreśli charakter Waszej uroczystości.

Świeczki na tort na 18Świeczki na tort na 18