Informacja

Nowe produkty

Stemple na Komunię

Stemple na Komunię pozwolą w wyjątkowy sposób ozdobić wiele dodatków komunijnych. Przy pomocy stempli udekorujesz zaproszenia, bileciki a nawet serwetki. Taki mały dodatek sprawia, że przedmioty nabierają wyjątkowego charakteru. Wówczas nawet drobny bilecik może stać się prawdziwą pamiątką z tego dnia.

Stemple na Komunię 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Stemple na Komunię

Drobne dodatki często mogą mieć duży wpływ na wygląd aranżacji bądź poszczególnych jej elementów. Właśnie dlatego przygotowując przyjęcie, warto pamiętać o akcesoriach, dzięki którym będzie ono naprawdę wyjątkowe. Zbliża się Pierwsza Komunia Twojego dziecka? Jeśli planujesz wyprawić z tej okazji uroczystość dla najbliższej rodziny, z pewnością przydadzą Ci się tego rodzaju dodatki. Bez względu na to, czy przyjęcie organizujesz we własnym domu, czy wynajętym lokalu, możesz sprawić, że na długo zapadnie ono w pamięci wszystkich zebranych osób. Co więcej, tak szczególna uroczystość bez wątpienia pozwoli Twojemu dziecku poczuć się dobrze oraz cieszyć się wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Jakie produkty mogą przydać się podczas przygotowywania takiego przyjęcia?

Uniwersalne pieczątki do podziękowań na Komunię

Wykonane z drewna stemple to wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka. Pieczątka jest rewelacyjnym sposobem na ozdobienie papierowych elementów: kopert, bilecików z podziękowaniem, pudełek z upominkami dla gości czy innych produktów. Stempel z przepięknie tłoczonym wzorem miłorzębu kapitalnie prezentować się będzie podczas przyjęcia komunijnego Twojego dziecka. Dodatek wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantuje użyteczność oraz wspaniały wygląd. Tego rodzaju akcesoria będą doskonałym pomysłem zarówno na Pierwszą Komunię dziewczynki, jak i chłopca. Bez dwóch zdań efekt końcowy Cię zachwyci. 

Stempel pieczątka do laku miłorząb

Stempel do osbić w laku

Personalizowane stemple na Pierwszą Komunię

W ofercie naszego sklepu znajdują się piękne stemple do odbić w laku. Po co wykorzystać takie gadżety w trakcie Komunii? Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że pieczątki z laku prezentują się niezwykle elegancko. W cudowny sposób pozwolą więc podkreślić odświętny charakter Pierwszej Komunii i sprawią, że uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Do przygotowania takich pieczątek potrzebny jest stempel, a także lak w dowolnie wybranym kolorze i łyżeczka, na której będzie można ogrzać materiał do postaci półpłynnej. Wybierając piękne, gustowne motywy, zyskasz fantastyczny dodatek nie tylko na Komunię. Tego rodzaju pieczątki można bowiem z powodzeniem wykorzystać również w trakcie innych uroczystości. 

Łyżeczka do topienia laku

Łyżeczka do topienia laku

Stemple z laku na Komunię dziecka

Pieczątki wykonywane z laku to bardzo elegancki dodatek na wszelkiego rodzaju przyjęcie. Za ich pomocą zazwyczaj zamyka się koperty, dlatego stemple będą idealnym dopełnieniem zaproszeń czy pudełek z podziękowaniem. Różnokolorowy lak możesz dopasować do motywu przewodniego uroczystości. Do najbardziej popularnych odcieni z całą pewnością należy srebrny oraz kremowy, a eukaliptusowy to niezwykle oryginalny pomysł zwłaszcza na przyjęcie w botanicznym stylu. Lak należy umieścić na łyżeczce nad ogniem, aby zmienił swoją postać. Następnie wylewa się go w miejsce, w którym powstać ma pieczątka. Stempel przykłada się do laku i trzyma dłuższą chwilę, aby wzór dobrze się odznaczył. I gotowe! Proste i naprawdę szykowne. 

Lak do pieczęci srebrny

Drewniany stempel do laku z botanicznym motywem