Informacja

Nowe produkty

Gry i zabawy na Panieński

Gry i zabawy na Panieński które sprawią, że każda impreza będzie naprawdę szalona! W ofercie naszego sklepu szeroki wybór gier i zabaw na Wieczór Panieński. Zdrapki z zadaniami lub karty z Pytaniami dla Przyszłej Panny Młodej to doskonały wybór. Każda z gier sprawi, że atmosfera się rozluźni i każda z Was będzie się super bawić. Ankiety dla Przyszłej Panny Młodej to wspaniały sposób aby ją lepiej poznać! Skorzystajcie z naszych propozycji aby Wieczór Panieński był naprawdę udany!

Gry i zabawy na Panieński 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE
  24,98 zł
  ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE

  Rewelacyjna zabawa na Wieczór Panieński, która oczaruje Przyszłą Pannę Młodą i Jej Przyjaciółki. Oryginalne bileciki ze zdrapkami, na których umieszczona została przepiękna grafika kwiatowa prezentują się niepowtarzalnie! Pod polem do zdrapania uczestniczki imprezki ujrzą zabawne pytania i zadania, które idealnie pasują na Wieczór Panieński zarówno w...

  24,98 zł
 • ZDRAPKI zadania dla Panny Młodej 10szt (+certyfikat+prezerwatywa) HIT ZDRAPKI zadania dla Panny Młodej 10szt (+certyfikat+prezerwatywa) HIT
  19,98 zł
  ZDRAPKI zadania dla Panny Młodej 10szt (+certyfikat+prezerwatywa) HIT

  Jednym z najmodniejszych i najpopularniejszych atrakcji nie tylko na wesela i imprezki urodzinowe są zdrapki. Specjalnie na Wieczór Panieński przygotowane zostały zadania dla Przyszłej Panny Młodej. Z pewnością sprawią wiele radości i zabawy zaproszonym przyjaciółką. Takiego zestawu nie może zabraknąć na Wieczorze Panieńskim! 

  19,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Pani Domu ZESTAW (+biała rękawiczka) CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Pani Domu ZESTAW (+biała rękawiczka)
  13,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Pani Domu ZESTAW (+biała rękawiczka)

  Oryginalny test Perfekcyjnej Pani Domu, który możesz wręczyć Przyszłej Pannie Młodej na Wieczorze Panieńskim. Po prawidłowym wykonaniu testu Przyszła Żona otrzymuje certyfikat. W zestawie znajduje się również bawełniana biała rękawiczka. To rewelacyjny pomysł, aby sprawić przyjaciółce zabawny upominek. 

  13,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Żony ZESTAW (+gadżety) CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Żony ZESTAW (+gadżety)
  19,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Żony ZESTAW (+gadżety)

  Test Perfekcyjnej Żony to wspaniała atrakcja na Wieczór Panieński. Do zestawu dołączone są również zabawne gadżety. Wraz z wykonaniem zadań Przyszła Panna Młoda otrzyma certyfikat, który będzie świetną pamiątką na długie lata. To świetna zabawa dla wszystkich uczestniczek imprezy. 

  19,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Bogini Seksu ZESTAW (+gadżety) CERTYFIKAT+TEST Bogini Seksu ZESTAW (+gadżety)
  14,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Bogini Seksu ZESTAW (+gadżety)

  Jakie atrakcje zapewnić Przyszłej Pannie Młodej na jej Wieczorze Panieńskim? Wspaniałym rozwiązaniem będzie test Bogini Seksu. Po wykonaniu zadań Przyszła Żona otrzymuje certyfikat oraz zabawne gadżety. Z pewnością taka rozrywka przypadnie do gustu każdej zaproszonej dziewczynie. 

  14,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Królowej Wieczoru Panieńskiego ZESTAW (+stringi+opaska) CERTYFIKAT+TEST Królowej Wieczoru Panieńskiego ZESTAW (+stringi+opaska)
  24,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Królowej Wieczoru Panieńskiego ZESTAW (+stringi+opaska)

  Jak urozmaicić Wieczór Panieński? Test Królowej Wieczoru Panieńskiego z pewnością przypadnie każdej dziewczynie do gustu. Przyszła Panna Młoda po poprawnym wykonaniu teksu otrzyma certyfikat, który będzie piękną pamiątką z tak wyjątkowej imprezki. Do zestawu dołączone zostały także zabawne gadżety. 

  24,98 zł
 • GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą? GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą?
  7,98 zł
  GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą?

  Wspaniała zabawa na Wieczór Panieński pokazująca kto najlepiej zna Pannę Młodą. To świetna propozycja na zapewnienie atrakcji podczas imprezki. Z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym przyjaciółkom, a w szczególności Przyszłej Pannie Młodej. 

  7,98 zł
 • GRA na panieński Alko-Wyzwanie PODEJMUJECIE? GRA na panieński Alko-Wyzwanie PODEJMUJECIE?
  7,98 zł
  GRA na panieński Alko-Wyzwanie PODEJMUJECIE?

  Gra Alko-wyzwanie to popularna zabawa na przeróżnych imprezkach, której nie może również zabraknąć na Wieczorze Panieńskim. Dzięki niej Przyszła Panna Młoda wraz z zaproszonymi przyjaciółkami będą miały świetną zabawę przez całą noc. Z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynie i pozostanie w pamięci na długie lata. 

  7,98 zł
 • GRA na panieński Test Przedmałżeński NIEZBĘDNY! GRA na panieński Test Przedmałżeński NIEZBĘDNY!
  7,98 zł
  GRA na panieński Test Przedmałżeński NIEZBĘDNY!

  Pomysłowa gra na Wieczór Panieński w postaci testu przedmałżeńskiego. Przyszła Pani Młoda jak i Przyszły Pan Młody rozwiązują test na swoich imprezkach, a odpowiedzi sprawdzą jak bardzo są ze sobą zgodni. Z pewnością przysporzy wiele radości i zabawy nie tylko Przyszłej Parze Młodej, ale także zaproszonym osobom. 

  7,98 zł
 • GRA na panieński Wiedza o sobie nawzajem MUST HAVE GRA na panieński Wiedza o sobie nawzajem MUST HAVE
  7,98 zł
  GRA na panieński Wiedza o sobie nawzajem MUST HAVE

  Jak w zabawny sposób sprawdzić czy przyszli małżonkowie dobrze siebie znają? Rewelacyjnym pomysłem jest gra "Wiedza o sobie nawzajem". Porównując odpowiedzi Pani Młodej oraz Pana Młodego z pewnością nie zabraknie śmiechu i radości. Taką grę musisz mieć na imprezce!

  7,98 zł
 • GRA Panieński Pościg GWARANCJA SZALONEJ ZABAWY! 2 KARTY! GRA Panieński Pościg GWARANCJA SZALONEJ ZABAWY! 2 KARTY!
  9,98 zł
  GRA Panieński Pościg GWARANCJA SZALONEJ ZABAWY! 2 KARTY!

  Świetna atrakcja na Wieczór Panieński w postaci gry Panieński Pościg. Zgromadzone przyjaciółki dzielą się na drużynę Pani Młodej oraz Świadkowej. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza wykona wszystkie zadania. Dzięki niej zabawa będzie trwała aż do rana. Z pewnością jeszcze lepiej zintegruje zaproszone dziewczyny. 

  9,98 zł
 • GRA na panieński Co Masz w Torebce? KTO WYGRA? GRA na panieński Co Masz w Torebce? KTO WYGRA?
  4,98 zł
  GRA na panieński Co Masz w Torebce? KTO WYGRA?

  Gra Co Masz w Torebce? to idealna zabawa na babską imprezkę, a w szczególności na Wieczór Panieński. Dodatkowo kolorystyka wspaniale pasuje się do kobiecego stylu. Na kartach umieszczone zostały przedmioty, które mogą znajdować się w torebce. Jeżeli, któraś z dziewczyn ją posiada dostaje punkt. Z pewnością spodoba się każdej obecnej dziewczynie.

  4,98 zł
 • ZESTAW 6 najlepszych gier na panieński OKAZJA -20% ZESTAW 6 najlepszych gier na panieński OKAZJA -20%
  38,98 zł
  ZESTAW 6 najlepszych gier na panieński OKAZJA -20%

  Wspaniały zestaw gier i zabaw, który sprawi, że Wieczór Panieński będzie trwał do samego rana! W skład zestawu wchodzi Panieński Pościg, Alko-Wyzwanie i wiele innych rewelacyjnych gier. Pozwolą na jeszcze lepsze zintegrowanie się przyjaciółek, a śmiechu i radości nie będzie końca. Taki zestaw musisz mieć na imprezce.

  38,98 zł
 • ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt
  1 Opinie

  Ankiety na panieński będą wspaniałym wyborem na zabawę. Zawarte w niej pytania na które każda z zaproszonych na przyjęcie osób będzie mogła udzielić odpowiedzi sprawią, że uśmiechów nie będzie końca. Ankieta to również świetna pamiątka dla Przyszłej Panny Młodej z tej wyjątkowej uroczystości.

  9,98 zł
 • GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań
  8,98 zł
  GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań

  Gra imprezowa "Pijesz Gdy" to popularna zabawa na wielu imprezach: osiemnastkach, urodzinach, kawalerskim czy panieńskim. Dzięki tej grze szybko i zabawnie poznacie wszystkie zgromadzone osoby i zobaczycie, ile macie wspólnego! Gra zapewni długi czas świetnej zabawy!

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Gry i zabawy na wieczór panieński

Planujesz wieczór panieński w gronie najbliższych przyjaciółek? A może odpowiadasz za przygotowanie imprezy dla bliskiej osoby? W takim razie nie możesz zapomnieć o rozrywkach i zabawach, dzięki którym wszystkie obecne dziewczyny będą się doskonale bawiły. Niepowtarzalne gry znaleźć możesz w naszym sklepie internetowym. Testy dla przyszłej Panny Młodej, pytania i wyzwania dla gości oraz inne atrakcje sprawią, że uczestniczki na długo zapamiętają zorganizowany przez Ciebie wieczór panieński. Część gier można bez problemu zorganizować w domu lub wynajętym lokalu, natomiast inne rewelacyjnie nadają się na imprezę w klubie czy pubie. Sprawdź koniecznie, jakie gry i zabawy polecamy, a następnie zaskocz gości na wieczorze panieńskim!

Zabawy z zadaniami na wieczór panieński

Gry, w których należy wykonywać zadania lub odpowiadać na pytania są najlepszym sposobem na to, aby zintegrować grupę na imprezie. Tego rodzaju zabawom towarzyszy mnóstwo śmiechu, który bezbłędnie zbliża do siebie uczestników. Każdy z nas zna grę w “Prawdę czy wyzwanie”. W wersji na wieczór panieński można przygotować ją w naprawdę fenomenalnym stylu. Białe bileciki z miejscem do wpisania pytań oraz wyzwań to praktyczny dodatek na imprezę. Do zestawu dołączone są także złote zdrapki, które należy umieścić na karnetach. W ten sposób każda z dziewczyn będzie mogła wylosować bilecik, a następnie zdrapać miejsce z pytaniem lub wyzwaniem. To świetna alternatywa dla klasycznej odsłony! Gorąco polecamy także zestaw zdrapek z zadaniami dla przyszłej Panny Młodej. Po ich wykonaniu na pamiątkę można wręczyć jej certyfikat zaliczenia sprawdzianu.

Gra na Wieczór Panieński

Gra na Wieczór Panieński

Gry na wieczór panieński dla wszystkich uczestniczek

“Alko-Wyzwanie” to gra, która doskonale sprawdza się podczas imprez w stylu wieczoru panieńskiego. Kartka wykonana z grubego papieru zawiera czterdzieści podpunktów podzielonych na trzy kategorie zaczynające się od słów “Pij, jeśli…”. Zabawa polega na tym, aby dla wszystkich uczestniczek przygotować tę samą ilość alkoholu - kieliszek wódki czy łyk piwa, wina albo drinka - a następnie czytać kolejno wszystkie zdania. Dziewczyny, których dotyczy dany punkt - piją! To prosta zabawa, która na pewno rozluźni atmosferę i sprawi, że goście poczują się swobodniej w swoim towarzystwie. Jeśli planujesz wieczór panieński wyprawić na mieście, postaw na grę “Panieński Pościg”. Wszystkie dziewczyny trzeba podzielić na dwie drużyny, a następnie wręczyć kapitanom (najlepiej Pannie Młodej i świadkowej) kartki z zadaniami. Wykonanie każdego punkty musicie uwiecznić na zdjęciu lub filmie, a wygrywa ten zespół, który jako pierwszy odhaczy wszystkie wyzwania!

zdrapki z zadaniami na Panieński

Zdrapki z zadaniami na Panieński

Testy i certyfikaty dla Przyszłej Panny Młodej

Z całą pewnością ogromną rozrywkę podczas wieczoru panieńskiego zapewnić możesz także testami dla przyszłej Panny Młodej. Umieszczone na nich pytania oraz zadania z całą pewnością wywołają uśmiechy na twarzach wszystkich zebranych. Wśród nich znajdują się egzaminy na Boginię Seksu czy Królową Wieczoru Panieńskiego. Przyszła Panna Młoda musi je wykonywać pod czujnym okiem przyjaciółek, które ocenią, czy zadanie zostało zaliczone. Po odhaczeniu wszystkich punktów na teście, możecie wręczyć jej wypisany własnoręcznie certyfikat. Zarówno testy, jak i dyplomy posiadają spójny, modny motyw, dzięki czemu prezentują się naprawdę zjawiskowo. Co więcej, będą one świetną pamiątką dla przyszłej Panny Młodej.

Test dla Przyszłej Panny Młodej

Test dla Przyszłej Panny Młodej