Nowy LUSTERKO podziękowanie na 18 urodziny Z IMIENIEM czarno-złote Balloons Zobacz większe

LUSTERKO podziękowanie na 18 urodziny Z IMIENIEM czarno-złote Balloons

do 7 dni roboczych
Dodaj EXPRESS do zamówienia >
Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Lusterko to świetny pomysł na podziękowania na 18 urodziny, szczególnie dla dziewczyn. Dzięki personalizacji i imprezowej grafice będzie wspaniałym pomysłem na drobne upominki, które będą pamiątką z Twojej imprezy urodzinowej. Na lusterkach nadrukujemy imię solenizanta lub solenizantki oraz datę uroczystości.

Więcej szczegółów

loader

6,98 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 10

Opis produktu

Lusterko to świetny pomysł na podziękowania na 18 urodziny, szczególnie dla dziewczyn. Dzięki personalizacji i imprezowej grafice będzie wspaniałym pomysłem na drobne upominki, które będą pamiątką z Twojej imprezy urodzinowej. Na lusterkach nadrukujemy imię solenizanta lub solenizantki oraz datę uroczystości.

Opis:

  • skład: spersonalizowane lusterko przygotowane specjalnie na 18 urodziny, posiada imprezową czarno-złotą grafiką

  • nadruk: matowy; grafika w odcieniach czerni i złota, personalizacja
  • lusterko to praktyczny pamiątkowy gadżet dla każdej dziewczyny
  • dzięki personalizacji będzie trwałym upominkiem z 18 urodzin

Wielkość:

  • średnica: 56mm

Ważne:

  • minimum do zamówienia: 10szt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie

Bądź pierwszym który napisze opinię

LUSTERKO podziękowanie na 18 urodziny Z IMIENIEM czarno-złote Balloons

LUSTERKO podziękowanie na 18 urodziny Z IMIENIEM czarno-złote Balloons

Lusterko to świetny pomysł na podziękowania na 18 urodziny, szczególnie dla dziewczyn. Dzięki personalizacji i imprezowej grafice będzie wspaniałym pomysłem na drobne upominki, które będą pamiątką z Twojej imprezy urodzinowej. Na lusterkach nadrukujemy imię solenizanta lub solenizantki oraz datę uroczystości.