Informacja

Nowe produkty

Balony urodzinowe - kolorowe

Balony urodzinowe dla dzieci to dodatek który musi pojawić się na przyjęciu. Piękne balonowe dekoracje czy balony z helem wiszące pod sufitem? Nie ważne jaki sposób dekoracji sali balonami podoba się Wam najbardziej, ważne jest to aby pojawiły się one na przyjęciu. Kolorowe balony lateksowe, balony z konfetti oraz foliowe balony w różnych kształtach. Wybór jest naprawdę duży! Balony pasują na przyjęcie dziewczynki i chłopca.

Balony urodzinowe - kolorowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Balony urodzinowe

Balony urodzinowe to najbardziej popularny dodatek na przyjęcie. Cudownie się prezentują i pozwalają w szybki i prosty sposób stworzyć wspaniałe dekoracje. Możecie postawić na balony urodzinowe cyfry, litery lub różne kształty pasujące do tematycznej imprezy. Coraz częściej wybieraną opcją są również balony urodzinowe z helem, które są znacznym ułatwieniem podczas tworzenia wymyślnych kompozycji. Na przyjęcie urodzinowe dziecka warto postawić na cyfry podkreślające wiek solenizanta, balony transparentne, chromowane lub metaliczne. Wszystkie świetnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2024. Jeżeli planujecie zakup większej ilości balonów, warto zastanowić się nad zakupem zestawu balonów, dzięki któremu zaoszczędzicie pieniądze i czas.

Balony urodzinowe foliowe

Coraz bardziej popularne stają się balony na urodziny wykonane ze specjalnej folii. Balony foliowe to jeden z najgorętszych trendów ostatniego czasu. Pojawiają się na wszystkich przyjęciach okolicznościowych. Świetnie sprawdzą się również na urodzinach Waszego dziecka. Idealnym rozwiązaniem będą balony w kształcie cyfry określającym wiek solenizanta. Wybierzcie odpowiedni kolor, aby dopasować go do pozostałych dekoracji na przyjęciu. Możecie postawić na złoto, fuksję lub rosegold. Warto zaopatrzyć się w taki balon i wypełnić go helem. Hel będzie się w nich zdecydowanie dłużej utrzymywać, a balon będzie prostszy w udekorowaniu sali. Możecie umieścić go nad krzesłem solenizanta lub na ściance fotograficznej. Świetną opcją może być również balon w kształcie serca w delikatnym, różowym kolorze. Pienie będzie komponowała się z pozostałymi balonami w takiej kolorystyce. Zaopatrzcie się dodatkowo w balony lateksowe, by stworzyć niezwykle atrakcyjne kompozycje.   

Balony foliowe na urodzinki

Balony foliowe na urodzinki zestaw

Balony lateksowe na urodziny

Najczęściej wybieranym wariantem są zdecydowanie balony lateksowe. Warto zaopatrzyć się w najmodniejsze warianty, aby stworzyć wyjątkowe aranżacje. Wśród najnowszych trendów na sezon 2024 znajdują się balony transparentne, chromowane i metaliczne. To w takie rodzaje będzie najlepiej się zaopatrzyć. W zależności od stylistyki i tematyki przyjęcia wybierzcie odpowiedni wariant kolorystyczny. Świetnie sprawdzą się balony transparentne z kolorowym konfetti wewnątrz. Na urodzinkach Waszego malucha na pewno zrobią furorę i przypadną do gustu Waszym najbliższym. Balony chromowane i metaliczne pięknie odbijają światło, dzięki czemu Wasze przyjęcie będzie cudownie się prezentowało. Pamiątkowe zdjęcia wyjdą znakomicie, a wszyscy goście będą bardzo zachwyceni.

Balony urodzinoweBalony urodzinowe z konfetti

Balony urodzinowe metaliczne

Balony urodzinowe metaliczne