Nowe produkty

Promocje

Dekoracje pokoju na Narodziny

Dekoracje pokoju na Narodziny dziecka w najmodniejszych wzorach i kolorach. Zastanawiasz się jak ozdobić dom na powrót mamy z noworodkiem ze szpitala? Wykorzystaj w tym celu dekoracje dostępne w ofercie naszego sklepu! Najmodniejsze balony na narodziny w tym balony Witaj w domu! Nie zapomnij również o banerach dla dziewczynki oraz dla chłopca. Do uzupełnienia całej aranżacji bez wątpienia polecamy papierowe dekoracje takie jak kule bibułowe, pompony oraz kolorowe rozety. Udekoruj dom razem z nami!

Dekoracje pokoju na Narodziny 

Podkategorie

 • Balony na Narodziny

  Balony na Narodziny dziecka, które pomogą Wam przywitać w domu Mamę z maluszkiem. Balony na przywitanie dziecka mogą przybierać różne kształty. W ofercie naszego sklepu znajdziecie balony w kształcie dziecięcego wózka lub w kształcie bobasa. Ciekawą propozycją są również balony literki tworzące napis Witaj w domu. Nasz sklep oferuje balony na narodziny dziewczynki oraz balony na narodziny chłopca. Przywitaj dziecko w wyjątkowy sposób!

 • Girlandy na powitanie dziecka i banery

  Girlandy na powitanie dziecka oraz piękne banery na tę okazję. Powitanie dziecka na świecie to bardzo ważna chwila którą warto uczcić w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdziesz girlandę na powitanie dziecka w kolorze niebieskim i różowym. Napis na powitanie dziecka w domu można powiesić nad drzwiami lub łóżeczkiem tak aby był dobrze widoczny. W tej kategorii znajdziesz najlepsze pomysły na powitanie dziecka po powrocie ze szpitala!

 • Rozety dekoracyjne

  Rozety dekoracyjne na Narodziny dziecka to najlepsza propozycja na udekorowanie domu po narodzinach maluszka. Delikatne, kolorowe rozety możesz rozwiesić w domu noworodka. W ofercie sklepu znajdziecie rozety w różnych kolorach w tym rozety różowe i rozety niebieskie. Papierowe rozety możesz skomponować z balonami na narodziny maluszka. Taka niespodzianka na pewno zachwyci świeżo upieczoną mamę i sprawi, że zapamięta ten moment na wiele lat!

 • Pompony z bibuły

  Pompony z bibuły do dekoracji domu z okazji narodzin maluszka. Pompony z bibuły to szybki i efektowny sposób na udekorowanie wnętrza. Taka dekoracja bez wątpienia zaskoczy Mamę po powrocie ze szpitala! Ciekawą propozycją jest połączenie dekoracji z pomponów z bibuły wraz z balonami na narodziny chłopca lub dziewczynki. To wszystko sprawi, że pierwsze chwile maluszka w domu będą naprawdę wyjątkowe!

 • Kule papierowe i bibułowe

  Kule papierowe i bibułowe, które pomogą Ci udekorować dom na przybycie maluszka. Narodziny to bardzo ważny dzień dla całej rodziny dlatego warto zaskoczyć Mamę po powrocie ze szpitala. Przy pomocy papierowych dekoracji w szybki i efektowny sposób udekorujesz mieszkanie lub pokój. Do dekoracji warto dołączyć balony na Narodziny w różnych kolorach. Stworzenie spójnej dekoracji sprawi, że zapamiętacie ten dzień na wiele lat!