Nowe produkty

Promocje

Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny

Dekoracje stołu na 30 urodziny muszą być dobrze przemyślane. Dobierz dekoracje do charakteru solenizantki lub solenizantka, tak aby to on czuł się komfortowo tego dnia. Stół możesz udekorować za pomocą serwetek, bardzo modne są serwetki ze złotym napisem. Do kompletu pasują również papierowe kubeczki oraz talerzyki. Dostępne w różne wzory i kolory pozwolą na dopasowanie dekoracji pod każdy styl przyjęcia.

Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Dekoracje stołu na 30 urodziny

Dekoracje stołu na 30 urodziny powinny być jednolite i współgrać z dekoracjami sali. Zastanawiasz się, jakie dekoracje stołu na 30 urodziny wybrać? Po pierwsze, ważny jest motyw dekoracji, który powinien pasować do charakteru solenizanta lub solenizantki. W końcu to jego/ jej dzień! Ważne jest, aby gwiazda wieczoru poczuła się komfortowo. Bardzo ważne są serwetki na 30 urodziny z tematycznym motywem. Do kompletu dekoracji na stół należy także dobrać naczynia takie jak talerzyki, kubeczki czy słomki. Wszystkie dekoracje powinny być jednolite i nawiązywać do charakteru przyjęcia urodzinowego. Poza dekoracjami stołu ważne są także balony na 30 urodziny oraz inne gadżety urodzinowe, które można wykorzystać w trakcie zabawy. Z kolei topper na 30 urodziny będzie wspaniałą dekoracją na tort. Dekoracje urodzinowe dla dorosłych nie muszą być nudne. Wystarczy wybrać odpowiednie motywy oraz akcesoria. Dekoracje stołu na 30 urodziny można wykonać samodzielnie, jeśli posiadamy zdolności manualne. Jeśli jednak nie czujemy się dobrze w tego typu pracach, to istnieje możliwość wybrania gotowych dekoracji na 30 urodziny. Wiele inspiracji znajdziesz w sklepie internetowym z akcesoriami urodzinowymi 1001dekoracji.pl!

 

Dekoracja stołu na 30 urodziny - tabliczka na stół

Oryginalną dekoracją stołu na 30 urodziny będzie personalizowana tabliczka na stół. Posiadamy piękne motywy odpowiednie na 30 urodziny faceta oraz kobiety. Tabliczka na stół w wyjątkowy sposób ozdobi stół oraz zarezerwuje miejsce w lokalu. Szczególnie polecamy tabliczki z uniwersalnym motywem w złoto-czarnej kolorystyce.

 

Papierowe kubeczki i talerzyki na 30 urodziny

Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny to jedne z niezbędnych naczyń na imprezach urodzinowych. Wybór ozdobnych naczyń jednorazowych może być wspaniałym sposobem na dekorację stołu na 30 urodziny. Szczególnie polecamy zestaw złotych kubeczków i talerzyków z napisem 30th birthday! Świetnie podkreślą charakter urodzin. Uniwersalny kolor będzie dobrze wyglądał z pozostałymi dekoracjami sali. 

kubeczki na 30 urodziny

kubeczki na 30 urodziny

talerzyki na 30 urodzin

Papierowe talerzyki na 30 urodziny

 

Serwetki na 30 urodziny

Serwetki na 30 urodziny nie muszą być nudne. Aby zachować elegancję i jednocześnie podkreślić wyjątkowość przyjęcia polecamy wybrać serwetki z naszej oferty w kolorze białym, na których nadrukowany jest ozdobny napis 30th Birthday! - taki sam jak na zestawie naczyń jednorazowych. Jednolita dekoracja stołu na 30 urodziny z pewnością zachwyci wszystkich gości. Będzie także stanowiła dogodną przestrzeń do zdjęć pamiątkowych. 

  serwetki na 30 urodziny

Serwetki na 30 urodziny

Winietki na 30 urodziny

Winietki są wspaniałą formą dekoracji, ale sprawdzają się także w aspekcie praktycznym. Winietki dla gości pozwolą na sprawne rozmieszczenie zgromadzonych przy stole. Bileciki to forma grzecznościowa dla gości, która podkreśla, jak istotni są wszyscy, którzy przybyli dla solenizanta lub solenizantki. Proponujemy piękne winietki z serii Rosegold Black do wypisania.

Winietki dla gości

Winietki na stół na 30 urodziny