Nowe produkty

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek litery i cyfry to najmodniejsza propozycja dekoracji 2020. Balony w kształcie cyferek oraz liter wykonane są z foli, dzięki czemu bardzo długo pozostają nadmuchane. Foliowe balony najlepiej prezentują się nadmuchane helem, który unosi je nad ziemią. Na Roczek najlepiej wybrać balony w kształcie cyfry 1. Dzięki temu podkreślisz charakter przyjęcia. Foliowe balony pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach, które będziecie mogli wspólnie oglądać nawet za kilka lat.

Balony na Roczek - litery i cyfry 

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
 • BALON na Roczek One 66x37cm ZŁOTY
  14,98 zł
  BALON na Roczek One 66x37cm ZŁOTY

  Balony na Roczek w złotym kolorze to idealny sposób na dekoracje wnętrza na urodzinki zarówno chłopca jak i dziewczynki. Foliowe balony pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Balony w kształcie napisu ONE podkreślą charakter przyjęcia!

  14,98 zł
 • BALON na Roczek dziewczynki One 66x37cm ROSEGOLD
  14,98 zł
  BALON na Roczek dziewczynki One 66x37cm ROSEGOLD

  Foliowe balony na Roczek dziewczynki, które w wyjątkowy sposób udekorują każde wnętrze. Balony w kolorze rosegold to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Foliowe balony pięknie prezentują się również na pamiątkowych zdjęciach.

  14,98 zł
 • BALON foliowy urodziny 85cm CYFRA 1
  19,98 zł
  BALON foliowy urodziny 85cm CYFRA 1 ZŁOTY
  1 Opinie

  Balon foliowy na Roczek. Balon w złotym kolorze wpisuje się w najnowsze trendy i pasuje na przyjęcie urodzinowe zarówno dziewczynki jak i chłopca.

  19,98 zł
 • BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 srebrny GIGANT
  19,98 zł
  BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 srebrny GIGANT

  Balon foliowy w kształcie 1 na Roczek. Duży srebrny balon na pewno zwróci uwagę wszystkich zgromadzonych gości. Wielkość jedynki to az 86cm! Dzięki temu będzie piękną dekoracją na przyjęcie urodzinowe.

  19,98 zł
 • BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 różowe złoto GIGANT
  19,98 zł
  BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 różowe złoto GIGANT

  Duży foliowy balon w kształcie cyfry 1 to idealna propozycja dekoracji na roczek. Balon zaprojektowany jest w najmodniejszym odcieniu sezonu 2020 - rosegold. Najlepiej pasuje na roczek dziewczynki.

  19,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm srebrny
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm srebrny

  Balon foliowy w kolorze srebrnym. Dzięki niemu w szybki sposób ozdobisz przyjęcie z okazji roczku. Srebrne dodatki pasują zarówno na przyjęcie chłopca jak i dziewczynki. Balon w kształcie 1 to idealny wybór.

  6,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm złoty
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm złoty

  Balon foliowy w kształcie cyfry 1 to idealna propozycja na przyjęcie z okazji roczku. Kolor złoty pasuje do każdej aranżacji wnętrza, dlatego świetnie sprawdzi się również na urodzinkach. Balony możesz napełnić helem i powiesić w pomieszczeniu.

  6,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold

  Balon w kształcie jedynki w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Balon w wyjątkowy sposób przyozdobi sale podczas przyjęcia urodzinowego. Balon może również ozdobić krzesełko solenizanta aby go wyróżnić.

  6,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm różowy
  4,98 zł 6,98 zł
  Wyprzedaż!
  BALON foliowy cyfra 1 35cm różowy

  Balon foliowy w kształcie jedynki idealnie pasuje na przyjęcie urodzinowe. Balon w kolorze różowym to propozycja dla wszystkich małych dziewczynek. Stworzenie balonowej dekoracji zachwyci gości.

  4,98 zł 6,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm niebieski
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 86cm Błękitny

  Niebieski, foliowy balon w kształcie jedynki. Delikatny niebieski kolor najlepiej prezentuje się na przyjęciu urodzinowym chłopca. Balon posiada 86cm wysokości dlatego nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Roczek MEGA DUŻY Rosegold
  19,98 zł
  BALON foliowy Roczek MEGA DUŻY Rosegold

  Balon foliowy na Roczek w odcieniu Rosegold. Duży balon w formie napisu sprawdzi się idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Balon wykonany jest z foli dlatego można go używać zarówno na dworze jak i w pomieszczeniu.

  19,98 zł
 • BALON foliowy Roczek MEGA DUŻY Różowy
  19,98 zł
  BALON foliowy Roczek MEGA DUŻY Różowy

  Balon urodzinowy w formie napisu "Roczek". Fantastyczna dekoracja, która z pewnością spodoba się nie tylko rodzicom maluszka ale również wszystkim zaproszonym gościom. Jest to fantastyczna dekoracja na przyjęcie urodzinowe.

  19,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów
  13,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Bardzo praktyczna pompka do balonów, która umożliwi Wam szybkie nadmuchanie potrzebnych balonów i zaoszczędzi wiele czasu. Taka pompka to konieczny niezbędnik na każdym przyjęciu!

  13,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  149,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  149,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  42,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  42,98 zł
 • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
  3,98 zł
  WIĄZADEŁKO do balonów must have
  1 Opinie

  Zawiązywanie balonów może sprawić trudności. Zaopatrz się w praktyczne plastikowe wiązadełko i pięknie udekoruj przyjęcie! Idealne do balonów lateksowych, ułatwia ich związywanie, a tym samym przyspiesza wykonywanie dekoracji.

  3,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 140cm
  29,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 140cm
  1 Opinie

  Wysoki stojak do balonów pozwoli stworzyć piękne dekoracje z balonów na Waszym przyjęciu. Sprawdzi się idealnie ustawiony w pomieszczeniu, w którym odbywa się Chrzest, Komunia czy urodziny. Dzięki niemu łatwo stworzycie balonowe kompozycje, które zachwycą gości.

  29,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm
  19,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Zastanawiacie się, jak zaprezentować balony na swojej uroczystości? Idealnym wyborem będzie stojak do balonów o wysokości 70cm. Stojak pomoże wyeksponować balony i przygotować aranżację, która oczaruje gości. Idealny do wykorzystania w domu i lokalu.

  19,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały
  7,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały

  Stojak na balony pozwoli stworzyć wyjątkową dekorację wnętrza na Chrzest, Komunię, Roczek dziecka czy okrągłe urodziny. Biały stelaż idealnie komponuje się z balonami w różnorodnej kolorystyce. Balony na stelażu warto jest ustawić na stole  tak by był widoczny z daleka.

  7,98 zł
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  7,98 zł
  PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK

  Patyczki do trzymania balonów to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwi Wam udekorowanie całego pomieszczenia w cudowny, zachwycający sposób! Dodatkowo, patyczki świetnie sprawdzą się do rozkładania balonów w estetyczny, zorganizowany sposób.

  7,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m
  9,98 zł
  TAŚMA do girland balonowych 5m
  2 Opinie

  Niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwi Wam dekorowanie całej przestrzeni i umożliwi stworzenie wspaniałych aranżacji z balonów! Z taśmą do girland balonowych stworzycie niesamowite dekoracje, które zachwycą wszystkich gości!

  9,98 zł
 • PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  8,98 zł
  PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  1 Opinie

  Przylepce do mocowania balonów to wspaniała propozycja na przyczepianie balonów na sali! Przylepce umożliwią Wam tworzenie wspaniałych aranżacji z wykorzystaniem dekoracyjnych balonów, wypróbujcie sami!

  8,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

  Piękna metaliczna wstążka do balonów w kolorze błękitnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony na uroczystości chłopców takie jak Chrzest, Komunia czy urodzinki. Wstążki pozwalają stworzyć piękne balonowe dekoracje w każdym pomieszczeniu a nawet w ogrodzie.

  12,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów pastelowa MEGA 458m Rosegold
  15,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana 225m Rosegold

  Piękna wstążka do balonów w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Dzięki niej stworzysz balonowe dekoracje w najmodniejszym stylu. Wstążka pasuje do balonów, banerów oraz girland. Wszystko po to żeby zadbać o najmniejszy detal!

  15,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

  Wstążka do balonów w kolorze jasnoróżowym z metalicznym połyskiem. Dzięki niej możecie związać ze sobą kilka sztuk balonów jednocześnie, tworząc piękne balonowe dekoracje. Różowa wstążka najlepiej nadaje się do balonów na przyjęcia dziewczynki.

  12,98 zł
 • CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt
  14,98 zł
  CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt

  Ciężarki to balonów w kolorze rosegold to fantastyczne dodatki do dekoracji sali na różne przyjęcia. Ciężarki pozwolą otrzymać balony napełnione helem w jednym miejscu. Dzięki obciążnikom dekoracje balonowe nie będą przemieszczać się po pomieszczeniu. Metaliczny kolor różowego złota wpisuje się w najmodniejsze trendy.

  14,98 zł
 • POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem
  129,98 zł
  POMPKA elektryczna z JEDNYM wyjściem

  Jak łatwo i szybko napełnić balony? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest pompka elektryczna, którą bez wysiłku napełnisz dużą ilość balonów. Z jej pomocą stworzysz wyjątkową dekorację w każdym miejscu i na każdą okazję. Tworzenie aranżacji będzie czystą przyjemnością. 

  129,98 zł
 • POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami
  139,98 zł
  POMPKA elektryczna z dwoma wyjściami

  Pompka elektryczna z dwoma wyjściami to rewelacyjne rozwiązanie na szybkie napełnienie dużej ilości balonów. To sposób na zaoszczędzenie czasu i poświęcenie go na tworzenie pozostałych dekoracji. Doskonała pomoc dla dekoratorów wnętrz podczas pracy nad aranżacją uroczystości. 

  139,98 zł
 • SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD
  4,98 zł
  SERPENTYNA na panieński 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD

  Serpentyna w najmodniejszym kolorze tego sezonu! Metaliczne odcienie pięknie odbijają światło i błyszczą! Serpentyny możesz wykorzystać jako dekoracja na imprezę urodzinową czy sylwestra! To najprostsza ale bardzo efektowna dekoracja wnętrza!

  4,98 zł
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Dekoracje na Roczek

Dekoracje na Roczek można wykonać samodzielnie, kupując niezbędne materiały do stworzenia wymarzonej aranżacji przyjęcia. Balony lateksowe, foliowe oraz inne są doskonałym produktem, z którego można stworzyć girlandy, dekorację na stojaku, a także specjalne miejsce na pamiątkową sesję zdjęciową. Wszystko zależy od inwencji twórczej organizatora.Balony na Roczek litery i cyfry to doskonała dekoracja na pierwsze urodzinki dziecka. Uroczysta jedynka lub napis Roczek doskonale będą wyglądały na tle pamiątkowych zdjęć. W ofercie sklepu internetowego znajdziecie wiele inspiracji dekoracyjnych na pierwsze urodzinki dziecka, tj.: balony,girlandy, banery, konfetti i wiele innych.

Balony na Roczek w kształcie liter

Balony na Roczek w kształcie liter to doskonała kompozycja balonowa, która stworzy zdumiewający klimat dziecięcego przyjęcia. W sklepie 1001dekoracji.pl znajdują się trzy warianty kolorystyczne napisu złożonego z balonów foliowych ROCZEK: różowy, złoty, srebrny, które można dopasować do pozostałych elementów aranżacji przyjęcia, np. do banerów. Balony litery to doskonały pomysł na każde przyjęcie. Bardzo popularne są także banery z napisem Mam już Roczek!

Balony w kształcie napisu roczek

Balony na Roczek w kształcie liter

Balony na Roczek w kształcie cyfr

Balony na Roczek w kształcie cyfr bardzo często są podstawowym elementem charakterystycznym dla dekoracji na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin dziecka. W sklepie online oferujemy foliowe jedynki w wielu wariantach kolorystycznych: złote, srebrne, różowe złoto, różowe, błękitne oraz rosegold o różnych wysokościach. Balon w kształcie cyfry 1 pasuje na przyjęcie urodzinowe chłopca i dziewczynki.

Balon foliowy cyfra 1

Balon foliowy w kształcie cyfry 1

Jak pompować balony litery na Roczek?

Balony litery na Roczek można napompować pompką do balonów i, np. stworzyć imponujące girlandy balonowe lub wykorzystać stojaki na balony, za pomocą których można zrobić doskonałe kompozycje balonowe na przyjęcie. Innym sposobem jest wypełnianie balonów popularnym helem po to, aby unosiły się w powietrzu. Jest to bardzo chętnie wybierana opcja, ponieważ w ten sposób napompowane balony wyglądają szalenie estetycznie w tle pamiątkowych zdjęć.

Dodatki balonowe na pierwsze urodzinki

Dekoracje na roczek powinny prezentować się rewelacyjnie. Roczek chłopca to zazwyczaj dominacja niebieskiego koloru wśród balonów, banerów, serwetek. Zestaw urodzinowy na Roczek nie obejdzie się bez zbędnych dodatków balonowych. 

Szczególnie polecamy:

hel w puszce lub w butli - w zależności od zapotrzebowania, 

- przylepce do balonów, z  pomocą których balony można zamocować przy suficie lub na ścianie,

- wiązadełko do balonów, które znacznie upraszcza proces przygotowania dekoracji,

- patyczki i zatyczki do balonów, na których można umieścić balon i wbić patyczek w dowolne miejsce