BALONY na 18 foliowe 35cm ZŁOTE

1-3 dni robocze

Foliowe balony w kształcie cyferki 1 i 8 to rewelacyjna dekoracja na 18 urodziny. Balony świetnie podkreślają charakter uroczystości oraz liczbę świętowanych lat. Metaliczny złoty kolor oczaruje wszystkich gości. Balony na 18 można wypełnić helem lub powietrzem. Fantastycznie prezentują się zawieszone nad urodzinowym stołem.

Więcej szczegółów

8,98 zł

Opis produktu

Foliowe balony w kształcie cyferki 1 i 8 to rewelacyjna dekoracja na 18 urodziny. Balony świetnie podkreślają charakter uroczystości oraz liczbę świętowanych lat. Metaliczny złoty kolor oczaruje wszystkich gości. Balony na 18 można wypełnić helem lub powietrzem. Fantastycznie prezentują się zawieszone nad urodzinowym stołem.

Opis:

  • komplet balonów foliowych w kształcie cyfr 1 i 8 o wysokości 35cm w złotym kolorze

Zastosowanie:

  • piękna dekoracja wnętrza na 18 urodziny
  • balony można zawiesić nad stołem lub wykorzystać do sesji foto
  • można napełniać je powietrzem i helem

Wymiary:

  • wysokość: 35cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię

BALONY na 18 foliowe 35cm ZŁOTE

BALONY na 18 foliowe 35cm ZŁOTE

Foliowe balony w kształcie cyferki 1 i 8 to rewelacyjna dekoracja na 18 urodziny. Balony świetnie podkreślają charakter uroczystości oraz liczbę świętowanych lat. Metaliczny złoty kolor oczaruje wszystkich gości. Balony na 18 można wypełnić helem lub powietrzem. Fantastycznie prezentują się zawieszone nad urodzinowym stołem.