Informacja

Nowe produkty

Podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla chrzestnych i dziadków na Komunię powinny być starannie zaplanowane. Osoby te odgrywają w życiu dziecka bardzo ważna rolę. Dlatego w tak wyjątkowym dniu jak Pierwsza Komunia Święta, podziękujmy im szczególnie za wszystko co robią dla naszej pociechy. Idealnie sprawdzi się do tego pudełko a w nim czekoladki, anioł z podpisem czy też słoik słodkiego miodu. Sentymentalne pamiątki w ramce będą się miło kojarzyć z dniem sakramentu. Na pewno poczują się wyróżnieni i wdzięczni za naszą pamięć. Krótki wierszyk sprawi, że na pewno będą wzruszeni.

Podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 270 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 270 elementów

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Najważniejsza osobą każdej Komunii Świętej jest nasza pociecha, która tego dnia przystępuję do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Wszyscy zgromadzeni goście komunijni są ważni. To każdy z osobna wprowadza niepowtarzalną atmosferę. Są jednak osoby szczególnie ważne. Chrzestni naszych dzieci to praktycznie drudzy rodzice. W dniu Chrztu Świętego obiecywali troszczyć się, wychowywać, modlić się za swoich chrześniaków. Ogromną rolę w życiu dziecka odgrywają także dziadkowie. Zawsze chętnie służą pomocą. Warto więc podziękować im w szczególny sposób. Dlatego tak ważne są eleganckie i oryginalne podziękowania dla Chrzestnych oraz Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą.

Jak podziękować Chrzestnym i Dziadkom na Komunii dziecka?

Jeśli pragniemy wyszczególnić jak wielką rolę w życiu dziecka odegrali jego dziadkowie czy chrzestni możemy to zrobić poprzez wręczenie wyjątkowego podziękowania umieszczonego w bogato ozdobionej tubie. Podziękowanie w tubie na Pierwszą Komunię wypisane jest na grubym, połyskującym papierze najwyższej jakości, ozdobionym elementami hostii lub lilii. Podziękowania są personalizowane osobno dla babci, dziadka, ojca chrzestnego i matki chrzestnej. Jeśli chcemy żeby podarunek również cieszył oko, idealnym rozwiązaniem będzie figurka drewnianego aniołka z filcowymi skrzydłami. Aniołek trzyma w rękach serduszko na którym widnieje napis “Dziękuję Ci…”. Dziadom oraz chrzestnym na pewno łezka w oku się zakręci, a aniołek zajmie honorowe miejsce na półce. Prezent o wydźwięku bardziej religijnym który chcemy ofiarować najbliższym to perłowa dziesiątka różańca zamknięta w drewnianym pudełku. W środku na wieczku znajduję się liścik z personalizowanym tekstem. Cudowny i trwały sposób wyrażenia wdzięczności dla naszych dziadków lub chrzestnych. 

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków najpiękniejsze propozycje

Jedno z najpiękniejszych podziękowań na Komunię Świętą to kryształowa dziesiątka różańca umieszczona w drewnianym pudełeczku. Skrzyneczka wykonana jest w naturalnego drewna w jasnym kolorze, dekorowana karteczką z ozdobną grafiką, tekstem i imieniem dziecka. Wewnątrz znalazła się właśnie bogato dekorowana dziesiątka różańca umieszczona w woreczku z organzy. To przepiękne podziękowanie oczarowuje pieczołowitym wykonaniem i swoją niebanalnością.

podziękowanie dla chrzestnych komunia złoty kielich z eukaliptusem

Eleganckie podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków

Kolejna propozycja to aniołek na podziękowanie komunijne wykonany ze słomy. Słomkowy aniołek w skrzyneczce, ułożony na naturalnej jucie posiada ekologiczny i bardzo modny obecnie naturalny wydźwięk. Wygląda przepięknie i wspaniale wpisuje się w charakter przyjęcia komunijnego. Dekorowany personalizowaną karteczką z dedykacją wygląda bardzo oryginalnie.

podziekowanie dla chrzestnych aniołek w pudełku

Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków na Pierwszą Komunię Świętą

Podziękowania komunijne dla Chrzestnych i Dziadków - słodkości

Niebanalnym rozwiązaniem na prezent dla Chrzestnych i Dziadków jest także słoiczek z polskim miodem wielokwiatowym. Prezent znajduję się w drewnianej skrzyni, która na pewno znajdzie inne zastosowanie po opróżnieniu zawartości. Dziadkowie lub chrzestni otrzymają personalizowany miód z pałeczką do miodu oraz dekoracją ze słonecznikiem. Aby zwykła tabliczka czekolady prezentowała się elegancko i niepowtarzalnie należy umieścić ją w pięknym opakowaniu na czekoladę. Czekoladownik udekorowany jest naklejką z tekstem podziękowania dla chrzestnych czy dziadków oraz imieniem dziecka. Pudełko ozdobione jest motywem srebrnej hostii z srebrną wstęgą. Drewniane pudełko, a w środku kolejne małe pudełeczko z niespodzianką. Prezentem są cukierki, zapakowane w kartonowe pudełeczko w kształcie serca oraz liścik z tekstem podziękowania. Styl granatowej anemony sprawdzi się idealnie na Komunię dla chłopca. Jeśli chcemy, aby nasi dziadkowie poczuli się jeszcze bardziej wyróżnieni, proponujemy drewniane pudełeczko, a w środku czekoladki. Najwyższej jakości, przepyszne belgijskie słodkości. Pudełko zawiera także liścik z podziękowaniem, a to co wyróżnia ten prezent to dedykacja z imieniem babci lub dziadka. Na pewno dziadkowie poczują się wyjątkowo po otrzymaniu takiego upominku od wnuka czy wnuczki.

Podziękowanie dla dziadków chrzestnych komunia skrzynia ze słoiczkami

Podziękowanie dla dziadków lub Chrzestnych z okazji I Komunii Świętej