Informacja

Nowe produkty

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki komunijne i prezenty na Pierwszą Komunię Świętą to kategoria upominków dla dzieci. Jeśli szukasz prezentu dla dziecka komunijnego koniecznie zobacz nasze propozycje. Znajdziesz tutaj pamiątki komunijne dla chłopca oraz pamiątki komunijne dla dziewczynki. Personalizowane biblie, skrzyneczki z upominkami czy drewniane aniołki. Dzięki temu podarujesz dziecku wyjątkowy prezent.

Pamiątki komunijne i prezenty 

Podkategorie

 • Pamiątki komunijne

  Pamiątki komunijne podkreślą wydarzenie jakiem jest I Komunia Święta. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z przesłaniem, ale równie ładnego. Delikatne medaliki, różańce, pudełka na pieniądze czy ozdoby. Utrzymane w barwach komunijnych: biel, złoto  i srebro. Pakowane w drewniane spersonalizowane pudełka. Wszystko, aby dziecko poczuło się wyjątkowo w dzień swojego święta, a także po latach wracając dzięki pamiątce Komunii Świętej do tego wydarzenia.

 • Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

  Pamiątki komunijne w formie biblii z imieniem to wyjątkowa pamiątka, która zostanie z dzieckiem na wiele lat. Dzięki personalizowanej okładce biblia staje się bardzo osobistym upominkiem. Wszystkie biblie posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Piękne, ilustrowane biblie to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka.

 • Pudełka na pieniądze Komunia i karnety

  Pudełka na pieniądze komunijne. Nie wiem jak wręczyć dziecku gotówkę w elegancki sposób? Najlepszą opcją są pudełka na Pierwszą Komunię Świętą wewnątrz których umieścisz gotówkę, którą chcesz podarować dziecku. Pudełko komunijne na pieniądze zdobione jest najmodniejszymi grafikami tego sezonu. Wewnątrz pudełek znajdziecie klamerkę do samodzielnego przypięcia gotówki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drewniane pudełka na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Personalizowane pudełka na pieniądze posiadają nadrukowane imię dziecka oraz imię osoby wręczającej prezent, dzięki czemu stają się wyjątkową pamiątką. Nasz sklep oferuje również karki z życzeniami na Pierwszą Komunię Świętą dziecka.

 • Prezenty dla Księdza/Katechety na...

  Prezent dla Księdza lub Katechety na Komunie to świetny sposób na podziękowanie mu za wszelki trud włożony w przygotowanie dziecka do tej ważnej dla niego uroczystości. Podziękowanie dla Księdza na Komunię w postaci słodkości to zawsze świetny wybór, który ucieszy obdarowaną nimi osobę. Dziesiątka różańca w eleganckim drewnianym pudełku to bardzo elegancki prezent dla Katechety czy Księdza. Podziękowanie dla katechetki za przygotowanie dzieci do Komunii w formie słomkowego aniołka to miły gest, który na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Takie podziękowanie w formie prezentu na długo zapadnie w pamięć Księdza czy Katechety i sprawi wiele radości.

Pamiątki komunijne i prezenty

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej? Bez względu na to, czy jesteś rodzicem, Chrzestnym, dziadkiem czy dalszą rodziną, z tak wyjątkowej okazji warto wybrać upominek, który będzie przy okazji fantastyczną pamiątką na całe życie. W ofercie naszego sklepu znajdują się rozmaitego rodzaju prezenty, które przypadną do gustu zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Wysokiej jakości produkty zdobione autorskimi grafikami, personalizowanymi życzeniami czy tematycznymi motywami bez wątpienia znakomicie sprawdzą się w swojej roli. Obdarowane tak przemyślanym upominkiem dziecko będzie mogło nawet po wielu latach wrócić wspomnieniami do szczególnego dnia swojej Pierwszej Komunii. Styl prezentu możesz dopasować do najnowszych trendów lub osobistych upodobań dziecka, dzięki czemu podarunek będzie naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Jakie produkty polecamy w szczególności?

Pamiątki komunijne

Srebrny obrazek z podobizną modlącego się chłopca lub dziewczynki to świetny pomysł na pamiątkę z okazji Pierwszej Komunii. Zwłaszcza, że zapakowany jest w gustowną drewnianą skrzynkę z personalizacją, która czyni go naprawdę unikalną pamiątką. W klimat uroczystości doskonale wpisują się też dziesiątka różańca bądź pozłacany medalik umieszczone w podobnych pudełkach. Drewniane skrzynki z imiennymi życzeniami wypełnione są również figurkami aniołków czy słoni na szczęście, bransoletkami dla dziewczynek bądź craftowymi ozdobami utrzymanymi w religijnym stylu. Często wręczanym prezentem na Komunię jest gotówka, dlatego przygotowaliśmy również szykowne pudełka na pieniądze, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej koperty. Duże kosze prezentowe wypełnione wełną drzewną oraz symbolicznymi upominkami i słodkościami z pewnością zapadają w pamięci, będąc naprawdę miłą niespodzianką. Ciekawym upominkiem jest też pamiątkowy album wypełniony wpisami wszystkich gości czy zdjęciami. Sprawdź koniecznie także inne proponowane przez nas prezenty.

Pamiątka komunijna słonik na szczęście

Pamiątka komunijna słonik na szczęście

Pamiątki komunijne Biblie z imieniem

Pismo Święte to niezwykle ważny element wiary chrześcijańskiej. Dzięki niemu możemy poznawać dzieje Chrystusa i zgłębiać religię, dlatego Biblia jest doskonałą propozycją prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dużych rozmiarów tom w mega wydaniu posiada niemal tysiąc pięćset stron i jest bezbłędnym podarunkiem na tak wyjątkową okazję. Z Biblii korzystać mogą nawet dorosłe osoby, dlatego to prezent, który obdarowana osoba chętnie używać będzie także wiele lat po Komunii. Jeśli jednak chcesz na początek wręczyć dziecku Pismo Święte w przystępnym języku, postaw na jeden z naszych niepowtarzalnych projektów dla najmłodszych. Biblie dla dzieci zdobione są ślicznymi ilustracjami zarówno na okładkach, jak i we wnętrzu tomu. Każda opatrzona jest imieniem oraz datą, co sprawia, że obdarowany maluch poczuje się naprawdę wyróżniony. Kielich i Hostia to prezent utrzymany w klimacie Pierwszej Komunii, natomiast Delikatne Kwiaty kapitalnie wpisuje się w najnowsze trendy. Kolorystyką i zdobieniami na okładce możesz także podkreślić płeć dziecka. 

Biblia z imieniem na Pierwszą Komunię Świętą

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej biblia z imieniem