Nowe produkty

Promocje

Stemple na Roczek

Stemple na Roczek to sposób na udekorowane dekoracji na urodzinki Waszych najmłodszych. Stemplem udekorujesz zaproszenia, bileciki czy podziękowania dla gości. W ofercie naszego sklepu znajdziecie stemple uniwersalne jak i te personalizowane z imieniem dziecka. Taka pieczątka sprawi, że każdy upominek będzie wyjątkową pamiątka tego dnia.

Stemple na Roczek 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • STEMPEL Dziękujemy za przybycie
  54,98 zł
  PIECZĄTKA stempel Dziękujemy za przybycie

  Pieczątka to wyjątkowy sposób na ozdobienie papierowych produktów na przyjęcie organizowane dla dziecka. Na pieczątce znajduje się napis "Dziękujemy za przybycie". Dzięki temu można w oryginalny sposób ozdobić produkty takie  jak bileciki, zawieszki czy pudełeczka, które później zostaną wręczone gościom.

  54,98 zł
 • STEMPEL Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka Z IMIENIEM Kwiatowy Wieniec

  Pieczątka z imieniem dziecka oraz motywem kwiatowego wianuszka. Drewniana pieczątka wykonana z najwyższej jakości materiałów pięknie odwzorowuje każdy motyw. Tak mały dodatek sprawi, że każda dekoracja nabierze wyjątkowego oryginalnego charakteru.

  64,98 zł
 • STEMPEL Z IMIENIEM Listki
  64,98 zł
  PIECZĄTKA stempel Z IMIENIEM Listki

  Stempel z imieniem dziecka to propozycja dekoracji na każde przyjęcie. Stempel wykonany jest z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje pięknie odwzorowanie motywu. Stempel ozdobi dziecięce zaproszenia, zawieszki a także podziękowania dla gości.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Roczek Z IMIENIEM Drobne listki
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka na Roczek Z IMIENIEM Drobne listki

  Stemple na pierwsze urodziny maluszka to wyjątkowa propozycja na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Stemple przyozdobią takie produkty jak zaproszenia, bileciki czy zawieszki. Dzięki temu każdy produkt nabierze wyjątkowego stylu i charakteru.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Roczek Z IMIENIEM Listki i Kwiaty
  64,98 zł
  PIECZĄTKA stempel na Roczek Z IMIENIEM Listki i Kwiaty
  1 Opinie

  Pieczątka na Roczek ze wzorem pięknych listków oraz kwiatków. Idealna do stworzenia wyjątkowych upominków dla gości. Pieczątkę możesz przybić na bilecik, zawieszkę lub na ozdobne pudełeczko. Dzięki czemu każdy produkt nabierze oryginalnego charakteru.

  64,98 zł
 • STEMPEL na Roczek Z IMIENIEM Cyferka 1
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka na Roczek Z IMIENIEM Cyferka 1

  Pieczątka z napisem "Mam już Roczek" to piękny sposób na ozdobienie podziękowań podczas przyjęcia maluszka. Pieczątka personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Stemplem możesz ozdobić bileciki, zaproszenia czy pudełeczka na upominki. które wręczysz gościom.

  64,98 zł
 • TUSZOWNICA z tuszem do stempli
  18,98 zł
  TUSZOWNICA z tuszem do stempli

  Tuszownica do stempli to niezbędny dodatek każdego przyjęcia. Gwarantuje najwyższą jakość pieczątek, dzięki czemu bez problemu odbiją się one na wielu powierzchniach. Profesjonalny tusz do pieczątek, pięknie odwzoruje każdy motyw.

  18,98 zł
 • LAK do pieczęci ślubnych 100szt BLADY Róż
  39,98 zł
  LAK do pieczęci ślubnych 100szt BLADY Róż

  Wyjątkowy lak do odbijania pieczęci w modnym bladoróżowym kolorze. Idealnie sprawdzi się podczas tworzenia zaproszeń np. na Chrzest czy Komunię. Tak przygotowane zaproszenia na pewno zachwycą obdarowanych gości.

  39,98 zł
 • ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką
  28,98 zł
  ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką

  Łyżeczka do topienia laku to niezbędny dodatek do przygotowania zaproszeń. Dzięki niej w prosty sposób rozpuścisz lak, który posłuży do odbicia pieczęci. Łyżeczka na bardzo oryginalny, ponadczasowy wygląd.

  28,98 zł
 • STEMPEL do odbić w laku Ażurowe Serce
  64,98 zł
  STEMPEL pieczątka do odbić w laku Ażurowe Serce

  Stempel do robienia odbić w laku z motywem ażurowego serca to piękna i oryginalna propozycja ozdobienia zaproszeń na różne przyjęcia. Pieczęć w laku stworzy efektownie zamknięcie koperty, które bez wątpienia spodoba się wszystkim zaproszonym gościom.

  64,98 zł
 • STEMPEL do odbić w laku urocze stópki
  64,98 zł
  STEMPEL do odbić w laku Stópki

  Stempel do robienia odbić w laku dekorowany motywem małych, uroczych stópek. Dzięki niemu możecie w efektowny sposób zamknąć koperty do zaproszeń na Chrzest, Komunię czy urodzinki.

  64,98 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów