Nowe produkty

Prezenty na Chrzest i pamiątki - maskotki i kocyki

Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu w formie maskotek i kocyków. Taki upominek to bardzo praktyczny prezent który przyda się zarówno maluszkowi jak i jego rodzicom. Do pluszowych maskotek dziecko może wracać przez wiele lat, dlatego warto mu ją podarować. Kocyk może przydać się zarówno w domu jak i na spacerze. Można nim przykryć maleństwo podczas snu jak i chłodnego spaceru.

Prezenty na Chrzest i pamiątki - maskotki i kocyki 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Prezenty na Chrzest i pamiątki - maskotki i kocyki

Prezenty na Chrzest to bardzo ważny element, który często przysparza wielu problemów. Co kupić dziecku na Chrzest? Jakie prezenty na Chrzest dla dziewczynki? Czy prezenty na Chrzest od Chrzestnego muszą być charakterystyczne? Wiele pytań zadręcza bliskich przed uroczystością Chrztu. Dlaczego nie postawić na najbardziej klasyczny prezent dla dziecka - maskotkę - w bardzo oryginalnej formie? Z pewnością misiu w koszulce jako metryczka dla dziecka, kocyk dla dziecka czy maskotka świetnie sprawdzą się w tej roli. Maluch będzie zachwycony, tak wyjątkowym upominkiem. 

Metryczka dla dziecka

Jednym z bardzo wyjątkowych i oryginalnych upominków jest z pewnością miś w koszulce z metryczką dla dziecka. Klasyczny pluszak zawsze będzie świetnym wyborem na prezent dla malucha. Z czasem jednak takich pluszaków, rodzice, posiadają masę, które jedynie się kurza i zajmują miejsce. Warto więc sprawić, by Wasz miś był wyjątkowy i nie miał prawa się znudzić. Nawet ulokowany w specjalnym miejscu w pokoiku dziecka, będzie wspaniałą pamiątką po tym wyjątkowym dniu. W zależności od Waszych preferencji możecie wybrać odpowiedni wzór graficzny, który według was najbardziej spodoba się maluchowi i rodzicom. Na koszulce misia znajdują się najważniejsze informacje na temat dziecka - jego imię, wzrost, waga, data i godzina narodzin. Całość udekorowana jest przepiękną grafiką, wybraną przez Was. Taki miś będzie wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego i najlepszym przyjacielem malucha na długie lata. 

mertyczka dla dziecka

Metryczka na prezent na Chrzest

Pamiątka Chrztu Świętego - kocyk dla dziecka

Kocyk dla dziecka jest na pewno bardzo pomocnym i atrakcyjnym gadżetem, który przyda się rodzicom w opiece nad maluchem. Warto zdecydować się na taki upominek z okazji Chrztu dziecka. zadbajcie jednak, by kocyk wyróżniał się na tle pozostałych. Coraz bardziej popularny staje się kocyk dla dziecka z imieniem. Taki upominek znajdziecie w naszej ofercie. Bardzo mięciutki, biały kocyk udekorowany został króliczkiem, w błękitnym lub różowym kolorze. Dzięki temu możecie wręczyć wyjątkowy prezent dla dziewczynki lub chłopca. Dodatkowo do kompletu otrzymujecie kartonik oraz bilecik z personalizacją. Na bileciku znajdują się życzenia, imię maluszka  oraz imię osoby wręczającej prezent. Dzięki temu Wasz upominek staje się bardzo oryginalny i unikatowy. Piękne zapakowanie kocyka sprawia, że jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Całość przewiązana została satynową wstążką, która świetnie zamyka prezent na Chrzest dla dziecka. 


Prezent na Chrzest przytulanka

Prezent na Chrzest przytulanka