BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm RÓŻOWY

1-3 dni robocze

Dekoracja na 18 urodziny dla dziewczyny? Wspaniałym oraz oryginalnym pomysłem będzie wykorzystanie foliowego balona w kształcie gwiazdy do udekorowania wnętrza pomieszczenia w którym odbywać się będzie szalona impreza. Jeśli wypełnisz go helem będzie unosił się w powietrzu i rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach z przyjęcia.

Więcej szczegółów

7,98 zł

Opis produktu

Dekoracja na 18 urodziny dla dziewczyny? Wspaniałym oraz oryginalnym pomysłem będzie wykorzystanie foliowego balona w kształcie gwiazdy do udekorowania wnętrza pomieszczenia w którym odbywać się będzie szalona impreza. Jeśli wypełnisz go helem będzie unosił się w powietrzu i rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach z przyjęcia.

Opis:

  • skład: balon foliowy w kształcie gwiazdy w kolorze jasnego różu oraz cyfry "18" w odcieniu rosegold
  • materiał: folia
  • nadruk: balon posiada metaliczny nadruk "18" w kolorze rosegold
  • balon foliowy gwiazda to efektowna dekoracja wnętrza na 18 urodziny dziewczyny
  • możesz napełnić go powietrzem lub helem

Wielkość:

  • średnica około 48cm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie

Ocena 
2022-04-25

balon na 18

Świetny balon na 18 urodziny. Córka zachwycona i ja również.

    Napisz swoją opinię

    Bądź pierwszym który napisze opinię

    BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm RÓŻOWY

    BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm RÓŻOWY

    Dekoracja na 18 urodziny dla dziewczyny? Wspaniałym oraz oryginalnym pomysłem będzie wykorzystanie foliowego balona w kształcie gwiazdy do udekorowania wnętrza pomieszczenia w którym odbywać się będzie szalona impreza. Jeśli wypełnisz go helem będzie unosił się w powietrzu i rewelacyjnie wyglądał na zdjęciach z przyjęcia.