Informacja

Nowe produkty

Błękitny Wózeczek

Jako dekoracja na Chrzest Święty chłopca najlepiej sprawdzi się kolekcja Błękitny Wózeczek. Stworzony z myślą o najmłodszych w odcieniach błękitu. Dodatkowo wszystkie dodatki posiadają grafikę niebieskiego wózeczka, który utrzyma święto w wyjątkowej atmosferze. W ofercie znajduje się wiele dodatków od dekoracji stołu po dekoracje wnętrza. Pozwoli to na skompletowanie całego zestawu dekoracji na Chrzest w spójnej koncepcji. Warto pamiętać o podziękowaniach dla gości, które również mieszczą się w ofercie sklepu.

Dekoracje na Chrzest z motywem błękitnego wózeczka

Pomysł na dekorację stołu na Chrzest z motywem błękitnego wózeczka 

Błękitny Wózeczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów

Dekoracje na Chrzest Święty chłopca

Każdy rodzic, który organizuje spotkanie uważa za absolutny priorytet aby znaleźć odpowiednie dekoracje na chrzest chłopca. Staramy się spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób. Powodem jest fakt, że to pierwsza taka uroczystość w życiu synka, którą chcemy niesamowicie uczcić. Poprzez to zależy nam na przygotowaniu zapadającego w pamięć bankietu. W chwili, gdy zastosujemy jednolity motyw przewodni, będziemy w bardziej komfortowej sytuacji przy wyborze pasujących do siebie dodatków. Kolekcja Niebieski Wózeczek powstała ku temu, aby zapewnić możliwość zebrania wszystkich wymarzonych elementów, żeby stworzyły spójny zestaw dekoracji na chrzest. Grafika wózeczka razem z niebieskimi odcieniami wyśmienicie symbolizuje delikatność małej pociechy oraz bezpieczeństwo, którym chcemy otoczyć dziecko. Wywołujące olśniewający efekt dodatki na Chrzest Święty są unikatowe przez swoje błyszczące lub koronkowe zdobienia. Staje się to niesamowitym rozwiązaniem, gdyż podkreśla specjalny charakter imprezy.

Dekoracje tortu na Chrzciny chłopca

Motyw przewodni zawierający wiele dziecięcych akcentów sprawdzi się cudownie przy różnych akcesoriach. Szczególnie polecamy opłatek na tort na chrzest, który zawiera na nadruku datę wydarzenia, imię i zdjęcie dziecka oraz grafikę niebieskiego wózeczka. Tym zabiegiem mamy okazję do wyrażenia swojego indywidualnego gustu poprzez wygląd wypieku. Ozdoby na tort na chrzest zaznaczą nasze starania bardzo wyjątkowo, jako organizator wypadniemy bardzo profesjonalnie. Nasz wysiłek zostanie doceniony przez wszystkich gości. Dzięki personalizacji jesteśmy w stanie osiągnąć fantastyczne wrażenia wizualne, a także zaskoczyć rodzinę. Ukazuje to jak ważny jest dla nas pierwszy sakrament w życiu dziecka.

Opłatek na tort dla chłopca na chrzestOpłatek na tort dla chłopca - propozycja na Chrzest Święty

Dekoracje wnętrza na Chrzest święty

W momencie kiedy zastanawiamy się jakie dostępne dodatki wywołają najwięcej entuzjazmu oraz pozwolą przez długi czas cieszyć się utworzoną atmosferą, warto wybrać jednolite dekoracje na chrzest chłopca. Mają znaczny wpływ na nastrój zebranych osób. Strzałem w dziesiątkę okaże się personalizowany plakat na chrzest chłopca. Stworzony na bazie błękitnych odcieni, z pewnością będzie robić wrażenie już od pierwszych chwil trwania wydarzenia. Zamieszczone na nim zostały informacje takie jak: imię synka, wspaniała grafika z kolekcji, jak również piękny cytat słów Jana Pawła II. Komponuje się doskonale z pozostałymi elementami wystroju. Kreatywnie będzie zawiesić go w widocznym miejscu, stanie się wtedy główną ozdobą pokoju lub sali.

Plakat na Chrzest dla chłopcaPlakat na Chrzest Święty - propozycja dla chłopca

Podziękowania dla gości na Chrzest

Gdy nasze przyjęcie zmierza ku końcowi, trzeba koniecznie pamiętać o wyrażeniu naszej wdzięczności w zamian za wielką pomoc i wsparcie ze strony najbliższych. Wspaniale będzie okazać jak bardzo cenimy nasze mocne więzi i relacje. Jeżeli zdecydujemy się na upominki dla gości na chrzest, w rewelacyjny sposób podkreślimy radość ze świetnej, rodzinnej atmosfery. Interesujący pomysł jakim jest miód podziękowanie gościom w szklanym słoiczku zachwyci wszystkich krewnych! Udekorowany elegancko papierową serwetką z ażurowym zdobieniem, wygląda wyjątkowo. Dodatkowo, znajdziemy na nim personalizowaną etykietę z napisem ,,Chrzest Święty”, imieniem dziecka, a także datą uroczystości. Świetnie zaprezentuje się ustawiony przy nakryciach lub po prostu wręczony osobiście.

Lizaki z sercem na podziękowanie dla gościLizaki z sercem na podziękowanie dla gości