Wybierz prezent dla dziecka!

Prezenty na ChrzestPamiątki komunijneprezenty na narodziny
Prezenty na ChrzestPrezenty na KomunięPrezenty na narodziny

Prezenty dla dziecka

Prezenty dla dziecka to odwieczny problem z jakim spotykają się zaproszone osoby na dziecięce przyjęcie. Nie wiadomo co wręczyć zarówno dopiero co urodzonemu maluchowi, jak i starszemu komunijnemu dziecku. Ważne jest, by wybrać upominek, który będzie wspaniałą pamiątką i przyda się w  wychowaniu, rozwoju dziecka. Łącząc te elementy sprawicie, że prezent dla dziecka będzie idealnie dobrany. W naszej ofercie znajdziecie prezenty na Chrzest, prezenty na Komunię, prezenty na narodziny. Na pewno każdy będzie w stanie wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Kierujcie się najnowszymi trendami, lecz przede wszystkim własnymi preferencjami i potrzebami dziecka.  

Prezenty na Chrzest

Prezent na Chrzest to bardzo ważny element, który sprawia wiele problemów i może niepotrzebnie stresować przed uroczystością. Nasuwają się pytania: Co wręczyć takiemu maluchowi? Prezent bardziej dla rodziców, czy dziecka? Jakie prezenty na Chrzest od Chrzestnego? Jakie od Chrzestnej? Wybór jest naprawdę duży, dlatego warto odpowiednio wcześniej przejrzeć wszelkie możliwe oferty, wybierając najlepszy. Pamiętajcie, by miał pamiątkowy charakter i religijny charakter. Jednym z najbardziej popularnych prezentów jest zdecydowanie skrzynka, w której znajdziecie kubeczek i talerzyk dla dziecka. Ozdobione są pięknymi grafikami jednorożca dla dziewczynki, króliczka dla chłopca. Wewnątrz znajdziecie również kartę z życzeniami i personalizacją, dzięki czemu upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Taki prezent na pewno pomoże maluchowi w rozwoju i stanie się wyjątkowa pamiątką.  

Pamiątka Chrztu talerzyk i kubeczek

Prezent na Chrzest Święty talerzyk i kubeczek

Pamiątki komunijne

Pierwsza Komunia Święta jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i rodziców. Zazwyczaj organizowane jest duże przyjęcie, które bohater dnia będzie wspominał przez długi czas. Warto więc przyczynić się do tego i sprawić, by Wasz upominek również został zapamiętany na długo. Prezenty na Komunie cechują się tym, że posiadają religijny charakter lub wspomagają dziecko w rozwoju, spełnianiu marzeń. Bardzo ciekawym wyborem jako prezent na Komunię dla dziewczynki będzie łańcuszek z krzyżykiem jako zawieszką. Prezentuje się bardzo elegancko i atrakcyjnie. Świetnie wpisuje się w klimat wydarzenia i będzie wspaniała pamiątka po tym wyjątkowej uroczystości. Umieszczony został w eleganckim pudełku, wewnątrz którego znajduje się również karta z życzeniami oraz personalizacją. Piękne złote ornamenty świetnie podkreślają całość i komponują się ze złotem łańcuszka. Świetnym pomysłem będzie również uniwersalne pudełko z gadżetami na szczęście wewnątrz. W pudełku znajdują się dwie przegródki. W jednej umieściliśmy czekoladki, wykonane z przepysznej belgijskiej czekolady. Dodatkowo zostały zapakowane w dekoracyjny woreczek z organzy, dzięki czemu prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie. W drugiej przegródce znajdziecie figurkę słonika na szczęście. Gadżet może stać się wyjątkową pamiątką, która zostanie z dzieckiem na długi czas. Prezent dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - złotym i srebrnym. Wewnątrz skrzyni znajdziecie również kartę z życzeniami oraz personalizacją, co sprawia, że całość jest bardzo oryginalna.  

Prezent komunijny

Prezent komunijny słonik na szczęście

Prezenty na narodziny dziecka

W ciągu kilku pierwszych tygodni po narodzinach dziecka odwiedzacie mamusię z maluszkiem, by okazać swoją miłość i wsparcie. Jednak jaki prezent wręczyć? Co będzie najlepszym wyborem dla takiego maleństwa? Wybór na pewno nie jest prosty, ale warto zastanowić się nad odpowiednimi upominkami, ponieważ staną się cudowną pamiątką i pierwszym gadżetem, jaki wręczycie maluchowi. Odpowiednio wcześniej zacznijcie więc poszukiwania i zdecydujcie się na najlepszy wariant. Wśród najczęściej wybieranych dodatków jest zdecydowanie metryczka. Ciekawym pomysłem będzie dodatkowe umieszczenie jej w dekoracyjnej skrzyni z różnymi dodatkami. W skrzyni znajdziecie sześć przegródek, w których znajdują się bileciki oraz woreczki z organzy, które rodzice wypełniają odpowiednimi przedmiotami - pierwsza skarpetka, pierwszy ząbek. Na wieczku została umieszczona karta z najważniejszymi informacjami na temat dziecka. Znajduje się tam jego data i godzina urodzenia, imię, waga, wzrost. Dodatkowo całość jest w złoto błękitnej lub różowej kolorystyce. Dzięki temu możecie całość w pełni spersonalizować. Taka wersja na pewno będzie niezwykle atrakcyjna i spodoba się rodzicom maluszka, a po upływie czasu również dziecku.  

Prezent na narodziny

Prezent na narodziny dziecka metryczka