Informacja

Nowe produkty

Promocje

Miód na upominki komunijne

Słoiczki z miodem to oryginalna propozycja podziękowania komunijnego dla gości. Personalizowany słoiczek z polskim miodem można wręczyć gościom po skończonym przyjęciu. Słoiczek jest ręcznie dekorowany koronką lub jutą oraz etykietą. Dzięki temu każdy z nich dopracowany jest w najmniejszym szczególe. Taki upominek dla gości to najlepszy wybór.

Miód na upominki komunijne 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Słodkie podziękowania komunijne dla gości

Co zrobić aby goście nie tylko zapamiętali przyjęcie komunijne ale również poczuli się wyjątkowo? Warto podarować im jakiś drobny upominek. Większość upominków jest personalizowanych, posiadają nadruk imienia dziecka i datę Komunii. Dzięki czemu taki prezent może być dodatkowo pamiątką tego dnia. Warto zastanowić się nad doborem upominków. Jeśli chcesz aby był to prezent trwały polecam podarować drewniane aniołki lub świece zapachowe. Jednak nie ma to jak słodycze! Klasycznie polecamy czekoladki komunijne z imieniem dziecka czy personalizowane krówki. Innym, z pewnością oryginalnym pomysłem są małe słoiczki miodu, które goście bez problemu mogą zabrać do domu.

Uniwersalny miód podziekowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - grafika serca

Miód na upominki komunijne

Słoiczki miodu pięknie prezentują się ułożone obok nakrycia gości. Każdy słoiczek posiada personalizowana naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu nawet po zjedzeniu miodu taki słoiczek można zachować na pamiątkę. Dodatkowo etykietki posiadają kolorowe grafiki, które można dopasować pod każdy motyw przyjęcia komunijnego. Na uroczystość przyjęcia sakramentu najlepiej sprawdzają się słoiczki z motywem Hostii. Jest to bardzo religijny symbol który od razu kojarzony jest z Komunia. Grafika Hostii dostępna jest w dwóch najmodniejszych kolorach sezonu 2023 - złotym i srebrnym.

miód jako podziękowanie komunijne

Słoiczek miodu - podziękowanie komunijne

Rustykalne słoiczki miodu

Inna propozycją są słoiczki w stylu rustykalnym. Styl ten staje się coraz modniejszy i coraz więcej osób decyduje się na jego wybór. Styl rustykalny charakteryzuje drewno, juta oraz białe koronki. Dlatego też nakrętki słoiczków z miodem dekorowane są jutową czapeczką oraz kokardką ze sznureczka jutowego. Naklejka również personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki sposób podziękowania jest bardzo elegancki oraz minimalistyczny, jednak najlepiej prezentuje się na przyjęciu na którym królują rośliny oraz drewno.

Miód na podziękowanie komunijne

Miód na podziękowanie komunijne - styl rustykalny