Informacja

Nowe produkty

Prezenty na 50 urodziny kobiety z alkoholem

Wyjątkowe prezenty dla kobiet na 50. urodziny. Jaki prezent urodzinowy dla niej wybrać? Elegancje zestawy prezentowe z alkoholem to doskonałe rozwiązanie na pięćdziesiątkę. Kosze upominkowe z winem czy szampanem cieszą się wielką popularnością. Równie ekskluzywnie prezentują się kosze podarunkowe z whisky albo likierem. Wysokiej jakości wódka albo inne alkohole także będą trafionym prezentem na 50. Kosze prezentowe dla kobiet w ozdobnych pudełkach czy skrzyniach to gotowe prezenty urodzinowe, które od razu możesz wręczyć bliskiej osobie!

Prezenty na 50 urodziny kobiety z alkoholem 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny II PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny II

  Elegancki i klasyczny upominek na 50 urodziny zapakowany w dużą drewnianą skrzynię wysokiej jakości. Podaruj w tym wyjątkowym dniu przepiękny prezent z personalizacją. Zamów zestaw z Prosecco w ekskluzywnej butelce, opakowanie kawy, bombonierką Lindt, czekoladowymi cygarami oraz pralinami. 

  329,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny III PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Stylowy zestaw prezentowy, który można wręczyć z okazji 50 urodzin. Wybieraj upominek w dużej, drewnianej skrzyni z personalizacja, życzeniami oraz pasującą grafiką. Zamów prezent z wódką Biały Bocian o smaku białej czekolady z migdałami, czekoladą deserową z orzechami, bombonierkami oraz słoikiem kawy rozpuszczalnej. 

  319,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwono-Złoty PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Niezwykle luksusowy zestaw prezentowy z czarno-złotej kolorystyce. Zamów upominek na 50 z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Wybieraj kosz prezentowy z Prosecco w ekskluzywnej butelce, bombonierkami marki Lindt, włoskim płynem do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62 PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62
  199,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62
  1 Opinie

  Zamów elegancki zestaw prezentowy dla kobiety zapakowany do ozdobnego pudełka z motywem różowych kwiatów. Wybieraj przepiękny upominek dla niej z butelką wina półwytrawnego, aromatyczną herbatą oraz przepysznymi czekoladami. Taki prezent można wręczyć Mamie, Świadkowej lub Przyjaciółce. Box udekorowany jest pasującą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem, świecą i olejkiem do masażu RD55 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem, świecą i olejkiem do masażu RD55
  259,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem, świecą i olejkiem do masażu RD55
  1 Opinie

  Romantyczny zestaw prezentowy dla kobiety zapakowany do dużego boxa w różowej kolorystyce z motywem graficznym kwiatów. Podaruj zestaw do masażu z okazji Walentynek lub Zaręczyn. Oryginalny kosz prezentowy z winem czerwonym, olejkiem do masażu, świecą, kokosowymi pralinami oraz materiałowym kwiatem. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, Świadkowej, z winem, świeczką i czekoladą RD54 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, Świadkowej, z winem, świeczką i czekoladą RD54
  169,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, Świadkowej, z winem, świeczką i czekoladą RD54

  Elegancki prezent, który można wręczyć ukochanej Kobiecie, Mamie lub Przyjaciółce. Zamów upominek zapakowany do dużego boxa w różowej kolorystyce z motywem graficznym kwiatów. Wybieraj gotowy kosz prezentowy z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną z mixem owoców, zapałkami oraz świecą w szkle.  

  169,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30 PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30
  269,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Babci, Przyjaciółki, Mamy z miodem pitnym BD30

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć Mamie lub Babci? Zamów pudełko wypełnione produktami wysokiej jakości. Spraw radość wręczając zestaw w dużym, beżowym boxie z zawieszką oraz zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek dla niej z miodem pitnym, świecami, kubkiem oraz kosmetykami. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33
  319,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33

  Prezent w kobiecej odsłonie, który można zamówić na Dzień Mamy, Babci, dla Chrzestnej lub na wiele innych okazji. Podaruj upominek w beżowym boxie z zawieszką oraz stylową grafiką. Zamów kosz prezentowy z winem, świecą sojową, zapałkami, herbatą, kawą, słodyczami oraz miodem ekologicznym. Wybieraj zestaw z zawieszką udekorowany kremową wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki luksusowy BD41 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki luksusowy BD41
  179,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki luksusowy BD41

  Luksusowy box prezentowy, który można wręczyć Mamie, Babci, Świadkowej lub Pannie Młodej. Przepiękny beżowo-lawendowy prezent z zawieszką przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wybieraj upominek z winem białym słodkim, notesem, mydłem o cudownym zapachu, skarpetkami oraz czekoladą z orzechami laskowymi. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony II PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony II

  Chcesz wręczyć bliskiej osobie z okazji 50 urodzin wymarzony prezent z luksusową zawartością? Zamów drewnianą skrzynkę z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną z mixem owoców, czekoladą Lindt, kawą, herbatą oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony I PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Czerwony I

  Elegancki upominek świąteczny w czarno-czerwonej kolorystyce. Wybieraj zestaw w drewnianej skrzyni, który można wręczyć z okazji 50 urodzin. Podaruj przepiękny prezent Solenizantce z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą mleczną, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz czekoladowymi cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoty PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoty
  299,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Złoty

  Szukasz prezentu, który można wręczyć z okazji 50 urodzin? Zamów przepiękną drewnianą skrzynkę z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Zamów upominek z Prosecco w złotej butelce, rustykalną świecą pieńkową, białą czekoladą Lindt, satynową opaską na oczy, pralinami oraz satynowym woreczkiem z cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla kobiety z szampanem, czekoladą i świecą RD53 MEGA LUX PREZENT dla kobiety z szampanem, czekoladą i świecą RD53 MEGA LUX
  399,98 zł
  PREZENT dla kobiety z szampanem, czekoladą i świecą RD53 MEGA LUX
  1 Opinie

  Niezwykle eleganckie upominek, który wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Taki gotowy kosz prezentowy w dużym, różowym boxie z grafiką kwiatów można wręczyć z okazji Walentynek. Zamów prezent z winem w stalowej butelce, kieliszkami do wina oraz opaską na oczy. Całość udekorowana jest pasującą wstążką. 

  399,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem kieliszkami i opaską RD52 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem kieliszkami i opaską RD52
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem, kieliszkami i opaską RD52
  1 Opinie

  Niezwykle eleganckie upominek, który wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Taki gotowy kosz prezentowy w dużym, różowym boxie z grafiką kwiatów można wręczyć z okazji Walentynek. Zamów prezent z winem w stalowej butelce, kieliszkami do wina oraz opaską na oczy. Całość udekorowana jest pasującą wstążką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z Martini RD51 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z Martini RD51
  189,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z Martini RD51
  1 Opinie

  Elegancki prezent w dużym różowym boxie, który wykonany jest z wysokiej jakości tektury. Zamów gotowy kosz prezentowy dla kobiety z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek z alkoholem personalizowanym, czekoladą w ozdobnym opakowaniu, świecami prostymi kręconymi, ozdobnym kwiatem, migdałami w białej czekoladzie z pudrem bananowym oraz malinami. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Nauczycielki, Mamy, Chrzestnej z winem BD42 PREZENT dla kobiety, Babci, Nauczycielki, Mamy, Chrzestnej z winem BD42
  179,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Babci, Nauczycielki, Mamy, Chrzestnej z winem BD42

  Podaruj przepiękny zestaw prezentowy dla Mamy, Babci lub Przyjaciółki. Beżowe pudełko z zawieszką wypełnione wysokiej jakości zawartością przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie. Zamów upominek z herbatą, kawą, winem, notesem, cukierkami w szklanym słoiczku oraz drewnianą łyżeczką. Całość ozdobiona jest kremową wstążką. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Chrzestnej, Mamy z winem musującym BM3 PREZENT dla kobiety, Babci, Chrzestnej, Mamy z winem musującym BM3
  129,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Babci, Chrzestnej, Mamy z winem musującym BM3

  Podaruj ukochanej Mamie lub Babci wyjątkowy zestaw prezentowy z winem musującym, solą do kąpieli, migdałami w białej czekoladzie, kawą mieloną oraz krówkami. Zamów elegancki kosz prezentowy z zawieszką. Prezent z grafiką delikatnych kwiatów prezentuje się niezwykle stylowo, a zarazem kobieco. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY
  239,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY

  Szukasz prezentu z alkoholem w przepięknej butelce? Nasz zestaw prezentowy w beżowym boxie z grafiką kwiatów będzie strzałem w 10! Podaruj kobiecie elegancki upominek z winem białym, bezikami w szklanym słoiczku, herbatą z pąkami róży, zaparzaczem oraz czekoladą z orzechami. Do pudełka przywiązana jest zawieszka. 

  239,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black&Gold PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black&Gold

  Podaruj z okazji 50 urodzin elegancki upominek z personalizacją. Wybieraj luksusowy zestaw w drewnianej skrzyneczce z dopasowaną grafiką oraz życzeniami. Kupuj prezent z Prosecco w złotej butelce, aromatyczną kawą Davidoff w czarno-złotym opakowaniu oraz winem musującym w ozdobnej puszce. 

  239,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Rosegold PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Rosegold
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Rosegold

  Chcesz wręczyć oryginalny prezent bliskiej osobie? Wybieraj upominek na 50 urodziny w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką. Podaruj zestaw z wódką Miracle w szklanej butelce w odcieniach czerni i złota, włoskim płynem do kąpieli w ekskluzywnej butelce oraz kremem do ciała o pobudzającym zapachu. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Aroniowa słodycz PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Aroniowa słodycz
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Aroniowa słodycz

  Elegancki upominek z przepyszną zawartością. Podaruj Solenizantce z okazji 50 urodzin wyjątkowy prezent w drewnianej skrzyneczce z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Wybieraj zestaw z winem czerwonym półsłodkim aroniowym, czekoladą białą z piankami oraz migdałami w słoiczku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, dziewczyny z winem i słodyczami RD11 PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, dziewczyny z winem i słodyczami RD11
  209,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, dziewczyny z winem i słodyczami RD11

  Prezent dla kobiety z winem, kawą i herbatą w przepięknym boxie prezentowym w odcieniach różu. Wspaniały pomysł na upominek dla Mamy, Babci, Przyjaciółki czy dziewczyny. W prezencie znalazły się słodycze, wino, a także kawa i herbata. Całość tworzy piękną i niepowtarzalną kompozycję z pięknie dopasowaną zawartością.

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i czekoladą RD50 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i czekoladą RD50
  159,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i czekoladą RD50

  Przepiękny i niezwykle zmysłowy zestaw prezentowy, który będzie świetną opcją na Zaręczyny lub Walentynki. Podaruj ukochanej kobiecie wyjątkowy prezent zapakowany do dużego, różowego boxa z kwiatową grafiką. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladą w ozdobnym opakowaniu, opaską na oczy oraz materiałowym kwiatem. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i książką RD48 PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i książką RD48
  219,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Dziewczyny, ukochanej z winem i książką RD48
  1 Opinie

  Niezwykle zmysłowy upominek, który można wręczyć kobiecie z okazji Walentynek. Oryginalna propozycja w dużym, różowym boxie z czerwonym wypełnieniem. Podaruj ukochanej kosz prezentowy z czerwonym winem w kryształowej butelce, aromatyczną herbatą, książką oraz materiałowym kwiatem. Zamów zestaw z grafiką delikatnych kwiatów. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Babci, Mamy zestaw orzechowy BM4 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Babci, Mamy zestaw orzechowy BM4
  129,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Babci, Mamy zestaw orzechowy BM4

  Beżowy zestaw dla niej, który można wręczyć na specjalną okazję. Wybieraj upominek z nalewką Soplica o smaku orzecha w czekoladzie, miodem ekologicznym, pałką do miodu, kawą mieloną oraz krówkami śmietankowymi. Podaruj kosz prezentowy z zawieszką. Całość udekorowana jest kremową wstążką, która dodaje elegancji. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Elegancki upominek w beżowym pudełku z nadrukowaną grafiką kwiatów. Podaruj niezwykle kobiecy prezent dla Mamy, Babci, Chrzestnej lub Panny Młodej. Wybieraj kosz prezentowy z winem, czekoladowym sercem w ozdobnym pudełku, kryształkami do kąpieli, balsamem do ciała oraz scrubem. Pudełku udekorowane jest wstążką. Do prezentu dołączona jest zawieszka. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY PREZENT dla kobiety Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Babci, Mamy, Panny Młodej, Chrzestnej BD3 DUŻY

  Prezent dla kobiety w eleganckiej i delikatnej odsłonie. Zamów beżowe pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. Całość ozdobiona jest wstążką oraz zawieszką, na której można umieścić dedykację. Wybieraj zestaw z likierem, czekoladowym bukietem w kartoniku, karmelkami z pąkami róży oraz migdałami w białej czekoladzie. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Elegant Black

  Elegancki upominek w czarnej stylowej odsłonie. Zamów kosz prezentowy na 50 urodziny z personalizacją, życzeniami oraz pasująca grafiką. Wybieraj zestaw z winem czerwonym półwytrawnym w ekskluzywnej butelce ze złotymi akcentami, winem musującym w puszce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Pink&Gold PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Pink&Gold
  259,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny kobiety Z IMIENIEM Pink&Gold

  Mega luksusowy i kobiecy zestaw, który świetnie sprawdzi się jako prezent z okazji 50 urodzin. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w modnej odsłonie. Wybieraj dla Solenizantki drewnianą skrzyneczkę z wódką Miracle w butelce czarno-złotej, świecą pieńkową rustykalną oraz płynem do kąpieli. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada z piankami PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada z piankami

  Przepiękny zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wybieraj elegancką skrzyneczkę na 50 urodziny z personalizacją, życzeniami oraz stylową grafiką. Podaruj kosz prezentowy z winem w pękatej białej butelce z różowymi akcentami, czekoladą białą z piankami oraz piankami o smaku malinowym. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Nauczycielki z winem, herbatą i sokiem RD46 PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Nauczycielki z winem, herbatą i sokiem RD46
  169,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Nauczycielki z winem, herbatą i sokiem RD46
  1 Opinie

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z kobiecą zawartością, który można wręczyć zarówno Babci, Nauczycielce, Mamie lub Przyjaciółce. Wybieraj upominek zapakowany do dużego różowego boxa z kwiatową grafiką. Zamów kobiecy prezent z winem w eleganckiej butelce, aromatyczną herbatą w słoiku, sokiem z żurawiny oraz materiałowym kwiatem. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki wino kryształowe w kwiatach RD40 PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki wino kryształowe w kwiatach RD40
  159,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki wino kryształowe w kwiatach RD40
  1 Opinie

  Wino kryształowe w kwiatach umieszczone w efektownym boxie prezentowym to wspaniały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Cały zestaw przygotowany jest w odcieniach różu, dzięki czemu wspaniale wpisuje się w kobiecy charakter. Będzie fantastycznym wyborem na każdą okazję dla Mamy, Babci, Świadkowej, Nauczycielki czy Przyjaciółki.

  159,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki spa ze szlafrokiem RD38 PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki spa ze szlafrokiem RD38
  329,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki spa ze szlafrokiem RD38
  1 Opinie

  Wyjątkowy zestaw na prezent dla kobiety, który pozwoli jej się odprężyć. W skład zestawu wchodzi wysokiej jakości satynowy szlafrok wyprodukowany w Polsce, maska na oczy, czekolada, a także kryształowa zapachowa świeca. Zestaw będzie świetnym wyborem na takie okazje jak Dzień Matki, urodziny, imieniny czy Święta.

  329,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy spa z winem BM11 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy spa z winem BM11
  139,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy spa z winem BM11

  Prezent dla kobiety w beżowym boxie z zawieszką. Zamów gotowy kosz dla niej, który można wręczyć Mamie, Świadkowej, Pannie Młodej lub Solenizantce. W skład zestawu wchodzi: wino musujące w czarnej butelce, włoskim płynem do kąpieli, świecą zapachową w szkle oraz satynową opaską na oczy. 

  139,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy spa z prosecco BM6 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy spa z prosecco BM6
  129,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy spa z prosecco BM6

  Zamów zestaw spa w beżowym boxie z produktami wysokiej jakości. Taki upominek przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie. Wybieraj kosz prezentowy z butelką prosecco, włoskim płynem do kąpieli w stylowej butelce oraz kosmetykami do ciała. Do pudełka dołączona jest zawieszka z napisem Dla Ciebie. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki z kawą i kosmetykami BM12 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki z kawą i kosmetykami BM12
  149,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki z kawą i kosmetykami BM12

  Przepiękny i wyjątkowy upominek z czarno-złotą zawartością dla niej. Idealna propozycja dla Świadkowej, Druhny, Panny Młodej lub Przyjaciółki. Podaruj box prezentowy z zawieszką oraz grafiką delikatnych kwiatów. W skład zestawu wchodzi: kawa, płyn do kąpieli oraz wino musujące. Całe pudełko ozdobione jest kremową wstążką. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 122 elementów

Prezenty na 50 dla niej - pomysły na prezent z alkoholem

Bez najmniejszych wątpliwości powiedzieć można, że 50 urodziny to wyjątkowy moment, który zasługuje na wyjątkowy prezent. Jeśli zastanawiasz się nad pomysłem, który połączy elegancję i radość celebracji, prezent z alkoholem może być doskonałym wyborem. W zależności od gustu solenizantki, można rozważyć zakup wykwintnej butelki wina, szampana czy trunku mocniejszego, takiego jak whisky czy wódka premium. Warto zainwestować w limitowaną edycję lub unikalny gatunek alkoholu, który wyróżni się spośród innych. Alternatywnie, jeśli solenizantka jest miłośniczką koneserów, elegancki zestaw do degustacji wina lub zestaw akcesoriów do whisky może stanowić fantastyczny prezent. Zdobione kryształowe kieliszki, karafki czy akcesoria do otwierania wina będą nie tylko praktycznymi dodatkami do domu, ale także pięknymi ozdobami.

Sprawdź koniecznie pomysły na prezent z naszej oferty i wybierz najlepszą propozycję dla bliskiej osoby.

Co na prezent dla 50-letniej kobiety?

• Limitowana Edycja Wina: Ekskluzywna butelka wina z limitowanej edycji o wyjątkowym smaku i charakterze.

• Elegancki Komplet Do Degustacji Whisky: Zestaw z kieliszkami, dekanterem i podstawą, idealny dla miłośniczki whisky.

• Wódka Premium z Zestawem Kieliszków: Butelka wódki najwyższej jakości wraz z eleganckim zestawem kieliszków.

• Ekskluzywna Butelka Szampana: Elegancka butelka szampana z renomowanej winnicy, aby uczcić ten wyjątkowy jubileusz.

• Personalizowana Butelka Wina: Butelka wina z personalizowaną etykietą z dedykacją i datą urodzin.

• Whisky z Drewnianym Etui: Wykwintna butelka whisky zapakowana w eleganckie drewniane etui.

• Zestaw do Koktajli: Komplet z wysokiej jakości alkoholami i dodatkami do przygotowywania ekskluzywnych koktajli.

• Butelka Ginu: Gin z unikalnymi dodatkami botanicznymi dla nowych doznań smakowych.

• Kosz Delikatesowy z Alkoholem: Wykwintny kosz z alkoholami, serami i przekąskami.

• Luksusowy Likier lub Nalewka: Oryginalne smaki zamknięte w ozdobnych butelkach, które wspaniale nadają się na prezent.

Prezent na 50 elegant rosegold

Elegancki prezent na 50 kobiety

Prezent na 50 urodziny koleżanki

Wybór prezentu na 50. urodziny koleżanki to nie lada wyzwanie, jednak alkoholowy akcent zawsze wprowadzi nutę luksusu i elegancji. Zestaw prezentowy z wykwintnym winem czy winem musującym stanowi doskonałą propozycję. Elegancki kosz prezentowy, wypełniony starannie dobranymi alkoholami, to nie tylko smaczny upominek, ale także symbol uroczystego świętowania pięćdziesiątej rocznicy urodzin. Wino musujące, znane ze swojej wyjątkowej jakości, może stać się głównym punktem prezentu, podkreślając wyjątkowy charakter tego jubileuszu. Warto również rozważyć dodanie do zestawu ekskluzywnych akcesoriów winiarskich, takich jak eleganckie kieliszki czy dekanter. To nie tylko praktyczny dodatek, ale również ozdoba dla każdego miłośnika win. Wręczając kosz prezentowy z alkoholami, można zadbać o różnorodność smaków, uwzględniając różne rodzaje trunków i dodatki, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. W ten sposób prezent na 50 urodziny koleżanki stanie się niezapomnianym doświadczeniem smakowym, celebrującym piękną i pełną życia jubilatkę.

Prezent na 50 zestaw czerwono złoty

Prezent na 50. urodziny w skrzyni

Oryginalny prezent na 50 urodziny

Pomysłowy prezent na 50 urodziny to wyjątkowy akcent, a alkoholowy dodatek może podkreślić tę wyjątkową okazję. Kosz prezentowy na urodziny z wysokiej jakości trunkami, takimi jak unikatowa wódka, to pomysł, który nie tylko zaskoczy, ale również zachwyci jubilatkę. Wybierając wódkę o wyjątkowym smaku czy dekoracyjnej butelce, można stworzyć prezent, który nie tylko kusi podniebienie, ale także stanowi estetyczny element dekoracyjny. Odpowiednio dobrany kosz prezentowy może zawierać nie tylko alkohol, ale także dodatki, takie jak eleganckie kieliszki, przekąski gourmet czy akcesoria do degustacji. Ozdobna butelka może być nie tylko trunkiem, lecz także pamiątką, która znajdzie swoje miejsce w kolekcji jubilatki. Prezent na 50 urodziny z wódką, kosmetykami czy innymi upominkami na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Taki prezent nie tylko wyraża troskę o gusty solenizantki, ale także podkreśla tę okrągłą rocznicę w sposób oryginalny i dopasowany do jej stylu życia. To wyjątkowy gest, który sprawi, że 50 urodziny staną się jeszcze bardziej pamiętne i radosne.

Elegancki prezent na 50 urodziny dla niej

Luksusowe prezenty na 50 urodziny kobiety z alkoholem to wyjątkowy sposób uczczenia tej znaczącej rocznicy. Butelka wysokiej jakości wina czy szampana może stać się wytwornym akcentem tego jubileuszu, podkreślającym nie tylko smak, ale również celebracyjny charakter chwili. Warto rozważyć limitowaną edycję trunku, która dodatkowo podkreśli wyjątkowość okazji. Alternatywnie, elegancki zestaw degustacyjny, obejmujący różne gatunki alkoholi wraz z kieliszkami do degustacji, to prezent, który pozwoli jubilatce odkrywać nowe smaki i doznania. Ekskluzywna wódka w designerskiej butelce lub whisky z wyjątkowym rodowodem mogą także być doskonałym wyborem dla kobiety, która ceni wytworność. Elegancja w połączeniu z wysoką jakością alkoholu tworzy prezent, który nie tylko zaskoczy, ale także uwypukli wyjątkowy charakter jubileuszu i okrągłej rocznicy. Piękny prezent urodzinowy dla niej z alkoholem to bez dwóch zdań ciekawa propozycja dla każdej kobiety!

Prezent dla kobiety bd1

Kosz prezentowy na urodziny kobiety