Nowe produkty

Promocje

Akcesoria do dekoracji

Przydatne akcesoria do dekoracji Kościoła podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Małe drobiazgi, dzięki którym efekt końcowy będzie piorunujący. Gąbki do układania kwiatów, haczyki i uchwyty samoprzylepne, żyłki i wstążki do wiązania balonów i pudełek, taśma do girlandy balonowej oraz przylepce do balonów. Niewidoczne akcesoria, często pomijane, a ułatwiają proces dekorowania Kościoła czy sali.

Akcesoria do dekoracji Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Przydatne akcesoria do dekoracji Kościoła podczas sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Małe drobiazgi, które znacznie ułatwią proces ozdabiania sali czy Kościoła na Pierwszą Komunię Świętą. Pozwalają stworzyć oszałamiający efekt końcowy. Gąbki do układania kwiatów, haczyki, żyłki i wstążki do wiązania balonów i pudełek, uchwyty samoprzylepne, taśma do girlandy balonowej oraz przylepce do balonów. Niewidoczne akcesoria do dekoracji Kościoła, często pomijane, a tak naprawdę są najistotniejszymi elementami przy dekoracji.

Co warto mieć, a o czym nigdy byśmy nie pomyśleli 

Jeśli zdecydowaliśmy się na balony komunijne i chcemy stworzyć z nich ciekawą i nieoczywistą aranżacje warto pamiętać o niezbędnym gadżecie jakim są przylepce do balonów. Dzięki nim można osiągnąć efekt jak przy użyciu balonów z helem. Balonami przyczepionymi do sufitu osiągniemy efektowny i nowoczesny wystrój. Z balonów można także wyczarować atrakcyjne dla oka girlandy, dzięki przezroczystej tasiemce do której przymocowuje się balony.  Takie dekoracje można wykorzystać przy ozdobie wejścia do Kościoła lub przyjęcia komunijnego w plenerze. Aby pięknie i starannie zawiesić materiały pod sufitem, warto najpierw przymocować do sufitu samoprzylepne haczyki lub uchwyty. O wiele łatwiej i szybciej pójdzie sam proces dekoracji Kościoła. Dekoracje kwiatowe na komunię zawsze urodziwie zdobią Kościół i salę. Pięknie wyglądają bukiety z żywych i  sztucznych kwiatów. Do osiągnięcia zadowalającego efektu warto wykorzystać gąbki, którą można przycinać według własnych preferencji. Kwiaty wbite w piankę prezentują się znacznie lepiej i dbale. Dekoracja ławek kościelnych przy użyciu żywych kwiatów to wspaniały pomysł, nie dość, że Kościół będzie pięknie pachniał, ale i prezentował się elegancko. Do stworzenia ozdób z kwiatów przydadzą się kule z gąbki. Aby żywe kwiaty utrzymały się jak najdłużej należy gąbkę namoczyć w wodzie na kilka godzin. Do dekoracji Kościoła czy ławek kościelnych przy użyciu kwiatów sprawdzą się także gąbki z przyssawką, które możemy umieścić w dowolnym miejscu. Wstążki czy tasiemki to nieodłączny element dekoracji przeróżnych uroczystości. Wstążki komunijne można wykorzystać na przeróżne sposoby - do wieszania ozdób, balonów. Można także zrobić z nich kokardki do przywieszenia, a także do owinięcia pudełeczka na upominek. Satynowe wstążki w przeróżnych kolorach znajdą mnóstwo zastosowań nie tylko przy dekoracji Kościoła czy sali, ale także przy innych uroczystościach. Do wstążki można dla większego efektu także doczepić zdobny krzyż.

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE KOŚCIOŁA:

Dekoracje Kościoła

Dekoracje ławek

Satyna, organza, tiul

Akcesoria do dekoracji