Nowe produkty

Granatowe Anemony

Wiosna to czas kiedy natura budzi się do życia, dlatego dekoracje komunijne powinny zawierać kwiatowe elementy. Odcienie bieli i granatu to cudowne połączenie, które zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Mocna kolorystyka przykuwa uwagę, dlatego warto skompletować całą aranżację właśnie w tym stylu. W kolekcji znajdują się zaproszenia, podziękowania dla gości oraz prezenty pamiątkowe dla dziecka komunijnego. Oferujemy również wszystkie dodatki do wystroju wnętrza i stołu. Dzięki temu sala komunijna nabierze wyjątkowego, wiosennego charakteru.

Granatowe Anemony 

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Granatowe Anemony – symbol przywiązania i czułości

W mitologii greckiej kwiat ten stał się symbolem miłości. Miał on powstać z krwi pięknego chłopca Adonisa, który był ulubieńcem Afrodyty. Z każdej łzy Afrodyty uronionej za umierającym chłopcem miała powstać róża. W mowie florystycznej kwiat ten oznacza przywiązanie do bratniej duszy, której jest darowany. W języku polskim nazywamy te kwiaty zawilcami. Warto pomyśleć o zastosowaniu ich w wiosennych aranżacjach komunijnych. Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia i wspaniałym pomysłem jest wykorzystanie tego elementu w swoich aranżacjach. Kwiaty są nieodzownym elementem uroczystości komunijnych.

Piękny granat -zaproszenia komunijne w modnych wzorach

Osoby uważające granat za swój ulubiony kolor są w symbolice kolorów określane jako mądre, kulturalne i przywiązane do zasad. Osoby te także są bardzo wymagające co sprawia, że zasiadają na wysokich stanowiskach. Ludzi tych cechuje samodzielność i potrafią oni trafniej ocenić drugiego człowieka. Eleganckie zaproszenia z okazji Pierwszej Komunii Świętej z kwiatowym motywem w biało-granatowej kolorystyce są idealną propozycją na przyjęcie komunijne dla chłopca. Granatowe Anemony wpisują się w najmodniejszy motyw komunijny w tym sezonie. Goście z pewnością będą zachwyceni i zauroczeni pięknymi granatowymi zaproszeniami.

Winietki na Komunię granatowe Winietki na Komunię granatowe - propozycja dla chłopca

Anemony jako symbol czułości – wspaniałe podziękowania dla gości

Historia Afrodyty i Adonisa nadała anemonom symbolu miłości i czułości. Ze względu na to, że kwiaty te zamykają się na noc i otwierają rankiem w pierwszych promieniach słońca, kojarzone są także jako symbol ochrony przed ciemnością oraz cierpliwego oczekiwania na lepsze czasy. Anemony to niezwykle delikatne i rzadkie kwiaty. Ich zapach jest delikatny i prawie niewyczuwalny. Piękne dekoracje z motywem anemonów z pewnością przypadną do gustu waszym bliskim. Goście będą miło zaskoczeni jeśli znajdą na swoich talerzach personalizowane czekoladki z mlecznej, belgijskiej czekolady. Dzięki pięknej grafice wykorzystującej delikatność i czułość anemonów czekoladki prezentują się bardzo elegancko.

Czekoladki podziękowanie na komunięCzekoladki na Pierwszą Komunię Świętą - propozycja podziękowania dla gości

Granatowe dekoracje stołu na Pierwszą Komunię Świętą - świece zapachowe o delikatnym aromacie

Kolor granatowy jest w psychologii kolorów opisywany jako kolor ładu, porządku i wiedzy. Kolory granatu oraz błękitu uznawane są za kolory męskie oraz chłopięce. Kwiaty anemonów posiadają delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny. Granat i anemony były inspiracjami do tej kolekcji i w jej duchu powstały świece zapachowe o delikatnym aromacie wanilii. Mała biała woskowa świeca zapachowa w bezbarwnym szkle idealnie wpasuje się w komunijny klimat. W zestawie ze świecami znajdują się także samoprzylepne naklejki z grafiką białych anemonów z granatowymi środkami i imieniem dziecka. Świeca może spełniać także rolę pomysłowych i aromatycznych upominków dla gości komunijnych. Dzięki personalizowanej naklejce z piękną grafiką granatowych anemonów, świeca prezentuje się wspaniale.

Zapachowa świeca dekoracyjnaZapachowa świeca - propozycja na I Komunię Świętą