Nowe produkty

Kubki, worki, dodatki z imieniem

Kubki, worki i dodatki z imieniem to pomysł na spersonalizowany prezent na dzień dziecka. Wszystkie nasze prezenty posiadają kolorowe grafiki zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Worki z imieniem pozwolą dziecku na przenoszenie swoich skarbów podczas wycieczek czy spacerów lub na przechowywanie butów w szkolnej szatni. Personalizowany kubek, wywoła wiele radości! W końcu które dziecko nie marzy o własnym kubku. Tak przygotowane prezenty są ponadczasowe i będą służyły dziecku przez wiele lat!

Kubki, worki, dodatki z imieniem 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
 • PREZENT na Dzień Dziecka w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT dla dziecka w pudełku Króliczek Ballerina Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  1 Opinie

  Wspaniały prezent dla dziecka, który umieszczony został w personalizowanym pudełeczku. Dziecięca bransoletka na różowym sznureczku z pozłacaną zawieszką w kształcie serca to wyjątkowy prezent dla dziewczynki. W pudełeczku znajdują się również mleczne czekoladki oraz personalizowana kartka z uroczą grafiką i dedykacją.

  59,98 zł
 • PREZENT dla dziecka w pudełku Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  59,98 zł
  PREZENT dla dziecka w pudełku Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA

  Dziecięca biżuteria to wyjątkowy i oryginalny prezent dla dziecka, który stanie się pamiątką na długie lata. Pozłacana bransoletka z motywem serduszka umieszczona została w drewnianym pudełeczku z personalizacją i dedykacją. Całość prezentuje się przepięknie i idealnie nadaje się na prezent dla dziewczynki.

  59,98 zł
 • PREZENT dla dziecka w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA
  59,98 zł
  PREZENT dla dziecka w pudełku Uroczy Piesek BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem BIAŁA

  Cudowny prezent dla dziecka w postaci delikatnej biżuterii z motywem serduszka. Upominek składa się z drewnianego pudełeczka, personalizowanej karteczki z dedykacją i śliczną grafiką pieska, mlecznych czekoladek i pozłacaną bransoletką. Dziecięca biżuteria to idealna propozycja na prezent dla dziewczynki.

  59,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent na różne okazje! Można go wręczyć dziecku z okazji Roczku, Urodzin lub na Dzień Dziecka. Zdobiony grafiką jednorożca wpisuje się w najmodniejsze treny i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek wykonany jest z porcelany, dzięki czemu można go zalewać zarówno zimną, jak i gorącą wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM

  Piękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zdobiony jest uroczą grafiką króliczka w różowej kolorystyce. Personalizowany kubek to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje takie jak: Roczek czy Urodziny. Kubek można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Można zabierać go na wycieczki szkolne i podróże.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Kubek dla dziecka z imieniem to fantastyczny pomysł na prezent. Zdobiony grafiką księżniczki i jednorożca wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę! Kubek idealnie nadaje się do domu, szkoły czy szkolnych wycieczek. Można zalewać go zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowany kubek z imieniem i przepiękną grafiką. Kubek zdobiony jest motywem baletnicy i różowym uszkiem. Taki upominek to świetny gadżet dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły i na wycieczki.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dziecka wykonany w modnym stylu boho. Na kubku znajduje się grafika jelonka, kwiatów i piórek. Wyjątkowy pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje. Kubek idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Można go wykorzystać nie tylko w domu, ale i również w szkole i na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dziecka wykonany w modnym stylu boho. Na kubku znajduje się grafika jelonka, kwiatów i piórek. Wyjątkowy pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla dziecka na różne okazje. Kubek idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Można go wykorzystać nie tylko w domu, ale i również w szkole i na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanego kubka. Zdobiony uroczą grafiką króliczka w niebieskiej kolorystyce idealnie nadaje się na upominek dla chłopca. Kubek z imieniem znajduje swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale i również w szkole czy podczas podróży.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Jaki prezent podarować dziecku na Roczek, Urodziny czy Dzień Dziecka? Jeśli jest to fan kosmicznych przygód to najlepszą propozycją będzie personalizowany kubek z motywem astronauty. Kubek dodatkowo zdobiony jest imieniem dziecka i czarnym uszkiem. Taki upominek będzie fantastycznym dodatkiem dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na...

  36,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci woreczka na buty i inne akcesoria. Worek na buty posiada imię dziecka, dzięki czemu nie zostanie on przypadkowo zabrany do domu przez kolegów czy koleżanki ze szkoły. Do woreczka można zapakować nie tylko buty, ale i również strój gimnastyczny, zabawki czy przekąski. Worek świetnie sprawdza się podczas...

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM

  Fantastyczny worek na buty dla dziecka z personalizacją i kolorową grafiką. Worek z imieniem to świetny pomysł na prezent dla dziecka, który jest praktyczny i oryginalny. Na worku znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu, chmur i miasta. Worek znajduje swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, podczas spacerów czy szkolnych wycieczek.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty z imieniem to świetny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Swoje zastosowanie znajduje w przedszkolu, szkole, podczas wycieczek szkolnych czy spacerów. Dziecko może do niego zapakować co tylko zechce. Worek można nosić na plecach, dzięki wygodnym sznurkom. Upominek zdobiony jest grafiką autek, która spodoba się każdemu chłopcu!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Worek na buty z przepiękną grafiką, która zachwyci każdą dziewczynkę! Personalizowany worek z imieniem to fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Można go podarować dziewczynce jako upominek na Urodziny czy Dzień Dziecka. Worek z imieniem świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole, podczas spacerów i wycieczek szkolnych.

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka, który stanie się praktycznym dodatkiem w domu i szkole. Personalizowana teczka pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie rysunki i prace plastyczne dziecka. Zdobiona jest naklejką z modną grafiką jednorożca, która zachwyci nie jedną dziewczynkę.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  1 Opinie

  Przepiękna teczka z imieniem i grafiką księżniczki to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Personalizowany upominek to praktyczny dodatek do domu i szkoły, który pozwoli przechować w jednym miejscu rysunki, prace plastyczne i zadania. Teczka wykonana jest z grubej tektury, która chroni zawartość przed zagnieceniami.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Personalizowana teczka z imieniem dziecka na rysunki, prace plastyczne i wiele innych. Teczka wykonana została z grubej tektury, która chroni zawartość przed pognieceniem. Na okładce znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Praktyczny i oryginalny prezent dla dziecka i fana kosmicznych przygód? Świetnym pomysłem jest personalizowana teczka na rysunki, prace plastyczne i wypełnione zadania. Zdobiona grafiką astronauty i imieniem prezentuje się rewelacyjnie. Taki upominek można wręczyć dziecku na Urodziny lub Dzień Dziecka.

  24,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Księżniczka 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Księżniczka 80 kartek czystych

  Personalizowany pamiętnik to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka na różne okazje. Pamiętnik zdobiony jest naklejką z imieniem dziecka oraz modną grafiką królewny i jednorożca. Idealna propozycja na prezent dla dziewczynki na urodziny czy Dzień Dziecka. Pamiętnik służy do zapisywania tajemnic, sekretów oraz marzeń dzieci.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Unicorn 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Unicorn 80 kartek czystych

  Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka w postaci personalizowanego pamiętnika. Zdobiony modną grafiką jednorożca i imieniem zachwyci nie jedną dziewczynkę. W notatniku dzieci mogą zapisywać swoje tajemnice oraz sekrety, których nikt inny nie może zobaczyć.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Kotki 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Kotki 80 kartek czystych

  Przepiękny notatnik z motywem kotków to idealny prezent dla dziecka na różne okazje. Notatnik personalizowany jest imieniem dziecka i może posłużyć również jako pamiętnik. Dzieci mogą zapisywać w nim tajemnice i sekrety oraz tworzyć rysunki. Idealna propozycja upominki dla dziewczynki.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Ballerina 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Ballerina 80 kartek czystych

  Przepiękny notatnik z imieniem to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka. Zdobiony naklejką z cudowną grafiką baletnicy zachwyci każdą dziewczynkę. Notatnik może pełnić również funkcję pamiętnika, w którym dzieci mogą zapisywać swoje tajemnice i sekrety.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Astronauta 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Astronauta 80 kartek w kratkę

  Fantastyczny i oryginalny prezent dla fana kosmicznych przygód! Personalizowany notatnik zdobiony grafiką astronauty to praktyczny gadżet dla dziecka nie tylko do domu, ale i również do szkoły. Notatnik z imieniem może pełnić również funkcję pamiętnika, w którym dzieci mogą zapisywać swoje tajemnice i sekrety.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Lokomotywa 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Lokomotywa 80 kartek w kratkę

  Rewelacyjny pomysł na oryginalny prezent dla dziecka na różne okazje. Pamiętnik dla chłopca z fantastyczną akwarelową grafiką lokomotywy w odcieniach błękitu. Pamiętnik wykonany jest w formie notesu z kartkami w kratkę i zdobiony jest dodatkowo imieniem dziecka. W pamiętniku dzieci mogą zapisywać swoje tajemnicy i sekrety oraz przechowywać wpisy od...

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Miś w balonie 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Miś w balonie 80 kartek w kratkę

  Fantastyczny pomysł na praktyczny i oryginalny prezent dla dziecka. Personalizowany notatnik pozwoli zachować wpisy od kolegów lub koleżanek ze szkoły w jednym miejscu. Notatnik może pełnić również rolę pamiętnika, w którym dzieci mogą zapisywać swoje tajemnice i sekrety. Pamiętnik zdobiony jest śliczną grafiką zwierzątek w balonie i idealnie nadaje się...

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Jelonek 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Jelonek 80 kartek w kratkę

  Przepiękny personalizowany notatnik z imieniem dziecka to fantastyczny pomysł na prezent dla malucha. Okładka notatnika zdobiona jest cudowną grafiką jelonka w modnym stylu boho, która zachwyci każdą dziewczynkę. Personalizowany notatnik to również pamiętnik dla dziecka, w którym można zapisywać dziecięce sekrety i tajemnice.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Sowa 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Sowa 80 kartek w kratkę

  Oryginalny i praktyczny prezent dla dziecka w postaci personalizowanego pamiętnika. Zdobiony grafiką sówki w modnym stylu boho i imieniem dziecka prezentuje się przepięknie. Pamiętnik wykonany jest w formie notatnika z kartkami w kratkę. Notatnik pozwoli zachować wpisy od kolegów i koleżanek ze szkoły oraz tajemnice i sekrety.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Chłopięcy świat Samolot 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Chłopięcy świat Samolot 80 kartek w kratkę

  Fantastyczny gadżet dla dziecka w postaci personalizowanego notatnika. Wspaniały pomysł na oryginalny i kreatywny prezent dla chłopca, który zdobiony jest grafiką samolotu w błękitnej kolorystyce. Notatnik można wykorzystać również jako pamiętnik, w którym dzieci mogą zapisywać swoje sekrety i tajemnice. Notatnik jest bardzo poręczny, dzięki czemu mieści...

  29,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • KUBEK na prezent świąteczny dla chłopca Z TWOIM ZDJĘCIEM Dino
  39,98 zł
  KUBEK na prezent świąteczny dla chłopca Z TWOIM ZDJĘCIEM Dino

  Wyjątkowy kubek dla dziecka, który możesz wręczyć mu podczas świąt Bożego Narodzenia. Kubek dekorowany jest grafiką dinozaura oraz zdjęciem, które do nas prześlecie. Taki kubeczek będzie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  39,98 zł
 • KUBEK na prezent świąteczny dla chłopca ZE ZDJĘCIEM Wild Animals
  39,98 zł
  KUBEK na prezent świąteczny dla chłopca ZE ZDJĘCIEM Wild Animals

  Ceramiczny kubek z piękną grafiką leśnych zwierzątek to propozycja prezentu dla każdego chłopca. Kubek ze zdjęciem to wyjątkowy sposób, aby podarować maluszkowi piękną pamiątkę. Taki prezent będzie mu towarzyszył przez wiele lat.

  39,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Oh Deer
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Oh Deer

  Piękny prezent w formie świątecznego kubka. Świąteczna grafika sprawia, że kubeczek idealnie nadaje się na grudniowe wieczory. Kubek personalizowany jest imieniem obdarowanej osoby dlatego, będzie pamiątką na wiele lat.

  44,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka bransoletka z sercem RENIFER Z Imieniem POZŁACANA
  59,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka bransoletka z sercem RENIFER Z Imieniem POZŁACANA

  Piękny prezent dla każdej dziewczynki na Święta Bożego Narodzenia. Drewniane pudełeczko wewnątrz którego znajduje się bransoletka z symbolem serduszka. Taki upominek zostanie z dziewczynką na wiele lat. pudełeczko zdobione jest personalizowaną kartką z grafiką renifera.

  59,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Kubki personalizowane na Dzień Dziecka

Kubek personalizowany z imieniem dziecka będzie wyjątkowo oryginalnym podarunkiem na Dzień Dziecka. Każdy kilkulatek pragnie mieć własny kubek do porannej herbaty. Kubki personalizowane ze sklepu internetowego są wykonane z porcelany, dlatego można w nich spożywać gorące i zimne napoje. W ofercie posiadamy kubki ceramiczne z rozmaitymi motywami, tj.:

 • Unicorn w różowo-białym wydaniu z grafiką jednorożca,

 • Różowy Króliczek z grafiką uroczego króliczka z balonami i kwiatową ozdobą,

 • Księżniczka z jednorożcem w biało-różowym wydaniu,

 • Ballerina z balonikami na białym tle,

 • Jelonek boho w biało-czarnym wydaniu,

 • Chłopięcy świat - samolot w biało-niebieskiej kolorystyce,

 • Niebieski Króliczek z grafiką uroczego króliczka z balonikiem,

 • Astronauta na granatowym tle kosmicznym.

kubek z imieniem dla dziewczynki

Kubek z imieniem dla dziewczynki

Worki na Dzień Dziecka z personalizacją

Worki personalizowane z dziecięcym nadrukiem są bardzo oryginalnym i kreatywnym pomysłem na prezent. Woreczek może służyć jako worek na buty, akcesoria i wszelkie niezbędne przedmioty do podróży, na spacer czy do szkoły. Personalizacja to doskonały sposób, aby worek dziecka nie zawieruszył się wśród rzeczy innych dzieci w szkole lub w przedszkolu, ponieważ będzie na nim nadrukowane imię dziecka. W ofercie posiadamy worki personalizowane z grafiką królewny, samolocika, samochodzików i dziewczynki z pieskiem.

Worek na buty dla chłopca

Worek na buty dla chłopca

Inne prezenty na Dzień Dziecka z personalizacją

Personalizowany śliniak będzie doskonałym prezentem na dzień dziecka dla 2-latka. Biały, delikatny śliniak z ozdobną różową lub niebieską obwódką i uroczą grafiką to świetny, a co więcej, praktyczny upominek dla najmłodszych. Podczas karmienia sprawdzi się idealnie, aby nie zabrudzić dziecięcego ubranka. Jakie jeszcze prezenty na Dzień Dziecka sprawdzą się idealnie? Personalizowana teczka na rysunki ucieszy każdego małego miłośnika rysowania. Na okładce znajduje się dziecięca grafika z imieniem dziecka. Maluch od teraz będzie mógł kolekcjonować wszystkie prace plastyczne jakie stworzy, które mogą być wspaniałą pamiątką, gdy dorośnie.

personalizowana teczka na rysunki dla chłopca

Personalizowana teczka dla chłopca

Często przed pierwszym czerwca pada pytanie: Jaki prezent na Dzień Dziecka? Odpowiedź coraz rzadziej jest banalna i oczywista. Prezent na Dzień Dziecka musi być dopasowany do potrzeb i zainteresowań pociechy. Kubki, worki i dodatki z imieniem to oryginalny pomysł na spersonalizowany prezent na Dzień Dziecka. Oryginalne prezenty dla dzieci cieszą najbardziej, a kreatywny podarunek z nadrukowanym imieniem dziecka ucieszy je najbardziej!