Nowe produkty

Prezenty na Chrzest i pamiątki - Biblie z imieniem

Prezenty na Chrzest i pamiątki w formie biblii z imieniem. Ten wyjątkowy upominek będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat. Dzięki personalizacji biblia stanie się osobistą pamiątką do której dziecko będzie mogło wrócić po latach. Biblie z imieniem dostępne są zarówno w wersji dla dziewczynki jak i dla chłopca. Najmodniejsze wzory 2020!

Prezenty na Chrzest i pamiątki - Biblie z imieniem Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • BIBLIA w drewnianym pudełku PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO
  72,98 zł
  BIBLIA w drewnianym pudełku PAMIĄTKA...

  Biblia dla Najmłodszych zamknięta w drewnianym pudełku z dedykacją to piękny prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego i niesamowita pamiątka. Całość prezentuje się pięknie i wspaniale sprawdzi się w pierwszych latach życia dziecka.

  72,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowa Chrzest DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Pamiątka z okazji Chrztu Świętego w formie personalizowanej Biblii. Okładka z imieniem dziecka sprawia, że prezent staje się bardzo osobisty. Biblia dekorowana jest grafiką delikatnych różowych kwiatów, dlatego nadaje się idealnie jako prezent dla dziewczynki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM rustykalna Anioł Stróż DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci pamiątkowej biblii. Spersonalizowana okładka sprawia, ze upominek staje się bardzo osobisty. Nadruk w postaci aniołka i złotych gałązek nadaje biblii rustykalnego stylu.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca Niebieska DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Personalizowana Biblia jaka forma pamiątki z Chrztu Świętego. Dekorowana grafiką niebieskich kwiatów oraz gołąbka najlepiej wygląda wręczona jako pamiątka dla chłopca. Okładka Biblii personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Będzie to pamiątka na wiele lat.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Serce DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej biblii dla dzieci. Personalizowana okładka sprawia, że jest to prezent wyjątkowo osobisty, a dzięki sztywnej oprawie przetrwa jako pamiątka przez wiele lat. Biblia dekorowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości dlatego pasuje idealnie na Chrzest dziewczynki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Aniołki DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Biblia jako pamiątka Chrztu Świętego. Może być wyjątkowym upominkiem dla dziecka, który będzie mu towarzyszył przez wiele lat. Biblia dekorowana jest motywem rustykalnych aniołków, dlatego pasuje na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Gołąbek DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Personalizowana Biblia to forma eleganckiej pamiątki z dnia Pierwszej Komunii Świętej. Na okładce widnieje nadruk imienia dziecka oraz sata uroczystości dzięki czemu staje się ona bardzo osobistą pamiątką. Dekorowana grafiką w postaci złotego krzyża oraz gołąbka pasuje na pamiątkę zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Uroczy Aniołek DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Pamiątka Chrztu świętego w postaci pamiątkowej Biblii dla dzieci. Biblia jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu staje się wyjątkową pamiątką. Okładka dekorowana jest grafiką aniołka i gwiazdek dlatego pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Aniołek Niebieski DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii. Dekorowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości pasuje idealnie na Chrzest dziecka. Okładka posiada grafikę aniołka. Jest to propozycja prezentu, który mogą wręczyć np Dziadkowie lub Chrzestni.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Biblia z imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja prezentu na Chrzest Święty dziecka. Okładka Biblii dekorowana jest postacią śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów. Personalizowana Biblia może stać się wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Piękna pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii. Okładka dekorowana jest imieniem dziecka oraz grafiką śpiącego chłopca i błękitnych kwiatów. Tak przygotowany upominek będzie prezentem na wiele.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci Biblii z imieniem dziecka. Duża biblia dekorowana jest grafiką pastelowego kościółka dlatego sprawdzi się na upominek zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Biblia to piękna pamiątka Chrztu.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rybka DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM...

  Biblia z imieniem dziecka jako pamiątka Chrztu Świętego. Okładka biblii została ozdobiona grafiką złotej rybki oraz cytatem. Całość będzie elegancką trwałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  59,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Biblia na Chrzest

Biblia na Chrzest może być świetnym upominkiem dla malucha w tak ważnym dla niego dniu. Ważne jest jednak, by była to Biblia dla dzieci, która prezentuje się nieco inaczej, niż klasyczne Pismo Św. Biblia dla dziewczynki będzie różniła się od wersji dla chłopca, głównie kolorystyką. Niezwykle atrakcyjnym wariantem są jednak uniwersalne warianty, które idealnie będą pasowały dla wszystkich płci. Wewnątrz Biblii znajduje się wiele obrazków, ułatwiających dzieciom zrozumienie historii. Biblia na Chrzest stanie się wspaniała pamiątką, którą rodzice będą mogli wprowadzać do rozwoju dziecka na przestrzeni lat. Wspólne czytanie na pewno zbliży rodziców z ich maluchami. Jest to wyjątkowy upominek, który niesie za sobą wiele pozytywnych skutków. 

Pamiątka Chrztu Świętego - Biblia Anioł Stróż

Nieodłącznym elementem Chrztu Świętego jest postać Anioła Stróża. Każdy z ochrzczonych na pewno otrzymał obrazek z Aniołem Stróżem, który ma na celu chronić dzieci przed wszelkimi niebezpieczeństwami i problemami. Umieszczenie takiego wzoru na Biblii jest świetnym wyborem i niezniszczalnym połączeniem. Z takim upominkiem nic nie jest straszne maluchowi. Na okładce Biblii znajduje się niezwykle subtelna, rysunkowa grafika Anioła Stróż. Stworzony został w  bardzo naturalnych, ciepłych kolorach brązu, beżu. Obok postaci Stróża widnieje piękny tekst podkreślający charakter uroczystości i nawiązujący do ochronnej roli Anioła Stróża. Taki wzór idealnie wpisuje się w rustykalne motywy przyjęcia. Jeżeli więc wiecie, że rodzice maluszka czują się dobrze w takich klimatach, będzie to idealna opcja dla Was. Na okładce znajduje się również personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz piękny napis „Pamiątka Chrztu Świętego”. Całość idealnie się ze sobą łączy i podkreśla charakter uroczystości. 

Pamiątka Chrztu świętego biblia

Pamiątka Chrztu Świętego personalizowana biblia

Wewnątrz Pisma Św. znajdziecie dużo obrazków, które na celu mają pomóc maluchowi w zrozumieniu treści przedstawianych w nim. Chrzest przeprowadza się zazwyczaj w pierwszych miesiącach życia dziecka, dlatego wiadome jest, że maluch nie będzie w stanie zrozumieć czegokolwiek z Biblii. Ważne jest jednak, by wyrabiać u dzieci umiejętność czytania już od najmłodszych lat. Dzięki temu w przyszłości częściej będą sięgały po książki. Wspólne czytanie Biblii z pewnością wzmocni również relacje pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Taki upominek to świetny wariant na Chrzest Święty. 

Pamiątka Chrztu Świętego personalizowana biblia

Pamiątka Chrztu Świętego biblia - wnętrze

Biblia z motywem gołębicy

Równie ważnym elementem, ściśle związanym z religijnością jest gołębica. Jest symbolem nadziei i dobrej nowiny. Idealnie się więc sprawdzi na Biblii jako upominku z okazji Chrztu Świętego. Na okładce takiego Pisma Św. pojawia się delikatna grafika gołębicy oraz złoty krzyżyk. Delikatna, subtelna kolorystyka sprawia, że całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i staje się idealnym wyborem na Chrzest Święty zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Pamiątka Chrztu Świętego personalizowa biblia

Pamiątka Chrztu Świętego personalizowana bibliaZobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej