Informacja

Nowe produkty

Tort na 30 urodziny dekoracje

Tort na 30 urodziny znajdzie się na każdym przyjęciu oraz skupi na sobie wzrok wszystkich zaproszonych gości. Dlatego udekoruj tort samodzielnie aby wzbudzić wśród nich zachwyt. Topper pozwoli na szybką i efektowną dekorację tortu. Wystarczy użyć odrobinę kremu do ciasta i umieścić na nim topper aby cieszyć się wyjątkową dekoracją. Nie zapomnij również o świeczkach oraz bardzo modnych zimnych ogniach! Takie małe dodatki dodadzą najwięcej uroku.

Tort na 30 urodziny dekoracje 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

30 urodziny dekoracje


Dekoracja na tort 30 urodziny są bardzo ważnym elementem, o który należy zadbać podczas organizowania takiej imprezy. Pamiętacie, że na równie ze smakiem tego wypieku znajduje się jego wygląd. Warto więc zainteresować się odpowiednimi dekoracjami, które sprawią, że tort będzie się odpowiednio prezentował. Dekoracje tortu na 30 urodziny powinny podkreślać charakter uroczystości i świetnie wpisywać się w najnowsze trendy na sezon 2024. Najczęściej wybieranymi wariantami są toppery i świeczki na tort. Prostota ich aplikacji jest ich największą zaletą. Możliwość wyboru odpowiedniej grafiki, kolorystyki, stylistyki sprawia, że każdy może zdecydować się na odpowiedni dla siebie wariant. 

Toppery na tort na 30 urodziny


Toppery na tort są jednym z najbardziej popularnych elementów dekoracyjnych na urodzinowych wypiekach. Ich największą zaletą jest łatwość w aplikacji oraz efektowność. Tort udekorowany takim topperem prezentuje się bardzo atrakcyjnie i z pewnością zachwyci wszystkich gości. W naszej ofercie możecie znaleźć wiele wariantów, spośród których każdy wybierze najlepszy wariant dla siebie. Możecie dostać toppery drewniane lub tekturowe. Oba warianty są bardzo uniwersalne i znakomicie sprawdzą się na 30 urodzinach zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Świetnym rozwiązaniem, by podkreślić charakter uroczystości będzie topper z grafiką cyfry “30” w złotym, metalicznym kolorze. Dzięki temu dodatkowo idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2024. Każdy wypiek udekorowany takim topperem będzie znakomicie się prezentował i podbije każdą uroczystość.Możecie postawić również na topper drewniany w kształcie napisu “Happy Birthday”. Taki wariant jest niezwykle uniwersalny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się u kobiety i mężczyzny. Napis umieszczony został na drewnianym piku, dzięki czemu wystarczy wbić go w tort. Nikt nie powinien mieć problemów z aplikacją takiego dodatku.  

Topper na 30 urodziny

Topper na 30 urodziny złoty

Świeczki na tort na 30 urodziny

Świeczki na tort są jednym z najbardziej popularnych akcesoriów, z jakimi się spotykamy. Pojawiają się na wypiekach na wszelkich ważnych uroczystościach. Najczęściej wybieranym wariantem są zdecydowanie świeczki pieńkowe, które prezentują się w różnych kolorach, dzięki czemu każdy ma możliwość dobrania odpowiedniego wariantu. Bardzo atrakcyjnym wyborem będą również świeczki w kształcie cyfry “30”, które w wyjątkowy sposób podkreślają charakter uroczystości. Taka świeczka w kolorze rosegold świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2024 i będzie idealnym dopełnieniem damskiej imprezy. 

Świeczki na 30 urodziny rosegold
Świeczki na 30 urodziny w kolorze rosegold