Informacja

Nowe produkty

Serwetki na 18

Serwetki na 18 w modnych wzorach, z metalicznymi nadrukami. Dekoracje stołu na 18 urodziny zdjęcia, inspiracje i pomysły. Modne wzory serwetek na 18 urodziny dla chłopaka i dziewczyny. Serwetki na 18 rosegold i czarne serwetki ze złotymi napisami to aktualnie najmodniejsze wzory, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę.

Serwetki na 18 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Serwetki na 18

Serwetki na 18 urodziny są bardzo ważnym elementem dekoracji stołu i różnią się od serwetek na pozostałe okazje. Urodzinowe serwetki na 18 zazwyczaj posiadają grafikę cyfry „18” i dużo grafik związanych z uroczystością. Wybierzcie serwetki, które najbardziej pasują do Waszego motywu przewodniego i świetnie będą uzupełniać całość dekoracji stołu. Serwetki papierowe możecie składać w piękne kształty lub pozostawić je leżące na płasko na talerzach gości. Serwetki na 18 dziewczyny będą różniły się kolorystyką od wersji dla chłopaka. Oczywiście znajdziecie również warianty uniwersalne, dzięki którym każde przyjęcie będzie znakomicie przyozdobione.

Serwetki na 18 z metalicznym nadrukiem

Zdecydowanie najlepsza wersją będą serwetki na 18 urodziny, które w znakomity sposób podkreślają charakter uroczystości. Świetnie w tej roli sprawdza się serwetki, na których widnieje grafika cyfry „18”. Widząc dekoracje z takim motywem, nikt nie będzie miał wątpliwości co do okazji przyjęcia. Jako uniwersalna wersja idealnym wyborem będą białe serwetki ze złotymi napisami. Widnieje na nich napis „18th Birthday!” w złotym, metalicznym kolorze. Dzięki temu świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Taka wersja najlepiej będzie się prezentowała ułożona na płasko na talerzach gości, eksponując swoją grafikę. Świetnie sprawdzą się zarówno na imprezie urodzinowej dziewczyny, jak i chłopaka. Ze względu na kolorystykę i motyw graficzny możecie ze spokojem komponować je z większością dekoracji dostępnych na 18 urodziny. 

serwetki na 18

Serwetki na 18 ze złotym napisem

Jeżeli Wasze przyjęcie urodzinowe jest dekorowane w mocny, młodzieżowy sposób, warto zastanowić się nad serwetkami w czarnym kolorze ze złotymi elementami dekoracyjnymi. Główną grafiką jest cyfra 18 w otoczeniu drobnych gwiazdek. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Serwetki będą idealnym dopełnieniem wszelkich ozdób w takiej kolorystyce, występujących na stole. Dzięki metalicznemu nadrukowi idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Dobrze będą wyglądały na przyjęciu w stylu glamour. Na dziewczęcą imprezę lepiej będą pasowały serwetki papierowe w białym kolorze z metaliczną grafiką rosegold. Pięknie będą współgrały z dekoracjami w kolorze białym, różowym lub złotym. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy i również najlepiej będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach najbliższych. 

serwetki na 18

Serwetki na 18 czarne

Serwetki na 18

Serwetki na 18 dla dziewczyny

Uniwersalne serwetki na urodziny

Niezwykle uniwersalną wersją serwetek na 18 urodziny jest z pewnością wariant z napisem ”Dziękujemy!”. Świetnie podkreśla wdzięczność jaką darzycie swoich najbliższych za przybycie na tę uroczystość. Złoty, metaliczny napis na białym tle prezentuje się znakomicie i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Najlepiej będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach gości, pięknie eksponując napis. Z uwagi na swoją atrakcyjność i uniwersalność, świetnie sprawdza się również na pozostałych imprezach okolicznościowych. Będą idealnym wyborem na imprezę osiemnastkową zarówno dziewczyny, jak i chłopaka.Świetnym wyborem mogą być również serwetki papierowe o jednolitym kolorze. W zależności od Waszego motywu przewodniego i preferencji jubilata, zdecydujcie się na odpowiedni kolor, który pozwoli Wam w piękny sposób dopełnić wszelkie dekoracje stołu. Ułóżcie je na płasko lub w ciekawe kształty - wszystko zależy od Was i Waszej wizji przyjęcia.

Serwetki na 18

Serwetki na 18 z napisem