Nowe produkty

Promocje

Urodzinki

Urodzinki dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny. Gdy dziecko jest już większe zaczyna zapraszać na przyjecie urodzinowe pierwszych kolegów i koleżanki. Aby zaprosić ich to wyjątkowe przyjecie warto wykorzystać w tym celu zaproszenia na urodzinki. W ofercie znajduje się wiele pięknych wzorów oraz kolorów zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Warto też zadbać o odpowiednią dekorację sali na urodzinki. Kolorowe balony urodzinowe czy serwetki sprawią, że przyjęcie będzie niezwykle bajkowe.

Urodzinki 

Podkategorie

 • Balony urodzinowe

  Balony urodzinowe dla dzieci to dodatek który musi pojawić się na przyjęciu. Piękne balonowe dekoracje czy balony z helem wiszące pod sufitem? Nie ważne jaki sposób dekoracji sali balonami podoba się Wam najbardziej, ważne jest to aby pojawiły się one na przyjęciu. Kolorowe balony lateksowe, balony z konfetti oraz foliowe balony w różnych kształtach. Wybór jest naprawdę duży! Balony pasują na przyjęcie dziewczynki i chłopca.

 • Słomki na urodziny

  Słomki na urodzinki dzieci w różnych kolorach i wzorach to niezbędny dodatek każdego przyjęcia. Słomki są papierowe dlatego bez obaw możecie używać ich podczas przyjęcia Waszych dzieci. Są w pełni przyjazne dla środowiska. W ofercie sklepu znajdziecie słomki w wielu wzorach i kolorach, zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Paski, gwiazdki czy kropki? Wybór należy tylko do Was!

 • Zabawy na urodziny i piniaty

  Zabawy na urodziny oraz piniaty coraz częściej goszczą na Waszych przyjęciach. Zabawy urodzinowe w formie zdrapek dla dzieci to absolutny hit tego sezonu. Dzieci uwielbiają kolorowe dekoracje! Podaruj im piniatę! Taka zabawa na pewno stworzy wiele pozytywnych wspomnień z tego dnia. Urodzinową piniatę możesz wypełnić ulubionymi słodkościami Twojego dziecka. Dobra zabawa gwarantowana! Zorganizuj z nami przyjecie urodzinowe Swojego dziecka!

 • Kubeczki i talerzyki na urodzinki...

  Kubeczki i talerzyki na urodzinki dzieci to bezpieczna zastawa dzięki, której dzieci będą mogły bez obaw biegać koło urodzinowego stołu. Papierowe naczynia są w pełni ekologiczne, dlatego można stosować je bez obawy o środowisko. W ofercie naszego sklepu znajdziecie dekoracje na urodziny chłopca oraz dziewczynki. Polecamy kubeczki kraftowe, które pasują do każdej aranżacji przyjęcia. Dla małych fanów piłki nożnej również znajdzie się coś ciekawego! Jeśli szukasz dekoracji na urodziny dziewczynki polecamy różowe kubeczki w kotki lub złote piórka. Wybór jest naprawdę szeroki!

 • Serwetki na urodzinki dzieci

  Serwetki na urodzinki dzieci w wyjątkowych wzorach oraz kolorach. Serwetki to bardzo praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się na każdym urodzinowym stole. Na urodziny dziewczynki polecamy serwetki w złote gwiazdki zaś na urodzinki chłopca błękitne serwetki z białe chmurki. Nie wiesz jak złożyć serwetki na urodzinki? Poszukaj inspiracji na naszym blogu! Serwetki dla dzieci są naprawdę kolorowe, dlatego bez obaw w ofercie naszego sklepu znajdziecie serwetki pasujące do Waszego przyjęcia!

 • Księgi pamiątkowe na urodziny
 • Upominki dla gości

Urodzinki dla dzieci

Nie ma ważniejszej imprezy dla dziecka jak jego własne urodziny. Cały rok oczekiwania aby zorganizować to wyjątkowe przyjęcie. Dzieci uwielbiają kolory, mnóstwo kolorów. Dlatego warto zastanowić się nad motywem przewodnim przyjęcia. Jako, że to przyjecie jest dla maluszka tak ważne, dobrze by było przedyskutować tą kwestię razem z nim. W końcu to jego przyjęcie i ważne aby dziecko czuło się tego szczęśliwe. W końcu żaden prezent nie zastąpi idealnej imprezy. Dekoracje dla chłopa w odcieniach błękitu oraz granatu czy dekoracje na urodzinki dziewczynki, które często zaprojektowane są w odcieniach różu. W kolekcjach oferujemy również dodatki uniwersalne które sprawdzą się świetnie na każdym przyjęciu urodzinkowym. Po prostu przejrzyj dodatki i wybierz te, które najbardziej pasują do twojego dziecka.

Zaproszenia na urodzinki dla dzieci

Aby zaprosić gości na urodzinki najlepiej w tym celu użyć kolorowe zaproszenia na urodzinki. Warto usiąść razem z dzieckiem i zastanowić się nad wyborem najlepszych zaproszeń. Bardzo modne są obecne zaproszenia z motywem różnych zwierzątek. Mogą to być misie, słoniki kotki czy różne leśne zwierzątka. Zaproszenia ze zwierzęcym motywem są najczęściej w uniwersalnych kolorach dlatego pasują zarówno na urodziny dziewczynki jak i chłopca. Jeśli jednak twoja córka chciałabym typowo dziewczęce zaproszenia na urodziny polecam zaproszenia z jednorożcem. Dla chłopca zaś najmodniejszym wzorem jest zaproszenie w stylu piłkarski oraz motywy policyjne. Zaproszenia na urodzinki należy samodzielnie wypełnić. Wewnątrz znajduje się tekst z najważniejszymi informacjami, które należy uzupełnić. Znajduje się tam również miejsce na wpisanie imienia dziecka. Możesz pozwolić mu wpisać imię samodzielnie, na pewno się ucieszy!

Zaproszenia na urodzinki ze zwierzątkami

Zaproszenia na urodzinki ze zwierzątkami

Zaproszenia na urodzinki chłopca

Zaproszenia na urodzinki chłopca

Balony urodzinowe dla dzieci

Każde przyjęcie zmienia się nie do poznania w momencie użycia balonów. Można tworzyć z nich wyjątkowe balonowe dekoracje używając różnych rodzai balonów. Balony napompowane helem sprawią dzieciom najwięcej radości. Przywiązane do kolorowych wstążek pięknie unoszą się nad ziemią. Z pewnością każde dziecko będzie chciało dostać swój balon. Balonami z helem można również ozdobić krzesło solenizanta aby poczuł się w tym dniu wyjątkowo. Jak to zrobić? Wystarczy przywiązać kilkanaście balonów do jego krzesła a od razu będzie prezentować się bardzo luksusowo. Najmodniejsze są obecnie baony transparentne z konfetti w środku. Dostępne w wielu kolorach. Równie popularne są balony foliowe w różnych kształtach. Balonowe dekoracje możesz stworzyć z połączenia różnych rodzai balonów.

Balony urodzinowe

Balony urodzinowe dla dziewczynki