Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Baby Shower dla Mamy

Aby wybrać prezent na Baby Shower nie trzeba się wiele głowić. W tej kategorii znajdziesz najmodniejsze prezenty na Baby Shower dla przyszłej mamy. Najlepiej aby prezent był jednocześnie pamiątką tego dnia tak jak szarfa dla przyszłej mamy albo pamiętnik. Dzięki temu będzie mogła wrócić do miłych chwil. Warto obdarować ją również bezalkoholowym szampanem aby mogła wznieść toast razem z resztą zaproszonych gości.

Prezenty na Baby Shower dla Mamy 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower to świetny element podkreślający wyjątkowość bohaterki dnia. Możecie wesprzeć ją w wyjątkowy sposób, wręczając upominek, który pozostanie z nią na długi czas. Jako świetny prezent na Baby Shower dla mamy może sprawdzić się pamiątkowe pudełko z drobnymi, często zabawnymi, gadżetami wewnątrz. Ciekawym pomysłem może być również zaopatrzenie się w bezalkoholowe wino, by wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień, lub Pamiętnik Przyszłej Mamy, do którego najbliżsi mogą wpisać swoje porady, wspomnienia i życzenia dla bohaterki dnia oraz jej maluszka. 

Wino bezalkoholowe na Baby Shower

Szampan bezalkoholowy na Baby Shower

 Prezent dla przyszłej mamy -  pudełko z upominkiem

Najważniejszym elementem podczas wybierania odpowiedniego upominku dla ciężarnej jest zdecydowanie zadbanie o jego pamiątkowość. Warto więc zaopatrzyć się w prezent, który będzie mógł zostać z Przyszłą Mamą na długi czas. Świetnym pomysłem będzie pudełko, w którym znajdują się drobne gadżety dla bohaterki dnia. Może to być biżuteria lub humorystyczny dodatek, który wprowadzi przyjazną atmosferę i lekki klimat. Pudełko z bransoletką i cukiereczkami będzie idealnym wyborem. Całość prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Wewnątrz skrzyneczki znajdziecie piękną bransoletkę ze srebrnym serduszkiem, która będzie przypominała Przyszłej Mamie o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat. Wasza przyjaciółka na pewno ucieszy się również z garstki słodyczy, która znajduje się w drugiej przegródce wewnątrz skrzyneczki. Takie połączenie daje Wam cudowny prezent na Baby Shower dla mamy, który zostanie z nią na długi czas. 

Prezenty na Baby Shower dla mamy

Prezenty na Baby Shower dla mamy

Dziennik ciąży dla Przyszłej Mamy

Genialnym rozwiązaniem będzie również zaopatrzenie się w Pamiętnik dla Przyszłej Mamy. Będzie to wspaniała pamiątka, którą ciężarna wykorzysta również w przyszłości. Wewnątrz księgi, najbliżsi, mogą umieszczać swoje wspomnienia i porady dla Przyszłej Mamy, które pomogą jej w ostatnich miesiącach ciąży oraz już po narodzinach maluszka. Bardziej doświadczone mamy mogą wpisywać swoje porady dotyczące wychowania dziecka oraz jego prawidłowego rozwoju. Po zakończonym przyjęciu, mamusia, może uzupełnić pozostałe karty pamiątkowymi zdjęciami po uroczystości, pierwszymi fotografiami maluszka oraz swoimi spostrzeżeniami na jego temat. Pamiętnik Przyszłej Mamy prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Biała okładka, na której widnieje złoty napis „Oh Baby” oraz personalizacja imieniem ciężarnej, datą wydarzenia, idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2023. Wewnątrz znajdują się czarne karty, które świetnie wyróżniają się w białej księdze. Całość jest niezwykle oryginalna i z pewnością zachwyci Waszą bohaterkę dnia.

Prezent dla przyszłej mamy

Prezenty na Baby Shower- dziennik ciąży