Nowe produkty

Cukierki na Chrzest

Migdały i cukierki na Chrzest idealnie sprawdzą się jako drobny upominek dla gości. Jeśli nie wiemy czym uzupełnić pudełeczko, najprostszym sposobem okazać się mogą różnego rodzaju słodycze na Chrzest. Największą popularnością cieszą się obecnie belgijskie czekoladki z personalizowanymi naklejkami. Czekoladki można włożyć zarówno do pudełeczka jak i postawić na mini paterce. Inną możliwością sprawienia przyjemności przybyłym gościom, są pudełeczka z migdałami w lukrze, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Alternatywą dla tych, którzy nie przepadają za migdałami jest czekolada w polewie, która również dostępna jest w kilku wariantach. Oprócz wymienionych już słodkości w ofercie znajdują się również cukierki i krówki, które można wykorzystać jako dodatek do upominku.

Cukierki na Chrzest 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest zamknięte z małym, szklanym słoiczku. Wewnątrz znajdują się malutkie owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Słoiczek dekorowany jest materiałowym kapturkiem oraz różową wstążeczką. Całość zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)

  Piękny słoiczek z cukierkami zdobiony personalizowaną naklejką z grafiką kwiatów w kolorze rosegold. Wewnątrz znajdują się małe owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Taki upominek możesz wręczyć gościom podczas uroczystości Chrztu lub Komunii jako podziękowanie za przybycie. Słoiczku są od razu gotowe do wręczenia.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (bz)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (bz)

  Szklany słoiczek z cukierkami to drobny upominek, który możesz wręczyć gościom w formie podziękowania za przybycie na uroczystość. Słoiczek zdobiony jest grafiką złotych stópek, która idealnie wpisuje się w Chrzest Święty dziecka. Wewnątrz słoiczka znajdują się owocowe cukierki w pastelowych kolorach.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złoty Wózeczek (bz)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złoty Wózeczek (bz)

  Mini słoiczek z cukierkami jako podziękowanie dla gości zgromadzonych na uroczystości Chrztu Świętego. Słoiczek wypełniony jest landrynkami w pastelowych kolorach. Całość personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu staje się bardzo osobistą pamiątką.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)

  Słoiczek wypełniony słodkimi landrynkami to propozycja podziękowania dla gości na uroczystość. Słoiczek dekorowany jest grafika złotej koronki oraz przewiązany jest złotą wstążką. Całość dopełniona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na uroczystości.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)

  Słoiczek na podziękowanie z cukierkami w pastelowych kolorach. Słoiczek dekorowany jest nadrukiem gałązek konwalii z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki zdobione są kapturkiem wykonanym z materiału oraz przewiązanych białą wstążeczką.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w srebrze (bb)

  Podziękowanie dla gości w formie słoiczków z cukierkami w pastelowych kolorach. Każdy słoiczek zdobiony jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki udekorowane są kapturkiem wykonanym z białego materiału oraz przewiązane białą wstążką.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest dekorowane wyjątkową grafiką delikatnej gałązki eukaliptusa. W słoiczku umieszczone zostały słodkie landrynki o owocowym smaku. Każdy słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem oraz naklejką z imieniem dziecka. Upominki możesz możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć na uroczystym stole.

  7,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach (bbł)
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach (bbł)

  Mały słoiczek wypełniony słodkimi cukiereczkami o smaku owocowym. Każdy słoiczek dekorowany jest naklejką z grafiką niebieskich kwiatów oraz posiada nadrukowane imię dziecka i datę uroczystości. Słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem oraz błękitną wstążką. Tak przygotowany upominek bez wątpienia spodoba się wszystkim gościom zgromadzonym nam...

  7,98 zł
 • CUKIERKI dla dzieci z nadzieniem owocowym 1kg
  31,98 zł
  CUKIERKI dla dzieci z nadzieniem owocowym 1kg

  Szukasz ciekawego dodatku do słodkiego stołu? Cukierki dla dzieci z owocowym nadzieniem sprawdzą się do tego wręcz idealnie. Miękkie cukierki w aż 6 różnych smakach posiadają wewnątrz płynne nadzienie z soku owocowego. Takie cukierki na pewno przypadną do gustu małym gościom.

  31,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt
  54,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

  Słodkości są zawsze mile widzianym dodatkiem do weselnego poczęstunku, dlatego też jedną z naszych propozycji są słodkie cukierki z motywem serca. Jest to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie komunijne! 

  54,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR

  Pudełeczka na upominki w formie słoiczków. Piękne tekturowe pudełeczka z naklejką na Chrzest Święty to najlepsza propozycja tego sezonu. Wewnątrz pudełeczka możesz umieścić słoiczki z miodem, herbatą czy solą do kąpieli. Takie drobne upominki będą piękną pamiątką tej uroczystości!

  19,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR

  Transparentne pudełeczka na upominki to propozycja podziękowania dla gości na każdą okazję! Transparentne pudełeczka zdobione są personalizowanymi naklejkami z wybranym przez Was wzorem. Wewnątrz pudełeczek możesz umieścić słodkości lub drobne figurki!

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Cukierki na Chrzest

Aby stworzyć piękne upominki dla gości na Chrzest warto podarować im coś słodkiego. Taką propozycją mogą być cukierki na Chrzest. Co można z nimi zrobić? Najlepiej prezentują się włożone w ozdobne pudełeczka na upominki na Chrzest. Tak przygotowany drobiazg można ustawić obok nakrycia gości lub wręczyć im osobiście. Jednak ustawione przy talerzach są dodatkowo piękną dekoracją stołu. Drugim sposobem są kolorowe woreczki z organzy. W nie również możesz wsypać trochę słodkości. Kolorów woreczków jest tak dużo, że na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do twojego przyjęcia.

Cukierki na Chrzest

Cukierki na Chrzest