Informacja

Nowe produkty

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Samodzielnie wypisywanie imion i nazwisk gości na każdej winietce z pewnością docenią zaproszeni goście. W końcu należy poświęcić na to odrobinę czasu. Winietki na stół można znaleźć zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dzięki temu znajdziesz pasujący wzór na każdą uroczystość. Najmodniejszym motywem jest złota i srebrna Hostia, która oddaje religijny charakter tego święta.

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
 • WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Piwonia i Eukaliptus 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania. Elegancki motyw piwonii i eukaliptusa wpisuje się w najnowsze trendy. Praktyczne dekoracje stołu, które pozwolą zadbać o organizację na przyjęciu. Subtelna kolorystyka sprawia, że winietki mogą być wykorzystane podczas różnych uroczystości. 

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  1 Opinie

  Zestaw dziesięciu eleganckich winietek komunijnych na przyjęcie chłopca. Zdobione jest biało-granatową grafiką z motywem kwiatów. Z jednej strony znajduje się miejsce na samodzielne wypisanie imion i nazwisk gości, natomiast z drugiej strony widnieje napis "Pierwsza Komunia Święta".

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt

  Winietki komunijne do wypisania w stylu boho z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach. Złoty kielich połączony z boho kwiatami jest oryginalną, a przy tym elegancką propozycją. Taka kompozycja jest odważna, a efekt końcowy prezentuje się przepięknie. Winietki wpasują się w klimat przyjęcia oraz jego aranżację.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  1 Opinie

  Winietki komunijne do własnoręcznego wypisania z eleganckim motywem złotego kielicha. Winietki to nieodłączny element komunijnego stołu. Grafika złotego kielicha jest klasyczną oraz elegancką propozycją na Pierwszą Komunię Świętą. Kielich jest najpopularniejszym i najważniejszym motywem podczas tej ceremonii. Połączony z eukaliptusem prezentuje się...

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Winietki do wypisania z motywem gołębia w kwiatach to przepiękna propozycja dla Twoich gości. Winietki zadbają o komfort zaproszonych gości i usadzą ich w odpowiednich miejscach. Motyw gołębia sprawdzi się na wszelkie okazje i urozmaici dekoracje na stole. Naturalny wygląd grafiki wpasuje się w każdy wystrój.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Piękne winietki do wypisania nazwisk gości w subtelny sposób wskażą im odpowiednie miejsce przy stole! Winietki dekorowane są najmodniejszym w tym sezonie wzorem - pampas boho! To propozycja na każde przyjecie!

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt

  Piękne winietki z miejsce do samodzielne wpisania imienia i nazwiska zaproszonych gości. Wspaniały napis zdobiący winietki "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami" oraz grafika pudrowych kwiatów zachwyci wszystkie osoby przybyłe na organizowaną przez Ciebie uroczystość. Winietki dodadzą niezwykłej elegancji i idealnie będą wyglądać z pozostałymi dekoracjami.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt
  9,89 zł
  WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt

  Eleganckie winietki do samodzielnego wypisania z motywem kwiatowym w stylu boho. Cudowny i praktyczny dodatek do dekoracji, który pozwoli znaleźć zaproszonym osobom miejsce przy stole. Winietki świetnie sprawdzą się na Komunii Świętej lub weselu. Przepiękne winietki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  9,89 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania to świetny sposób na wskazanie na weselu miejsca, które czeka na danego gościa. Piękna kwiatowa grafika zdobiąca winietki zachwyci zaproszony osoby i będzie wspaniałą dekoracją stołu. W zestawie znajduje się 10 sztuk winietek do samodzielnego wypisania.

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki

  Aranżacja na Komunię dziewczynki - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt

  Piękne winietki z grafiką rustykalnego wianuszka, które pomogą Wam ustalić miejsca przy stole. Wizytówki należy samodzielnie wypisać imionami gości. To piękna dekoracja stołu, która w subtelny sposób wskaże gościom odpowiednie miejsca. Rustykalne dodatki to hit tego sezonu!

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości dekorowane grafiką pudrowych kwiatów. Dzięki nim możesz w subtelny sposób wskazać gościom odpowiednie miejsce przy stole. Winietki możesz ustawić przy nakryciach gości. Elegancka grafika pasuje na różne okazje.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki na Chrzest dzięki którym wskażesz gościom odpowiednie miejsca przy stole. Winietki zdobione są gałązką eukaliptusa, zachowane w botanicznym stylu. Winietki posiadają miejsce na wpisanie imion gości.

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • WIZYTÓWKI do wypisania IHS Exclusive 10szt WIZYTÓWKI do wypisania IHS Exclusive 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Komunię IHS Exclusive 10szt

  Ekskluzywne wizytówki komunijne do wypisania w odcieniach śnieżnej bieli i ciepłego złota to wspaniała opcja na uzupełnienie całej aranżacji! Dzięki ich praktycznemu zastosowaniu i pięknym walorom dekoracyjnym świetnie sprawdzą się na komunijnych uroczystościach.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Minimalistyczne wizytówki z modnym motywem Eukaliptusa do samodzielnego wypisania. Pasują idealnie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Dodatkowo mogą pełnić funkcję dekoracyjną i być uzupełnieniem aranżacji stołu.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt

  Winietki komunijne z nadrukiem gałązek konwalii to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu komunijnego i dodatek, dzięki któremu ułatwicie gościom odnalezienie swoich miejsc przy stole. Winietki nadrukowane są na grubym papierze, posiadają miejsca do wpisania nazwisk gości. Wspaniale dopełniają kolekcję komunijną z konwaliami.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne dzięki którym goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Granatowe winietki dekorowane grafiką jasnych kwiatów pasują idealnie na uroczystość komunijna chłopca. Na winietkach znajduje się miejsce do samodzielnego wpisania nazwisk gości.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  1 Opinie

  Piękne, różowe winietki na uroczystość dziewczynki. Dekorowane drukiem różowych kwiatów z zielonymi listkami. Zachwycają swoją prostotą. Z jednej strony znajduje się nadrukowany napis "Dziękujemy" z drugiej zaś miejsce do samodzielnego wpisania imion gości.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości jako forma dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Dekorowane dwustronnym motywem gałązki eukaliptusa w stylu botanicznym pasują zarówno na uroczystość chłopca jak i dziewczynki. Winietki pomogą gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD
  16,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD

  Elegancki stojak na wizytówki w kolorze rosegold. Klasyczny wygląd oraz przepiękny kształt serduszka idealnie wkomponuje się w obecnie panujące trendy ślubne. Udekoruj stół na swoją uroczystość pięknymi stojakami. Dekoracje można użyć do wszystkich rodzajów wizytówek.

  16,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Przepiękne winietki z cudowną grafiką to fantastyczny pomysł na dekorację na stół komunijny. Nowoczesny nadruk gałązek z metalicznym połyskiem sprawia, że idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt

  Przecudowne winietki z motywem małego, złotego serduszka świetnie sprawdzą się na uroczystość Chrztu, czy Komunii. Złote serce na wizytówce nadaje jej nowoczesnego wyglądu w najmodniejszych trendach. Wizytówki również idealnie sprawdzą się gościom podczas szukania odpowiedniego miejsca.

  11,98 zł
 • WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  11,98 zł
  WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Winietki dla goście to wspaniały sposób na wskazanie gościom, które miejsce na nich czeka. Składane winietki w białym kolorze ozdobione zostały pięknym delikatnym serduszkiem. Metalizowane serduszko w kolorze rosegold delikatnie się mieni i na pewno wzbudzi zachwyt wśród zaproszonych.

  11,98 zł
 • WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt

  Anielskie skrzydełka na kieliszki to cudowna i niezwykle oryginalna opcja uroczystych wizytówek. Dzięki tak atrakcyjnej formie winietki pozostanie ona na długo w pamięci gości. Poza wspaniałymi walorami estetycznymi, mają również praktyczne zastosowanie, wypróbujcie sami!

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt

  Fantastyczne wizytówki na uroczystość Chrztu Świętego lub na stół komunijny w oryginalnym kształcie pióra. Winietki wyglądają cudownie przy nakryciach dla gości. Dzięki połączeniu bieli i połyskującego złota winietki prezentują się niezwykle nowocześnie i modnie.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania, które można wykorzystać na wiele specjalnych okazji. Produkt z motywem białych róż i konwalii z akcentami zieleni prezentuje się niezwykle elegancko. Niezbędny i praktyczny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zaproszonym gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stoliku. 

  9,98 zł
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Winietki komunijne są świetnym dodatkiem na każdą okoliczność. Porządkują przyjęcie, świetnie się przy tym prezentując. Jeżeli szukacie ozdoby, która dopełni Wasze dekoracje stołu, to wizytówki będą świetnym rozwiązaniem. Winietki komunijne na stół występują w wielu wzorach i grafikach. Dzięki temu każdy może znaleźć idealną wersję dla siebie. Najbardziej popularną wersją są winietki do wypisania nazwisk gości. Otrzymujecie puste winietki, ozdobione jedynie pięknymi grafikami. W ten sposób sprawiacie, że tak prosty dodatek zyska na wyjątkowości i oryginalności. Inną opcja są również winietki komunijne z nadrukiem nazwisk gości.

Winietki komunijne w eleganckim wydaniu

Najbardziej atrakcyjną wersją będzie z pewnością najprostsza. Zwracając uwagę na charakter uroczystości, należałoby w wyjątkowy sposób podkreślić duchowość tego wydarzenia. Świetnym rozwiązaniem będzie więc zdecydowanie się na wizytówki z delikatnym ornamentem hostii na perłowym papierze. Całość prezentuje się bardzo elegancko i stonowanie. Tym samym świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Uniwersalność dodatku sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno na Komunii chłopca, jak i dziewczynki. Na winietkach wpiszcie imiona i nazwiska gości, by wprowadzić nieco oryginalności i wyjątkowości. Najbliżsi z pewnością będą zachwyceni, a winietki będą mogli zachować na pamiątkę.

Winietki koumunije z eukaliptusem kielich

Botaniczne winietki na Komunię

Wizytówki do wypisania w złotym kolorze

Złoto od zawsze było kojarzone z elegancją i szykiem. Jeżeli Wasze przyjęcie właśnie tym się kieruje, warto urządzić je w takiej kolorystyce. W połączeniu z bielą, całość nie będzie przytłaczająca. Świetnym wyborem będą winietki z kolekcji IHS Exclusive. Dekoracje komunijne ze złotą Hostią prezentują się niezwykle stylowo i dostojnie. Występuje na nich grafika hostii oraz napis „Pierwsza Komunia Św.”. Po drugiej stronie występuje miejsce do wpisania nazwisk gości. Dzięki temu całość jest niezwykle wyjątkowa i atrakcyjna. Świetnie będzie prezentować się na przyjęciu zorganizowanym w delikatnej, eleganckiej stylistyce zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

Złote winietki komunijne

Winietki komunijne ze złotem

Winietki z serduszkiem

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco więcej uroku i subtelności na Waszym przyjęciu, warto zastanowić się nad wyborem winietek z grafiką złotego serduszka. Pięknie się prezentują i znacznie upiększą dekoracje Waszego stołu. Stawiając na ten wariant, tworzycie wyjątkowe dekoracje, które z pewnością zachwycą Waszych najbliższych. Świetnym dopełnieniem będzie wypisanie nazwisk gości złotym, dekoracyjnym długopisem. Dzięki temu całość będzie wyjątkowa i spójna. Pięknie będą komponować się z pozostałymi dekoracjami w biało-złotej kolorystyce. Na poniższym zdjęciu przedstawimy winietki z serduszkiem w stylu - rustykalna komunia.

winietki komunijne z serduszkiem

Winietki komunijne do wypisania z serduszkiem