Informacja

Nowe produkty

Balony na Narodziny

Balony na Narodziny dziecka, które pomogą Wam przywitać w domu Mamę z maluszkiem. Balony na przywitanie dziecka mogą przybierać różne kształty. W ofercie naszego sklepu znajdziecie balony w kształcie dziecięcego wózka lub w kształcie bobasa. Ciekawą propozycją są również balony literki tworzące napis Witaj w domu. Nasz sklep oferuje balony na narodziny dziewczynki oraz balony na narodziny chłopca. Przywitaj dziecko w wyjątkowy sposób!

Balony na Narodziny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Balony na narodziny

W jaki sposób powitać nowego członka rodziny? Niektórzy rodzice decydują się na wyprawienie z tej okazji przyjęcia dla krewnych i przyjaciół. To doskonały sposób na to, aby wszyscy najbliżsi mogli poznać noworodka. Jeśli jednak chcecie najpierw nacieszyć się sobą w małym gronie, powitanie dziecka może być dużo bardziej kameralne. Warto jednak zawiesić kilka ozdób, które sprawią, że ten moment będzie naprawdę wyjątkowy. Świeżo upieczonej mamie na pewno spodoba się takie rozwiązanie, kiedy wróci ze szkrabem ze szpitala. Do jednych z najpopularniejszych dekoracji niewątpliwie należą balony, które wyglądem nawiązują do charakteru wydarzenia. Za ich pomocą można całkowicie odmienić stylistykę każdego wnętrza.

Różowe i niebieskie balony na narodziny dziecka

Odcienie różu i niebieskiego szczególnie dobrze sprawdzają się podczas uroczystości wyprawianych na cześć dzieci. Doskonale podkreślają one płeć maluszka, personalizując nieco dowolną aranżację. Balon w kształcie różowego bądź niebieskiego wózka będzie świetnie wyglądać w Twoim domu podczas powitania nowo narodzonego dziecka. Można napełnić je helem lub powietrzem, a następnie umieścić w dobrze widocznym miejscu. Koniecznie wybierz balon w dużym rozmiarze, którego nie sposób przegapić! Mama z dzieckiem oraz goście odwiedzający maluszka będą zaskoczeni tak ciekawą dekoracją. Niebanalnym sposobem na ubranie wnętrza jest też balon w kształcie główki bobasa. Wybierz różowy dla córeczki bądź błękitny dla synka, aby prześlicznie ubrać wnętrze domu.

Balon foliowy bobas chłopiec

Balon foliowy bobas chłopiec

Złoty napis z balonów na powitanie dziecka

Do dekoracji domu na powitanie dziecka można z powodzeniem wykorzystać również balony w kształcie liter ułożone w tematyczne napisy. To niebanalny pomysł na podkreślenie charakteru wydarzenia, który na pewno docenią wszystkie osoby na przyjęciu. Ogromną radość sprawisz w ten sposób również świeżo upieczonej mamie. Złote, foliowe balony w formie tekstu “Witaj w domu” prezentują się nad wyraz zjawiskowo. Ich połyskująca powierzchnia przyciąga spojrzenia, dzięki czemu taką dekoracją możesz bez problemu uatrakcyjnić wygląd swojego mieszkania. Balony napełnione powietrzem przywiąż do karnisza lub innego wysoko zawieszonego elementu, natomiast do tych z helem przydać się mogą ciężarki utrzymujące je w jednym miejscu. 

Balony foliowe witaj w domu Balony foliowe witaj w domu

Kolorowe balony na narodziny dziecka

Jakie jeszcze balony można wykorzystać do ubrania wnętrza na powitanie dziecka? Pakiet dekoracji z serii Oh Baby w odcieniach bieli i różu bądź błękitu to idealne rozwiązanie. Taki komplet można połączyć z bardziej uniwersalnymi balonami, co sprawi, że uzyskany rezultat będzie naprawdę niepowtarzalny. Bardzo interesującą ozdobą będą także balony z kolekcji Błękitny lub Różowy Wózeczek. Biały, subtelny nadruk powoduje, że dekoracje wyglądają lekko i niewinnie. Inne balony lateksowe w odcieniach dopasowanych do płci dziecka to równie dobry pomysł na wystrój wnętrza z okazji narodzin maluszka. Nie ma przy tym znaczenia, czy planujesz przyjęcie, czy świętowanie w gronie domowników. Wszyscy na pewno dobrze poczują się w tak przygotowanej scenerii. 

Balony na narodziny dziewczynki różowe

Balony na narodziny dziecka różowe