Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Szefa/Szefowej

Chcesz podarować Szefowej lub Szefowi elegancki upominek? Sprawdź nasze propozycje produktów na stronie. Wybieraj eleganckie upominki w drewnianych skrzyniach wysokiej jakości lub pudełkach prezentowych. Cudowne boxy z personalizacją oraz przepięknymi grafikami w kwiatowych odsłonach lub kraftowych motywach. Zamawiaj prezenty z aromatycznymi kawami, herbatami, wielokwiatowymi miodami smakowymi, konfiturami, czekoladkami, krówkami lub innymi słodkościami. Wybieraj zestawy z winami, alkoholami premium, męskimi dodatkami, kobiecymi gadżetami oraz przekąskami do pochrupania. Wyjątkowe prezenty przypadną do gustu obdarowanej osobie. Podaruj przepięknie udekorowane prezenty dla Szefowej lub Szefa. 

Prezenty dla Szefa/Szefowej  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 98 elementów
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Elegancki upominek dla Szefowej/Szefa w dużej, drewnianej skrzyni. Wybieraj zestaw z najwyższej jakości ekologicznymi miodami oraz aromatycznymi herbatami w różnych smakach. Zamawiaj spersonalizowaną skrzynię z idealnie skomponowaną zawartością dla Niej/Niego. Kupuj przepiękny prezent z motywem graficznym różowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Zestaw prezentowy dla najlepszej Szefowej/ najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kwiatowej odsłonie. Wybieraj upominek umieszczony w drewnianej skrzyni z miodami w szklanych słoiczkach oraz ekologicznymi herbatami w przepysznych, aromatycznych smakach. Podaruj oryginalny prezent. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy

  Przepiękny zestaw z personalizacją oraz stylową grafiką w kwiatowej odsłonie. Wybieraj zestaw z ekologicznymi miodami w szklanych słoiczkach oraz aromatycznymi kawami. Zamawiaj prezent, który można wręczyć Szefowej/Szefowi. Wyjątkowa i oryginalna skrzynia wysokiej jakości z najlepszą zawartością. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości

  Podaruj Szefowej/Szefowi zestaw z elegancką grafiką kwiatów oraz personalizacją. Wybieraj drewnianą skrzynię wysokiej jakości z najlepszą zawartością. Zamów zestaw prezentowy z ekologicznymi składnikami. Kupuj skrzynię z nalewką z wiśni, miodami owocowymi w słoiczkach, kawą o smaku ciasteczka, aromatyczną herbatą oraz czekoladkami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty

  Wyjątkowy upominek dla Szefa/Szefowej z personalizacją oraz motywem graficznym w kobiecej odsłonie. Zamów prezent w drewnianej skrzyni wysokiej jakości z idealnie skomponowaną zawartością. Kupuj zestaw z nalewką z wiśni, aromatycznymi kawami smakowymi drobny zmielonymi, herbatą oraz przepysznymi czekoladkami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho

  Elegancki upominek w drewnianej skrzynie wysokiej jakości. Wewnątrz umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w stylu boho. Podaruj Szefowej lub Szefowi przepiękny zestaw z nalewką, słoiczkami ekologicznego miodu, aromatyczną kawą, czekoladą ręcznie robioną oraz czekoladkami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina

  Szukasz prezentu, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi? Wybieraj upominek w drewnianej skrzyni wysokiej jakości z oryginalną zawartością. Zamów zestaw winem śliwkowym, ekologicznym miodem w słoiczku, czekoladami oraz przepyszną, aromatyczną herbatą. Wybieraj spersonalizowany upominek z elegancką grafiką. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Kawa z czekoladą

  Duża drewniana skrzynia z idealnie skomponowaną zawartością, która spodoba się mężczyźnie lub kobiecie. Zamawiaj zestaw z likierem do kawy, świecą zapachową w szklanym słoiczku, aromatycznymi kawami oraz przepysznymi czekoladkami. Wewnątrz wieczku umieszczona jest kartka z personalizacją dla Szefa lub Szefowej. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia

  Prezent dla Szefowej lub Szefa w eleganckiej odsłonie. Wybieraj upominek z personalizacją oraz stylową grafiką w kwiatowej odsłonie. Przepiękna skrzynia wykonana z drewna z najlepszymi produktami spodoba się obdarowanej osobie. Zamawiaj zestaw z winem, miodami, kawą mieloną, czekoladą oraz słodkimi czekoladkami. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość

  Przepiękny i oryginalny zestaw prezentowy z winem z dzikiej róży, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, aromatyczną herbatą, czekoladą ręcznie robioną oraz czekoladkami. Wewnątrz wieczka przyklejona jest karteczka z personalizacją dla Szefa/Szefowej oraz elegancką grafiką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny

  Duża drewniana skrzynia wysokiej jakości z najlepszą zawartością dla Szefa lub Szefowej. Wybieraj upominek z ekologicznym winem jarzębinowym, miodem w szklanym słoiczku, aromatyczną kawą, przepyszną herbatą oraz czekoladkami. Zamów prezent z przepiękną grafiką w delikatnej kolorystyce. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym

  Upominek prezentowy z winem wiśniowym, miodem ekologicznym, aromatyczną kawą, herbatą w eleganckiej torebce oraz przepysznymi czekoladkami. Wybieraj zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz stylową grafiką. Podaruj Szefowej lub Szefowi oryginalny zestaw z wysokiej jakości produktami. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Dzika Róża i Kokos PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Elegancki zestaw prezentowy dla Szefowej lub Szefa w dużym pudełku wykonanym z wysokiej jakości drewna. Wybieraj upominek z winem z dzikiej róży, miodami ekologicznymi, aromatyczną kawą oraz przepyszną herbatą. Wewnątrz wieczka umieszczona jest karteczka z personalizacją oraz przepiękną grafiką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX

  Oryginalny upominek, który można wręczyć Szefowej lub Szefowi z okazji Urodzin lub Imienin. Wybieraj prezent w dużej drewnianej skrzyni. W skład zestaw wchodzą: czekolady ręcznie robione, słoiczki ekologicznych miodów smakowych oraz pałka do nabierania miodu. Podaruj elegancką skrzynię z cudowną zawartością. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Przepiękna duża, drewniana skrzynia z oryginalną zawartością, którą można wręczyć Szefowej lub Szefowi. Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Zamawiaj zestaw z winem białym, aromatyczną herbatą, kawą mieloną oraz ręcznie robioną czekoladą. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Upominek dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj w ramach podziękować elegancki prezent. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Elegancki upominek dla najlepszego Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym z akcentami srebra. Wybieraj elegancki zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. W skład boxa wchodzi: alkohol, czekoladą, Jack Daniels z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek w dużym, kraftowym boxie z personalizacją oraz elegancką grafiką jelenia. Podaruj swojemu Szefowi wyjątkowy prezent z okazji Imienin lub Urodzin. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Chcesz podarować swojemu Szefowi elegancki upominek z oryginalną zawartością? Wybieraj zestaw w retro stylu z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami o śmietankowym smaku. Całość zapakowana jest w pudełko z grubej tektury. Zamawiaj prezent z personalizacją oraz grafiką w krafcie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Retro zestaw dla Szefa z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Zamów elegancki prezent dla niego w pudełku z grubej tektury. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Upominek w czarnym boxie wykonanym z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym z akcentami srebra. Zamów zestaw z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Podaruj Szefowi cudowny prezent. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Prezent dla Szefa umieszczony w boxie z grubej tektury. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. Na pudełku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz elegancką grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Elegancki prezent dla Szefa w czarnym boxie. Podaruj upominek z idealnie skomponowaną zawartością. W skład zestawu wchodzi: alkohol premium, czekolada Jack Daniels, Jack Daniels z colą w puszce, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj męski prezent. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian

  Zestaw z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj upominek z alkoholem oraz cukierkami. Całość udekorowana jest przepiękną wstążką. Podaruj wyjątkowy prezent dla niego. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Elegancki upominek z produktami premium. Podaruj Szefowi z okazji Urodzin lub Imienin wyjątkowy prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą czarną ekspresową. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj prezent umieszczony w boxie wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Wybieraj upominek udekorowany wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj Szefowi w dniu jego święta wyjątkowy upominek. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Praktyczny i elegancki zestaw dla mężczyzny można podarować Szefowi z okazji jego święta. Wybieraj upominek z muchą materiałową, bawełnianymi skarpetkami, portfelem oraz paskiem ze skóry. Podaruj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej odsłonie. Wybieraj box z najlepszymi produktami. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Chcesz wręczyć Szefowi oryginalny upominek z okazji Imienin lub Urodzin? Wybieraj zestaw z ręcznie robioną świecą sojową, skarpetkami bawełnianymi, kamieniami do schładzania napojów oraz przepysznymi pralinami. Podaruj elegancki box z personalizacją oraz męską grafiką w klasycznej odsłonie. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Podaruj Szefowi upominek z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną oraz kubkiem. Praktyczny zestaw dla kawosza spodoba się obdarowanemu mężczyźnie. Wybieraj box z grafiką jelenia. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Zestaw w kraftowym pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj praktyczny upominek z syropem do kawy, krówkami śmietankowymi, czekoladą Merci w obwolucie oraz świeżo mieloną kawą. Podaruj Szefowi w dniu jego święta prezent z motywem graficznym jelenia. Całość udekorowana jest wstążką. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Upominek z czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, krówkami o śmietankowym smaku, choco stickiem oraz serwetkami papierowymi. Wybieraj zestaw z personalizacją oraz elegancką grafiką z jeleniem w krafcie. Podaruj Szefowi męski prezent udekorowany złotą wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Podaruj elegancki prezent z produktami do pielęgnacji. Wybieraj zestaw z żelem pod prysznic, mydłem o męskim zapachu, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w obwolucie oraz portfelem ze skóry naturalnej. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika jelenia w kraftowej odsłonie. Zamów box dla Szefa. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Chcesz podarować upominek Szefowi? Wybieraj box z portfelem, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia. Podaruj prezent udekorowany złotą wstążką.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent dla Szefa z oryginalną zawartością. Podaruj upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Wybieraj box z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia. Zamów kraftowe pudełko z grubej tektury z produktami premium. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Podaruj upominek w kraftowym pudełku z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia. Elegancki zestaw dla brodacza można wręczyć Szefowi z okazji Imienin lub Urodzin. Wybieraj prezent z olejkiem, szamponem, odżywką, drewnianym, składanym grzebieniem, muchą oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 98 elementów

Prezenty dla szefa i szefowej

Zazwyczaj prezenty wybierane są dla bliskich osób jak rodzina czy przyjaciele. Bez dwóch zdań wtedy wybór właściwego podarunku nie jest szczególnie trudny. Wystarczy bowiem dopasować prezent do osobistych upodobań obdarowywanej osoby, a w przypadku problemu można poprosić o pomoc wspólnego znajomego albo skorzystać z inspiracji w Internecie. Jednak od czasu do czasu przychodzi okazja, by wręczyć podarunek osobie, z którą nie jesteśmy w tak bliskich relacjach. Wtedy zaczynają się schody - zwłaszcza, gdy łączą Was więzy czysto zawodowe czy biznesowe. Jakie prezenty będą najlepszym pomysłem na taką okazję? Co wręczyć szefowi lub szefowej z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia, ślubu, jubileuszu firmy czy innych wydarzeń Zobacz koniecznie naszą ofertę!

Elegancki prezent dla szefa

Na prezenty dla szefostwa wybrać można wiele różnorodnych produktów. Wiele zależy jednak od tego, jakie relacje masz z przełożonym. Rozmawiacie tylko na sprawy firmy? A może od czasu do czasu lubicie spędzić kwadrans na komentarzu wczorajszego meczu czy opowiadanie o wakacjach? W takim przypadku przygotować możesz nieco swobodniejszy podarunek - choć wciąż powinien być dość szykowny, estetyczny i przemyślany. Prezent dla szefa w czarnym boxie to sprawdzona propozycja na różnorodne okazje. Stanowi uniwersalny pomysł na prezent, który spodoba się każdemu mężczyźnie. Box z kubkiem, torebką kawy, orzechami, likierem do kawy i śmietankowymi krówkami umiili nawet najbardziej pochmurny dzień. Praktyczne zestawy z przemyślaną zawartością na pewno przypadną do gustu szefowi.

Prezent dla szefa elegancki zestaw

Prezent dla szefa od pracowników

Personalizowany prezent dla szefowej

W podobny sposób zadbać należy o prezenty dla szefowej. Powinny być schludne i dobrze dopasowane do tego, jakie relacje łączą Cię z przełożoną. Z całą pewnością bardzo kobiecym i stylowym prezentem dla szefowej będzie box podarunkowy z notesem, czekoladą, solami do kąpieli oraz śmietankowymi krówkami. To połączenie praktycznych elementów z niezwykle czarującą formą. Szefowa z pewnością poczuje się wyjątkowo, gdy otrzyma tak wyjątkowy prezent. Zwłaszcza, że całość można z powodzeniem spersonalizować, nadając zestawowi jeszcze bardziej szczególny charakter. Piękny zestaw prezentowy w różowej kolorystyce ze słodkościami i truskawkowym likierem osłodzi każdy dzień. Obdarowana kobieta bez dwóch zdań doceni taki pomysł na prezent.

Prezent dla szefowej truskawkowe odprężenie

Pomysłowy prezent dla szefowej

Prezent dla prezesa od pracowników

Stylowy i oryginalny prezent dla szefa czy szefowej można wręczyć indywidualnie. W zależności od okazji i budżetu możesz śmiało stawiać na duże zestawy prezentowe lub mniejsze upominki - np. kubek dla super kierownika. Jeśli natomiast decydujecie się na kupno prezentu w większym gronie, np. od działu albo konkretnej grupy, problem kosztów zdecydowanie się zmniejsza. Wtedy jak najbardziej wskazanym rozwiązaniem będzie wyjątkowy podarunek w postaci boxa czy skrzyni z niepowtarzalną zawartością. Pięknie przygotowane zestawy bez dwóch zdań pozwolą oczarować obdarowaną osobę. Pamięć i miły gest sprawią, że szef czy szefowa poczują się naprawdę szczególnie. Przełożony obdarowany takim prezentem na pewno zyska jeszcze większą motywację do pracy z zespołem!