Informacja

Nowe produkty

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Samodzielnie wypisywanie imion i nazwisk gości na każdej winietce z pewnością docenią zaproszeni goście. W końcu należy poświęcić na to odrobinę czasu. Winietki na stół można znaleźć zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dzięki temu znajdziesz pasujący wzór na każdą uroczystość. Najmodniejszym motywem jest złota i srebrna Hostia, która oddaje religijny charakter tego święta.

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości 

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
 • WINIETKI komunijne do wypisania Alba 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Alba 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Alba 10szt

  Eleganckie i efektowne winietki do samodzielnego wypisania, które można wykorzystać na przyjęciu komunijny chłopczyka lub dziewczynki. Wybieraj niezbędny i praktyczny produkt wykonany ze sztywnego i grubego papieru. Winietka w kształcie alby to hit tegorocznego sezonu. Elegancki motyw graficzny ze złotymi akcentami nawiązuje do charakteru uroczystości. 

  12,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  1 Opinie

  Zestaw dziesięciu eleganckich winietek komunijnych na przyjęcie chłopca. Zdobione jest biało-granatową grafiką z motywem kwiatów. Z jednej strony znajduje się miejsce na samodzielne wypisanie imion i nazwisk gości, natomiast z drugiej strony widnieje napis "Pierwsza Komunia Święta".

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt

  Winietki komunijne do wypisania w stylu boho z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach. Złoty kielich połączony z boho kwiatami jest oryginalną, a przy tym elegancką propozycją. Taka kompozycja jest odważna, a efekt końcowy prezentuje się przepięknie. Winietki wpasują się w klimat przyjęcia oraz jego aranżację.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  1 Opinie

  Winietki komunijne do własnoręcznego wypisania z eleganckim motywem złotego kielicha. Winietki to nieodłączny element komunijnego stołu. Grafika złotego kielicha jest klasyczną oraz elegancką propozycją na Pierwszą Komunię Świętą. Kielich jest najpopularniejszym i najważniejszym motywem podczas tej ceremonii. Połączony z eukaliptusem prezentuje się...

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Winietki do wypisania z motywem gołębia w kwiatach to przepiękna propozycja dla Twoich gości. Winietki zadbają o komfort zaproszonych gości i usadzą ich w odpowiednich miejscach. Motyw gołębia sprawdzi się na wszelkie okazje i urozmaici dekoracje na stole. Naturalny wygląd grafiki wpasuje się w każdy wystrój.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Piękne winietki do wypisania nazwisk gości w subtelny sposób wskażą im odpowiednie miejsce przy stole! Winietki dekorowane są najmodniejszym w tym sezonie wzorem - pampas boho! To propozycja na każde przyjecie!

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt

  Piękne winietki z miejsce do samodzielne wpisania imienia i nazwiska zaproszonych gości. Wspaniały napis zdobiący winietki "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami" oraz grafika pudrowych kwiatów zachwyci wszystkie osoby przybyłe na organizowaną przez Ciebie uroczystość. Winietki dodadzą niezwykłej elegancji i idealnie będą wyglądać z pozostałymi dekoracjami.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania, które można wykorzystać na wiele specjalnych okazji. Produkt z motywem białych róż i konwalii z akcentami zieleni prezentuje się niezwykle elegancko. Niezbędny i praktyczny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zaproszonym gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stoliku. 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt
  9,89 zł
  WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt

  Eleganckie winietki do samodzielnego wypisania z motywem kwiatowym w stylu boho. Cudowny i praktyczny dodatek do dekoracji, który pozwoli znaleźć zaproszonym osobom miejsce przy stole. Winietki świetnie sprawdzą się na Komunii Świętej lub weselu. Przepiękne winietki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  9,89 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania to świetny sposób na wskazanie na weselu miejsca, które czeka na danego gościa. Piękna kwiatowa grafika zdobiąca winietki zachwyci zaproszony osoby i będzie wspaniałą dekoracją stołu. W zestawie znajduje się 10 sztuk winietek do samodzielnego wypisania.

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki

  Aranżacja na Komunię dziewczynki - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt

  Piękne winietki z grafiką rustykalnego wianuszka, które pomogą Wam ustalić miejsca przy stole. Wizytówki należy samodzielnie wypisać imionami gości. To piękna dekoracja stołu, która w subtelny sposób wskaże gościom odpowiednie miejsca. Rustykalne dodatki to hit tego sezonu!

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości dekorowane grafiką pudrowych kwiatów. Dzięki nim możesz w subtelny sposób wskazać gościom odpowiednie miejsce przy stole. Winietki możesz ustawić przy nakryciach gości. Elegancka grafika pasuje na różne okazje.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki na Chrzest dzięki którym wskażesz gościom odpowiednie miejsca przy stole. Winietki zdobione są gałązką eukaliptusa, zachowane w botanicznym stylu. Winietki posiadają miejsce na wpisanie imion gości.

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • WIZYTÓWKI do wypisania IHS Exclusive 10szt WIZYTÓWKI do wypisania IHS Exclusive 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI do wypisania na Komunię IHS Exclusive 10szt

  Ekskluzywne wizytówki komunijne do wypisania w odcieniach śnieżnej bieli i ciepłego złota to wspaniała opcja na uzupełnienie całej aranżacji! Dzięki ich praktycznemu zastosowaniu i pięknym walorom dekoracyjnym świetnie sprawdzą się na komunijnych uroczystościach.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Minimalistyczne wizytówki z modnym motywem Eukaliptusa do samodzielnego wypisania. Pasują idealnie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Dodatkowo mogą pełnić funkcję dekoracyjną i być uzupełnieniem aranżacji stołu.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Konwalie 10szt

  Winietki komunijne z nadrukiem gałązek konwalii to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu komunijnego i dodatek, dzięki któremu ułatwicie gościom odnalezienie swoich miejsc przy stole. Winietki nadrukowane są na grubym papierze, posiadają miejsca do wpisania nazwisk gości. Wspaniale dopełniają kolekcję komunijną z konwaliami.

  9,98 zł
 • WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Winietki komunijne dzięki którym goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Granatowe winietki dekorowane grafiką jasnych kwiatów pasują idealnie na uroczystość komunijna chłopca. Na winietkach znajduje się miejsce do samodzielnego wpisania nazwisk gości.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  1 Opinie

  Piękne, różowe winietki na uroczystość dziewczynki. Dekorowane drukiem różowych kwiatów z zielonymi listkami. Zachwycają swoją prostotą. Z jednej strony znajduje się nadrukowany napis "Dziękujemy" z drugiej zaś miejsce do samodzielnego wpisania imion gości.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości jako forma dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Dekorowane dwustronnym motywem gałązki eukaliptusa w stylu botanicznym pasują zarówno na uroczystość chłopca jak i dziewczynki. Winietki pomogą gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD
  19,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 10szt ROSEGOLD

  Elegancki stojak na wizytówki w kolorze rosegold. Klasyczny wygląd oraz przepiękny kształt serduszka idealnie wkomponuje się w obecnie panujące trendy ślubne. Udekoruj stół na swoją uroczystość pięknymi stojakami. Dekoracje można użyć do wszystkich rodzajów wizytówek.

  19,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Przepiękne winietki z cudowną grafiką to fantastyczny pomysł na dekorację na stół komunijny. Nowoczesny nadruk gałązek z metalicznym połyskiem sprawia, że idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt
  11,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Złote Serduszko 10szt

  Przecudowne winietki z motywem małego, złotego serduszka świetnie sprawdzą się na uroczystość Chrztu, czy Komunii. Złote serce na wizytówce nadaje jej nowoczesnego wyglądu w najmodniejszych trendach. Wizytówki również idealnie sprawdzą się gościom podczas szukania odpowiedniego miejsca.

  11,98 zł
 • WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  11,98 zł
  WINIETKI składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Winietki dla goście to wspaniały sposób na wskazanie gościom, które miejsce na nich czeka. Składane winietki w białym kolorze ozdobione zostały pięknym delikatnym serduszkiem. Metalizowane serduszko w kolorze rosegold delikatnie się mieni i na pewno wzbudzi zachwyt wśród zaproszonych.

  11,98 zł
 • WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na kieliszki Skrzydełka papierowe 10szt

  Anielskie skrzydełka na kieliszki to cudowna i niezwykle oryginalna opcja uroczystych wizytówek. Dzięki tak atrakcyjnej formie winietki pozostanie ona na długo w pamięci gości. Poza wspaniałymi walorami estetycznymi, mają również praktyczne zastosowanie, wypróbujcie sami!

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki na Chrzest i Komunię Piórko 10szt

  Fantastyczne wizytówki na uroczystość Chrztu Świętego lub na stół komunijny w oryginalnym kształcie pióra. Winietki wyglądają cudownie przy nakryciach dla gości. Dzięki połączeniu bieli i połyskującego złota winietki prezentują się niezwykle nowocześnie i modnie.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt WINIETKI na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt

  Winietki komunijne z motywem kielicha i niebieskich kwiatów to wspaniała dekoracja stołu na Komunię chłopca. W komplecie znajduje się 10szt winietek do samodzielnego wypisania wykonanych z grubego papieru. Dzięki niebieskiej kolorystyce winietki wspaniale pasują na przyjęcie dla chłopca.

  9,98 zł
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Winietki komunijne do wypisania

Winietki to małe karteczki lub etykiety, zazwyczaj ozdobne, które są umieszczane na stołach podczas uroczystych przyjęć, takich jak śluby, komunie, przyjęcia weselne czy inne ceremonie. Ich głównym celem jest oznaczenie miejsc dla poszczególnych gości, informując ich, gdzie mają zająć miejsce przy stole. Winietki zawierają zazwyczaj imiona lub nazwiska gości, choć czasem mogą również zawierać dodatkowe informacje, takie jak numer stołu, datę czy tematykę przyjęcia. Winietki mogą przybierać różne formy i być wykonane z różnych materiałów, od papieru po szkło czy drewno. Ich projekt zazwyczaj harmonizuje z ogólnym stylem dekoracji stołu na daną uroczystość. Możesz z powodzeniem wykorzystać je podczas organizacji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka. Jakie winietki na Komunię wybrać?

Komunijne winietki do wypisania nazwisk gości

Winietki pełnią kilka funkcji. Po pierwsze, pomagają w zorganizowaniu siedzeń, co jest szczególnie istotne podczas uroczystości, takich jak ślub czy przyjęcie komunijne. Po drugie, dodają one estetyki i elegancji aranżacji stołów, tworząc spójną i estetyczną przestrzeń. Ponadto, personalizowane winietki z imionami gości sprawiają, że każdy uczestnik czuje się mile widziany i doceniony. To także element dekoracyjny, który nadaje indywidualny charakter każdemu miejscu przy stole. Winietki komunijne z motywem kielicha stanowią symboliczną dekorację stołu podczas uroczystości Komunii Świętej. Ich religijny motyw nawiązuje do ważności tego sakramentu, dodając wyjątkowego charakteru całej ceremonii. Winietki te często mają formę eleganckich karteczek z delikatnym nadrukiem, co nadaje im estetyczny wygląd. Dodatkowo, winietki do wypisania z kielichem albo hostią pozwalają na indywidualne spersonalizowanie każdej z nich, umożliwiając wpisanie imion gości czy krótkiego dedykowanego zdania z okazji Komunii.

Winietki komunijne chłopca z kwiatami

Winietki do wypisania na Komunię

Winietki komunijne na przyjęcie dziecka

Winietki komunijne na przyjęcie dziecka to delikatny i uroczy element dekoracyjny, który dodaje uroku stołowej aranżacji. Winietki komunijne z eukaliptusem to popularny wybór, nadający całości elegancki i nowoczesny akcent. Kwiatowe motywy na winietkach podkreślają doniosłość tego dnia, tworząc przyjemną atmosferę. Dodatkowo, ozdobne winietki na Komunię z kwiatami są nie tylko praktycznym elementem oznaczającym miejsca, ale także piękną dekoracją, która zwraca uwagę uczestników. Całość stanowi harmonijną kompozycję, dostosowaną do potrzeb przyjęcia dziecka, tworząc niezapomnianą oprawę dla tego szczególnego dnia. Przygotowywanie winietek do wypisania umożliwia dodanie indywidualnego akcentu, co czyni je nie tylko praktycznym elementem organizacyjnym, ale także pamiątką tego wyjątkowego dnia. Winietki komunijne z kwiatami, harmonijnie komponując się z ogólnym stylem dekoracji, stanowią ozdobny detal, który zwraca uwagę gości. Ich ozdobny charakter sprawia, że stołowa aranżacja staje się nie tylko funkcjonalna, ale również piękna i przyjemna dla oka, co przyczynia się do wyjątkowej oprawy przyjęcia dziecka.

Dekoracje na Komunię chłopca - winietki dla gości

Dekoracje na Komunię chłopca, w tym niebieskie winietki na stół, stanowią uroczy element stołowej aranżacji, nadając wyjątkowy charakter całej uroczystości. Winietki w odcieniach niebieskiego, często ozdobione motywem gołębia, nawiązują do symboliki Komunii Świętej, dodając symbolicznego wymiaru temu sakramentowi. Kwiatowe wzory na winietkach dodają delikatności i świeżości stołowej dekoracji, harmonijnie łącząc się z atmosferą święta. Ozdobne winietki na Komunię, utrzymane w modnych wzorach, są nie tylko praktycznym elementem organizacyjnym, ale również stylowym dodatkiem, który podkreśla ważność tego wyjątkowego dnia. Ich nowoczesny design sprawia, że stołowa aranżacja staje się nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna i zgodna z najnowszymi trendami. Stylowe winietki dla gości to nie tylko sposób na uporządkowanie miejsc, ale także piękna ozdoba, która podkreśla wyjątkowość przyjęcia Komunijnego dla chłopca. Całość tworzy spójną i elegancką przestrzeń, sprawiając, że goście poczują się mile witani i docenieni podczas tej doniosłej ceremonii.

Winietki na stół komunijny dziewczynki

Winietki na stół komunijny dziewczynki są urokliwym dodatkiem, który nadaje elegancji i subtelności stołowej aranżacji podczas tej szczególnej uroczystości. Ozdobne winietki z delikatnymi różowymi kwiatami tworzą atmosferę delikatności i świeżości, doskonale wpisując się w tematyczny charakter przyjęcia dla dziewczynki. Każda winietka na Komunię to nie tylko praktyczny element oznaczający miejsce przy stole, ale również piękna ozdoba, która wzbogaca całość dekoracji. Motyw kwiatowy na winietkach podkreśla delikatność i urok tego wyjątkowego dnia, tworząc przyjemną estetykę stołowej aranżacji. Wybór winietek z różowymi kwiatami dla dziewczynki dodaje subtelności i romantyzmu, co wprowadza do przestrzeni przyjęcia uczucie radości. Te ozdobne winietki doskonale podkreślają wyjątkowy charakter Komunii i tworzą spójną stylistykę całego przyjęcia. Stół komunijny dla dziewczynki z takimi winietkami staje się nie tylko miejscem praktycznym, ale również pełnym uroku i piękna, dostosowanym do specjalnej okazji.

Winietki do wypisania kwiatowe z gołębiem

Winietki na Komunię dziecka