Nowe produkty

Eukaliptus

Akcesoria na Chrzest Święty z gałązką Eukaliptusa to propozycja dla wszystkich tych, którzy wolą minimalizm. Kolekcja Eukaliptus zachwyca prostotą, która pasuje na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Podziękowania dla gości, pamiątki z chrztu a nawet dekoracje wnętrza wszystko z grafiką subtelnej gałązki. Aby zadbać o każdy najmniejszy szczegół oferujemy również pudełeczka na słodkości, winietki z nazwiskami oraz dekoracyjne plakaty i banery. Wszystko w jednej spójnej koncepcji. Z pewnością ułatwi to skompletowanie wszystkich niezbędnych dekoracji, tak aby wszystko do siebie pasowało.

Eukaliptus 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów

Fantastyczny motyw przewodni na Chrzciny - Eukaliptus

Podczas organizacji przyjęcia na tę szczególną okazję, łatwo jest przez przypadek zagubić się przy dobieraniu ozdoby na Chrzest Święty. Powinniśmy skupić się na utrzymaniu jednolitej tematyki i zapobiec wymykającej się spod kontroli sytuacji. W momencie gdy zastosujemy efektowne dekoracje na chrzciny, możemy być pewni otrzymania rewelacyjnego klimatu i wystroju sali. Kolekcja Eukaliptus zawiera złote akcenty oraz ciemnozieloną grafikę umieszczone na bazie pięknej bieli. Komponujące się wzory i kolorystyka gwarantują pozytywne zaskoczenie gości. Motyw przewodni kojarzy się z siłą przyrody oraz wprowadza świeżość aranżacji. Nawiązanie do roślinnych elementów jest obecnie bardzo nowoczesnym sposobem na uatrakcyjnienie wizerunku przygotowywanego spotkania.

Fenomenalna dekoracja pokoju - dekoracje wnętrza

Podczas gdy planujemy jakich akcesoriów użyć, by stworzyć niesamowity wystrój sali na chrzest, najlepiej jest zastosować jedną, konkretną kolekcję wszystkich dodatków. Warto przygotować niezwykłą aranżację pokoju, przyczyni się to mocno dla panującej atmosfery, a co więcej posłużyć może jako perfekcyjne tło do wykonania sesji fotograficznej. Kreatywnym rozwiązaniem staną się balony na chrzest, na których fantastyczny wygląd składa się elegancka biel razem z napisem ,,Chrzest Święty”. Pozwala to na wywołanie samych pozytywnych reakcji i zachwytu wśród zaproszonych osób. dzięki prezentowanemu dwustronnie nadrukowi, będą wpływać na wrażenia wizualne z każdej perspektywy. Olśniewająco wypadną zawieszone nad stołem spotkania z rodziną, ale i również gdy umieścimy je przed wejściem na przyjęcie.

Baner na Chrzest ŚwiętyDekoracyjny baner na Chrzest Święty

Jak zadbać o słodką niespodziankę?

Bez wątpienia główną gwiazdą całego wydarzenia stanie się tort na chrzest. Zależy nam aby nie zachwycał jedynie swoim apetycznym smakiem, jednakże też i wyglądem. Pomoże nam w wyrażeniu jak ważne jest dla nas odpowiednie ugoszczenie całej rodzinki, ale też ile znaczy dla wszystkich szczęście i radość maluszka. Krewni zasługują na genialny poczęstunek, który będą mogli wspominać przez długi czas. Rewelacyjny wizerunek wypieku otrzymamy przy użyciu ozdobnego dodatku, jakim jest opłatek na tort na chrzest. Cienki wafel z nadrukiem w stylu motywu przewodniego wzmoży prezentowaną klasę przyjęcia, wypadnie także fantastycznie na pamiątkowych fotografiach.

Opłatek na tort eukaliptus chrzestPersonalizowany opłatek na tort - propozycja na Chrzest Święty

Nowoczesne dekoracje stołu na Chrzciny

Warto jest również zadbać o wspaniałe dekoracje stołu na chrzest. Nasz sklep internetowy oferuje niesamowity element, który w fenomenalny sposób urozmaici estetykę według głównego zamysłu. Znakomitą częścią ozdób na stół stanie się bieżnik na chrzest, dzięki któremu wyróżnimy w osobistej formie przygotowywaną uroczystość. Miły akcentem jest właśnie możliwość personalizacji - umieszczenie imienia dziecka, daty spotkania i eleganckiej ilustracji eukaliptusa. Wykonanie ze specjalnego, powlekanego papieru o uszlachetnionej powierzchni umożliwia bardzo łatwe ułożenie na blacie stołu. Atutem okaże się grubość i solidność, którymi się wyróżnia - nie ma możliwości przypadkowego rozmazania się tuszu przy przykładowym rozlaniu wody. Pokaże się więc jako idealnie funkcjonalny dodatek.

Bieżnik na stół na ChrzestBieżnik na stół na Chrzest Święty - motyw Eukaliptus