Informacja

Nowe produkty

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Kolorowanki oraz bloki do przedszkola, które odnajdą w maluchach pokłady kreatywności. Kolorowe boki rysunkowe z pięknymi okładkami, które na pewno spodobają się każdemu dziecku. Bloki rysunkowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają okładki, które można wykorzystać jako plakat do dekoracji sali. Bardzo ważne są również kolorowanki. Do malowania giga kolorowane, możesz namówić wszystkie dzieci aby razem uczestniczyły we wspólnej zabawie. Kreatywne aktywności to podstawa rozwoju malucha!

Kolorowanki i bloki do przedszkola 

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Najlepszym sposobem na rozwijanie wyobraźni dziecka jest zachęcanie go do kreatywnych zabaw. Maluchy uwielbiają wykonywanie prac plastycznych, którymi później chętnie chwalą się przed najbliższymi. Właśnie dlatego tego rodzaju atrakcje są nieodłącznym elementem zajęć w przedszkolu. Przedszkolaki na co dzień przygotowują rysunki, kolaże oraz inne  arcydzieła, a z okazji rozmaitych świąt tworzą również laurki czy inne upominki dla swoich najbliższych. Aby Twoi podopieczni mogli swobodnie pracować nad swoimi pracami, koniecznie zadbaj o odpowiednie materiały. Kartki, bloki i notesy to niezaprzeczalny must-have w każdej sali. Oryginalną propozycją są również tekturowe zabawki, które dzieci mogą samodzielnie ozdobić. To bezbłędny sposób na zapewnienie im ciekawej rozrywki na długie godziny!

Bloki rysunkowe i notesiki do przedszkola

Bloki rysunkowe to akcesoria, których nie może zabraknąć podczas zajęć w przedszkolu. Maluchy mogą wykorzystać je do tworzenia rysunków i malunków, a uzyskane efekty będą dla nich świetną pamiątką lub ozdobą sali. W naszej ofercie znajdziesz fantastyczne bloki z kolorowymi okładkami, które na pewno pobudzą fantazję przedszkolaków. Grafiki jednorożców, tęczy czy łabędzi prezentują się czarująco i mogą także być użyte jako element kolażu bądź innej pracy. Świetnym rozwiązaniem są również notesiki z wyrywanymi karteczkami. Ich pastelowe odcienie oraz unikalne motywy przypadną do gustu wszystkim dzieciom, a zapełnianie stron rysunkami stanie się kapitalną zabawą. Tego rodzaju akcesoria można także wykorzystać jako nagroda w konkursach i zawodach. Dzieci będą zachwycone oryginalną niespodzianką.

Notesy dla dzieci do przedszkola

Notesy dla dzieci do przedszkola

Kolorowe zestawy kartek do prac plastycznych

Podczas plastycznych zajęć w przedszkolu przydatne bez dwóch zdań będą kartki w najróżniejszych odcieniach. Dostępne zarówno w pastelowej, jak i wyrazistej kolorystyce zestawy pozwolą maluchom stworzyć fenomenalne prace. Gładkie kartki do wycinania doskonale nadają się do rysowania czy malowania, będą też świetnym materiałem na laurkę z okazji Dnia Matki czy Ojca. Każdy z dzieci będzie mógł wybrać swój ulubiony kolor, a następnie ozdobić kartkę w dowolny sposób. Z kolei papier o unikalnym motywie rewelacyjnie sprawdzi się przy wycinaniu elementów do kolażu, kartki okolicznościowej czy innej pracy. W naszych zestawach możesz znaleźć kartki w paski, romby, kółka, a nawet wisienki czy kwiatki. Dzięki temu uzyskany rezultat będzie zjawiskowy i zachwycający.

Wycinanki do przedszkola

Duże tekturowe zabawki dla przedszkolaków

Chcesz zapewnić swoim podopiecznym niezapomnianą zabawę? Zastanawiasz się, jak sprawić, aby nowa zabawka sprawiła maluchom prawdziwą radość? Postaw na dużych rozmiarów domek, rakietę czy samochód z tektury, a na pewno mile zaskoczysz wszystkich przedszkolaków. Eko zabawki należy najpierw samodzielnie złożyć - to naprawdę proste i nie wymaga nawet użycia kleju! Później dzieci mogą przystąpić do dekorowania uzyskanej figury. Przydadzą im się do tego kredki, farbki oraz pisaki, a końcowy efekt bez wątpienia spodoba się wszystkim maluchom. Po pomalowaniu całej zabawki, przedszkolaki mogą bawić się nią przez długie godziny! Małych odkrywców na pewno oczaruje możliwość udania się w podróż kosmiczną czy podróż dookoła świata.

Mega kolorowanki dla dzieci

Mega kolorowanka dla dzieci