Nowe produkty

Miód na upominki komunijne

Słoiczki z miodem to oryginalna propozycja podziękowania komunijnego dla gości. Personalizowany słoiczek z polskim miodem można wręczyć gościom po skończonym przyjęciu. Słoiczek jest ręcznie dekorowany koronką lub jutą oraz etykietą. Dzięki temu każdy z nich dopracowany jest w najmniejszym szczególe. Taki upominek dla gości to najlepszy wybór.

Miód na upominki komunijne 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • MIÓD podziękowanie z imieniem Chrzest i Komunia w srebrze (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie z imieniem Chrzest i Komunia w srebrze (bb)

  Słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest i Komunię dziecka. Miodek ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką w odcieniach srebra prezentuje się przepięknie! Goście będą zachwyceni tak oryginalnym i uroczym podziękowaniem.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Wyjątkowy i elegancki upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka? Personalizowany słoiczek miodu w luksusowej wersji zaskoczy i zachwyci najbliższych swoim wyglądem i pysznym smakiem. Miodzik prezentuje się rewelacyjnie, dzięki ozdobom w postaci złotego materiału, białej kokardki, złotego serduszka i etykiety z...

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM (bb)

  Piękne udekorowany słoiczek miodu na podziękowanie komunijne dla gości. Wspaniały sposób, aby wyrazić wdzięczność za przybycie na uroczystość i wyjątkowo podziękować gościom. Miodek ozdobiony jest jasno białym, białą kokardką oraz personalizowaną naklejką z motywem Hostii. Całość prezentuje się niezwykle elegancko!

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Złota Hostia LUX Z IMIENIEM (zb)
  1 Opinie

  Elegancko zdobiony słoiczek pysznego polskiego miodu to wspaniały upominek dla gości komunijnych. Miodek prezentuje się przepięknie, dzięki luksusowym ozdobom w postaci złotego materiału, białej kokardki oraz etykiety z imieniem dziecka i motywem Złotej Hostii. Słoiczki miodu można ułożyć na stole komunijnym przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Rustykalny Z IMIENIEM (bszn)

  Przepyszny wielkokwiatowy miód zamknięty w malutkim słoiczku to rewelacyjna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Miodek dzięki wspaniałym ozdobom w postaci białego materiału, jutowego sznureczka oraz personalizowanej etykietki prezentuje się przepięknie! Wspaniały upominek dla najbliższych z okazji Pierwszej Komunii Świętej...

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia w Złocie (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Z IMIENIEM Komunia w Złocie (zb)

  Przepiękne słoiczki z polskim miodem. Zdobione personalizowaną etykietką z imieniem dziecka i datą, są świetnym sposobem na podziękowanie gościom za przybycie. Na naklejce znajduje się również napisz "Dziękuje". T.aki oryginalny podarunek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  8,98 zł
 • Miód na podziękowanie komunijne Konwalie z imieniem
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Konwalie Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słoiczka z miodem. Szklany słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką, dzięki czemu będzie również pamiątką z tego dnia. Najlepiej prezentuje się ułożony na nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Różowa Komunia (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Z IMIENIEM Różowa Komunia (br)

  Słoiczek miodu będzie wspaniałym podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie komunijne. Miodek zdobiony jest personalizowaną etykietką z napisem "Pierwsza Komunia Święta" oraz imieniem dziecka i datą. Taki upominek możesz postawić na stole lub osobiście wręczyć bliskim podczas przyjęcia.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalna Komunia Z IMIENIEM (bszn)

  Szukasz oryginalnego podziękowania dla gości komunijnych? Szklany słoiczek z miodem będzie idealnym pomysłem. Dekorowany materiałem oraz jutowym sznureczkiem prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo każdy słoiczek posiada personalizowaną etykietę z napisem Pierwsza Komunia oraz imieniem dziecka i datą.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Granatowa Komunia Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości w formie słoiczka z miodem. Zdobiony słoiczek na pewno wprawi w zachwyt obdarowane osoby. Dekorowany personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości będzie elegancką pamiątką z tego dnia.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie na Pierwszą Komunię Świętą w formie małego słoiczka z miodem. Tak przygotowane upominki zachwycą zgromadzonych gości oraz będą smaczną pamiątką tej uroczystości. Słoiczki posiadają personalizowane naklejki - imię dziecka oraz data Komunii.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Eukaliptus Z IMIENIEM (bb)

  Szukasz podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą? Drobny słoiczek miodu to wyjątkowa propozycja upominku dla gości. Miodek dekorowany jest białym materiałem oraz naklejką z grafiką eukaliptusa. Personalizowane słoiczki to piękna pamiątka tego dnia.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię z imieniem Srebrno-Złoty (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię z imieniem Srebrno-Złoty (bb)
  1 Opinie

  Słoiczki z miodem to najnowszy trend podziękowań dla gości. Ten drobny upominek sprawi radość wielu osobom. Słoiczek jest personalizowany imieniem dziecka i grafiką utrzymaną w kolorystyce srebra i złota. Idealnie sprawdzą się jako upominek oraz dekoracja stołu.

  8,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie w sercu na wstążce 5cm
  6,98 zł
  KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie słoiczka z konfiturą. Każdy słoiczek przewiązany jest satynową wstążeczką w kolorze białym oraz personalizowaną naklejką. Taki upominek możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach.

  6,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BIAŁE
  6,98 zł
  KONFITURA malinowa w słoiczku Na Komunię EKO Z IMIENIEM

  Szukasz podziękowania dla gości komunijnych? Wyjątkowe słoiczki z konfiturą to idealny pomysł aby podziękować gościom za przyjście na uroczystość. Taki upominek to również wyjątkowa pamiątka tego dnia. Słoiczki posiadają personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  6,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest i Komunię Z PERSONALIZACJĄ Zapach Piwonii 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml

  Oryginalny pomysł na upominki, które pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie Komunię dziecka? Fantastyczną propozycją są szklane słoiczki, w których można umieścić nie tylko słodkości, ale i również inne drobiazgi. Słoiczki prezentują się przepięknie i uroczo, dzięki personalizowanej etykietce z motywem hostii i imieniem dziecka, którą...

  3,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie Komunia w Złocie 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Różowa Komunia 40ml
  1 Opinie

  Przezroczyste szklane słoiczki idealnie pasują na podziękowania dla gości przybyłych na Komunię. Dzięki temu można stworzyć urocze upominki. Słoiczki można wypełnić słodkościami takimi jak cukierki czy migdały lub innymi drobiazgami. Dodatkowo słoiczki posiadają personalizowane naklejki z datą uroczystości oraz imieniem dziecka.

  3,98 zł
 • SŁOICZKI na słodkie podziękowanie Złote Stópki 4szt (+naklejki z imieniem)
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię IHS Exclusive 40ml

  Szklany słoiczek na słodkie upominki dla gości. Biała, metalowa nakrętka w komplecie z personalizowaną naklejką prezentuje się fantastycznie. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka. Wnętrze słoiczka można uzupełnić miodem lub różnymi słodkościami takimi jak żelki, cukierki czy migdały w lukrze.

  3,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Komunię Z IMIENIEM

  Małe słoiczki z nutella jako podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Do każdego słoiczka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek na pewno zaskoczy obdarowane osoby oraz sprawi, że będą miały piękną pamiątkę tego dnia.

  8,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie małego słoiczka z miodem. Słoiczek zdobiony jest materiałowym kapturkiem przewiązanym delikatnym jutowym sznurkiem. Na każdym słoiczku przyklejona jest naklejka z grafiką gałązki eukaliptusa oraz napisem Słodkie Podziękowanie. Słoiczki można podarować gościom podczas każdej uroczystości, dzięki jego...

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Słodkie podziękowania komunijne dla gości

Co zrobić aby goście nie tylko zapamiętali przyjęcie komunijne ale również poczuli się wyjątkowo? Warto podarować im jakiś drobny upominek. Większość upominków jest personalizowanych, posiadają nadruk imienia dziecka i datę Komunii. Dzięki czemu taki prezent może być dodatkowo pamiątką tego dnia. Warto zastanowić się nad doborem upominków. Jeśli chcesz aby był to prezent trwały polecam podarować drewniane aniołki lub świece zapachowe. Jednak nie ma to jak słodycze! Klasycznie polecamy czekoladki komunijne z imieniem dziecka czy personalizowane krówki. Innym, z pewnością oryginalnym pomysłem są małe słoiczki miodu, które goście bez problemu mogą zabrać do domu.

Uniwersalny miód podziekowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - grafika serca

Miód na upominki komunijne

Słoiczki miodu pięknie prezentują się ułożone obok nakrycia gości. Każdy słoiczek posiada personalizowana naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu nawet po zjedzeniu miodu taki słoiczek można zachować na pamiątkę. Dodatkowo etykietki posiadają kolorowe grafiki, które można dopasować pod każdy motyw przyjęcia komunijnego. Na uroczystość przyjęcia sakramentu najlepiej sprawdzają się słoiczki z motywem Hostii. Jest to bardzo religijny symbol który od razu kojarzony jest z Komunia. Grafika Hostii dostępna jest w dwóch najmodniejszych kolorach sezonu 2020 - złotym i srebrnym.

miód jako podziękowanie komunijne

Słoiczek miodu - podziękowanie komunijne

Rustykalne słoiczki miodu

Inna propozycją są słoiczki w stylu rustykalnym. Styl ten staje się coraz modniejszy i coraz więcej osób decyduje się na jego wybór. Styl rustykalny charakteryzuje drewno, juta oraz białe koronki. Dlatego też nakrętki słoiczków z miodem dekorowane są jutową czapeczką oraz kokardką ze sznureczka jutowego. Naklejka również personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki sposób podziękowania jest bardzo elegancki oraz minimalistyczny, jednak najlepiej prezentuje się na przyjęciu na którym królują rośliny oraz drewno.

Miód na podziękowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - styl rustykalny