Nowe produkty

Dodatki do upominków

Dodatki do upominków sprawią, że podarunek będzie jeszcze bardziej szykowny i elegancki. Są dopełnieniem pięknych opakowań. Wykonane z największą starannością, w różnych stylach, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Od pięknych bilecików po efektowne wstążki i kokardy. Tak udekorowany upominek zachwyci gości, a także będzie piękna dekoracją stołu komunijnego. Jak udekorować opakowanie? Wystarczy przypiąć bilecik ozdobną klamerką do pudełeczka a od razu nabierze on efektownego stylu.

Dodatki do upominków 

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
 • BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 8szt
  15,98 zł
  BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości na Komunię Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 8szt

  Przepiękny upominek dla gości w eleganckiej formie. Spersonalizowane bileciki z złotym napisem Pierwsza Komunia Św., imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Słodki prezent wykonany jest z wysokiej jakości papieru. Bileciki to świetny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie. Głównym motywem graficznym produktu są pudrowe kwiaty na kraftowym tle. 

  15,98 zł
 • BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNE 8szt
  8,98 zł
  BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNE 8szt

  Słodkie upominki do prezentów z motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle. Idealny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest, Komunię Święta lub Ślub. Podaruj bliskim bilecik z czekoladką. Elegancka forma ucieszy obdarowane osoby na przyjęciu. 

  8,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty 10szt

  Bileciki na podziękowanie dla gości dekorowane grafiką pudrowych kwiatów. Bileciki to drobne podziękowanie gościom za udział w uroczystości. Bileciki można dołączyć do upominków dla gości lub ułożyć przy talerzach.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Rustykalny wianuszek 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Rustykalny wianuszek 10szt
  1 Opinie

  Bileciki jako drobne podziękowanie dla gości to częsty element dekoracji na przyjęciach. Delikatna grafika rustykalnego wianuszka sprawia, że pasują idealnie na przyjęcie z okazji Chrztu lub Komunii. Bileciki możesz umieścić na nakryciach gości lub przypiąć je do szklanek i kieliszków. Taki drobny element podziękuje gościom za przybycie na uroczystość.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Efektownym i bardzo miłym dodatkiem są bileciki do podziękowań dla gości. Dwustronne bileciki z grafiką różowych kwiatów wpisują się w ponadczasowe trendy i na pewno będą ciekawym akcentem. W zestawie znajduje się 10 sztuk karteczek z uroczym kwiatowym nadrukiem.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Kwiatowe z gołębiem 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Bileciki dekoracyjne z podziękowaniem za uczestnictwo w Pierwszej Komunii Św. dziecka. Należy dołączyć je do upominków dla gości komunijnych. Każdy bilecik posiada posiada motyw graficzny białego gołębia w otoczeniu jasnoróżowych kwiatów na pastelowo-zielonym tle.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Wianuszek z eukaliptusem 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Wianuszek z eukaliptusem 10szt

  Urocze bileciki podziękowanie komunijne to cudowny dodatek do upominku dla gości. Piękna grafika wianuszka z eukaliptusem oraz napisem "Pierwsza Komunia Święta" na jednej stronie oraz "Dziękujemy, że jesteś z nami w tak ważny dla nas dniu." z drugiej. Bileciki możesz położyć na talerzykach gości lub przywiązać do podziękowań.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Złoty Kielich z eukaliptusem 10szt

  Uniwersalne bileciki jako dodatek do upominków dla gości komunijnych. Przepiękna grafika złotego kielicha z hostią oraz gałązek eukaliptusa będzie odpowiednia zarówno na przyjęcie komunijne chłopca i dziewczynki. Z jednej strony bileciku widnieje napis "Pierwsza Komunia Święta", natomiast z drugiej strony "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami".

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne boho Kielich i hostia 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne boho Kielich i hostia 10szt

  Zestaw bilecików w stylu boho z podziękowaniem dla gości komunijnych. Pokrywa je grafika kielicha eucharystycznego z hostią w otoczeniu rustykalnych roślin. Z jednej strony umieszczony został napis "Pierwsza Komunia Święta", natomiast z drugiej tekst podziękowania. Bileciki można przytwierdzić przy pomy wstążki do upominków typu czekolada, słoiczek z...

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Komunia chłopca z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Komunia chłopca z kwiatami 10szt

  Dodatki do prezentów dla gości komunijnych w postaci bilecików w granatowo-białej kolorystyce z nadrukiem kwiatów i białego gołąbka wraz z napisem "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami" oraz "Pierwsza Komunia Święta". Można ustawić je przy zastawie stołowej lub zrobić otwór i przewiesić na opakowaniu z prezentem.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt

  Bileciki podziękowanie komunijne to świetny dodatek do wybranego przez Ciebie podziękowania dla gości za przybycie na Komunię Twojego dziecka. Piękne bileciki ozdobione zostały grafiką w kolorze złotym, która przedstawia ornamentową hostię oraz napis "Pierwsza Komunia Święta" z jednej strony oraz "Dziękujemy, że jesteś z nami w tak ważnym dla nas dniu".

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Komunię chłopca Granatowe z kwiatami 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie małego bileciku. Możesz ułożyć go przy nakryciach gości czy przywiązać do ozdobnych pudełeczek na prezenty. Bilecik zdobiony jest grafiką granatowych anemonów dlatego pasuje idealnie na przyjęcie komunijne organizowane dla chłopca. Bileciki pięknie podziękują gościom za przybycie na uroczystość.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt

  Bileciki z motywem różowych kwiatów oraz tekstem podziękowania to wspaniały dodatek do upominków dla gości. Tak przygotowany bilecik rewelacyjnie sprawdzi się na Chrzcie lub Komunii Świętej dziewczynki. Fantastycznie prezentują się również ułożone na talerzach gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Opinie

  Podziękowanie na Chrzest i Komunię w formie bilecików. Botaniczny wzór gałązki eukaliptusa przyciąga uwagę oraz wpisuje się w najnowsze trendy. Bileciki możesz ułożyć obok nakryć gości, przypiąć do szklanek lub włożyć do ozdobnego pudełeczka na upominki.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Eukaliptus 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Eukaliptus 10szt

  Bileciki z tekstem podziękowania i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa to rewelacyjny dodatek na Chrzest i Komunię dziecka. Fantastycznie prezentują się ułożone na talerzach lub przyczepione dekoracyjną klamerką do szklanek lub serwetek gości. Bileciki to również oryginalny i nowoczesny sposób na ozdobienie upominków dla gości.

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Bileciki podziękowanie komunijne z prześliczną delikatną grafiką wianuszka z konwalii oraz napisem "Pierwsza Komunia Święta" z jednej strony i "Dziękujemy, że jesteś z nami w tak ważnym dla nas dniu" z drugiej. Taki bilecik możesz dołączyć do przygotowanego dla gości podziękowania, jak również położyć na talerzykach. Każda z opcji będzie prezentować się...

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt

  Prześliczne bileciki podziękowanie na Komunie są wspaniałym dodatkiem do głównych podziękować. Możesz je przedziurkować i dowiązać wstążeczką do upominku dla gości lub położyć na talerzykach. Każda z tych opcji będą prezentować się genialnie. Ozdobione uroczym dwustronnym nadrukiem zachwycą każdego z zaproszonych na Komunię gości.

  6,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Naklejki na etykiety to cudowny sposób, aby ozdobić upominki dla gości. Doskonale sprawdzą się na Chrzest i Komunię i w delikatny sposób ozdobią pudełko. Takie naklejki z motywem subtelnej gałązki eukaliptusa podziękują wszystkim gościom za przybycie oraz za ich poświęcony czas.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt

  Naklejki na etykiety na komunię z motywem srebrnej hostii to wyjątkowy sposób, aby ozdobić drobne podarunki dla gości komunijnych. To sprawi, że poczują się docenieni, a personalizowana naklejka będzie prezentowała się idealnie. Taka naklejka będzie dopełnieniem podziękowań i upominków.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z Konwaliami 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z Konwaliami 10szt

  Naklejki w kształcie koła oraz z personalizowanymi podziękowaniami to doskonałe dodatki na komunijne podziękowania. Konwalie ozdobię w sposób niezwykły mniejsze oraz większe upominki. Sprawią, że pudełka czy opakowania będą się prezentować przepięknie oraz bardzo oryginalnie.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Komunia w Srebrze 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Komunia w Srebrze 10szt

  Naklejki w kształcie koła w przepięknych srebrnych kolorach to delikatne udekorowanie podarunków komunijnych. Są one wisienką na torcie i pierwszym wrażeniem obdarowanych gości. Niezwykła personalizacja pozwoli im zapamiętać tę wyjątkową chwilę i na długo cieszyć się otrzymanym upominkiem.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Granatowa Komunia Z IMIENIEM 10szt

  Naklejki na komunie w granatowym stylu z przepięknymi kwiatami to niezwykła ozdoba na upominki dla gości. Przepiękna grafika oczaruje obdarowanych gości komunijnych, którzy poczują się szczególnie wyjątkowo. Etykiety są doskonałym dodatkiem na wszelkie pudełka oraz ozdobne opakowania.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Komunię Z IMIENIEM Złota Hostia 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Komunię Z IMIENIEM Złota Hostia 10szt

  Naklejki w kształcie koła na podarunki dla gości w przepiękny motyw złotej hostii. Złoto najbardziej kojarzy się z Pierwszą Komunią Świętą, a element IHS jedynie dopełnia całą kompozycję. Taka etykieta z pewnością odda charakter wydarzenia oraz nada uroczysty i ceremonialny wydźwięk.

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Komunia w Złocie 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Komunia w Złocie 10szt

  Naklejki na podarunki dla gości komunijnym ze złotym motywem to doskonały wybór, który dopełni podarunki. Etykiety na upominki dopełniają całość oraz oddają charakter przyjęcia nadając mu uroczysty akcent. Złote dodatki sprawiają, że naklejki prezentują się elegancko oraz bardzo wyjątkowo.

  14,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Romantyczna Piwonia 10szt
  5,00 zł 6,98 zł
  Wyprzedaż!
  BILECIKI podziękowanie dla gości Romantyczna Piwonia 10szt

  Bilecik to forma podziękowania dla gości podczas uroczystości Chrztu lub Komunii. Możesz go ułożyć na nakryciach gości, przypiąć ozdobą klamerką do szklanek lub przywiązać do pudełeczek na upominki. Bileciki posiadają nadruk z napisem "Dziękujemy".

  5,00 zł 6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe kwiaty KRAFT 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe kwiaty KRAFT 10szt

  Przepiękne bileciki podziękowanie dla gości, którymi podziękujesz za przybycie na przyjęcie. Wykonane z grubego papieru i ozdobione pudrowymi kwiatami na tle kraftowym z napisem "Dziękujemy!" z jednej strony oraz "Cieszymy się, że jesteś dziś razem z nami!" z drugiej. Takie bileciki możesz dołączyć do przygotowanych drobnych upominków dla swoich gości.

  6,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne ZŁOTE 20szt
  6,98 zł
  KLAMERKI dekoracyjne ZŁOTE 20szt

  Prezenty przygotowane przez rodziców dziecka dla gości również mogą wyglądać wyjątkowo! Wszystko to za sprawą dodatków do bilecików czy samych upominków. Metaliczne, złote klamerki to świetny dodatek do upominków dla gości. Idealnie sprawdzą się do przymocowania bilecików z podziękowaniami lub w aranżacjach z kwiatami!

  6,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt

  Dodatki do prezencików to rozmaite akcesoria, które mają uatrakcyjnić upominki wręczane gościom na przyjęciu po Pierwszej Komunii Świętej. Jednym z takich dodatków są śliczne klamerki w białym kolorze. Jest to idealny dodatek do bilecików wykorzystanych podczas ozdabiania podziękowań dla gości komunijnych!

  5,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Urocze, drewniane klamerki to idealne rozwiązanie w stworzeniu wielu pomysłowych dekoracji! Możemy je również wykorzystać do podziękowania gościom z pomocą inspirującego tekstu znajdującego się na bileciku. Dzięki pięknie udekorowanym upominkom goście naszego przyjęcia komunijnego poczują się docenieni i z pewnością będzie im miło!

  5,98 zł
 • APLIKACJE Krzyż Święty 2,5cm 25szt
  7,98 zł
  APLIKACJE Krzyż Święty 2,5cm 25szt

  Urocze i uroczyste aplikacje w formie komunijnych krzyżyków, które można wykorzystać do samodzielnego przygotowania dekoracji komunijnych! Czy nie będzie Was przepełniać duma wpatrując się w dekoracje, które sami zrobiliście? Możecie stworzyć praktycznie każdą rzecz samodzielnie, bez zamawiania i kupowania gotowych elementów online. Instagram i Pinterest...

  7,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m
  8,98 zł
  WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m

  Wstążka do różnorodnych zastosowań pozwoli udekorować przyjęcie według własnego pomysłu. Ta satynowa tasiemka z delikatnym połyskiem występuje w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Dzięki niej w łatwy sposób można dopełnić podziękowania dla gości lub zawiązać balony.

  8,98 zł
 • TASIEMKA szyfonowa 3,8cm x 25m BIAŁA
  8,59 zł
  TASIEMKA szyfonowa 3,8cm x 25m BIAŁA

  Oryginalny i niepowtarzalny wystrój to podstawa każdej imprezy, jeśli chcemy aby goście wspominali ją jeszcze przez kolejne lata. Skoro tak bardzo nam na tym zależy, to czemu nie zrobić ozdób i prezencików dla gości samemu? Produkt w postaci tasiemki szyfonowej ma wiele zastosować i można go użyć do na nieograniczoną ilość sposobów. 

  8,59 zł
 • WORECZKI celofanowe 7,5cm x 12cm 100szt
  11,98 zł
  WORECZKI celofanowe 7,5cm x 12cm 100szt

  Moda na upominki, którymi rodzice wraz z dzieckiem obdarowuje swoich gości, pojawiła się w Polsce dosyć niedawno. Nie chodzi tu oczywiście o prezentowanie pamiątkowej skrzyneczki czy kawałków ciast oraz tortu, a o konkretny, nierzadko spersonalizowany prezent. W takich sytuacjach musimy spakować taki prezent. Idealne sprawdzą się opakowania celofanowe, w...

  11,98 zł
 • WORECZKI celofanowe 10cm x 15cm 100szt.
  14,98 zł
  WORECZKI celofanowe 10cm x 15cm 100szt.

  Woreczki celofanowe, to cudowne akcesorium, dzięki któremu w piękny sposób można zapakować drobne prezenty dla gości komunijnych! Wszyscy przybyli na przyjęcie komunijne będą z pewnością oczarowani estetyką oraz oryginalnością zapakowanych prezentów. 

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Srebrna Komunia 1,5cmx20m
  19,98 zł
  WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Srebrna Komunia 1,5cmx20m

  Elegancja wstążka wykonana z satynowego materiału. Zawiera nadrukowany napis Komunia Święta oraz gołąbki w srebrnym kolorze. Idealna do dekoracji komunijnych, udekorowania sali, stołów, krzeseł lub zapakowania prezentów. 

  19,98 zł
 • WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Złota Komunia 1,5cmx20m
  19,98 zł
  WSTĄŻKA tasiemka komunijna satynowa Złota Komunia 1,5cmx20m

  Tasiemka satynowa z motywem komunijnym i delikatną grafiką w modnym złotym kolorze. Wstążka satynowa może zostać wykorzystana do przewiązania nią podziękowań dla gości czy też Chrzestnych lub Dziadków. Sprawdzi się również wspaniale do stroików komunijnych czy innych dekoracji.

  19,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Podziękowania dla gości komunijnych

Upominki dla gości z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Wręczając je bliskim dajemy im do zrozumienia, że doceniamy ich chęć świętowania ważnych dla nas chwil wspólnie. Prezent to zazwyczaj mały drobiazg w postaci słodkości, figurki czy magnesu. Często pakowany jest w zdobnym pudełeczku czy woreczku. Aby prezentował się jeszcze bardziej elegancko warto przyozdobić go różnego rodzaju akcesoriami. Mogą to być bileciki, kokardy, wstążki, tasiemki. 

Elegancie bileciki na komunię Eleganckie bileciki - propozycja na Pierwszą Komunię Świętą

Bileciki z podziękowaniem, wstążki i kokardki

Bileciki z podziękowaniem na Komunię sprawdzą się idealnie jako dodatek do prezentu. Można je przypiąć za pomocą ozdobnych małych klamerek do serwetek, woreczków, pudełeczek ze słodkościami, słoiczków, szklanek. Na bileciku znajduję się napis dziękczynny. Jednym z naszych bestsellerów są bileciki ze złotą Hostią. Z jednej strony widnieje grafika przedstawiająca Hostię z drugiej napis “Dziękuję Ci, że jesteś ze mną w dniu mojej Pierwszej Komunii Świętej”. Kolejnym produktem, który sprzedaje się najlepiej są bileciki na brązowej tekturce ozdobione delikatną, białą koronką, dzięki czemu całość prezentuję sie niewinnie i subtelnie.  Z jednej strony znajduję się tekst „Dziękujemy, że jesteś dziś z nami!”, a z drugiej biała koronka. Komunia Święta chłopca to idealna opcja na wykorzystanie bilecików z kolekcji srebrna Hostia, nasz kolejny bestseller. Bilecik jest drukowany dwustronnie oraz w pionie. Z jednej strony jest napis „Dziękuję Ci, że jesteś ze mną w dniu mojej Pierwszej Komunii Świętej”, a z drugiej napis: "Pierwsza Komunia Święta" i motyw Hostii.

bileciki na podziękowanie komunijne

Bileciki na podziękowanie z Hostią

Naszą ostatnią propozycją są bileciki z bestsellerowej kolekcji Złota Hostia. Są one produkowane dwustronnie oraz pionowo. Z jednej strony widnieje obrazek Hostii oraz napis “Dziękuję bardzo”, a z drugiej wierszyk z podziękowaniami od dziecka komunijnego. Efektownym pomysłem na udekorowanie prezentu dla gości komunijnych, mogą być także kolorowe kokardki czy wstążki. Piękne satynowe kokardy ozdobią każdy upominek. Do nabycia w przeróżnych, wyrazistych kolorach, takich jak: fiolet, bordo, granat. Kokardą można przepięknie związać na przykład pudełeczko ze słodkościami. Urokliwe satynowe wstążki można wykorzystać na wiele sposobów. Mogą także służyć do obwiązania upominków, zrobienia zdobnych kokard, zawieszenia ornamentów. 

Bileciki komunijne Rustykalny Wianuszek

Bileciki komunijne Rustykalny Wianuszek

Klamerki do bilecików komunijnych

Bileciki komunijne to uniwersalny dodatek który można wykorzystać na wiele sposobów. Jak to zrobić? Można włożyć je do ozdobnych pudełeczek na upominki albo położyć na nakryciach gości aby gdy tylko usiądą do stołu poczuli się wyjątkowo. Bileciki można również gdzieś przypiąć. Najczęściej bileciki przypinane są do kieliszków. Można to zrobić za pomocą małych ozdobnych klamerek. Wybór kolorów jest tak szeroki, że bez problemu znajdziecie klamerki pasujące do bilecików. Dzięki nim można przypiąć bileciki komunijne również do serwetek czy kieszonek na sztućce aby w delikatny sposób uzupełnić aranżacje wnętrza.

Klamerki do bilecików na komunię

Klamerki do bilecików komunijnych