Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Emeryturę

Przejście na emeryturę to wyjątkowy etap w życiu, kiedy po wielu latach ciężkiej pracy można poświęcić się odpoczynkowi, realizowaniu pasji, pięknym podróżom czy poświęceniu czasu rodzinie. Dzień przejścia na długo wyczekiwaną emeryturę to czas świętowania i fantastycznej zabawy. Śliczne upominki pozwolą podziękować pracownikowi za ciężką pracę oraz przyjacielowi za wspólnie spędzone lata. Zestawy zawierają znakomite alkohole, wykwintne słodycze i wysokiej jakości kosmetyki. Podaruj osobie przechodzącej na zasłużoną emeryturę chwile beztroskiej przyjemności, błogiego relaksu i odpoczynku. 

Prezenty na Emeryturę 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 165 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 165 elementów

Prezenty na emeryturę

Przejście na emeryturę jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu człowieka. Po wielu latach codziennej pracy i licznych obowiązków następuje czas na odpoczynek. W tym okresie człowiek może rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także skupić się na rodzinie. Jednak emerytura oznacza także pożegnanie się z często długoletnimi współpracownikami. Warto więc zadbać o to, aby osoba odchodząca na zasłużoną emeryturę dobrze zapamiętała ostatnią firmę oraz ludzi, z którymi pracowała. Jak to zrobić? Razem z resztą zespołu wręczcie jej wyjątkowy prezent, który sprawi obdarowanej osobie prawdziwą przyjemność. Szczególnie dobrze w roli takiego podarunku sprawdzają się kosze prezentowe, które zawierają różnego rodzaju akcesoria i smakołyki. Co więcej, każdy z zestawów został spersonalizowany, dzięki czemu produkty nabierają naprawdę unikalnego charakteru. 

Kosze prezentowe z okazji przejścia na emeryturę dla niej

Kobiecy kosz prezentowy będzie idealnym prezentem z okazji przejścia na emeryturę. Obdarowana w ten sposób kobieta na pewno doceni tak oryginalne rozwiązanie i poczuje się naprawdę wyjątkowa. Różowy box wypełniony naturalną wełną drzewną prezentuje się niezwykle gustownie i od pierwszej chwili oczaruje adresatkę prezentu. W jego wnętrzu znalazło się mini wino ze słomką, fiolka soli do kąpieli, zapachowa świeca z zapałkami oraz myjka do ciała. Taki zestaw pozwoli emerytce zrelaksować się i zregenerować siły po emocjonującym dniu. Bez dwóch zdań spodoba jej się tak piękny upominek. Koleżance odchodzącej na emeryturę można śmiało wręczyć także duży box z licznymi słodkościami, kosmetykami i akcesoriami. Takiego prezentu długo nie zapomni.

Prezent na Emeryturę dla niej

Prezent na Emerytuję dla niej

Prezenty z okazji przejścia na emeryturę dla niego

Jaki prezent wręczyć mężczyźnie z okazji przejścia na emeryturę? Kraftowy box z naturalną wełną drzewną stanowi gustowną oprawę dla upominku, który na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Zestaw z ozdobnym kuflem do piwa, podstawką zdobioną zabawnym napisem oraz śmietankowymi krówkami w specjalnie zaprojektowanych papierkach bez dwóch zdań będzie trafioną niespodzianką dla żegnanego w firmie pracownika. Ciekawą propozycją na prezent jest również kosz prezentowy w pudełku z tektury wypełnionym czarnym konfetti. Piersiówka na ulubiony alkohol, papierowe słomki w klasycznym stylu, pudełko w kształcie fraka oraz satynowa mucha to bardzo męski pomysł na upominek dla emeryta. Do podarunku możecie dołączyć dowolny drobiazg, który będzie przypominał Waszemu koledze o latach wspólnej pracy. 

Prezent na Emeryturę dla niego

Prezent na Emeryturę dla niego

Eko prezent na emeryturę w pudełku

Bardzo uniwersalnym prezentem z okazji odejścia na emeryturę jest eko box. Pudełko zdobione kartką z personalizowanymi życzeniami jest jedynym w swoim rodzaju upominkiem, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Box o lawendowym motywie idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i bez żadnych wątpliwości przyda się świeżo upieczonemu emerytowi. W jego wnętrzu znaleźć można wyśmienitą czekoladę w kraftowym opakowaniu, torebkę z aromatyczną herbatą, woreczek suszonej lawendy oraz drewnianą łyżeczkę. Tak nietuzinkowy zestaw bardzo dobrze sprawdzi się jako prezent z okazji przejścia na emeryturę. Zajrzyj też do innych eko koszy prezentowych w lawendowej odsłonie, a na pewno znajdziesz wśród nich idealny pomysł na upominek, który ze współpracownikami możecie wręczyć osobie odchodzącej na emeryturę. 

Prezent na przejście na Emeryturę

Prezent z okazji przejścia na Emeryturę