Urodzinki

Urodzinki dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny. Gdy dziecko jest już większe zaczyna zapraszać na przyjecie urodzinowe pierwszych kolegów i koleżanki. Aby zaprosić ich to wyjątkowe przyjecie warto wykorzystać w tym celu zaproszenia na urodzinki. W ofercie znajduje się wiele pięknych wzorów oraz kolorów zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Warto też zadbać o odpowiednią dekorację sali na urodzinki. Kolorowe balony urodzinowe czy serwetki sprawią, że przyjęcie będzie niezwykle bajkowe.

Urodzinki 

Podkategorie

  • Balony urodzinowe

    Balony urodzinowe dla dzieci to dodatek który musi pojawić się na przyjęciu. Piękne balonowe dekoracje czy balony z helem wiszące pod sufitem? Nie ważne jaki sposób dekoracji sali balonami podoba się Wam najbardziej, ważne jest to aby pojawiły się one na przyjęciu. Kolorowe balony lateksowe, balony z konfetti oraz foliowe balony w różnych kształtach. Wybór jest naprawdę duży! Balony pasują na przyjęcie dziewczynki i chłopca.

  • Słomki na urodziny

    Słomki na urodzinki dzieci w różnych kolorach i wzorach to niezbędny dodatek każdego przyjęcia. Słomki są papierowe dlatego bez obaw możecie używać ich podczas przyjęcia Waszych dzieci. Są w pełni przyjazne dla środowiska. W ofercie sklepu znajdziecie słomki w wielu wzorach i kolorach, zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Paski, gwiazdki czy kropki? Wybór należy tylko do Was!

Urodzinki dla dzieci

Nie ma ważniejszej imprezy dla dziecka jak jego własne urodziny. Cały rok oczekiwania aby zorganizować to wyjątkowe przyjęcie. Dzieci uwielbiają kolory, mnóstwo kolorów. Dlatego warto zastanowić się nad motywem przewodnim przyjęcia. Jako, że to przyjecie jest dla maluszka tak ważne, dobrze by było przedyskutować tą kwestię razem z nim. W końcu to jego przyjęcie i ważne aby dziecko czuło się tego szczęśliwe. W końcu żaden prezent nie zastąpi idealnej imprezy. Dekoracje dla chłopa w odcieniach błękitu oraz granatu czy dekoracje na urodzinki dziewczynki, które często zaprojektowane są w odcieniach różu. W kolekcjach oferujemy również dodatki uniwersalne które sprawdzą się świetnie na każdym przyjęciu urodzinkowym. Po prostu przejrzyj dodatki i wybierz te, które najbardziej pasują do twojego dziecka.

Zaproszenia na urodzinki dla dzieci

Aby zaprosić gości na urodzinki najlepiej w tym celu użyć kolorowe zaproszenia na urodzinki. Warto usiąść razem z dzieckiem i zastanowić się nad wyborem najlepszych zaproszeń. Bardzo modne są obecne zaproszenia z motywem różnych zwierzątek. Mogą to być misie, słoniki kotki czy różne leśne zwierzątka. Zaproszenia ze zwierzęcym motywem są najczęściej w uniwersalnych kolorach dlatego pasują zarówno na urodziny dziewczynki jak i chłopca. Jeśli jednak twoja córka chciałabym typowo dziewczęce zaproszenia na urodziny polecam zaproszenia z jednorożcem. Dla chłopca zaś najmodniejszym wzorem jest zaproszenie w stylu piłkarski oraz motywy policyjne. Zaproszenia na urodzinki należy samodzielnie wypełnić. Wewnątrz znajduje się tekst z najważniejszymi informacjami, które należy uzupełnić. Znajduje się tam również miejsce na wpisanie imienia dziecka. Możesz pozwolić mu wpisać imię samodzielnie, na pewno się ucieszy!

Zaproszenia na urodzinki ze zwierzątkami

Zaproszenia na urodzinki ze zwierzątkami

Zaproszenia na urodzinki chłopca

Zaproszenia na urodzinki chłopca

Balony urodzinowe dla dzieci

Każde przyjęcie zmienia się nie do poznania w momencie użycia balonów. Można tworzyć z nich wyjątkowe balonowe dekoracje używając różnych rodzai balonów. Balony napompowane helem sprawią dzieciom najwięcej radości. Przywiązane do kolorowych wstążek pięknie unoszą się nad ziemią. Z pewnością każde dziecko będzie chciało dostać swój balon. Balonami z helem można również ozdobić krzesło solenizanta aby poczuł się w tym dniu wyjątkowo. Jak to zrobić? Wystarczy przywiązać kilkanaście balonów do jego krzesła a od razu będzie prezentować się bardzo luksusowo. Najmodniejsze są obecnie baony transparentne z konfetti w środku. Dostępne w wielu kolorach. Równie popularne są balony foliowe w różnych kształtach. Balonowe dekoracje możesz stworzyć z połączenia różnych rodzai balonów.

Balony urodzinowe

Balony urodzinowe dla dziewczynki