Informacja

Nowe produkty

Dzień Mamy

Prezent na Dzień Matki powinien być wyjątkowy. Bardzo popularne są prezenty na Dzień Matki DIY, czyli ręcznie robione. Prezenty na Dzień Mamy od dzieci własnoręcznie wykonane od serca są jednymi z najpiękniejszych. Polecamy kreatywne prezenty na Dzień Matki z imieniem: kubki z pięknymi grafikami, bombonierki z krówkami i czekoladkami oraz modne poduszki czy plakaty. Dobrym wyborem będzie też biżuteria dla Mamy w postaci przepięknych złoconych bransoletek. Popularnym prezentem na Dzień Matki są również kwiaty czy czekoladki. Prezent na Dzień Mamy od małego dziecka może być natomiast przygotowany z pomocą Taty lub innych najbliższych :-)

Dzień Mamy 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 172 elementów
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja

  Upominek, który można wręczyć ukochanej Mamie zapakowany w box z grubej tektury. Podaruj zestaw z butelką wina, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Przepiękny upominek dla Mamy w różowym boxie. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym, różową świecą w szkle, krówkami, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Oryginalny prezent z personalizacją, życzeniami oraz motywem różowych kwiatów. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości

  Upominek dla Mamy w eleganckim, kraftowym pudełku z grubej tektury. Zamów zestaw z alkoholem oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Prezent można wręczyć z okazji Urodzin, Imienin lub Dnia Mamy. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Mamy w pudełku z grubej tektury. Upominek można wręczyć na Urodziny, Imieniny lub Dzień Matki. Wybieraj zestaw z likierem, świecą oraz przepysznymi słodyczami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją, tekstem podziękowania oraz motywem różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek z oryginalną zawartością można podarować ukochanej Mamie w dniu jej święta. Wybieraj zestaw z ginem, świecą oraz słodyczami. Upominek na odprężenie o truskawkowym smaku przypadnie do gustu obdarowanej Mamie. Zamów box z personalizacją, życzeniami oraz motywem różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek dla Mamy z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Elegancki zestaw z idealnie skomponowaną zawartością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wybieraj box z winem musującym w pięknej, kryształowej butelce oraz kieliszkiem w złotej kolorystyce. Prezent można wręczyć z okazji Dnia Mamy. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Szukasz prezentu, który można wręczyć ukochanej Mamie? Podaruj box w eleganckiej odsłonie z oryginalną zawartością. Zamów upominek z winem w czarnej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła. Spersonalizowany zestaw przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Motyw różowych kwiatów prezentuje się stylowo i efektownie. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Mamy w kraftowym pudełku. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, świecą sojową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Podaruj prezent z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Box z idealnie skomponowaną zawartością udekorowany wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Mamy z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Podaruj swojej ukochanej Mamie upominek w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Zamów zestaw z motywem graficznym pudrowych kwiatów oraz personalizacją. Box z alkoholem oraz słodkościami przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Prezent można wręczyć z okazji Dnia Mamy. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Szukasz prezentu dla ukochanej Mamy, który można wręczyć w dniu jej święta? Zamów zestaw w kraftowym boxie z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Cudowny upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj prezent udekorowany złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Zestaw prezentowy w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Zamów upominek z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami, śmietankowymi krówkami oraz materiałowym kwiatem. Podaruj box z życzeniami personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Elegancki prezent dla ukochanej Mamy. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Notes i Kubek MEGA LUX PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Notes i Kubek MEGA LUX
  179,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Notes i Kubek MEGA LUX

  Przepiękne pudełko prezentowe, które można podarować na Dzień Matki. Zamów zestaw z notatnikiem, miodkiem w szklanym słoiczku, kubkiem z imieniem, aromatyczną herbatą z pąkami róż oraz słodkimi cukierkami z motywem serca. Spraw radość swojej ukochanej mamie wręczając prezent z personalizacją. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z życzeniami...

  179,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM notatnik i kubek Różowe Kwiaty PREZENT dla Mamy z PODPISEM notatnik i kubek Różowe Kwiaty
  99,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM notatnik i kubek Różowe Kwiaty

  Przepiękny prezent w eleganckim, różowym pudełku idealny na Dzień Matki. Spersonalizowany upominek spodoba się ukochanej mamie. Zamów box z notatnikiem, kubkiem z imieniem oraz szklaną fiolką wypełnioną jadalnymi płatkami róż. Na wieczku znajduje się naklejka z życzeniami oraz efektownym motywem różowych kwiatów. Podaruj kobiecy zestaw Mamie w dniu jej...

  99,98 zł
 • KARTKA dla Mamy do prezentu (+koperta) KARTKA dla Mamy do prezentu (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Mamy do prezentu (+koperta)

  Elegancka otwierana kartka na życzenia dla ukochanej Mamy. Produkt wysokiej jakości wykonany ze sztywnego papieru. Kobiecy motyw różowych kwiatów wpisuje się w aktualne trendy. Podaruj swojej Mamie w dniu jej święta cudowny dodatek do prezentu. 

  8,98 zł
 • CZEKOLADKI Merci dla Mamy w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ 250g CZEKOLADKI Merci dla Mamy w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ 250g
  74,98 zł
  CZEKOLADKI Merci dla Mamy w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ 250g

  Podaruj swojej ukochanej Mamie przepiękny prezent z personalizacją oraz słodkimi czekoladkami Merci. Drewniane, eleganckie pudełko z grawerem na wieczku. Wewnątrz umieszczona jest kartka z życzeniami oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wręcz wyjątkowy upominek Mamie i spraw, aby na jej twarzy zagościł uśmiech w wyjątkowym dla niej dniu. 

  74,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT dla Mamy z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  1 Opinie

  Prezent na Dzień Mamy w eleganckim pudełku w białym kolorze. Spersonalizowany upominek z kobiecą i delikatną grafiką przypadnie do gustu obdarowanej osobie. W zestawie znajduje się: aromatyczna herbata, drewniany masażer, naturalne mydło, lusterko, gąbka luffa oraz szczotka do masażu. Podaruj swojej ukochanej Mamie cudowny prezent. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaksujące Chwile PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaksujące Chwile

  Podaruj ukochanej Mamie z okazji jej święta elegancki upominek w białym pudełku. Spersonalizowany prezent z kobiecą zawartością przypadnie do gustu każdej pani. W zestawie znajduje się aromatyczna herbata, kawa mielona, wino białe półwytrawne oraz mleczne czekoladki. Upominek z motywem graficznym kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa przewiązany jest...

  159,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Gustowny prezent idealny na Dzień Mamy w pięknym pudełku z personalizacją. Na wieczku umieszczona jest naklejka z życzeniami oraz grafiką kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. W zestawie znajduje się balsam do ciała i rąk, zielona herbata, wino musujące, czekolada Merci w ozdobnej obwolucie oraz gąbka luffa. Przepiękny upominek przewiązany jest złotą...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwile Błogości

  Potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla Mamy? Wybierz box prezentowy z ekskluzywną zawartością. Spersonalizowany produkt spodoba się każdej obdarowanej kobiecie. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, drewniany masażer, satynowa opaska na oczy, sól himalajska z płatkami róż, gąbka luffa oraz krówki o śmietankowym smaku. Spraw radość swojej...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Mamy z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Szukasz oryginalnego prezentu dla Mamy? Wybierz przepiękny box w kraftowym kolorze z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. W zestawie znajduje się: mielona kawa, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą. Wyjątkowy prezent zaskoczy ukochaną Mamę i sprawi, że na jej twarzy zagości...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Podaruj elegancki upominek ukochanej Mamie. Box prezentowy z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów prezentuje się niezwykle kobieco. W skład zestawu wchodzi: satynowy szlafrok lub komplet bielizny, opaska na oczy oraz wino w efektownej butelce. Spraw radość ukochanej Mamie w dniu jej święta. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Prezent na Dzień Mamy w eleganckim białym boxie. Pudełko wykonane z grubej tektury na wieczku ma umieszczoną naklejkę z personalizacją, życzeniami oraz motywem różowych kwiatów. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdej kobiecie. W zestawie znajduje się satynowy szlafrok, opaska na oczy oraz wino. Spraw radość ukochanej Mamie. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Time to relax PREZENT dla Mamy z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Time to relax

  Wybierz przepiękny box dla Mamy. Podaruj spersonalizowany prezent w eleganckim pudełku. Motyw graficzny różowych kwiatów prezentuje się niezwykle kobieco. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, opaska na oczy, gumka do włosów, patyczki zapachowe oraz świeca w słoiku. Zaskocz ukochaną Mamę i wręcz jej efektowny prezent przewiązany wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty

  Szukasz eleganckiego prezentu na Dzień Matki? Wybierz przepiękne różowe pudełko z winem w efektownej kryształowej butelce. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Delikatne połączenia bieli i różu nadaje kobiecego charakteru. Podaruj cudowny upominek dla ukochanej Mamy. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus PREZENT dla Mamy z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus

  Elegancki prezent dla Mamy w białym pudełku z grubej tektury przewiązany złotą wstążką. Upominek z winem w pięknej kryształowej butelce. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, życzeniami oraz kobiecą grafiką kwiatów piwonii i gałązki eukaliptusa. Podaruj oryginalny upominek na Dzień Matki. 

  79,98 zł
 • PRZEPIŚNIK zeszyt na przepisy na spirali A5 100 kartek (+naklejki na przyprawy) PRZEPIŚNIK zeszyt na przepisy na spirali A5 100 kartek (+naklejki na przyprawy)
  36,98 zł
  PRZEPIŚNIK zeszyt na przepisy na spirali A5 100 kartek (+naklejki na przyprawy)

  Oryginalny przepiśnik, w którym możesz umieścić wyjątkowe przepisy. Do notatnika dołączone są naklejki na przyprawy, które są niezbędne w kuchni każdego miłośnika pichcenia! Każda ze stron posiada graficzne dodatki ułatwiające zapisywanie przepisów. 

  36,98 zł
 • NOTATNIK prezent dla Mamy na spirali Różowe Kwiaty A5 100 kartek NOTATNIK prezent dla Mamy na spirali Różowe Kwiaty A5 100 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent dla Mamy na spirali Różowe Kwiaty A5 100 kartek

  Prezent dla Mamy, czyli efektowny notatnik na spirali z oryginalną, kwiatową grafiką. Prezent świetnie sprawdzi się na takie okazje jak dzień mamy, urodziny, imieniny lub jako prezent świąteczny. Można w nim zapisywać przepisy, codzienne sprawy lub wykorzystywać do nauki. Wewnątrz kartki zawierają linie oraz ozdobny, kwiatowy margines.

  29,98 zł
 • PREZENT świąteczny Notatnik Z IMIENIEM Plany podboju galaktyki PREZENT świąteczny Notatnik Z IMIENIEM Plany podboju galaktyki
  29,98 zł
  NOTATNIK prezent świąteczny dla Niej na spirali Pudrowe Kwiaty A5 100 kartek

  Wyjątkowy notatnik na prezent dla niej w miękkiej oprawie. Kwiatowa grafika sprawia, że jest to idealny prezent dla każdej kobiety. Notatnik jest niewielkich rozmiarów więc z łatwością zmieści się do torebki i zawsze będzie pod ręką. Wyjątkowy prezent na każdą okazję.

  29,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box Pełen Miłości PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box Pełen Miłości
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box Pełen Miłości

  Prezent dla mamy z Twoim podpisem to wyjątkowy pomysł. Przepiękny box, który sprawi każdej kobiecie ogrom radości. Wino musujące połączone z przepięknym kieliszkiem pozwoli na relaks, a aromatyczna herbata uspokoi organizm. Całość dopełnia uroczy notatnik, którego mama nigdy nie zgubi.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent dla mamy w boxie z podpisem to cudowna propozycja na Dzień Matki. Prezent w postaci notatnika. czekolady i herbaty będzie bardzo przydatny, a przy tym prezentuje się elegancko. Każda mama będzie mogła zaplanować swój czas, a po pracy usiąść i wypić kawę zajadając się czekoladą oraz krówkami.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent dla mamy z podpisem oraz boxem z grafiką pięknych pudrowych kwiatów to doskonały prezent. Oczaruje niejedną mamę oraz wyrazi swoją wdzięczność do niej. Podziękuj mamie w wyjątkowy sposób i daj jej chwilę tylko dla siebie. Sól himalajska zaopiekuje się skórą, a krówki w cudowny sposób umilą tę chwilę.

  149,98 zł
 • PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Poszukujesz prezentu na Dzień Matki, który wywoła uśmiech na jej twarzy i pozwoli jej na chwilę relaksu? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, która na pewno przypadnie do gustu każdej Mamie. Białe wino, lampion o fenomenalnym zapachu kwiatów oraz czarna herbata z dodatkiem płatków róż to zestaw idealny, którym wyrazisz swoje szczere uczucia do Mamy.

  249,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Wspaniały pomysł na prezent dla Mamy w postaci pysznego białego wina oraz aromatycznej herbaty z dodatkiem różanych pąków i kawy o cudownym aromacie, który potrafi rozbudzić zmysły i dodać energii na cały dzień. Eleganckie pudełko w kolorze kraftowym zostało ozdobione wstążką oraz personalizowanymi życzeniami.

  239,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Co podarować Mamie na Dzień Matki? Jeśli szukasz prezentu, który sprawi Mamie wiele radości i wywoła iskierki w jej oczach to upominek z satynowym złotym szlafrokiem, ręcznie robioną świecą sojową o cudownym aromacie, kryształowym Prosecco i solą himalajską z płatkami róż będzie idealny. Mama na pewno będzie wzruszona takim podarkiem.

  299,98 zł
 • PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT na Dzień Matki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Prezent na Dzień Matki w kraftowym pudełku ze świecą o cudownym zapachu, ręcznie robioną czekoladą czy satynowym szlafrokiem w pięknym złotym kolorze. BY prezent nabrał niezwykłego charakteru na wieczku została umieszczona karteczka z uroczym tekstem dla Mamy, który wyraża wielką wdzięczność i miłość do niej.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i syropem Pudrowe PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i syropem Pudrowe
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i syropem Pudrowe

  Mega prezent dla Mamy w eleganckim boxie. Wewnątrz znajduje się wiele produktów, które na pewno ją zaskoczą. Kubek z trwałym nadrukiem, aromatyczna kawa, kawowa świeca zapachowa oraz różne słodkości to najlepsza propozycja tego sezonu! Upominek jest personalizowany naklejką z przepiękną grafiką!

  199,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 172 elementów

Prezent na Dzień Matki najpiękniejsze pomysły. Jaki prezent wybrać na Dzień Matki?

Dzień Matki kiedy obchodzimy? To piękne Święto w Polsce obchodzone jest 26 maja. Każdego roku dzieci wręczają swoim Mamom piękne podarunki za to, że od pierwszych chwil życia wspierają, opiekują się nami i okazują bezwarunkową miłość. Pięknym prezentem na Dzień Mamy od małego dziecka może być oczywiście własnoręcznie wykonana laurka czy ogrodowe kwiaty. W wyborze prezentu może również pomóc najbliższa rodzina, również Tata. Wspólny prezent od dziecka i Taty będzie pięknym gestem, który z pewnością doceni każda Mamusia.

Jak spędzić Dzień Matki?

Warto, by Mama w tym dniu poczuła się wyjątkowo. Dobrym pomysłem jest przygotowanie dla niej kolacji czy zaproszenie do domowego SPA. Starsze dzieci mogą wręczyć Mamie bilet do teatru czy zafundować wyjazd na weekend, by odpoczęła i się zrelaksowała. Nieważne gdzie, ale ważne jak spędzimy ten magiczny czas. Poświęćmy go w 100% Mamie i okażmy jej miłość i wsparcie, jaką ona okazywała nam przez lata. Nie liczy się to, ile prezent kosztuje, ale to, że jest wręczony od serca. Taki właśnie powinien być. Piękny, wyjątkowy i cenny sercu Matki. Dlatego właśnie chętnie wybierane są drobiazgi takie jak kubek z piękną sentencją, niewielka biżuteria typu kolczyki czy bransoletka lub spersonalizowany zeszyt na przepisy. Poniżej przedstawiamy listę najchętniej wybieranych prezentów dla Mamy!

Prezenty na Dzień Matki pomysły

Najpopularniejsze są prezenty na Dzień Matki DIY, czyli własnoręcznie wykonane. Piękna laurka, suszone kwiaty czy rysunek od małego dziecka to drobiazgi, które Mamy potrafią przechowywać przez wiele, wiele lat. Świetnym wyborem są także gotowe upominki, które możecie kupić w sklepach internetowych. Najczęściej są to drobiazgi bardzo kreatywne i wykonane z pomysłem, a przy tym ozdobione personalizacją, czyli imieniem Mamy, cudowną dedykacją i informacją, kto wręcza prezent. Wśród prezentów, jakie możecie zakupić w Internecie niezwykle popularne są słodkości. Bombonierki z czekoladkami lub krówkami, które układają się w przepiękne napisy to aktualnie jedne z bestsellerów. Taki słodki prezent wręczony od serca na pewno rozczuli Mamę, a spersonalizowane pudełeczko może zachować jako pamiątka na długie lata.

Prezent dla Mamy w eleganckim lnianym worku

Prezent dla Mamy w eleganckim lnianym worku

Prezent na Dzień Mamy biżuteria

Biżuteria może być także świetnym pomysłem na Dzień Matki. Nie musi to być drogi prezent, ale warto postarać się, by był dobrej jakości. My serdecznie polecamy pozłacane bransoletki np. z motywem serca czy symbolem nieskończoności, które wyrażają wieczną miłość dziecka. Tego typu bransoletki często umieszczone są w drewnianych szkatułkach z grawerem, dzięki czemu można je trwale przechowywać. Dobrym wyborem będą również kolczyki, zawieszka charms czy malutki wisiorek. Pamiętajcie jednak, by wybierać srebro, pozłacane srebro bądź stal chirurgiczną, dzięki czemu biżuteria nie uczuli i będzie zachowywać piękny wygląd.

Prezenty na Dzień Matki TOP 5

Poza słodkościami i biżuterią bardzo popularne są także zeszyty na przepisy z imieniem Mamy i sentencją, która wyraża uwielbienie dla jej kuchni. Taki zeszyt lub notatnik Mama może wykorzystać na zapisanie swoich popisowych dań, a sentencja na okładce sprawi, że zawsze będzie chciało jej się gotować dla swoich dzieci. Prezentem na Dzień Mamy może być także alkohol. Butelka szampana umieszczona w drewnianej skrzyni na kwiatach czy dobre wino to praktyczny i bardzo smaczny wybór. Można zdecydować się również na plakat bądź obraz w ramie przygotowany specjalnie na okazję Dnia Matki. Na plakacie najczęściej znajdują się motywy serc, a także cechy, za które jesteśmy wdzięczni. Jeśli Wasza Mama uwielbia dodatki do wystroju wnętrz idealna będzie także poduszka z przepiękną dedykacją i kwiatowym motywem.

Notes na przepisy prezent na Dzień Matki

Notes na przepisy prezent na Dzień Matki