Nowe produkty

Promocje

Dekoracje urodzinowe Rosegold Black

Dekoracje na 18 i inne urodziny w odcieniach rosegold i czerni. Modne zaproszenia na 18, balony urodzinowe, wystrój sali i dekoracje stołów. Pomysły na prezenty na 18 dla chłopaka i dziewczyny. Spójne dekoracje urodzinowe utrzymane w jednej kolorystyce, z tym samym motywem graficznym. Pomysł, jak pięknie udekorować stół i wnętrze na osiemnastkę w nowoczesnym i modnym stylu. Dekoracje urodzinowe w kolorze rosegold pasują idealnie na przyjęcie urodzinowe każdej dziewczyny.

Dekoracje urodzinowe Rosegold Black 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Dekoracje na 18,40 urodziny Rosegold Black

 Dekoracje na 18 urodziny to niezwykle ważny element podczas imprezy. Zwracając uwagę na najnowsze trendy, warto postawić na dekoracje na 18 rosegold. Kolekcja prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Znajdziecie w niej wszelkie niezbędne elementy, do stworzenia spójnego i bardzo atrakcyjnego przyjęcia. Zaproszenia na 18, balony urodzinowe, pomysły na prezent oraz wszelkie dekoracje wnętrza i stołu znajdziecie w niezwykle atrakcyjnym motywie, który na pewno podbije serca Waszych najbliższych. Połączenie mocnej czerni z delikatnymi dodatkami w kolorze rosegold sprawia, że całość jest bardzo modna i nietuzinkowa. 

Zaproszenia na 18, 40 urodziny

Zaproszenia na urodziny to niezwykle ważny aspekt, o który należy zadbać podczas organizacji przyjęcia. Jest to pierwszy element dekoracyjny, z jakim mają styczność Wasi najbliżsi. Świetnym rozwiązaniem będzie więc wybór zaproszeń z kolekcji Rosegold Black, jeżeli całość uroczystości planujecie w takiej stylistyce. Na zaproszeniach do wypisania widnieje grafika cyfry, symbolizująca liczbę obchodzonych urodzin oraz konfetti na czarnym tle. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia z pustymi polami, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej uroczystości. Odpowiadająca grafika pięknie się prezentuje i zamyka całość. Do kompletu otrzymujecie również koperty, które na pewno przydadzą się Wam, pozwalając na oszczędność czasu podczas organizacji.

Zaproszenia na 18 roseglod

Zaproszenia na 18 rosegold black

Dekoracje urodzinowe na stół

Wszelkie elementy dekoracyjne na stół również będą świetnym rozwiązaniem. Warto zaopatrzyć się w papierowe serwetki, świece, kubeczki i talerzyki. Wszystkie dodatki posiadają wspólny element w postaci dekoracji w kolorze rosegold. Dzięki temu całe Wasze przyjęcie będzie spójne i jednolite. Przełamując dekoracje białym obrusem i świeżymi kwiatami w delikatnym kolorze sprawicie, że przyjęcie zachowa równowagę i atrakcyjność. Serwetki na urodziny to bardzo praktyczny dodatek, który sprawdzi się na każdym przyjęciu dlatego nie może go zabraknąć na uroczystym stole.

Serwetki na 18 rosegold

Serwetki na 18 rosegold

Najmodniejszy kolor rosegold

Zwracając uwagę na najnowsze trendy w sezonie 2020, warto zauważyć, że coraz częściej pojawiają się w nich mocne połączenia kolorystyczne, metaliczne wykończenia i wszelkie wariacje na temat koloru rosegold. Łączą te wszystkie elementy ze sobą, powstaje nam niezwykle atrakcyjna całość, która świetnie sprawdzi się na młodzieżowym przyjęciu urodzinowym. Całość kolekcji opiera się na połączeniach i zestawieniach koloru rosegold w różnych wykończeniach. Główną grafiką jest cyfra „18” w kolorze rosegold na czarnym tle. Dodatkowo całość zdobi konfetti w kolorze odpowiadającym cyfrze. Wszelkie elementy dekoracyjne z kolekcji idealnie nadadzą się na imprezę urodzinową nastolatka. Grafika przedstawia się bardzo świeżo i wyjątkowo. Wszelkie akcesoria dodatkowe na przyjęcie wykonane są w metalicznym kolorze rosegold. Dzięki temu wszystkie elementy kolekcji idealnie się ze sobą łączą i stworzą spójną całość. Warto zdecydować się na zaproszenia, dekoracje stołu, dekoracje wnętrza, propozycje na prezenty na 18 z kolekcji Rosegold Black. Będą idealnym wyborem na imprezę osiemnastkową dla dziewczyny.  


Balony na 18 rosegold

Balon na 18 foliowe cyfry