Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Księdza/Katechety na Komunię

Prezent dla Księdza lub Katechety na Komunie to świetny sposób na podziękowanie mu za wszelki trud włożony w przygotowanie dziecka do tej ważnej dla niego uroczystości. Podziękowanie dla Księdza na Komunię w postaci słodkości to zawsze świetny wybór, który ucieszy obdarowaną nimi osobę. Dziesiątka różańca w eleganckim drewnianym pudełku to bardzo elegancki prezent dla Katechety czy Księdza. Podziękowanie dla katechetki za przygotowanie dzieci do Komunii w formie słomkowego aniołka to miły gest, który na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Takie podziękowanie w formie prezentu na długo zapadnie w pamięć Księdza czy Katechety i sprawi wiele radości.

Prezenty dla Księdza/Katechety na Komunię 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Prezenty dla księdza bądź katechety na Komunię

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest niezwykle uroczysty. Zarówno ceremonia w kościele, jak i przyjęcie dla rodziny mają bardzo podniosłą atmosferę, która sprawia, że wszystkie dzieci przystępujące do Komunii na pewno doskonale zapamiętają to szczególne wydarzenie. Jednak w dużej mierze prawidłowy przebieg oraz klimat podczas uroczystości zależą od księży i katechetów przygotowujących ceremonię. To oni odpowiadają za nauczenie dziewczynek i chłopców modlitw oraz innych elementów Pierwszej Komunii. To bardzo odpowiedzialne zadanie, które często pochłania wiele czasu i energii. Właśnie dlatego dobrze jest podziękować księdzu czy katechecie za wkład włożony w organizację uroczystości. Jak to zrobić? Sprawdź nasze propozycje, a bez najmniejszego problemu znajdziesz najlepsze rozwiązanie!

Podziękowania dla księdza od rodziców

Piękny prezent wręczony w ramach podziękowania dla księdza czy katechety to świetny sposób na docenienie jego wkładu w przygotowania do Komunii. Podarunek może mieć różne formy oraz rozmiary, a w naszym sklepie znajdziesz wiele stylowych propozycji, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Każdy z nich można spersonalizować, dzięki czemu prezent będzie naprawdę oryginalną niespodzianką. Tabliczka czekolady Merci w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu będzie ślicznym upominkiem, który bez dwóch zdań sprawi przyjemność księdzu bądź katechecie. Obwoluta z grubego papieru zdobiona motywem hostii to bardzo tematyczny dodatek do upominku. Pięknym prezentem jest również słomkowy aniołek w drewnianym pudełku. Eko podarunek z personalizowanym podziękowaniem będzie dla obdarowanej osoby wspaniałą niespodzianką. 

Prezent dla Księdza lub Katechety w skrzyni

Prezent dla Księdza lub Katechety w skrzyni

Prezent dla księdza na Komunię

Podziękowania dla katechety czy księdza można z powodzeniem wręczyć indywidualnie lub razem z innymi rodzicami komunijnych dzieci. Drewniane pudełko z dwoma przegródkami to doskonały materiał na gustowny prezent. Wewnątrz każdego opakowania znaleźć można personalizowaną kartkę z podziękowaniem oraz stylowym motywem zaprojektowanym specjalnie na tę okazję. Grafiki hostii, aniołków czy subtelnych gałązek świetnie podkreślają uroczysty charakter Pierwszej Komunii. Pudełko z czekoladkami oraz ozdobnym kielichem ułożonym na jutowej poduszeczce to wspaniały podarunek na podziękowania dla księdza lub katechety. Rewelacyjnie prezentuje się również zestaw ze śmietankowymi krówkami oraz drewnianym aniołkiem. 

Prezent dla Księdza z różańcem

Prezent dla Księdza z różańcem

Podziękowanie dla katechetki za przygotowanie dzieci do Komunii

Jakie jeszcze podarunki przygotowaliśmy na tę specjalną okazję? Czekolady czy nieduże pudełka to czarujące upominki, ale w naszej ofercie znaleźć możesz również wysokiej jakości kosze prezentowe w eko skrzyniach. Wypełnienie w postaci wełny drzewnej idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, a przy tym pozwala ślicznie wyeksponować wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu. Wewnątrz skrzyni umieszczone zostały wysokiej jakości słodycze, które zasmakują każdej z obdarowanych osób. Mleczne czekoladki, śmietankowe krówki, słoiczki z miodem i ciasteczka z wróżbą to produkty w ozdobnych opakowaniach z motywem dopasowanym do reszty podarunku. Emblemat hostii zdobiący słodycze oraz spersonalizowaną kartkę z podziękowaniem wspaniale podkreśli klimat Pierwszej Komunii Świętej.

Prezent dla Katechetki w skrzyneczce

Prezent dla Katechetki w skrzyneczce