Nowe produkty

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Samodzielnie wypisywanie imion i nazwisk gości na każdej winietce z pewnością docenią zaproszeni goście. W końcu należy poświęcić na to odrobinę czasu. Winietki na stół można znaleźć zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dzięki temu znajdziesz pasujący wzór na każdą uroczystość. Najmodniejszym motywem jest złota i srebrna Hostia, która oddaje religijny charakter tego święta.

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • WIZYTÓWKI winietki Ażurowe 10szt
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Ażurowe 10szt

  Przepiękne wizytówki do wypisania z ażurowym dodatkiem cudownie wpasują się jako dekoracja stołu, delikatnie ją urozmaicając. Poza pomocą gościom w odnalezieniu miejsc, winietki dodadzą również wiele walorów dekoracyjnych, które cudnie dopełnią aranżację.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI komunijne Cinderella 25szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI komunijne Cinderella 25szt

  Przepiękne wizytówki komunijne ze srebrnym motywem - cudowny dodatek do całej kolekcji White Dream! Dzięki takim winietkom pięknie urozmaicicie przestrzeń przy stole oraz dopełnicie całej aranżacji.

  11,98 zł
 • WIZYTÓWKI na stół komunijny 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na stół komunijny 10szt

  Delikatny ornament hostii wspaniale wpisze się w komunijny charakter uroczystości. Papierowe wizytówki idealnie sprawdzą się do uzupełnienia aranżacji stołu na uroczystość z okazji Komunii. Poza elementem dekoracyjnym również pomogą gościom odnaleźć ich miejsca w zorganizowany sposób.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt

  Przecudowne winietki z motywem małego, złotego serduszka świetnie sprawdzą się na uroczystość Chrztu, czy Komunii. Złote serce na wizytówce nadaje jej nowoczesnego wyglądu w najmodniejszych trendach. Wizytówki również idealnie sprawdzą się gościom podczas szukania odpowiedniego miejsca.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki...

  Przepiękne winietki z cudowną grafiką to fantastyczny pomysł na dekorację na stół komunijny. Nowoczesny nadruk gałązek z metalicznym połyskiem sprawia, że idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki White Dream 10szt
  8,59 zł
  WIZYTÓWKI winietki White Dream 10szt

  Wizytówki z ażurowym wzorem świetnie sprawdzą się przy nakryciach gości. Delikatny wzór i lekkość całości idealnie wpasuje się w uroczystości z okazji Komunii, czy Chrztu.

  8,59 zł
 • WINIETKI wizytówki Motyl w kwiatach 10szt
  14,98 zł
  WINIETKI wizytówki Motyl w kwiatach 10szt

  Przepiękny motyw motyla dołączony do wizytówek genialnie urozmaici nakrycia dla gości oraz przyciągnie wzrok każdego. Winietki są na tyle uniwersalne, że idealnie wpasują się w uroczystości komunijne, czy uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Poza walorami dekoracyjnymi mają również praktyczne zastosowanie, przekonajcie się sami!

  14,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię...

  Fantastyczne wizytówki na uroczystość Chrztu Świętego lub na stół komunijny w oryginalnym kształcie pióra. Winietki wyglądają cudownie przy nakryciach dla gości. Dzięki połączeniu bieli i połyskującego złota winietki prezentują się niezwykle nowocześnie i modnie.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI komunijne do wypisania Hostia 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI komunijne do wypisania Hostia 10szt

  Przepiękny ornament złotej hostii cudownie wpisuje się komunijne trendy i cudownie oddaje charakter całej uroczystości. Takie wizytówki są idealnym dodatkiem na przyjęcie, ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, jak i walory estetyczne. Przekonajcie się sami!

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania IHS Exclusive 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Komunię IHS...

  Ekskluzywne wizytówki komunijne do wypisania w odcieniach śnieżnej bieli i ciepłego złota to wspaniała opcja na uzupełnienie całej aranżacji! Dzięki ich praktycznemu zastosowaniu i pięknym walorom dekoracyjnym świetnie sprawdzą się na komunijnych uroczystościach.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania Srebrna Hostia 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania Srebrna Hostia na...

  Przepiękne wizytówki z motywem srebrnej hostii. Takie wizytówki to niezwykle praktyczny dodatek, ale również wspaniała dekoracja, która idealnie urozmaica i dopełnia całą aranżację.  Połączenie bieli i srebra nadaje całości delikatnej elegancji.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Złota Koronka 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie winietki z motywem złotej koronki. Zaprojektowane w najmodniejszych odcieniach sezonu 2020 - biel i złoto. Wizytówki posiadają nadrukowany napis "Dziękujemy" oraz miejsce przeznaczone na wpisanie imion gości. Dzięki wizytówką, każdy z gości bez problemu odnajdzie swoje miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Srebrna Koronka 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Eleganckie winietki w odcieniach bieli i srebra to niezbędny dodatek dekoracji stołu. Zdobione są grafiką delikatnej srebrnej koronki z nadrukowanym napisem "Dziękujemy". Z drugiej strony znajduje się specjalne miejsce na wpisanie imion gości. Winietki w subtelny sposób wskażą gościom odpowiednie miejsca przy stole.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Minimalistyczne wizytówki z modnym motywem Eukaliptusa do samodzielnego wypisania. Pasują idealnie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Dodatkowo mogą pełnić funkcję dekoracyjną i być uzupełnieniem aranżacji stołu.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Delikatne Kwiaty 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Wizytówki to praktyczny dodatek do uroczystego stołu. Dekorowane grafiką delikatnych zielonych gałązek pasują na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Z jednej strony znajduje się nadrukowany napis "Dziękujemy" z drugiej miejsce na własnoręczne wpisanie imion gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI do wypisania Lily of the Valley 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Komunię Lily of...

  Eleganckie wizytówki w minimalistycznym stylu do samodzielnego wypełnienia. Takie winietki to niezbędny dodatek podczas każdej uroczystości. Delikatny motyw majowej konwalii cudownie podkreśli komunijny charakter przyjęcia.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Zapach Piwonii 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Wizytówki dekoracyjne na stół na uroczystość dziewczynki. Dekorowane nadrukiem kwiatów piwonii oraz szarozielonych gałązek. Utrzymane w kolorystyce bieli i różu idealnie wpiszą się w delikatną aranżację stołu. Na winietkach znajduje się miejsce do samodzielnego wpisania imion gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Piękne, różowe winietki na uroczystość dziewczynki. Dekorowane drukiem różowych kwiatów z zielonymi listkami. Zachwycają swoją prostotą. Z jednej strony znajduje się nadrukowany napis "Dziękujemy" z drugiej zaś miejsce do samodzielnego wpisania imion gości.

  7,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Złoty...

  Winietki komunijne to elegancki sposób na dopełnienie aranżacji wnętrza komunijnego. Dzięki wizytówkom goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Winietki dekorowane są grafiką złotego kielicha oraz posiadają miejsce na własnoręczne wpisanie nazwisk gości.

  7,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Rustykalne 10szt
  7,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do...

  Bardzo eleganckie wizytówki na Chrzest lub Komunię zachowane w rustykalnym stylu. Winietki są w odcieniach bieli i brązu. Z jednej strony nadrukowany jest napis "Dziękujemy", z drugiej znajduje się miejsce na samodzielne wpisanie imion gości. Oprócz funkcji dekoracyjnej winietki w subtelny sposób wskażą gościom odpowiednie miejsce przy stole.

  7,98 zł
 • WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt
  8,98 zł
  WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe...

  Anielskie skrzydełka na kieliszki to cudowna i niezwykle oryginalna opcja uroczystych wizytówek. Dzięki tak atrakcyjnej formie winietki pozostanie ona na długo w pamięci gości. Poza wspaniałymi walorami estetycznymi, mają również praktyczne zastosowanie, wypróbujcie sami!

  8,98 zł
 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane...

  Drewniane winietki na Chrzest i Komunię w formie serduszek na sznureczku. Na winietkach możesz samodzielnie wypisać nazwiska i imiona gości. Idealnie pasują do rustykalnego wystroju sali. Możesz ja również wykorzystać jako obrączki na serwetki.

  12,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z...

  Winietki komunijne dzięki którym goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Granatowe winietki dekorowane grafiką jasnych kwiatów pasują idealnie na uroczystość komunijna chłopca. Na winietkach znajduje się miejsce do samodzielnego wpisania nazwisk gości.

  7,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  7,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania...

  Winietki do wypisania nazwisk gości jako forma dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Dekorowane dwustronnym motywem gałązki eukaliptusa w stylu botanicznym pasują zarówno na uroczystość chłopca jak i dziewczynki. Winietki pomogą gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stole.

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Winietki komunijne są świetnym dodatkiem na każdą okoliczność. Porządkują przyjęcie, świetnie się przy tym prezentując. Jeżeli szukacie ozdoby, która dopełni Wasze dekoracje stołu, to wizytówki będą świetnym rozwiązaniem. Winietki komunijne na stół występują w wielu wzorach i grafikach. Dzięki temu każdy może znaleźć idealną wersję dla siebie. Najbardziej popularną wersją są winietki do wypisania nazwisk gości. Otrzymujecie puste winietki, ozdobione jedynie pięknymi grafikami. W ten sposób sprawiacie, że tak prosty dodatek zyska na wyjątkowości i oryginalności. Inną opcja są również winietki komunijne z nadrukiem nazwisk gości.

Winietki komunijne w eleganckim wydaniu

Najbardziej atrakcyjną wersją będzie z pewnością najprostsza. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, należałoby w wyjątkowy sposób podkreślić duchowość tego wydarzenia. Świetnym rozwiązaniem będzie więc zdecydowanie się na wizytówki z delikatnym ornamentem hostii na perłowym papierze. Całość prezentuje się bardzo elegancko i stonowanie. Tym samym świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Uniwersalność dodatku sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno na Komunii chłopca, jak i dziewczynki. Na winietkach wpiszcie imiona i nazwiska gości, by wprowadzić nieco oryginalności i wyjątkowości. Najbliżsi z pewnością będą zachwyceni, a winietki będą mogli zachować na pamiątkę.

Winietki koumunije z eukaliptusem

Wizytówki do wypisania w złotym kolorze

Złoto od zawsze było kojarzone z elegancją i szykiem. Jeżeli Wasze przyjęcie właśnie tym się kieruje, warto urządzić je w takiej kolorystyce. W połączeniu z bielą, całość nie będzie przytłaczająca. Świetnym wyborem będą winietki z kolekcji IHS Exclusive. Dekoracje komunijne ze złotą Hostią prezentują się niezwykle stylowo i dostojnie. Występuje na nich grafika hostii oraz napis „Pierwsza Komunia Św.”. Po drugiej stronie występuje miejsce do wpisania nazwisk gości. Dzięki temu całość jest niezwykle wyjątkowa i atrakcyjna. Świetnie będzie prezentować się na przyjęciu zorganizowanym w delikatnej, eleganckiej stylistyce zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

Złote winietki komunijneWinietki komunijne ze złotą Hostia

Winietki z serduszkiem

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco więcej uroku i subtelności na Waszym przyjęciu, warto zastanowić się nad wyborem winietek z grafiką złotego serduszka. Pięknie się prezentują i znacznie upiększą dekoracje Waszego stołu. Stawiając na ten wariant, tworzycie wyjątkowe dekoracje, które z pewnością zachwycą Waszych najbliższych. Świetnym dopełnieniem będzie wypisanie nazwisk gości złotym, dekoracyjnym długopisem. Dzięki temu całość będzie wyjątkowa i spójna. Pięknie będą komponować się z pozostałymi dekoracjami w biało-złotej kolorystyce. Na poniższym zdjęciu przedstawimy winietki z serduszkiem w stylu - rustykalna komunia.

winietki komunijne z serduszkiem

Winietki komunijne do wypisania z serduszkiem

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE STOŁU KOMUNIJNEGO:

Serwetki komunijne 33x33cm

Serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce LUX

Serwety pod talerze

Obrączki na serwetki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne

Świece na stół komunijny

Świeczniki na stół komunijny

Wazony i misy

Winietki komunijne z nadrukien nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Tabliczki na stolik z imieniem dziecka

Inne dekoracje na stół komunijny