Informacja

Nowe produkty

Alkohole na prezenty firmowe

Alkohole na prezenty firmowe to ekskluzywne upominki dla wszystkich pracowników firmy. Alkohole w drewnianych skrzyniach, dekoracyjnych pudełkach i koszach prezentowych. Ekskluzywny alkohol dla klientów biznesowych na pewno podtrzyma Wasze relacje na następny rok. Upominki możesz personalizować logo swojej firmy lub jej nazwą, dzięki czemu staną się wyjątkową pamiątką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór win oraz win musujących w wariantach zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Podaruj pracownikom piękne prezenty na Święta.

Alkohole na prezenty firmowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 70 elementów

Alkohole na prezenty firmowe

Butelka wyśmienitego wina to sprawdzony i chętnie wybierany prezent na rozmaite okazje. Z tego powodu bez wątpienia idealnie sprawdzi się również jako podziękowanie dla pracowników za sukcesy i dobre wyniki osiągnięte w ostatnich miesiącach. Alkohol wręczony w trakcie wigilii firmowej lub podczas ostatniego dnia pracy przed przerwą świąteczną sprawi przyjemność wszystkim obdarowanym osobom. Twoi pracownicy, partnerzy biznesowi czy kontrahenci z chęcią wzniosą przy jego pomocy uroczysty toast w dniu Bożego Narodzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się alkohole o rozmaitych smakach, a ich wygląd oraz opakowania dodają całości niepowtarzalnego stylu. W ten sposób upominek świąteczny jest nie tylko smaczny, ale też zachwyca walorami estetycznymi.

Wino musujące z logo na prezent świąteczny

Na prezent z okazji Bożego Narodzenia polecamy nasze wina musujące. Ich lekki i przyjemny smak bez dwóch zdań trafi w gusta wszystkich obdarowanych osób. Butelka wina może być ciekawym upominkiem lub oryginalnym dodatkiem do premii czy innego prezentu. Szczególnie oryginalnym pomysłem będą nasze produkty ze zdrapką. Na każdej butelce umieszczona została bowiem etykieta z unikalnym motywem wpisującym się w świąteczny klimat. Na nalepkach znajdują się też złote zdrapki, pod którymi umieścimy Twój własny tekst. Może to być nazwa lub logo firmy, które cudownie spersonalizują upominki. Świąteczny Renifer bądź Złote Święta to tylko niektóre z gustownych projektów przygotowanych przez nas specjalnie na tę okazję.

Wino musujące na prezent świąteczny dla pracowników

Wino musujące na prezent świąteczny dla pracowników

Alkohole w drewnianych skrzyniach na Boże Narodzenie

Drewniana skrzynia z alkoholem z wygodnym uchwytem wykonanym z jutowego sznura to elegancka oprawa dla butelki wina. Eleganckie Święta to projekt utrzymany w ciemnej, nastrojowej kolorystyce. Zapisane ozdobną czcionką życzenia sprawią przyjemność obdarowanym osobom, a bożonarodzeniowa grafika doskonale podkreśli klimat. W ten sposób udekorowane zostało przesuwne wieko skrzynki. Adresaci upominków z chęcią sprawdzą wnętrze, a którym znajduje się butelka wina z czarnej porzeczki. Takimi prezentami zaskoczyć możesz współpracowników lub partnerów biznesowych. Bezbłędnie wyglądają też większe skrzynie, w których oprócz wina znaleźć można też kieliszek do wzniesienia uroczystego toastu. 

Wino w drewnianej skrzyni dla pracowników

Prezent w drewnianej skrzyni na prezent dla pracowników

Świąteczne zestawy prezentowe z alkoholem

A jeśli szukasz naprawdę efektownych prezentów na Boże Narodzenie dla swoich współpracowników, śmiało postawić możesz na duże kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach. Christmas Classic to zestaw z butelką wina oraz herbatą, cukierkami i zapachową ozdobą. Całość umieszczona została na dekoracyjnej wełnie drzewnej, którą wyłożone są dwie przegrody w dużej drewnianej skrzyni. Taki eko prezent kapitalnie wpisuje się w najnowsze trendy oraz będzie niepowtarzalną niespodzianką dla Twoich pracowników czy partnerów. Ciekawie prezentuje się też kosz z grzańcem aroniowym, czekoladą, herbatą i orzechami. To gotowe do wręczenia podarunki, które obdarowane osoby zapamiętają na długie lata. Zwłaszcza, że skrzynia z personalizowanymi życzeniami może być piękną pamiątką. 

Drewniana skrzynia z winem na prezent Świąteczny

Elegancki prezent dla pracowników