Nowe produkty

Miód na upominki komunijne

Słoiczki z miodem to oryginalna propozycja podziękowania komunijnego dla gości. Personalizowany słoiczek z polskim miodem można wręczyć gościom po skończonym przyjęciu. Słoiczek jest ręcznie dekorowany koronką lub jutą oraz etykietą. Dzięki temu każdy z nich dopracowany jest w najmniejszym szczególe. Taki upominek dla gości to najlepszy wybór.

Miód na upominki komunijne 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykieta z imieniem)

  Słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Miodek ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką zielonych listków i białych kwiatów prezentuje się przepięknie! Goście będą zachwyceni tak oryginalnym i uroczym podziękowaniem.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Eko kraft Z IMIENIEM

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu lub Komunii dziecka? Niezwykle oryginalnym i uroczym pomysłem jest personalizowany słoiczek miodu ozdobiony jutą i kraftową naklejką. Na samoprzylepnej etykietce znajduje się imię dziecka oraz data przyjęcia - goście będą zachwyceni tak fantastycznie przygotowanym upominkiem.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Komunię i Chrzest Krateczka Z IMIENIEM

  Słoiczek pysznego polskiego miodu pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Pierwszą Komunię lub Chrzest dziecka. Miód udekorowany ślicznym materiałem w krateczkę oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i napisem Słodkie Podziękowanie prezentuje się cudownie!

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM
  7,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Kropeczki Z IMIENIEM

  Przepiękna propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest lub Komunię dziewczynki. Uroczo zdobiony słoiczek miodu z personalizowaną naklejką zachwyci wszystkich gości i pozwoli w cudowny sposób wyrazić wdzięczność. Miód udekorowany jasnoróżowym materiałem w białe kropeczki prezentuje się wyjątkowo elegancko i dziewczęco!

  7,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM

  Wyjątkowy i elegancki upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka? Personalizowany słoiczek miodu w luksusowej wersji zaskoczy i zachwyci najbliższych swoim wyglądem i pysznym smakiem. Miodzik prezentuje się rewelacyjnie, dzięki ozdobom w postaci złotego materiału, białej kokardki, złotego serduszka i etykiety z...

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM

  Piękne udekorowany słoiczek miodu na podziękowanie komunijne dla gości. Wspaniały sposób, aby wyrazić wdzięczność za przybycie na uroczystość i wyjątkowo podziękować gościom. Miodek ozdobiony jest jasno szarym materiałem, białą kokardką oraz personalizowaną naklejką z motywem Hostii. Całość prezentuje się niezwykle elegancko!

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Elegancko zdobiony słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniały upominek dla gości komunijnych. Miodek prezentuje się przepięknie, dzięki luksusowym ozdobom w postaci złotego materiału, białej kokardki oraz etykiety z imieniem dziecka i motywem Złotej Hostii. Słoiczki miodu można ułożyć na stole komunijnym przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM

  Przepyszny wielkokwiatowy miód zamknięty w malutkim słoiczku to rewelacyjna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Miodek dzięki wspaniałym ozdobom w postaci białego materiału, jutowego sznureczka oraz personalizowanej etykietki prezentuje się przepięknie! Wspaniały upominek dla najbliższych z okazji Pierwszej Komunii Świętej...

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Subtelny Róż (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Subtelny Róż (+etykieta z imieniem)

  Urocze upominki dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka w postaci personalizowanych miodków. Słoiczki wypełnione pysznym wielokwiatowym miodem z ażurowym wieczkiem pozwolą w cudowny sposób wyrazić wdzięczność i podziękować najbliższym. Miodek ozdobiony jest również naklejką z imieniem dziecka oraz przepiękną grafiką...

  6,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Komunia Św. (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Komunia Św. (+etykieta z imieniem)

  Elegancki upominek, który w wyjątkowy sposób podziękuję gościom za przybycie na przyjęcie komunijne. Personalizowany słoiczek pysznego wielokwiatowego miodu, zdobiony ażurową serwetką prezentuje się przepięknie! Miodki można ułożyć na komunijnym stole przy nakryciach lub na talerzach gości.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem)

  Przepiękne słoiczki z polskim miodem. Zdobione personalizowaną etykietką z imieniem dziecka i datą, są świetnym sposobem na podziękowanie gościom za przybycie. Na naklejce znajduje się również napisz "Dziękuje". T.aki oryginalny podarunek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  6,98 zł
 • Miód na podziękowanie komunijne Konwalie z imieniem
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Konwalie z imieniem

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słoiczka z miodem. Szklany słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką, dzięki czemu będzie również pamiątką z tego dnia. Najlepiej prezentuje się ułożony na nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem)
  6,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem)

  Słoiczek miodu będzie wspaniałym podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie komunijne. Miodek zdobiony jest personalizowaną etykietką z napisem "Pierwsza Komunia Święta" oraz imieniem dziecka i datą. Taki upominek możesz postawić na stole lub osobiście wręczyć bliskim podczas przyjęcia.

  6,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM

  Szukasz oryginalnego podziękowania dla gości komunijnych? Szklany słoiczek z miodem będzie idealnym pomysłem. Dekorowany jutą oraz jutowym sznureczkiem prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo każdy słoiczek posiada personalizowaną etykietę z napisem Pierwsza Komunia oraz imieniem dziecka i datą.

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM

  Podziękowanie dla gości w formie słoiczka z miodem. Zdobiony słoiczek na pewno wprawi w zachwyt obdarowane osoby. Dekorowany personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości będzie elegancką pamiątką z tego dnia.

  8,98 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Słodkie podziękowania komunijne dla gości

Co zrobić aby goście nie tylko zapamiętali przyjęcie komunijne ale również poczuli się wyjątkowo? Warto podarować im jakiś drobny upominek. Większość upominków jest personalizowanych, posiadają nadruk imienia dziecka i datę Komunii. Dzięki czemu taki prezent może być dodatkowo pamiątką tego dnia. Warto zastanowić się nad doborem upominków. Jeśli chcesz aby był to prezent trwały polecam podarować drewniane aniołki lub świece zapachowe. Jednak nie ma to jak słodycze! Klasycznie polecamy czekoladki komunijne z imieniem dziecka czy personalizowane krówki. Innym, z pewnością oryginalnym pomysłem są małe słoiczki miodu, które goście bez problemu mogą zabrać do domu.

Uniwersalny miód podziekowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - grafika serca

Miód na upominki komunijne

Słoiczki miodu pięknie prezentują się ułożone obok nakrycia gości. Każdy słoiczek posiada personalizowana naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu nawet po zjedzeniu miodu taki słoiczek można zachować na pamiątkę. Dodatkowo etykietki posiadają kolorowe grafiki, które można dopasować pod każdy motyw przyjęcia komunijnego. Na uroczystość przyjęcia sakramentu najlepiej sprawdzają się słoiczki z motywem Hostii. Jest to bardzo religijny symbol który od razu kojarzony jest z Komunia. Grafika Hostii dostępna jest w dwóch najmodniejszych kolorach sezonu 2020 - złotym i srebrnym.

miód jako podziękowanie komunijne

Słoiczek miodu - podziękowanie komunijne

Rustykalne słoiczki miodu

Inna propozycją są słoiczki w stylu rustykalnym. Styl ten staje się coraz modniejszy i coraz więcej osób decyduje się na jego wybór. Styl rustykalny charakteryzuje drewno, juta oraz białe koronki. Dlatego też nakrętki słoiczków z miodem dekorowane są jutową czapeczką oraz kokardką ze sznureczka jutowego. Naklejka również personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki sposób podziękowania jest bardzo elegancki oraz minimalistyczny, jednak najlepiej prezentuje się na przyjęciu na którym królują rośliny oraz drewno.

Miód na podziękowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - styl rustykalny