Informacja

Nowe produkty

Prezenty dla uczniów

Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów, które podziękują im za trud włożony w naukę podczas całego semestru. Słodkie upominki dla uczniów takie tak lizaki czy czekoladki z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom. Prezenty na zakończenie roku szkolnego dla uczniów możesz wręczyć podczas dnia rozdania świadectw. Dzięki temu ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Prezenty dla uczniów 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wybrać?

Zakończenie roku szkolnego jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły, uczniów, rodziców i całej rady pedagogicznej. To uroczyste podsumowanie 10-miesięcznej pracy nad edukacją. W tym wyjątkowym dniu nauczyciele pragną podziękować i nagrodzić uczniów w symboliczny sposób. Najczęściej są to encyklopedie, książki czy atlasy i inne naukowe podręczniki. Jednak nieco mniej konwencjonalnym sposobem są drobne upominki, tj. słoniki na szczęście i słodycze, np. lizaki, które zaskoczą dzieci i młodzież. W sklepie internetowym 1001dekoracji.pl znajdziesz wiele rozmaitych pomysłów na zakończenie roku szkolnego, np. upominki dla uczniów kończących szkołę podstawową.

Upominki dla uczniów kończących szkołę

Podczas zakończenia roku szkolnego warto wręczyć uczniom drobny upominek, który będzie pamiątka tego dnia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie drobne upominki od razu gotowe do wręczenia. Pięknie zapakowana drewniana sowa symbolizująca mądrość jest jednym z takich upominków. Sowa sprzedawana jest w komplecie z dekoracyjnym bilecikiem, dlatego prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Innym sposobem na podziękowanie uczniom jest wręczenie im słodkich czekolad. Aby taki zwykły podarunek stał sie prawdziwym prezentem warto wręczyć go opakowanego w piękny czekoladownik. Dzięki temu nawet zwykła czekolada stanie się wyjątkową pamiątką!

Magnes dla ucznia słonecznych wakacji

Pomysłowy upominek dla uczniów

Słodycze dla dzieci na zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego jest ceremonią rozpoczynającą okres wakacyjny, co kojarzy się z ciepłem, swobodą i oczywiście… brakiem szkoły dla dzieci! Z tego względu przepyszne, owocowe lizaki to fantastyczna opcja na upominek dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego. Każdy chętnie sięgnie po wielokolorowy smakołyk na patyku. Goście uroczystości, dzieci i młodzież będą pozytywnie zaskoczeni tego typu upominkiem. Lizaki będą idealnym upominkiem na zakończenie przedszkola dla dzieci, które kochają słodkie smakołyki. Lizaki z serii “Smak Dzieciństwa” to duże, słodkie, kolorowe lizaki o owocowym smaku z ornamentem w przepołowione owocki lub serduszka. Można je przewiązać kokardkami w dowolnym kolorze, przez co zaprezentują się jeszcze bardziej urokliwe. Doskonale sprawdzą się także lizaki z serii Urocze serduszka na długich, charakterystycznych patyczkach, które prezentują się bardzo dobrze. Można je wręczyć wraz ze świadectwami szkolnymi. Dzieci z pewnością ucieszą się z tego drobnego upominku.

Czekolada dla uczniów merci książki i globus

Czekolada na zakończenie roku szkolnego